Перейти до вмісту

Counter Strike своїми руками

Повідомлень в темі: 94

#41 Rootofme

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.06.2007 – 12:35

А де це ти взагалі робив?
  • 0

#42 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2007 – 12:57

Dimon
нє, не люблю сорс
Rootofme
Валве Хамер Едітор 3.5 )
  • 0

#43 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 03.06.2007 – 14:27

Olex
Ти забув? Ти ж обіцяв українізатор... :)
  • 0

#44 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 20:34

Перегляд дописуDimon (3.06.2007 15:27) писав:

Olex
Ти забув? Ти ж обіцяв українізатор... :D
Обіцяв! :) От і мій українізатор для Counter-Strike Source http://www3.speedyshare.com/data/759634966...6428/ukrcss.exe
Там 12 Мб. :D
Качайте, ставте, пишіть про свої враження :D

Повідомлення відредагував Olex: 03.06.2007 – 21:01

• 0

#45 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 02:11

Шкода, що вам пане Скорпіон не подобається Сурс. :wacko:
Слухай, а як у теб з компіляцією мап, все нормально, в мен часто помилки якісь вибивало. Але це було давно.
Звідки текстури береш? Я використовував стандартні, хоча деякі малював, або змінював. Якщо потрібні якісь текстури я можу глянути, а то моя папка з текстурами аж пилом покрилася :cool2: .

Доречі, хоч ти і не дуже полюбляєш сурс, та спробуй мій українізатор(змінені і текстури, багато текстур) :wacko:
Можна закачати Українізатор Counter-Strike Source v_1.5 звідси: http://www3.speedysh...6428/ukrcss.exe.

Подивись там на текстури у cs_office, cs_assault, cs_militia. Мож якісь сподобаються, поділюся як треба. :)
  • 0

#46 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 16:59

текстури для соураса підходять для 1.6? О_о

Цитата

Слухай, а як у теб з компіляцією мап, все нормально, в мен часто помилки якісь вибивало. Але це було давно.
Так, він з приколами: не любить іноді "свердлти" дірки/арки і т.п., не допускає зовсім розривів (дірок у "відкритий космос" :wacko:) і багато іншого. Просто тиснеш Alt+P , а тоді Fix All. Або просто видаляєш об*єкт і створюєш знову. :wacko:
  • 0

#47 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 17:29

Перегляд дописуScorpion (4.06.2007 17:59) писав:

текстури для соураса підходять для 1.6? О_о
Думаю ні, бо формати та розміри різні. Я маю на увазі можу терстури якісь дати у форматі bmp, jpg, ну а тобі який формат вже потрібно конвертуй. (Здається wad для CS 1.6)
  • 0

#48 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 04.06.2007 – 17:32

В тему... :wacko: Пробачте за російську.

Цитата

Учащийся был отчислен за создание карты для игры Counter-Strike
04 мая 2007 года, 19:21
Текст: Георгий Мешков

Один из учащихся средней школы Клементса (Clements High School), расположенной в штате Техас (США), был отчислен и переведен в другое учебное заведение за создание карты для онлайнового шутера Counter-Strike, которая в точности копирует здание и двор школы.

Одноклассники и друзья пострадавшего отзываются о нем исключительно положительно и недоумевают о причинах столь жестких действий администрации учебного заведения. Впрочем, решение руководства объясняется напряженной обстановкой в школах и университетах страны после стрельбы в Политехническом университете Вирджинии, в результате которой погибли 32 человека.

О существовании карты администрация школы узнала от родителей учащихся, с которыми отчисленный играл в Counter-Strike по сети. Компьютер с игрой и картой затем был осмотрен представителями полиции. Никаких дополнительных компрометирующих автора карты материалов найдено не было. Между тем, по словам друзей пострадавшего, он учился вполне успешно и ни в каких конфликтах в стенах учебного заведения никогда не участвовал, сообщает ArsTechnica.

С поддержкой старшеклассника выступили члены местной китайской общины, к которой принадлежит сам "пострадавший" и его родители. Около 70 человек собрались в конце апреля у стен школы, чтобы выразить свой протест администрации учреждения. Тем временем, совет школы рассматривает возможность возвращения учащегося и в определяет, насколько оправдано его отчисление, сообщает местный информационный ресурс FortBendNow.com.

• 0

#49 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:39

Olex
Вельм дякую! Українізатор дуже сподобався, хоча є декілька маленьких недоробленостей (чи як це назвати...)
1. Коли сторюєш новий сервер, там є поле "Процесор гравця" там я помітив, що написано "Размови ботів" через літеру А, взагалі рОзмови... це не страшно, але так, на всякий випадок)
2. Це теж зовсім дрібничка, знову ж у Процесорі гравця, там де список зброї, там снайперські гвинтівки написано з маленької літери. а все інше з великої...
3. Те що у мене залишилося з попереднього українізітора, там коли створив вже сервер, з*являється табличка, там треба клацнути ОК, там написано автор україніхатора Віталій якийсь там (не пам*ятаю)... 2005 рік. Хотілося щоб там було написано твоє ім*я та прізвище, та 2007 рік))) А так, молодець, просто супер! :wacko: :wacko:
До речі, на інфосторі твій українізатр теж є)))

Повідомлення відредагував Dimon: 04.06.2007 – 19:44

• 0

#50 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:26

Олекс, поможи. У мене проблемка. Я колись встановлював скін бота під український спецназ, і все було добре, але я не пам*ятаю як я ого встановлював, зараз пробую (у мене правоохоронці - МВС) а я хочу встановити як у тебе в українізаторі - Беркут, і у мене не виходить, зараз взагалі терористи бігають всі чорні, зовсім без скіну... капєц...
  • 0

#51 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:33

Перегляд дописуDimon (4.06.2007 21:26) писав:

Олекс, поможи. У мене проблемка. Я колись встановлював скін бота під український спецназ, і все було добре, але я не пам*ятаю як я ого встановлював, зараз пробую (у мене правоохоронці - МВС) а я хочу встановити як у тебе в українізаторі - Беркут, і у мене не виходить, зараз взагалі терористи бігають всі чорні, зовсім без скіну... капєц...
Важкий випадок.... :wacko:
Краще за все перестав КСС.
А, що до зауважень - дякую, мотаю на вус. Як ще щось помітиш пиши обов'язково.
  • 0

#52 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 21:37

Гетьман
Добре що я працюю над мапою своєї школи після її закінчення )))
  • 0

#53 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 23:09

Товариство вільних Теревенів, як Вам така текстурка для заручника?
Мож самі візеруyки підібрані не дуже, але як сама ідея?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  cs_italy0005.jpg   71.29К   37 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  cs_italy0003.jpg   49.82К   42 Кількість завантажень:

• 0

#54 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 09:50

Olex
Ого, ну ти просто бомба!!! Може ти ще на вулиці зробиш бабць, які сиділи і семєчкі продавалі??? :yes: Круто! Реалізуй це, і....... Дай нам))
  • 0

#55 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 13:52

Перегляд дописуDimon (7.06.2007 10:50) писав:

Olex
Ого, ну ти просто бомба!!! Може ти ще на вулиці зробиш бабць, які сиділи і семєчкі продавалі??? :) Круто! Реалізуй це, і....... Дай нам))
:yes: НУ це поки для мене фантастика, хоча ідея непогана. Я поки моделі створювати не навчився. :D
  • 0

#56 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:19

Перегляд дописуDimon (4.06.2007 20:39) писав:

Olex
Вельм дякую! Українізатор дуже сподобався, хоча є декілька маленьких недоробленостей (чи як це назвати...)
1. Коли сторюєш новий сервер, там є поле "Процесор гравця" там я помітив, що написано "Размови ботів" через літеру А, взагалі рОзмови... це не страшно, але так, на всякий випадок)
2. Це теж зовсім дрібничка, знову ж у Процесорі гравця, там де список зброї, там снайперські гвинтівки написано з маленької літери. а все інше з великої...
3. Те що у мене залишилося з попереднього українізітора, там коли створив вже сервер, з*являється табличка, там треба клацнути ОК, там написано автор україніхатора Віталій якийсь там (не пам*ятаю)... 2005 рік. Хотілося щоб там було написано твоє ім*я та прізвище, та 2007 рік))) А так, молодець, просто супер! :D :yes:
До речі, на інфосторі твій українізатр теж є)))
Все виправлено, готую нову версію. Які ще будуть зауваження?
А на інфострі це де?

Повідомлення відредагував Olex: 07.06.2007 – 22:19

• 0

#57 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:26

Ну я зпублікував новину, тіпа українізатор, і дав ссилку на ТВІЙ українізітор, сказав, що зробив мій товариш з найулюбленішого форуму) І сказав що кращого українізатора ніхто ніде не знайде))
  • 0

#58 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:36

Перегляд дописуDimon (7.06.2007 23:26) писав:

Ну я зпублікував новину, тіпа українізатор, і дав ссилку на ТВІЙ українізітор, сказав, що зробив мій товариш з найулюбленішого форуму) І сказав що кращого українізатора ніхто ніде не знайде))
ГГ...дякую :yes: Як тобі взагалом ідея зміни текстур?

мапу мілітія не завантажував?
  • 0

#59 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:37

Класно, до речі, як ти казав, встановив знову Контру, встановив твій українізатор, тепер у мене у правоохоронців СВУ (круто) а у террорів звичайний, я спробував твій Беркут знову поставити, не вийшло, хоча б назад на звичайний вийшло поставити... так шо це чи в мене глюк, чи може у тебе щось там не те...
  • 0

#60 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:40

Перегляд дописуDimon (7.06.2007 23:37) писав:

Класно, до речі, як ти казав, встановив знову Контру, встановив твій українізатор, тепер у мене у правоохоронців СВУ (круто) а у террорів звичайний, я спробував твій Беркут знову поставити, не вийшло, хоча б назад на звичайний вийшло поставити... так шо це чи в мене глюк, чи може у тебе щось там не те...
Я не второпав....після того як ти поставив в теб з'явився боєць СБУ "Альфа" а Беркут ні ? А що з терором я не зрозумів? Беркут він же до складу українізатора входить, окремо можеш його не ставити. Чи в теб щось інше?

Повідомлення відредагував Olex: 07.06.2007 – 22:41

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних