Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#201 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 14:04

2 BadTempered
Ти йдеш правильним шляхом, задаючи ці питання. Всі починають свій шлях з цих питань, думають так як ти аж поки в переломний момент свого життя не зрозуміють, що в житті є щось важливіше за розваги (чи з використанням компа чи телевізора....), щось важливіше за твоє его.
На задане тобою питання є одна відповідь: "для перемоги зла потрібно, щоб хороші люди нічого не робили".
Ти кажеш: "якшо він такий всемогутній, то нехай припинить це все!!". Він це все припинить, але ніхто не знає коли...
  • 0

#202 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 13.06.2008 – 14:55

Перегляд дописуBadTempered (13.06.2008 14:30) писав:

Взагалі у якомусь посланні, яке було написано кілька сотень років тому, один єпископ, чи як там їх, написав, що скоро прийде чорт у кожну домівку, він буде з рогами, а люди дивитимуться на нього і не підозрюватимуть шо то він, то про телевізор, без якого нудно, він є гріхом, для вас віруючі, так само як і комп'ютер, від усього комфортного ви маєте відмовитися у будь-яку хвилину, як тільки ваш бог того захоче, і піти за ним, бомжувати....бо шо робити без грошей, якшо ваш бог такий добрий, то чому він допускає війни, смерті маленьких дітей, збочення, і так далі????????якшо він такий всемогутній, то нехай припинить це все!!......

Поперше, хіба не люди воюють, чинять насильство, зло тд.??? Чому всі шукають, щоб когось звинуватити в своїх гріхах??? Коли вже люди візмуть відповідальність за свої вчинки??? Але ж навіщо, коли можна звинуватити Бога, мов чому Він всемогутній все не зупинить? Але тоді виходить
що зупиняти потрібно НАС!!! Бо ми є джерелом своїх гріхів. І Він нас зупинить, якщо ми не візьмемся заголову.

Подруге, Хіба якби люди жили хоть би по заповідях, то чинили це??? Бог дав нам "рецепт" від всього зла - просто не чинити його і все!
Але люди просто не хочуть виправлятися - і що, вцьому теж винний Бог???
  • 0

#203 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 15:09

бог є і він любить вас але водночас він кине вас у пекло і ви будете мучитися безкінечно...............бог любить вас але покарає безневинну дитину через 1, 2, 3, 4, і навіть 5 покоління, бо колись її предки зробили гріх, бог каже не вбивати і любити один одного то чому ж тоді прихильники божі здобували собі місто (з його допомогою) ціною життя інших людей.....................
Це щодо заповідей, чому ж такі суперечності???))))))
  • 0

#204 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 15:51

Перегляд дописуBadTempered (13.06.2008 16:09) писав:

бог є і він любить вас але водночас він кине вас у пекло і ви будете мучитися безкінечно...............бог любить вас але покарає безневинну дитину через 1, 2, 3, 4, і навіть 5 покоління, бо колись її предки зробили гріх, бог каже не вбивати і любити один одного то чому ж тоді прихильники божі здобували собі місто (з його допомогою) ціною життя інших людей.....................
Це щодо заповідей, чому ж такі суперечності???))))))

Порушуючи заповіді, одну за одною, методично, в довільному порядку, на котрій з них ти зупинишся і відчуєш в собі суперечність? 1 ти вже переступив. Чи відважишся зробити наступний крок і який це буде крок? Скажи самому собі правду, коли ти відчуєш у собі суперечність. І чому ти її відчуєш...
  • 0

#205 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 16:05

Зрячий,я не відчуваю ніяких суперечностей!!!....)
Я ж не став сатаністом, я не проти бога, я проти віри у його існування..........немає ні бога, ні чорта, ні сатани, що практично є одне і те ж, немає ангелів......є люди, які повинні жити світом, а не богом!....
  • 0

#206 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 16:30

BadTempered, ти втікаєш від відповіді самому собі. Спробуй ще раз: "Порушуючи заповіді, одну за одною, методично, в довільному порядку, на котрій з них ти зупинишся і відчуєш в собі суперечність?". Чи може ти готовий задля цього світу порушити всі ці заповіді (принципи, які є виключно позитивними)?
Я не звинувачував тебе в пристрасті до сатанізму. Це ти побачив в чомусь таке звинувачення. Чому ж ти так протиставляєш себе світу задля якого так хочеш жити? Чому так заперечуєш віру яка багатьох людей робить щасливими? Заперечення - це завжди відкидання, це....смерть. Ти парируєш, що я роблю те саме що йти, а от і ні. Бо мені не чужі твої думки.

Повідомлення відредагував Зрячий: 13.06.2008 – 16:31

• 0

#207 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 16:57

Перегляд дописуЗрячий (13.06.2008 16:30) писав:

Бо мені не чужі твої думки.
Цікаво чим?
Ти кажеш порушувати заповіді? але ж вони не для мене видумані, то чому я маю порушувати чи дотримуватися..............ти зациклився на заповідях, а що релігія це лиш заповіді?????
  • 0

#208 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:12

Перегляд дописуЗрячий (13.06.2008 17:30) писав:

BadTempered, ти втікаєш від відповіді самому собі. Спробуй ще раз: "Порушуючи заповіді, одну за одною, методично, в довільному порядку, на котрій з них ти зупинишся і відчуєш в собі суперечність?". Чи може ти готовий задля цього світу порушити всі ці заповіді (принципи, які є виключно позитивними)?
Я не звинувачував тебе в пристрасті до сатанізму. Це ти побачив в чомусь таке звинувачення. Чому ж ти так протиставляєш себе світу задля якого так хочеш жити? Чому так заперечуєш віру яка багатьох людей робить щасливими? Заперечення - це завжди відкидання, це....смерть. Ти парируєш, що я роблю те саме що йти, а от і ні. Бо мені не чужі твої думки.

Хтось примає на себе відповідальність за кожен вибір. А хтось користується шаблоном, перекладаючи відповідальність за свої вчинки на "статут", нерідко свідомо чи підсвідомо адаптуючи "закон" під свою вигоду, піддаючись психотехнікам, що програмують свідомість.

Воля - вищий закон. Воля примає рішення. Навіть, коли людина живе по заповідях, це - вибіл волі.

Так для чого себе обманювати? "...Немає закону вище "Вчиняй, як зволієш."..."

Повідомлення відредагував Aleph: 13.06.2008 – 17:14

• 0

#209 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:16

Перегляд дописуBadTempered (13.06.2008 17:57) писав:

Цікаво чим?
Ти кажеш порушувати заповіді? але ж вони не для мене видумані, то чому я маю порушувати чи дотримуватися..............ти зациклився на заповідях, а що релігія це лиш заповіді?????
Тим, що відповідаючи сам собі на твої питання, чи заперечення - я самовдосконалююсь. І, сподіваюсь, що мої думки сприяють і іншим у цьому.

Стосовно заповідей, так я зациклений на них. Бо це алгоритм, який завжди видає позитивний результат для себе, для ближніх, для світу...
  • 0

#210 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:17

Перегляд дописуAleph (13.06.2008 17:12) писав:

Немає закону вище "Вчиняй, як зволієш."..."
А чиї це слова??
  • 0

#211 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:25

Перегляд дописуЗрячий (13.06.2008 16:51) писав:

Порушуючи заповіді, одну за одною, методично, в довільному порядку, на котрій з них ти зупинишся і відчуєш в собі суперечність? 1 ти вже переступив. Чи відважишся зробити наступний крок і який це буде крок? Скажи самому собі правду, коли ти відчуєш у собі суперечність. І чому ти її відчуєш...

1. У мене немає взагалі ніяких богів.
2. Я його взагалі не призиваю.
3. Взагалі не святкую.
4. Своєму батькові, що був у стані сильного алкогольного сп'яніння, при його спробі нанести тілесні ушкодження матері, відбив печінку і зламав два ребра. І абсолютно НЕ КАЮСЯ у цьому!
5. При спробі посягання на моє майно чи здоров'я, а також на майно чи здоров'я своїх близьких наносив важкі тілесні ушкодження, які, можливо, мали летальні наслідки. І абсолютно НЕ КАЮСЯ у цьому!

З рештою заповідей склалося якось простіше - вони не суперечили моїй волі і вони випадково були дотримані.

Повідомлення відредагував Aleph: 13.06.2008 – 17:27

• 0

#212 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:36

Перегляд дописуAleph (13.06.2008 18:25) писав:

У мене немає взагалі ніяких богів.
Як правильно, і давно???чи можливо тебе змалку так навчили (в чому сумніваюся)?
  • 0

#213 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:43

Перегляд дописуAleph (13.06.2008 18:25) писав:

1. У мене немає взагалі ніяких богів.
2. Я його взагалі не призиваю.
3. Взагалі не святкую.
4. Своєму батькові, що був у стані сильного алкогольного сп'яніння, при його спробі нанести тілесні ушкодження матері, відбив печінку і зламав два ребра. І абсолютно НЕ КАЮСЯ у цьому!
5. При спробі посягання на моє майно чи здоров'я, а також на майно чи здоров'я своїх близьких наносив важкі тілесні ушкодження, які, можливо, мали летальні наслідки. І абсолютно НЕ КАЮСЯ у цьому!

З рештою заповідей склалося якось простіше - вони не суперечили моїй волі і вони випадково були дотримані.
Без тих, хто тебе оточує, твоя воля не має сенсу, як, зрештою, і заповіді. Уяви, що було, якби ти залишився єдиною людиною на землі. Тоді навіть твій батько був би бажаним.
  • 0

#214 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 18:29

Перегляд дописуЗрячий (13.06.2008 18:43) писав:

Без тих, хто тебе оточує, твоя воля не має сенсу, як, зрештою, і заповіді. Уяви, що було, якби ти залишився єдиною людиною на землі. Тоді навіть твій батько був би бажаним.

Я завжди прагнув самотності. Тільки тоді, коли я це усвідомив, вже стало забагато людей залежних від мене, щоб я усамітнився. Я - не колективна істота, хоча багато ксьондзів постійно стверджують, що людина - істота колективна.
  • 0

#215 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 06:57

Мала дитина прагне досліджувати світ, гратись зі всім навколо з іншими дітьми. Коли її залишити саму - вона плаче. Діти прагнуть колективу. Неколективними їх роблять обставини. Ти не завжди прагнув самотності, може навіть цього і не памятаєш. Ти і тепер залишаєшся колективною людиною, бо читдєш це.
  • 0

#216 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 08:50

Перегляд дописуЗрячий (14.06.2008 07:57) писав:

Мала дитина прагне досліджувати світ, гратись зі всім навколо з іншими дітьми. Коли її залишити саму - вона плаче. Діти прагнуть колективу. Неколективними їх роблять обставини. Ти не завжди прагнув самотності, може навіть цього і не памятаєш. Ти і тепер залишаєшся колективною людиною, бо читдєш це.

А я думав, що читаю це для того, щоб скласти нарис світосприйняття деякої частини людей, деякого вікового діапазону та деякій території з урахуванням масок та бажання самоутвердження, їх реакцію на на теми, що стосуються нетрадиційного сприйняття :)
  • 0

#217 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.06.2008 – 14:22

Ну от я не скжу, що я атеїст, я вірю в щось надзвичайне, не вивчене, але я не користуюсь послугами релігійних організацій. тому що багато знаю. забагато читав :)
  • 0

#218 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 22:32

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.06.2008 15:22) писав:

Ну от я не скжу, що я атеїст, я вірю в щось надзвичайне, не вивчене, але я не користуюсь послугами релігійних організацій. тому що багато знаю. забагато читав :)

Система ритуалів більшості релігій при їх відповідному використанні викликають такі ж зміни свідомості, що й при практикуванні того, що інколи називають "трансцедентальна магія" або "вища магія", тобто "розширення" свідомості, що дозволить сприймати широкий спектр "світів". Різниця лише у тому, що "правильний християнин" (чи мусульманин) рухається до "царства Божого", не усвідомлюючи, що це та причини власного вибору. Власне, вибору як такого "християнину" не дається: або рай (інколи з чистилищем), або - вічні муки. Для окультиста - шанс на свободу, або наступне "коло" з обнуленням свідомості.
  • 0

#219 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 15:26

Aleph, складно говориш. Хоча це звучить як виправдання атеїзму. Згоден на рахунок "розширення свідомості"... Якщо "магія" та релігія дають однаковий результат, то вони тотожні. Але підміняти релігію магією... я категорично проти, бо це, грубо кажучи, сатанізм.
Вибір є, його важко зробити, а ще важче дотримуватись зробленого вибору. Це інколи створює ілюзію, що вибору нема. Вірте, і ви зможете зсунути гору ілюзій.
  • 0

#220 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 16:12

Перегляд дописуЗрячий (16.06.2008 16:26) писав:

Aleph, складно говориш. Хоча це звучить як виправдання атеїзму.
А я хіба писав, що я атеїст? І чому Ти думаєш, що атеїзм це щось таке, що потребує виправдання? А з точки зору атеїста віра потребує виправдання :happy1: Проблема у тому, що ні заперечити ні підтвердити існування бога практично неможливо. Окрім того, потрібно попередньо визначитися з поняттям "існує", яке вже ж залишається суб'єктивним.

Згоден на рахунок "розширення свідомості"... Якщо "магія" та релігія дають однаковий результат, то вони тотожні. Але підміняти релігію магією... я категорично проти, бо це, грубо кажучи, сатанізм.
Не бачу логіки. Спочатку уточни, що Ти важаєш сатанізмом. Напевне все, що не християнство :cool2:. Ну ще, можливо, інші великі релігії, але вони просто помиляються :blink: . Та й тотожними релігію та "магію" важати не можна так як неможна важати одинаковими можливості того, хто шукає місце користуючись словесним описом дороги (точно не уявляючи, що шукає) та того, хто користується картами та навігаціними приладами.

Вибір є, його важко зробити, а ще важче дотримуватись зробленого вибору. Це інколи створює ілюзію, що вибору нема. Вірте, і ви зможете зсунути гору ілюзій.
Дуже великий вибір - дві дороги: одна правильна, а друга - у пекло.

Релігія ставить першоджерело (Абсолют) у рамки, приписуючи йому властивості та правила поведінки, насправді кохаючись у своєму відображенні. Правда, Абсолюту байдуже до тих рамок :blink:

Доречі, був час, коли я був з тої сторони царських воріт, де стоїть алтар. І мені глибоко знайомий погляд християнина. Тільки для мене це була лише сходинка, пройдений етап який я безперечно ціную. Але я не захотів зупинятися на тому.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних