Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#241 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.11.2008 – 12:25

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (24.10.2008 19:24) писав:

Чому я молодець? Більшість знайомих моїх вважають, що я трошка не та...))

Але я вважаю, що ти принципова, мисляча людина, яка хоче шукати себе і вміє залишатися собою. Тільки респект, тільки уважуха.
  • 0

#242 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.11.2008 – 14:21

Перегляд дописуPerpetuum mobile (16.11.2008 02:21) писав:

От я, наприклад, теж так би мовити в Бога не вірю. Але не можна сказати. що цілком, я просто хочу вірити в те, в що, не здатні інші. От недавно ми з другом заговорили про релігію, він запропонував менеі сходити в його церкву, він баптист. Я відмовився. тому що не розумію, що це мені дасть, і взагалі, навіщо марнувати свій час в церкві, якщо я поважаю Бога, то мені не обов'язково ж заходити в церкву і казати йому про це. Я думаю, якщо він існує, то він про це все знає, і навіть передбачив, що я зараз пишу цю думку.
Так от, друг мені сказав, що я попаду в пекло, з цього випливає, що всіх моїх близьких людей чекає така сама участь. як до цьоого ставитись? Тим більше він каже, що не нав'язує свою віру, а виглядає це зовсім по-іншому. От я завжди думав, що якщо буду жити правильно, допомагати іншим, не буду чинити злочини, то попаду в рай. Хотя під словом рай я розумію просто щось хороше, я не шукаю в цьому слові, якогось підтексту.
Якщо так розуміти, то тоді попадає в рай дуже мала кількіть людей, так як не існує однієї віри. Тако він каже, що я не нароблю так багато добрих справ, щоб попасти в рай. А в нього, тіпа, все готове, на що я кажу, що нівкого місце ТАМ не заброньоване.
Вас взагалі не лякає думка, що раю не існує? Що навіть якщо ми жили ради інших людей, всерівно не заслуговуєте на спокій?
І взагалі, як ви думаєте, що повинна зробити людина або куди "вступити", що забезпечити своїй душі відпочинок?

ось саме це повідомлення яскраво показує, як наше життя наскрізь пропитане страхом. Страх - це основний інструмент влади. Релігія - це метод користуватись цим інструментом. метод "Релігія" - це той же самий метод "батога і пряника": скорися - потрапиш в рай, нескорешся - будеш в пеклі!
Будь яка секта, що використовує страх - це політично-релігійна секта, що бореться за владу над людьми. Багато різних сект використовують ім'я Ісуса, але не використовують його вчення. Такі церковники ніколи не вчать того, чого вчив Ісус.

От я розумію, якщо є якийсь культ, де люди показують свою повагу до "божества" що дало людям користь - так як і в часи Ісуса, в Середземномор'ї славили Діоніса, бо той навчив людей робити вино. В наших краях славили Сварога, що навчив людей кувати залізо. Еліни славлять богиню Афіну, що дала їм Оливкове дерево. Нажаль вже забули ті часи, коли славили божеств, що дали вогонь. Зате майже в усіх культурах є культ Сонця. Адже Сонце приносить людям найбільше користі.

Але зараз насильно насаджена чужа релігія, де ми любимо чужого бога, що не приніс нам ніякої користі, тільки шкоду. Ми ж не користуємося тим вченням, що дав нам Ісус, то чому ж його славити? Бо він приніс користь декому, тим хто його ім'ям загнав людей в рабство. Але не всі люди хочуть бути рабами.
  • 0

#243 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 17.11.2008 – 15:45

Задля розрядки (і з огляду на проголошений конкурс, чого гріха таїти :) ) пропоную історію про те, як шукали поетів для написання дитячої "Християнської абетки", і роздуми про причастя. Чергова ілюстрація того, до якого абсурду застарівають з часом релігійні канони.

Повідомлення відредагував Атеїст: 17.11.2008 – 15:47

• 0

#244 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 18:25

Цитата

.....культ, де люди показують свою повагу до "божества" що дало людям користь....
- я тут подумав... от зараз типу гумористичний культ Кхтулху, і т.д... Ще зовсім недавно був культ особи - Леніна, Сталіна - з цієї точки зору може й правильно, якщо їм будуть поклонятись ті, кому вони справді користь принесли.

А якщо серйозно, створити культ особи, яка справді дала людям користь. Хто це може бути? Наприклад Тесла. Але значно на сучасну молодь значно більше впливає ідол, що живий зараз - Біл Гейтс! Реальне божество, адже він створив світ, в якому живуть мільйони... Є й інші божества, але ж Біл Гейтс таки найсильніший і найславніший.
  • 0

#245 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 17.11.2008 – 19:25

Перегляд дописуSensssorika (16.11.2008 12:23) писав:

Я от в 4 роки усвідомила,що Бога немає
:)

Перегляд дописуDarkLordVillis (17.11.2008 14:21) писав:

ось саме це повідомлення яскраво показує, як наше життя наскрізь пропитане страхом. Страх - це основний інструмент влади. Релігія - це метод користуватись цим інструментом. метод "Релігія" - це той же самий метод "батога і пряника": скорися - потрапиш в рай, нескорешся - будеш в пеклі!
Дозвольте трошки додати та підправити.
Страх-це головна ідея християнства та різних його течій.Не віруєш?-попадеш у пекло,гордий?-попадеш у пекло,сумніваєшся у існуванні бога?-в казані варитимешся та язиком сковороду будеш лизати!...Все досить грамотно створено:

Цитата

...на самом деле это очень грамотный и тонкий психологический фокус. Он рассчитан не на сознание человека, а на его эмоции, на подсознание. Никто из верующих никогда даже и не задумывается о сути этого “спасения”. А почему? Потому, что на их мозг действует эмоциональный психологический шок от этого “удивительнейшего спасения”, и их мозги переключаются с анализа на бурные положительные эмоции. Правое полушарие головного мозга, отвечающее за эмоции, отключает работу левого полушария головного мозга, отвечающего за логическое мышление.

У человека формируется четкий эмоциональный стереотип по этой идее. В будущем христианин никогда не сможет эту идею обдумывать, он сможет её только переживать. Никогда в будущем вы не сможете обсуждать эту идею с христианином на логическом уровне. Его логическое мышление всегда будет отключаться и переключаться на эмоции. То же самое происходит со всеми остальными догмами христианства. Их логическая безсмысленность закрывается положительными или отрицательными эмоциями.

В качестве главной отрицательной эмоции, с помощью которой христианство программирует личность, используется страх, и страх христианство культивирует и раздувает до небес. Если вы будете критиковать Христа, то ваша критика будет наталкиваться на непреодолимую эмоциональную стену страха перед антихристом.
Сам,спочатку упіймався у ці тенета,але потім зрозумів,шо то за штука така..

Перегляд дописуDarkLordVillis (17.11.2008 14:21) писав:

Багато різних сект використовують ім'я Ісуса, але не використовують його вчення. Такі церковники ніколи не вчать того, чого вчив Ісус.
Хм,чому це?Наведіть приклад,будь-ласка

Перегляд дописуDarkLordVillis (17.11.2008 18:25) писав:

А якщо серйозно, створити культ особи, яка справді дала людям користь. Хто це може бути? Наприклад Тесла. Але значно на сучасну молодь значно більше впливає ідол, що живий зараз - Біл Гейтс! Реальне божество, адже він створив світ, в якому живуть мільйони... Є й інші божества, але ж Біл Гейтс таки найсильніший і найславніший.
Ні,це вже буде не віра.Людина звикла вірити у щось велике та незрозуміле для неї,а поклоніння іншій людині це вже не те.Коли є змога все чітко розкласти по поличкам-життя,винаходи,погляди цієї особистості,то вже стає нецікаво..це починає нагадувати просте захлплення людиною та повагу до її персони
  • 0

#246 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 22:04

Цитата

Ні,це вже буде не віра.Людина звикла вірити у щось велике та незрозуміле для неї,а поклоніння іншій людині це вже не те.Коли є змога все чітко розкласти по поличкам-життя,винаходи,погляди цієї особистості,то вже стає нецікаво..це починає нагадувати просте захлплення людиною та повагу до її персони

ну чомуж... ось в вічноживого Леніна досі вірять. І про Сталіна бабусі-дідусі розказували не як про людину, а як про бога.

а от щодо Біла Гейтса - ось якраз закінчується ера Риб. Індустріальна епоха. Ісус накормив людей хлібом і двома рибами!!!! і сказав - "Я з вами до кінця віку" - до астрономічного кінця ери риб. І ось настає ера водолія. Інформаційна ера. Вода - природній носій інформації. І Водолій - той хто дає інформацію. А чи це Біл Гейтс, чи може бути хтось інший, але повинна бути людина, що покаже людству початок нової ери. Так само як і Мойсей зруйнував ідола тільця, і приніс в жертву богу барана. Якраз в кінці астрономічної зодіакальної ери тільця, на початку ери овна. І Ісус прийшов в'їхав в Єрусалим на ослі(трохи не овен) і накормив людей рибами. Риби що живуть в воді, і тому не цінять її поки не попадуть на гачок. - цілком про нас.

А щодо вчень Ісуса - то він вчив людей вірити в себе, а не поклонятись йому. Він казав, що кожен його учень може робити те що й він. А чи священники так роблять як Ісус? Чи священники учать того? Вони взяли на озброєння саму ціннішу науку - "віддавайте кесарю кесарево", а все інше - так для красного слівця"

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 17.11.2008 – 22:09

• 0

#247 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.11.2008 – 12:05

одна справа - заперечувати старих богів. це виходить дотепно, респект атеїсту та діогенісу.

Одначе інша справа - уявити, що світ не мав живого, розумного Творчого Начала, інакше званого Богом. Неймовірна картинка виходить.
Напевно те живе і розумне Начало не є досконале (про це є в иншій темі). але ж, нмд, Творець-Бог існує - в різних формах, перетікаючи від мозку до мозку, зачаївшись в клітинах живого і т.д. Він не просто піддається до опису, але ж певні моделі існують - Ктулху, Динамос... ану спробуйте знайдіть недолік в таких моделях! :)

.

Повідомлення відредагував Власюк: 18.11.2008 – 12:21

• 0

#248 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 18.11.2008 – 12:26

Власюк, пропоную уявно зібрати в одну величезну книгу всі закони, теореми і формули математики, фізики, хімії, біології та інших природничих наук. В якості другого тому зібрати в іншу книгу наукові праці з психології, соціології, педагогіки тощо. І назвати цю уявну збірку Творцем-Богом, чи просто богом - то вже кому чого душа бажає.
  • 0

#249 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 12:32

Чим далі, тим більше починаю розуміти атеїстів. Особливо після останнього відвідування церкви.
  • 0

#250 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 14:22

Перегляд дописуАтеїст (18.11.2008 12:26) писав:

...пропоную уявно зібрати в одну величезну книгу всі закони...
Сама по собі книга мертва, якщо її ніхто не читає. :)
  • 0

#251 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 22:28

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 12:32) писав:

Чим далі, тим більше починаю розуміти атеїстів. Особливо після останнього відвідування церкви.

Сучасна церка - здебыльшого бізнес. Взяти св'ященника в Донецьку, в мойому районі. Він за остані 2 роки змінив здається 4 або 5 машин. І не російських, український чи китайських, а провідних європейських виробників. А такі машини коштують не менше 120 євро (я дивився в Інтернеті).
  • 0

#252 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.12.2008 – 15:36

Перегляд дописуD1mon (16.11.2008 20:17) писав:

Я Атеїст, в існування Бога не вірю.
Релігія - спосіб контролювати людей.
Атеїст написано з великої літери. Це означає, що Атеїста треба запідозрити у подвійній реєстрації? :unsure:
  • 0

#253 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.12.2008 – 16:10

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 12:32) писав:

А як щодо відвідувань концтаборів та могил жертв войовничих атеїстів?
  • 0

#254 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.12.2008 – 22:44

Перегляд допису-=VJ=- (15.12.2008 16:10) писав:

А як щодо відвідувань концтаборів та могил жертв войовничих атеїстів?
Релігійні люди теж можуть бути войовничим, ще й якими войовничими. В порівнянні з ними атеїсти найдобріші люди у світі.
  • 0

#255 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 13:06

Войовничі атеїсти - люди глибоко релігійні і надзвичайно віруючі. Бо вони вірять в те, що бога немає, а Дарвін сказав правду. Віра у випадковий розвиток - це теж своєрідна релігія, особливо якщо людина - фанатик.
  • 0

#256 Гість_BadTempered_UA_*

• Гості

Відправлено 24.09.2009 – 18:39

Перегляд дописуЗрячий (13.06.2008 17:30) писав:

[b] Чому так заперечуєш віру яка багатьох людей робить щасливими?
Розумні слова "Релігія - опіум народу".
Чого не бачив - у те й не вірю, так само як не вірю у те що

Повідомлення відредагував BadTempered_UA: 24.09.2009 – 18:51

• 0

#257 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:30

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 20:25) писав:

в атеїстів, імго, - ні ума, ні фантазії.

Не так.

У религійників як раз нема ні ума, ні хвантазії. Як у зламаних автоматів. Мають набір якихось канонічних програм, які вже давно не працюють, бо паталогічно вражені вірусами, що навіть антівірус вже не здатен щось вилікувати.

А у атеїстів ум як раз присутній, хочаб для того щоб постійно викалупувти докази відсутності бога, але нема хвантазії. Схожі на діючих примітивних автоматів з набором простих функциональних програм основною метою яких є бротьба з враженими вірусами релігійними програма. Атеісти можуть здаватися корисними, але є теж паразитуючою програмою більшого порядка над хворою религійною програмою. Якщо зникне перше, другого теж не стане.

А в тих у кого є і ум і хвантазія можуть вважатися людьми.
  • 0

#258 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.10.2009 – 10:29

Флуд видалено
  • 0

#259 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 16:45

Огірку, атеїзм - то назва. Без релігії зникне не атеїзм, а лише назва.
  • 0

#260 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 20:23

Перегляд дописуTake-Mau (2.10.2009 17:45) писав:

Огірку, атеїзм - то назва. Без релігії зникне не атеїзм, а лише назва.

Думку зрозумів.
Це по аналогії, як Антіхрист. Без Ісуса Йосиповича Антіхрист не зникне, зникне тільки назва яка повинна підвищувати статус самого Христа. Я давно знав, що вони на пару блін працюють. :ura:

Тому виходить за для виживання, як би атеізму не було, то ці Теолухі її самі б і вигадали. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних