Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#61 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 24.11.2007 – 21:48

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 22:04) писав:

Я не хочу пояснювати що контрацепція до заповідей відношення ніякого не має. Але це повний ідіотизм забороняти гандони у наш час через якісь релігійні забобони. Ми вже не в середньовіччі де якомусь духовнику може впасти планка і він об"явить вилку винаходом диявола. В Ватикані сидять далеко не дурні люди, і якщо вони так ризикують популярністю церкви серед молоді що хочуть заборонити контрацепцію то це не з проста. Аборти майже те ж саме, просто деякі там дійсно вважають цю річ аморальною.

Ти колись ходив до церкви на уроки катехізму? Якщо так то ти може і дізнався чого саме такий погляд церкви на контрацептичні заходи і аборцію.
  • 0

#62 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 25.11.2007 – 19:51

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 22:04) писав:

Я не хочу пояснювати що контрацепція до заповідей відношення ніякого не має. Але це повний ідіотизм забороняти гандони у наш час через якісь релігійні забобони. Ми вже не в середньовіччі де якомусь духовнику може впасти планка і він об"явить вилку винаходом диявола. В Ватикані сидять далеко не дурні люди, і якщо вони так ризикують популярністю церкви серед молоді що хочуть заборонити контрацепцію то це не з проста. Аборти майже те ж саме, просто деякі там дійсно вважають цю річ аморальною.
milko plavaew................ Tu navit" sobi ne yjavliajew, wo take kohannia..... i v ciomy tvoja problema (mo*luvo ne tilku tvoja). Cerkva, cilkom pravulno zaboroniaje kontracepcijy, bo ho4e vkotre pokazatu liydiam, wo seks - ce pruvilej osib, jaki pered vivtarem obiciajyt sobi virnist do kincia svoih dniv. Tyt v*e nemaje strahy za te, wo zavagitnivwu *inka ne zrobut abort (jakwo ce normalna roduna) i ne byde bojatusia, wo naberetsia jakihos hvorob.

We taka yvaga Cerkva - ce ne fytbolnuj klyb i Vona sobi ne zarobliaje na popyliarnist y liydej. Cerkva zav*du byde pragnytu spasinnia liyduny i poka*e cij liyduni vsi dorogu, jak do togo spasinnia dijtu.
  • 0

#63 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 25.11.2007 – 20:21

зараз читаю, ну блін, шо за хбрєд? напевно на цьому форумі не буде людей близьких мені по вірі.... а чи не думаєте ви що церква тільки наставляє нас на правильний шлях? я православний, і стараюсь жити по заповідям, але якщо ви кажете про якісь принципи, тіпа аборти і всяке таке. ну скажу на рахунок абортів. я категирочно проти абортів. коли ви робите аборт, ви вбиваєте людину, а це гріх, дуже великий гріх, не того що так написано в Біблії, а того що самі подумайте, людина вб*є одну людину, потім ще одну, інші будуть брати з неї приклад, ви вб*єтье ще одну людину, а потім вб*ють вас.... це безкінечний процесс, ну добре що хоча б це деякі люди розуміють.... Так от, ви вбиваєте цим людину.... нє.... це жахливо... зміст життя атеїста.... ніякий.... нема його.... вони стараються жлобсько прожити це життя ТІЛЬКИ для себе, бо вони не вірять в життя на небесах, і хочуть на Землі відірватись... не думають про інших... мій друг атеїст..... знаєте, якщо ви думаєте що життя віруючих людей обмежує церква, то ви глибоко помиляєтеся..... вони просто живуть, насолоджуються життям, але думаючи про інших.... Ці ж заповіді: почитай свою матір і тата, не вбий, не кради, не свідкуй неправдиво на свого ближнього, не заздри ближньому свому, це все зроблено для того, щоб людина думала про ближніх!!!!! Як НЕ ЗРОЗУМІЛО???? бо якщо кожен думав про хоча б одного ближнього, то в світі був би мир.... а атеїзм - то егоїзм.... брєєєєєд..... мені пох .ставте мінуси, сам напросився.....
  • 0

#64 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 20:33

[quote name='Dimon' date='25.11.2007 21:21' post='200552']
зараз читаю, ну блін, шо за хбрєд? напевно на цьому форумі не буде людей близьких мені по вірі.... а чи не думаєте ви що церква тільки наставляє нас на правильний шлях? я православний, і стараюсь жити по заповідям

я впевнений що тут багато близьких тобі по вірі (може не православних але християн напевно). Я римо-католик і ми с тобою майже не відрізняємося в вірі. Те що маємо трохи інші обряди і знак хреста починаємо з різних боків це нас не відрізняє. Я тєж вірю в заповіді і стараюся по ним жити.

Я цю тему не створював щоб над кимсь посміятися, чи показати який я побожний. Я хотів тільки дізнатися на погляд атеіста на те що з ним буде після смерті і все . Я вибачаюсь якщо когось образив .
  • 0

#65 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 20:37

Dimon

Цитата

зараз читаю, ну блін, шо за хбрєд?
шо за очєпятки? там брєд чи хобєд? вопщм одне і те ж.

онтоп: сенс життя в пізнанні. вот так сидиш. шось хочеш знати. написав в гуглі. взнав. дальше сидиш. знов хочеш шось взнати. знов написав. потім вмираєш як мішок знань, які не вмієш використовувати.

Сенс життя в цій миті. Да, тільки так. Я не заперечую шо є той світ, але і не стверджую шо його нема. Мене це не гребе по великому рахунку. Сенс життя в моментах. Більше нічого не має ніякої вартості окрім моментів. Вони зараз є, їх можна згадати. Деякі можна навіть прєдвкушать (не знайшов укр. відповідника). Вот соббсно і всьо.
  • 0

#66 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.11.2007 – 21:25

не розумію. Я сьогодні намагаюся робити так, щоб людям поряд зі мною стало краще, і все. І будь-хто, віруючий і невіруючий, має робити так само. Віра - це ж не кнут, кожна людина меє робити добрі речі не через те, що там шось колись буде чи не буде, а тому, що зараз, в даний момент життя стане кращим
  • 0

#67 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 25.11.2007 – 21:49

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (25.11.2007 20:37) писав:

Сенс життя в цій миті. Да, тільки так. Я не заперечую шо є той світ, але і не стверджую шо його нема. Мене це не гребе по великому рахунку. Сенс життя в моментах. Більше нічого не має ніякої вартості окрім моментів. Вони зараз є, їх можна згадати. Деякі можна навіть прєдвкушать (не знайшов укр. відповідника). Вот соббсно і всьо.
+піцот :kozak: .... і не важливо атеїст ти чи комусь/чомусь поклони б"єш...
  • 0

#68 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.11.2007 – 23:15

онтоп: сенс життя в пізнанні. вот так сидиш. шось хочеш знати. написав в гуглі. взнав. дальше сидиш. знов хочеш шось взнати. знов написав. потім вмираєш як мішок знань, які не вмієш використовувати.
Це в вузькому значенні "пізнання", в тому в якому епістемологія визначає. А у широкому - пізнання - це наслідок засвоєння свідомістю інформації всіх видів.

Миті знаєш різні бувають. Мить оргазму чи мить вбуханим в дрова - це дві велиці різниці. Сенс життя в тому, щоб усвідомити, що обидві ці "миті" є важливими.
  • 0

#69 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.11.2007 – 09:20

Цікаво (клопіт їм, тим атеїстам, = все за нами ясно) - а який сенс життя християнина? заслужити ще одне життя? а нащо ще одне життя? хоч би і вічне - щоб ще одне вічне життя заслуговувати? чи щоби цілу вічність нудитись і не знати, що робити, бо тільки того і вмієте, що заповідей дотримуватись (а частіше - порушувати їх, щоб потім гріхи замолювати)?
Та вже ліпше я це життя проживу так, як вважаю за потрібне. Тим більше, що на мою думку життя окремої особи = значною мірою ілюзія. В усякому разі, якщо я подаю або не подаю милостиню - це тому що я так вважаю за потрібне, а не тому що сподіваюсь натомість щось отримати (чи вічне життя, чи якісь інші блага).
А якщо сенсом життя вважати служіння богові... З таким же успіхом можна присвятити життя служінню роботодавцеві :kozak: = ефекту жодного. Було життя - та все вийшло.
  • 0

#70 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.11.2007 – 12:26

Життя має сенс, коли з тобою "Менс"...
  • 0

#71 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.11.2007 – 14:30

Цитата

bo ho4e vkotre pokazatu liydiam, wo seks - ce pruvilej osib, jaki pered vivtarem obiciajyt sobi virnist do kincia svoih dniv.
Мнда, звучить як анігдот.Ти жартуєш так?

Цитата

We taka yvaga Cerkva - ce ne fytbolnuj klyb i Vona sobi ne zarobliaje na popyliarnist y liydej. Cerkva zav*du byde pragnytu spasinnia liyduny i poka*e cij liyduni vsi dorogu, jak do togo spasinnia dijtu.
Ну може і є десь такі церкви...
  • 0

#72 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 15:47

Перегляд дописуSergiy_K (25.11.2007 23:15) писав:

Миті знаєш різні бувають. Мить оргазму чи мить вбуханим в дрова - це дві велиці різниці. Сенс життя в тому, щоб усвідомити, що обидві ці "миті" є важливими.
дурачьок. сенс життя не в усвідомлені. сенс в митях. а тіпєрь прайдьомтє на урок логікі:
якщо б сенс життя заключався в скінченні множині митей, то досягнувши певної їх кількості життя б закінчувалось по причині того, що ця мить була сенсом. Цель дастігнута -- всє свабодни, так сказать. у вас палучається, що сенс життя -- шось усвідомити. ну усвідомили ви це. і шо дальше? вмирайте давайте, хулі тут кисень переводите. да, вмирайте-вмирайте. розвелось тут любітєлєй умно пагріть, і всі сенс життя пойняли.
  • 0

#73 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 20:20

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (26.11.2007 15:47) писав:

вмирайте давайте, хулі тут кисень переводите. да, вмирайте-вмирайте. розвелось тут любітєлєй умно пагріть, і всі сенс життя пойняли.
Не всім же імітувати кретинізм подобається. А з побажаннями обережніш. Вони мають здатність повертатись назад.

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (26.11.2007 15:47) писав:

дурачьок. сенс життя не в усвідомлені. сенс в митях. а тіпєрь прайдьомтє на урок логікі:
якщо б сенс життя заключався в скінченні множині митей, то досягнувши певної їх кількості життя б закінчувалось по причині того, що ця мить була сенсом. Цель дастігнута -- всє свабодни, так сказать. у вас палучається, що сенс життя -- шось усвідомити. ну усвідомили ви це. і шо дальше?
І живемо далі :angry1:
В тебе талант доводити балачку до маразму. Поздоровляю :prapor3: Мені ще в тебе вчитись і вчитись :) По твоїй логіці, сенсей, виходить що сенс життя хробака рівнозначний сенсові життя людини. Нафіг тоді взагалі придумувати якийсь "сенс".
Звідки ти взяв, що хтось вважає сенс життя ціллю, яку треба досягти? І чого ти вирішив, що така буцімто "ціль" повинна бути останньою в житті?
  • 0

#74 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 00:04

Sergiy_K
урок логіки 2: (пише на дошці) Причино-наслідкові зв'язки
Якщо з сенсом питання вирішилось, то більше сенсу жизні нема.

Домашнє завдання: доведіть будь ласка, що сенс життя черв'яка не рівнозначний сенсу життя людини.
  • 0

#75 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 21:21

Перегляд дописуbulbashka_aero (26.11.2007 10:20) писав:

Цікаво (клопіт їм, тим атеїстам, = все за нами ясно) - а який сенс життя християнина? заслужити ще одне життя? а нащо ще одне життя? хоч би і вічне - щоб ще одне вічне життя заслуговувати? чи щоби цілу вічність нудитись і не знати, що робити, бо тільки того і вмієте, що заповідей дотримуватись (а частіше - порушувати їх, щоб потім гріхи замолювати)?
Та вже ліпше я це життя проживу так, як вважаю за потрібне. Тим більше, що на мою думку життя окремої особи = значною мірою ілюзія. В усякому разі, якщо я подаю або не подаю милостиню - це тому що я так вважаю за потрібне, а не тому що сподіваюсь натомість щось отримати (чи вічне життя, чи якісь інші блага).
А якщо сенсом життя вважати служіння богові... З таким же успіхом можна присвятити життя служінню роботодавцеві B) = ефекту жодного. Було життя - та все вийшло.

Бог не сотворив робота щоб він йому поклонявся. Але створив вільну людину яка може сама вибирати що її робити чи вірити, чи не вірити в Бога. І я не служу роботодавцеві але стараюсь підходити до Бога як до Отця чи брата.
  • 0

#76 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 28.11.2007 – 22:18

А Я АГНОСТИК.МЕНІ І ТАК ДУЖЕ ДОБРЕ.

ЯКЩО ХО4ЕТЕ,МОЖУ ПОЯСНИТИ ВАМ СВОЇ ПОГЛЯДИ І ПРОЛИТИ СВІТЛО НА СИТУАЦІЮ,ЯКА ЗАРАЗ СКЛАЛАСЯ З РОЗДІЛЕННЯМ ЛЮДЕЙ НА РІЗНІ РЕЛІГІЇ... B) :D :)
  • 0

#77 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 09:54

Перегляд дописуIngwar (28.11.2007 22:21) писав:

Бог не сотворив робота щоб він йому поклонявся. Але створив вільну людину яка може сама вибирати що її робити чи вірити, чи не вірити в Бога.
А нащо він людину створив? який в тому сенс? чи вигода? аби було?

До речі, у мене виникло нове запитання: а який сенс існування бога? в тому смислі - нащо йому самому його існування? а головне - нащо існування бога тому, хто створив бога? оце цікаво!

Перегляд дописуIngwar (28.11.2007 22:21) писав:

І я не служу роботодавцеві але стараюсь підходити до Бога як до Отця чи брата.
То вважаєш, сенс життя в тому, щоби "підходити до Бога як до Отця чи брата"?
(ріпу чуха B) )
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:27

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.11.2007 09:54) писав:

А навіщо взагалі задавати такі питання? Що тобі "відповідь" дасть?

Перегляд дописуMucuk (28.11.2007 22:18) писав:

таперича це видно і сліпим B)
  • 0

#79 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 12:24

Перегляд дописуSergiy_K (29.11.2007 11:27) писав:

А навіщо взагалі задавати такі питання? Що тобі "відповідь" дасть?
просто цікаво B)
та й взагалі - саме "питання до атеїстів" було риторичним...
  • 0

#80 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 14:45

Перегляд дописуMucuk (28.11.2007 23:18) писав:

ЯКЩО ХО4ЕТЕ,МОЖУ ПОЯСНИТИ ВАМ СВОЇ ПОГЛЯДИ І ПРОЛИТИ СВІТЛО НА СИТУАЦІЮ,ЯКА ЗАРАЗ СКЛАЛАСЯ З РОЗДІЛЕННЯМ ЛЮДЕЙ НА РІЗНІ РЕЛІГІЇ... B) :D :)

НУ давай поясни.

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.11.2007 10:54) писав:

До речі, у мене виникло нове запитання: а який сенс існування бога? в тому смислі - нащо йому самому його існування? а головне - нащо існування бога тому, хто створив бога? оце цікаво!
То вважаєш, сенс життя в тому, щоби "підходити до Бога як до Отця чи брата"?
(ріпу чуха :cry: )

Мій сенс життя майже такий як у всіх. Я не сижу цілий час в церкві і тільки молюсь( але стараюсь і цьому час приділити) теж хожу на дискотеки, чи якісь гулянки, але так само стараюсь дотримуватися того в що вірю (так само роблять всі чи то атеїст чи віруючий тільки у них трохе інша понятя "віра").
І як написав св. Павло " Якщо Ісус не помер і не воскрес то даремна ваша віра ".
І мій сенс життя це просто жити. І надієтися що і після смерті я буду жити!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних