Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#41 Rusik_Gluk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2007 – 17:47

Перегляд дописуДiма (27.09.2007 18:16) писав:

Тут вас підтримую повністью ;)
Адже вони стверджують, що не вірять в Бога. А вірять, що його немає. Віра - це теж віра в щось... значить в Бога :( В кожного є свій Бог :D

"Вони", я так розумію, це атеїсти? Гон, поясню... Атеїсти не стверджують і не вірять що якогось (бо їх багато) бога нема. Вони не вірять в саме явище "бога". А те що атеїсти не вірять в бога, не означає шо вони вірять в те, що його нема. Це прості правила логіки!
  • 0

#42 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киїффф

Відправлено 28.09.2007 – 17:55

Перегляд дописуДiма (27.09.2007 20:25) писав:

Так, але не для всіх гроші головне. Ось для мене перше місце це - спокій в сім'я, щастья, щоб біля тебе були добрі люди, робота, здоров'я, а потім гроші. Гроші не головне в житті.
згоден, але гроші - це ;)
  • 0

#43 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 24.11.2007 – 17:13

Який сенс життя атеїста???
  • 0

#44 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.11.2007 – 17:32

Ce zalejit' vid lyudini.
Schodo mene - buti shaslivoyu, zrobiti schaslivim kohanu lyudinu ta otochuyuchih, kar'era, uspihi....
  • 0

#45 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 24.11.2007 – 17:35

Перегляд допису*Киця* (24.11.2007 18:32) писав:

Ce zalejit' vid lyudini.
Schodo mene - buti shaslivoyu, zrobiti schaslivim kohanu lyudinu ta otochuyuchih, kar'era, uspihi....
І це сенс? А що далі? Дял чого то все, якщо потім помреш і все?
  • 0

#46 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 17:42

Перегляд допису*Киця* (24.11.2007 18:32) писав:

Ce zalejit' vid lyudini.
А шо буде по смерті, ти не думала?? Я наприклад вірю во після смерті воскресну ( стараюсь жити так щоб це стало можливо) і це дає мені сенс до життя !!!
  • 0

#47 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 24.11.2007 – 17:52

питання віруючого до атеїста....більшої ху-єтєні ще не бачив, чесно
аналогія: закоханий питає у не закоханого: "Чого ти не закоханий в того, в кого закоханий я, а? "
постулат перший: будь-яка віра є найбльшою цінністю, доки вона не популяризується....і не доводиться до рівня ходіння в пісуар....
пропоную трошки розрізняти поняття почуттів і фізіологічних потреб....
козли
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.11.2007 – 17:59

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (24.11.2007 17:52) писав:

пропоную трошки розрізняти поняття почуттів і фізіологічних потреб....
розрізняти їх ще можна, а от розділяти - небажано :angry1:

Перегляд дописуIngwar (24.11.2007 17:13) писав:

такий як і в неатеїста, імхо
  • 0

#49 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.11.2007 – 18:23

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 17:00) писав:

Відчути кайф від життя. "Віруючі" марнують все життя в ілюзорній надії на світле майбутнє. Тіпа трошки поголодую, утримаюсь від деяких речей а потім буде "велике вічне блаженство". Але яке воно це блаженство непонятно. В ісламі воно і то більш конкретно описане ніж в християнстві - незаймані дівчата - винагорода всім віруючим в Аллаха :kozak:
Атеїсти замість забивання голови всякою хєрньою використовують життя помаксимуму.
Поділись рецептом, як його використати по-максимуму те життя? :kozak:
Sergiy K

Цитата

такий як і в неатеїста, імхо
Мабуть частіше всього так воно і є
  • 0

#50 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 24.11.2007 – 18:25

Перегляд дописуIngwar (24.11.2007 18:13) писав:

Може й такий самий як НЕатеїста,просто погляди щодо релігії незрозумілі :kozak:
  • 0

#51 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 18:33

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 17:29) писав:

Елементарно. Треба лише дізнатись своє найзаповітніше бажання і наполегливо старатись його виконати. Накрайняк задовільняти всі бажання підряд але це теж трохи важко.
Мабуть всі так і стараються робити в незалежності від віросповідання, чи невіронесповідання. :kozak: Я думала, ви відкриєте мені якусь глибшу істину :kozak:
  • 0

#52 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 18:51

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 17:44) писав:

Глибша істина та що в залежності від віросповідання, чи невіронесповідання у людини бувають досить дивні бажання, які вона вважає своїми, а насправді вони нав"язані. Релігією, сус-вом, оточенням, друзями і т.д. Атеїсти хоч від релігії не залежять, і атеїст ніколи не подума, що найбільше він хоче наприклад засвітити свічку в церкві а не трахнути якусь діваху з гарними цицьками і ногами.
якби кожен віруючий замість того щоб потрахатись йшов в церкву, щоб засвітити свічку, то я не впевнена що нас би в світі було так багато. :kozak:
  • 0

#53 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.11.2007 – 19:20

Цитата

Я наприклад вірю во після смерті воскресну ( стараюсь жити так щоб це стало можливо) і це дає мені сенс до життя !!!

А чи не вбачаєте Ви в цьому егоїзм?

Насправді віра в те, що після смерті щось є - це ознака слабкості людини. Чому? Тому що вона боїться смерті. Тому що вона усвідомлює, що років через 50 її не буде - і все! НЕ БУДЕ. Для того потрібно вигадувати щось після смерті, щоб спокійно жити зараз. Але не в тому річ. Річ ще в мотиваціях до життя, тобто сенсі.

Я агностик. Але останнім часом з повним спокоєм більше схиляюсь до думки, що після смерті нічого немає. Можливо, реінкарнація. Але реінкарнація - це теж смерть. МЕНЕ теперішнього не буде. Це буде інша людина.

Якщо ж говорити про вірування християн, мусульман, що після смерті - рай чи пекло... Ну... Якщо сенс життя в тому, щоб прожити його так, щоб потрапити в рай і вічно там раювати - це, перепрошую, маразм. Для кого така людина живе? Для себе. І тільки для себе. В неї далекоглядні плани, і якщо вона робить добро зараз то тільки для того, щоб "воскреснути" і потім вічно не паритись. Ось Ваша філософія.
ЦЕ Ви називаєте сенсом життя???? Сенс життя - життя для себе самого?

А сенс життя простий - саме життя. Life is a miracle. Але це широке поняття - не думайте, що я пропагую беззмістовне існування. Насправді я керуюсь поняттями "світла", "сили духу","доброти"(хоча й не люблю слово добро в класичному розумінні).
Сенс життя не має бути в тому, щоб жити потім вічно. Досить і 30, 50 років для того щоб прожити його немарно. Досить щодня посміхатись перехожим і піднімати їм настрій своєю посмішкою, допомагати друзям і незнайомим людям, кохати, бути ввічливим, витягувати людей з біди, робити щось цінне для людей і суспільства, поважати їх, думати позитивно і нести позитив - нести "світло". Ось сенс життя атеїста. Якщо Ви вважаєте, що це погано і краще вірити в свого бога, жити для нього, і думати, що якщо ти будеш хорошим, то після смерті тебе візьмуть в рай... Чи можна бути щасливим в раю, знаючи що на Землі страждають люди? Якщо можна - то цей рай не для праведників. Це рай для егоїстів.

І якщо після смерті мене згадають діти, чи внуки, чи інші люди, і посміхнуться і подумки скажуть "дякую" за щось, що я для них зробив - це я називаю вічним життям. Незалежно від того, чи буде існувати моя свідомість (бо тіло точно буде мертве), чи ні.

пс. відповіді на ваші відповіді скоріш за все буде через тиждень. їду в київ на 5 днів.
  • 0

#54 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 19:24

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 18:08) писав:

Ти собі не уявляєш які прибутки отримує церква за продаж свічок :kozak:
аптеки теж, мабуть :kozak:
  • 0

#55 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 24.11.2007 – 20:27

mabyt" nijakogo :kozak:
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.11.2007 – 20:50

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 18:44) писав:

Глибша істина та що в залежності від віросповідання, чи невіронесповідання у людини бувають досить дивні бажання, які вона вважає своїми, а насправді вони нав"язані. Релігією, сус-вом, оточенням, друзями і т.д. Атеїсти хоч від релігії не залежять
Атеїсти залежать від свого атеїзму. Смисл слова А-Теїзм - заперечення божественного. Це також віра - в неіснування Бога. Як правило, ці погляди атеїсти якось обгрунтовують, а отже мають певне несприйняття та страх до релігії, як до чогось невідомого чи шкідливого.
  • 0

#57 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 20:52

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.11.2007 20:08) писав:

Ну-ну. Ти думаєш чому церква так яро виступає за заборону контрацептивів, абортів і т.д. Щоб люди менше трахались, і відповідно частіше ставили свічки. Ти собі не уявляєш які прибутки отримує церква за продаж свічок :kozak:

церква не для того забороняє контрацептивні засоби чи аборцію, а тому що це перечить заповідям і все .
А за гроші а трохи згодин є такі "священики" котрі живуть тільки заради грошів а ці свічки дають добрий
прибуток але не всі такі !
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.11.2007 – 21:29

Усе в світі є умовним та вигаданим з якоюсь метою. От і віра є одним із засобів керування людиною. Варта лише визначити, чого людині саме не вистачає. Людина просто мусить вірити у щось (надто вже ми неідеальні).
Віра в Бога - то один з найкращих, видуманих вищим розумом, способів впливу на людину.
Не-віра в Бога - є тим самим способом впливу.
Кожна людина у щось вірить. Віра в Бога, гроші, в себе... в будь-що.
А от коли немає віри, втрачається і сенс самого життя.
  • 0

#59 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 21:36

Ne moju podgotisi' z toboyu.
Jittya zanadto korotke schob shukati yogo sens, tre prosto jiti i vse. Bo tebe i tak pislya des; 60 rokiv NE BUDE.
Lyudina moje vidumati sobi boga chi schos' tam, yakscho ne ydatna jiti v real'nosti, ale ce nichogo ne zminit'. Bo v kinci ti vse taki pomresh, yak i vsi inshi...
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.11.2007 – 21:42

Перегляд допису*Киця* (24.11.2007 21:36) писав:

Ne moju podgotisi' z toboyu.
Jittya zanadto korotke schob shukati yogo sens, tre prosto jiti i vse. Bo tebe i tak pislya des; 60 rokiv NE BUDE.
Lyudina moje vidumati sobi boga chi schos' tam, yakscho ne ydatna jiti v real'nosti, ale ce nichogo ne zminit'. Bo v kinci ti vse taki pomresh, yak i vsi inshi...
Померти з вірою і померти з пусткою в душі - дві великі різниці. В такому випадку розумію кінець терористів-смертників. Розумію, але не сприймаю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних