Перейти до вмісту

Євробачення 2008

Повідомлень в темі: 189

#181 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.05.2008 – 07:23

до речї, шо не кажіть, а голос у Білана є (не прийміть за його фанатку, свят-свят-свят)). інша справа, що він співає і в яке русло направляє свої вміння. мене нудить від самого образу, що йому створили, і від тупості. припертись на це євробачення двічі...ну блііін...
а Ані молодець. Серце Євробачення (я про нагороду) все одно у нас!:-)
  • 0

#182 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 27.05.2008 – 07:52

За неофіційними даними наступного року на Євробаченні Україну представить Віталій Козловський. І для того, щоб перевершити Діму Білана, Віталік виступатиме на сцені, а біля нього Кличко влаштує спаринг, вкладаючи по черзі всіх конкурсантів, при цьому Ліля Подкопаєва буде робити різноманітні гімнастичні покази, а Яна Клочкова в маленькому басейні на швидкість буде обганяти дельфінів! В перемозі можна навіть не сумніватися!
  • 0

#183 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 27.05.2008 – 08:04

Без політики тут точно мабуть не обійшлось,наприклад Франція з Німеччиною не дали нам жодного балу,так само як відмовили вступу до ПДЧ,а пісня у Білана як на мене була найгірша серед усіх учасників..
  • 0

#184 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.05.2008 – 13:54

Про політику пан трішки загнув. Ну не сподобалася французам і німцям наша пісенька (мені теж не сподобалася)...
  • 0

#185 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 29.05.2008 – 23:58

Перегляд дописуkaroOka (27.05.2008 08:23) писав:

до речї, шо не кажіть, а голос у Білана є (не прийміть за його фанатку, свят-свят-свят)). інша справа, що він співає і в яке русло направляє свої вміння. мене нудить від самого образу, що йому створили, і від тупості. припертись на це євробачення двічі...ну блііін...
та він напевне довго вчився хоч одну пісню без фанери співати... він вживу часто в ноти не попадає... та що не кажіть то справжній жах, може хтось помятає його минулорічний виступ на Таврійський іграх в Києві? Кошмар, він просто бігав і говорив слова, і аж ніяк не співав їх...
  • 0

#186 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 15:35

вони зачасту постановкою беруть...такий собі романтичний парубок=)...не люблю Білана за його надзвичайну самовпевненість, а представляю ким він уже зараз себе уявляє(((
на рахунок Козловського-це гон, йому нічим брати Європу
  • 0

#187 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 31.05.2008 – 00:15

Ну то шо Діма Баран виграв - то нонсенс! Чмо болотне воно й в Африці ідіот..... :) Спілкувалась з друзями з-за кордону - вони в шоці, всі кричать "Шо воно ото таке той Білан???" :angry1:
Мені сподобались: Болгарія, Ізраїль, Сербія.....Анька наша була гідна перемоги, хоча я не є її фанат)))
  • 0

#188 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.06.2008 – 23:43

а вам не здається дивним,що Прибалтика.яка терпіти не може москалів дала їм бали?...
найкраща постановка і нічогенька пісня була в Азербайджану...
  • 0

#189 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 02.06.2008 – 15:39

а мені сподобався гурт із Норвегії))) та і Ані Лорак жаль що має лише 2-ге місце, могла цілком мати перше, якби не москалі!
  • 0

#190 nikifor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 07.08.2011 – 11:29

?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних