Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#501 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 24.03.2013 – 14:01

Класика... Величезні тексти, позбавлені навіть найменшого сенсу.. Набір букфф, і не більше.

Цитата

Он там в якомусь коментарі ще один навів приклад про Ісуса, що мов нагодувати трьома-чотирма чи пятьма хлібами, це порушує закон збереження матерії. Або, що ходіння по воді порушує закони фізики. Людина не розуміє простих речей, що такі, її, "аргументи" виглядають смішними в подібних питаннях. Людина не розуміє, що сила ВІРИ в того Ісуса...в його можливості і тому подібне. у певної категорії людей була наскільки неймовірною, що ті чудотворні речі вони сприймали за реальність. І ніяка фізика, ніякі закони збереження матерії не підходять як конраргумент. Вони підходили б тоді, аби одна зі сторін заявила що ходіння людини по воді відповідає законам якоїсь іншої фізичної теорії. А мова то, про їх релігійну віру. Яка тут, нафіг, фізика з її законами ? Яка може бути розмова про закон збереження матерії, коли інша людина бачить Ісуса як предвічний обєкт ?
Дійсно, яка нафіг фізика? Людям голову лікувати треба. Бачив я немало таких людей, яким пофіг будь-які аргументи, вони наскільки вірять у маленьких зелених чоловічків, або у те, що вони Наполеон, і сила їх ВІРИ наскільки велика, що сприймають вони цю віру за реальність. І хоч коляку їм на голові теши... :)
То про що ми тоді розмовляємо? Може це для розділу "Медицина і здоров'я" тема?

Ось, пропоную для тих, кому закони фізики пофіг:

Галоперидолу деканоат

Це найліпше, що я можу запропонувати. Дуже допомогає, коли людині здається, що з нею розмовляє Бог.

Цитата

Блокуючи дофамінергічні рецептори цих систем, галоперидол ефективний при лікуванні галюцинацій та марення. Препарат має виражену заспокійливу дію при психомоторному збудженні.

• 2

#502 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.03.2013 – 18:55

До Безбожника.
Атеїзм - це не обов’язково ВІРА в те, що бога нема. У більшості випадків це якраз навпаки. Людство уже давно просунулося вперед з античних часів. Існує науковий і новий атеїзм — заснований на аналізі і знаннях. Майже всі сучасні атеїсти покладаються не на віру, а на знання. На віру, або її брак, зараз скоріше покладаються агностики.

Що до свій/чужий світогляд, то це схоже на дитячу гру, яка видно тільки тобі приносить задоволення, але ні на що в нашій дискусії не впливає. Можна наводити дуже багато аргументів і гратися значенням свого/чужого, але необхідність такої суперечки з твоїх аргументів не випливає. Це більше схоже на дитяче провокування на "слабо", бо видно те, що якийсь світогляд на твою думку є "більш своїм" неймовірно тішать твою гордість.

Але ще раз хочу нагадати, та надумана гордість ніяк не робить якийсь світогляд більш істиним. Це все одно, що аргументувати креаціонізм тим, на кого ти хочеш бути більше схожим - на мавпу чи на сина бога!?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.03.2013 – 19:05

• 2

#503 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 20:15

Найдивовижніша оптична ілюзія у світі. Пляшка з молоком.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.03.2013 – 20:15

• 0

#504 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.03.2013 – 20:18

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.03.2013 – 13:46) писав:

Неможливо заперечити річ в собі, річ що не має жодних проявів. Я сповідую науковий світогляд. І заперечувати фантазії не збираюсь.
Ну так уже і, "не збираюсь" :

Перегляд дописуPavlo_Taiko (26.06.2011 – 07:39) писав:

Бога нема. Його вигадали люди, щоб виправдовувати усіляку фігню, яку люди дуже люблять творити: вбивства, тортури, регулярні ґвалтування маленьких хлопчиків. Тому - це не бог поганий - він не може бути таким, адже його нема, це люди, які йому поклоняються - погані.

Цитата

Хочете фантазувати - ваша справа, однак якщо стверджуєте що ваші фантазії правда - будьте готові це довести.
Доводь.

Цитата

Я сповідую науковий світогляд.
Чудово. Хто ж проти ?

Перегляд дописуPavlo_Taiko (03.08.2011 – 12:00) писав:

Філософія і зараз є наукою, от тільки значення її змінилось - тепер це систематизація і дослідження філософських уявлень. Теологія - теж наука, вовна вивчає та систематизує релігійні уявлення.

Цитата

Казати що щось зробив бог - рівносильно тому що казати "я не знаю як це сталось". Ба навіть гірше, адже коли визнаєш що не знаєш як це сталось - знаєш на що можеш покластися напевно.

Цитата

Інформація та масштаби цієї "теорії" такі самі як у мильній бульбашці - ніяких доказів.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.03.2013 – 23:12) писав:

Є гіпотеза про чорну матерію. Чи вірна вона - наука не знає.

• 1

#505 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 20:21

Я б для того, щоб не вводити людей в оману запропонував би не вживати "філософія — наука", а казати "філософія — це предмет", або "філософієзнавство — це наука.
Але це скоріше до иншого розділу.
  • 0

#506 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2013 – 20:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2013 – 18:55) писав:

на кого ти хочеш бути більше схожим - на мавпу чи на сина бога!?
Зображення
  • 2

#507 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2013 – 21:12

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2013 – 20:18) писав:

Доводь.
Я вже відписав. Якщо важко скласти 2 та 2 - помедитуй над цим.

Я так розумію ти щось намагаєшся сказати цитуючи мене. Однак незрозуміло що. Може перестанеш гратися у крокодила та напишеш бодай щось? А то я не в настрої грати в відгадки.
  • 0

#508 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 21:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2013 – 18:55) писав:

До Безбожника.

Цитата

Атеїзм - це не обов’язково ВІРА в те, що бога нема. У більшості випадків це якраз навпаки.
Наприклад ?

Цитата

Існує науковий
Наприклад ?

Цитата

і новий атеїзм
Наприклад ?

Цитата

заснований на аналізі і знаннях.
Наприклад ?...себто якусь узагальнену наукову працю, під назвою, "науковий атеїзм", "новий атеїзм", ти можеш сюди подати ? Давай. Хто ж проти ?

Цитата

Майже всі сучасні атеїсти покладаються не на віру, а на знання. На віру, або її брак, зараз скоріше покладаються агностики.
Може і так, але це не до мене. Дуже цікаво ти обкакав шанованого мною користувача, Pavlo Taiko. Водночас, ти його підтримуєш. Я ж казав, хрєново розкидатись термінами безсистемно, куди попало. Дивись сюди :

Перегляд дописуPavlo_Taiko (25.04.2011 – 09:26) писав:

По-перше я агностик що схиляється до атеїзму,

Цитата

Що до свій/чужий світогляд, то це схоже на дитячу гру,
Так, дійсно. Якщо б я, як ото ти, з одного боку вважав що агностики покладаються не на знання а на віру, якщо б я, водночас, вважав би що і тієї віри у них бракує, якщо б я, водночас, підтримував думку такого користувача-агностика, якщо б я, як ото ти, вважав що атеїзм це не заперечення існування бога а навпаки, якщо б я, в той же час, погоджувався з людиною яка твердить що бога немає (читай мій пост до Павла) то все це, дійсно, Світлоносний схоже на дитячу гру з твого боку. З чим тебе сердечно і вітаю.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.03.2013 – 21:12) писав:

Я вже відписав. Якщо важко скласти 2 та 2 - помедитуй над цим.
Я так розумію ти щось намагаєшся сказати цитуючи мене. Однак незрозуміло що.
Звернись за допомогою до Максима Стюфляєва. Він дядько грамотний і уже пояснив тобі різницю між окремими словами, "...науково подібний факт", та словосполученням, "науковоподібний факт". Пояснив професійно і абсолютно зрозуміло. Може він тобі допоможе і в цьому випадку.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.03.2013 – 21:33

• 2

#509 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2013 – 22:03

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2013 – 21:39) писав:

Звернись за допомогою до Максима Стюфляєва. Він дядько грамотний і уже пояснив тобі різницю між окремими словами, "...науково подібний факт", та словосполученням, "науковоподібний факт". Пояснив професійно і абсолютно зрозуміло. Може він тобі допоможе і в цьому випадку.
Так, він перевів твою беліберду на людську мову, однак давай без переводу стрілок? Якщо тобі немає чого сказати - ну ще ж, буває.
  • 1

#510 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 22:30

Наприклад ?

Наприклад ?

Наприклад ?

Наприклад ?...себто якусь узагальнену наукову працю, під назвою, "науковий атеїзм", "новий атеїзм", ти можеш сюди подати ? Давай. Хто ж проти ?

http://ru.wikipedia....%B8%D0%B7%D0%BC

Якщо не достатньо, то скористуйся всемогутнім пошуком. Амінь.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.03.2013 – 22:59

• 0

#511 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 22:40

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.03.2013 – 22:03) писав:

Так, він перевів твою беліберду на людську мову, однак давай без переводу стрілок? Якщо тобі немає чого сказати - ну ще ж, буває.
Тоді додам ось це, може, в якійсь мірі проясниться. Отже :

Цитата

Pavlo_Taiko (24.03.2013 – 13:46) писав:

Неможливо заперечити річ в собі, річ що не має жодних проявів. Я сповідую науковий світогляд. І заперечувати фантазії не збираюсь.
Тепер ось це :

Цитата

Наука не доводить не існування бога.
Як і будь-якого об'єкту мають бути причини для долучення бога до науки, однак їх немає...

Цитата

Ось і все - ніхто нікому не доводить що бога немає,
А тепер ось це :
"

Перегляд дописуPavlo_Taiko (26.06.2011 – 07:39) писав:

Бога нема. Його вигадали люди, щоб виправдовувати усіляку фігню, яку люди дуже люблять творити: вбивства, тортури, регулярні ґвалтування маленьких хлопчиків. Тому - це не бог поганий - він не може бути таким, адже його нема, це люди, які йому поклоняються - погані.
Так зрозуміліше ?
А тепер питання : якщо ти кажеш що, наука не доводить неіснування бога, ( я не проти) якщо, водночас, ти кажеш що навіть (ні багато ні мало), ніхто нікому не доводить що бога немає, (я не проти) то може поясниш на які аргументи ти опираєшся стверджуючи що, бога нема.....він не може бути таким, адже його нема. Чи ти хоч бачиш ситуацію що, по факту, знаходишся наодинці, без науки (яка по твоїх же словах не займається цим) і взагалі, без будь кого ще, бо (по твоїх же словах) ніхто нікому не доводить що бога немає. Але ти кажеш : Бога нема. Ти, особисто, виходячи з твоїх же слів, залишаєшся наодинці і тобі потрібно навести аргументи неіснування бога не чіпаючи, ані положень науки, ані думки будь кого ще. Сам же про це кажеш, ніхто за язик не тягнув. Отже, я весь увага.
ПС. І це ще не все.
Сподіваюсь решту розяснень змісту твоїх же висловів та висновків поданих мною у пості 565, допоможе тобі зробити той же Максим Стюфляєв.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.03.2013 – 22:47

• 1

#512 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 22:57

Наприклад ?

Наприклад ?

Наприклад ?

Чим не влаштували усі детальні визначення і роз'яснення, що я їх давав?
Хоч одне конкретне, по суті, зауваження до них маєте?

І, також, дуже прошу, сформулюйте хоч скільки небудь ясно і послідовно вашу власну позицію. А то критики на адресу усіх і вся від вас чути багато, а у чому полягає ваша власна позиція - незрозуміло зовсім.

Ви весь час говорите про якийсь суто власний, особисто вами придуманий світогляд, що не містить ні краплі запозичень у будь-кого. Ознайомте будь ласка мене хоча би з основними, базовими ідеями цього нового, створеного лише вами світогляду. Навіть думаю то не тільки мені цікаво буде. А може я зміню свій світогляд під впливом ваших свіжих, нетривіальних, вами створених новітніх ідей.

Повідомлення відредагував Апостол Роман: 24.03.2013 – 23:08

• 2

#513 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:02

Приєднуюся до прохання Апостола Романа. Цікаво почути про світогляд Безбожника.
  • 0

#514 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:05

P.S.
"про якийсь*" - помилився, вибачаюсь.

А ще цікаво - хто і навіщо відключив можливість редагувати свої пости? Навіть помилку не виправиш. Мені одному здається, що позбавити учасників можливості редагувати свої пости - це дуже глупа ідея?
Якщо адміну форума страшно, що користувачі можуть повитирати усе, що написали, і тоді форум залишиться пустим, то можна-ж відключити можливість редагування через якийсь час, наприклад через 15 хв. після написання. :)

"нетривіальних* "- ну, писав уже...

P.P.S.
:)
Нє, це не адмін параноїк, це я сліпий. Просто кнопка редагування ховається. :)))

Повідомлення відредагував Апостол Роман: 24.03.2013 – 23:09

• 0

#515 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:25

Перегляд дописуАпостол Роман (24.03.2013 – 22:57) писав:

Чим не влаштували усі детальні визначення і роз'яснення, що я їх давав?
Хоч одне конкретне, по суті, зауваження до них маєте?

І, також, дуже прошу, сформулюйте хоч скількись ясно і послідовно вашу власну позицію. А то критики на адресу усіх і вся від вас чути багато, а у чому полягає ваша власна позиція - незрозуміло зовсім.

Ви весь час говорите про якусь суто власний, особисто вами придуманий світогляд, що не містить ні краплі запозичень у будь-кого. Ознайомте будь ласка мене хоча би з основними, базовими ідеями цього нового, створеного лише вами світогляду. Навіть думаю то не тільки мені цікаво буде. А може я зміню свій світогляд під впливом ваших свіжих, нертивіальних, вами створених новітніх ідей.
"Згинь". Не заважай. Я зайнятий з Павлом. Його думка для мене більш важлива оскільки знаю його, як користувача теревень, давно і попри будь що....гм...навіть тисячу "мінусиків", з повагою відношусь до його потужного інтелекту.
Доберусь і до тебе....якщо захочу.

Перегляд дописуАпостол Роман (24.03.2013 – 22:57) писав:

Ви весь час говорите про якийсь суто власний, особисто вами придуманий світогляд,
Всяка туфта починається з гнилого базару. Але краще це робити по даташіт. Покажи мені, ДЕ, бодай одним словом, я сказав тобі про суто власний, мною придуманий світогляд ? Чекаю з нетерпінням.

Цитата

базовими ідеями цього нового, створеного лише вами світогляду.
Повторюю питання. Де, і коли, ти прочитав мою сповідь про мій, створений лише мною, власний світогляд ? Що ти тут оце пургу несеш ? Так, я маю круг знайомих для котрих жодного секрету, щодо особистого, у мене немає. Але яким боком тут ти ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.03.2013 – 23:27

• 0

#516 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:29

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2013 – 23:10) писав:

"Згинь". Не заважай. Я зайнятий з Павлом. Його думка для мене більш важлива оскільки знаю його, як користувача теревень, давно і попри будь що....гм...навіть тисячу "мінусиків", з повагою відношусь до його потужного інтелекту.
Доберусь і до тебе....якщо захочу.

Товсто, дуже товсто...
це і все?
  • 1

#517 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:43

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2013 – 23:02) писав:

Приєднуюся до прохання Апостола Романа. Цікаво почути про світогляд Безбожника.
Світлоносний, для тебе як для "старого" (для мене) авторитета - хоч "звьоздочку с нєба". Але спочатку потрібно відповісти на моє питання, яке я задав тобі раніше. Себто, про те що атеїзм не заперечує існування бога навіть навпаки. Так от у мене аж руки сверблять перевести розмову до цієї твоєї "ізюминки" в атеїзмі. І страшенно хочеться щоби ти познайомив мене та інших з тим цікавим богом, заодно, щоб ти навів приклади його відмінності від того ж біблійного. Ну а вже про факт існування такого бога (сам же кажеш - навпаки) ти просто зобовязаний розповісти. Це буде цікаво усім, повір мені. А то ми все про одне...все про одне...а тут така смілива і несподівана спроба "розбавити атмосферу", в атеїзмі, з твого боку.
  • 1

#518 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:45

Безбожник, не окуклюйся!
  • 1

#519 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:54

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2013 – 23:25) писав:

Всяка туфта починається з гнилого базару. Але краще це робити по даташіт. Покажи мені, ДЕ, бодай одним словом, я сказав тобі про суто власний, мною придуманий світогляд ? Чекаю з нетерпінням.

Ага, значить то тільки мене задовбуєш нескінченними розповідями про те, що я не маю права використовувати той чи той аргумент, "бо то не я сам його придумав, то чужі думки"

А свого власного, пан, виявляється взагалі нічого не має...
У чужому оці бачимо пилинку, у своєму...

І ще, шановний... Тон та словниковий запас зміни, будь ласка... А то гидко чути всі ці "гнилі базари" і дивитись на покручені пальці. Ви не у рідній підворотні, пане гопник, а у публічному місці, де зібрались порядні люди. Дуже прошу, прикладіть хоч найменші зусилля, щоб відповідати...
  • 2

#520 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 23:55

Ти переключаєшся на нецікаві теми.

От моя цитата, здогадуюся, що це її ти просиш роз’яснити:

Цитата

Атеїзм - це не обов’язково ВІРА в те, що бога нема. У більшості випадків це якраз навпаки.

Під навпаки, малася протилежність до віри - "знання". Тобто, треба розуміти так: атеїзм, це не віра, що бога нема. Навпаки - це знання, що його нема. Одразу, щоб розмова не пішла у непотрібному напрямку нагадаю, що тоді йшлося про науковий і новий атеїзм.

Цитата

"Згинь". Не заважай. Я зайнятий з Павлом. Його думка для мене більш важлива оскільки знаю його, як користувача теревень
Це дідівщина від Безбожника на Теревенях.

Явище для мене поки що незрозуміле, тому, не засуджувати ні підтримувати не стану.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних