Перейти до вмісту

Made In China (зроблено в Китаї)

Повідомлень в темі: 170

#41 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.03.2008 – 17:44

Перегляд дописуОлеська (10.03.2008 16:43) писав:

Так от, страшно використовувати неякісну продукцію з Китаю (а на сьогодні 90% продукції одягу, взуття тощо - китайського виробництва), а ще страшніше подумати, що скоро той Китай по-трохи заполонить собою (реальними людьми, китайцями) Європу. Спочатку Східну, а там і Західну, як араби.

Та так і буде. Азіати і араби вітіснять європейців. От виграв би Гітлер... :ggggg:
  • 0

#42 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 12.03.2008 – 12:06

Перегляд дописуRoma_G (10.03.2008 17:37) писав:

75% що робить Китай-це все хрень!
і що найгірше — потрапляє ота «хрень» нам :cool1:
бо ж зрозуміло, що лише дорогі (= якісні) товари експортують в США :cool2:
  • 0

#43 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 19:40

Перегляд дописуRoma_G (10.03.2008 17:37) писав:

75% що робить Китай-це все хрень!
просто75% всієї хрені вони нам продають :cool1:
  • 0

#44 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 21:27

В мене асоціація з написом made in China одна - низькоякісне лайно, барахло. Дуже рідко трапляється більш-менш якісні товари з Піднебесної.
Єдине, що вони на мою думку вміють робити якісно це порцеляну та одяг - на все інше і час не варто витрачати. Крім звичайно, товарів від відомих брендів, і то - тре задуматися...мож краще трохи додати та купити корейське, малазійське або європейське(німецьке, польське, українське...тощо)
  • 0

#45 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 14:22

Перегляд дописуOlex (12.03.2008 21:27) писав:

В мене асоціація з написом made in China одна - низькоякісне лайно, барахло. Дуже рідко трапляється більш-менш якісні товари з Піднебесної.
Єдине, що вони на мою думку вміють робити якісно це порцеляну та одяг - на все інше і час не варто витрачати. Крім звичайно, товарів від відомих брендів, і то - тре задуматися...мож краще трохи додати та купити корейське, малазійське або європейське(німецьке, польське, українське...тощо)
зайди в будь який комп'ютерний магазин і прочитай уважно написи там більшість китайське і якість нормальна!!! принаймі у нас у Львові

Повідомлення відредагував YuraSh: 13.03.2008 – 14:22

• 0

#46 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 13.03.2008 – 15:15

Китайського лайна вистачає але подивіться, скрізь електроніка - китайська, і до того ж якісна :cool1:
Перенесення виробництва до Китаю відомими брендами - світова тенденція і тут нічого не вдієш
  • 0

#47 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 16:45

Але ще трохи подорожчає нафта і китайськотериторіальна експансія накриється... Всі ці фірми перескочать поближче до ринків збуту - в Україну (ринок збуту ЄС) та Мексику (ринок збуту США).
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2008 – 17:50

Перегляд дописуOlex (12.03.2008 21:27) писав:

реготав до сліз... :angry1:
90% товарів, які промарковано іншими країнами робиться в Китаї - від одягу до автомобілів. Навіть якщо на ньому написано "Японія" - 80% деталей було вироблено в Китаї, привезено до Японії і там зібрано. Ото ще диво... :ggggg:
  • 0

#49 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.03.2008 – 17:55

ну от китайські машини в мене не викликають довіри..не знаю чому :angry1:
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.03.2008 – 18:00

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 17:50) писав:

реготав до сліз... :angry1:
90% товарів, які промарковано іншими країнами робиться в Китаї - від одягу до автомобілів. Навіть якщо на ньому написано "Японія" - 80% деталей було вироблено в Китаї, привезено до Японії і там зібрано. Ото ще диво... :ggggg:
Так і є. Просто китайці роблять товари на замовлення: для базару - неякісне г..., для бутіків - трохи якісніше, але те ж г...
  • 0

#51 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 13.03.2008 – 18:28

Китайські неякісні товари заповнили майже весь Український ринок , саме через через низьку ціну люди ведуться на них недивлячись на якість через те що українська влада не може встановити відповідність між заробітнею платоя і ринком товарів , щоб люди могли спокійно купувати українські товари !
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:58

До речі, щодо оцього питання

Перегляд дописуpushechka (13.03.2008 18:28) писав:

Китайські неякісні товари заповнили майже весь Український ринок , саме через через низьку ціну люди ведуться на них недивлячись на якість через те

Перегляд дописуStuff (13.03.2008 17:55) писав:

ну от китайські машини в мене не викликають довіри..не знаю чому :angry1:

Я влітку збираюсь купувати Чері Елара - саме через те, що вона нормальна по грошах для водія початківця, але по габаритах, начинці та якості на десять голів вища за питомо українську Таврію. Тому про якість і порівняння з українськими товарами - не треба :ggggg: Якісні українські товари існують, але усі гоняться на експорт, бо там за них більше платять.

До речі, панове, ніхто на забув, що усі ви сидите на китайських комп"ютерах? :(

Перегляд дописуОлеська (13.03.2008 18:00) писав:

Так і є. Просто китайці роблять товари на замовлення: для базару - неякісне г..., для бутіків - трохи якісніше, але те ж г...

Гм... А пані розбирається в аудіо-відеотехніці чи комп"ютерах? Що вона думає, скажімо, про торгову марку Pioneer, Apple чи Toshiba ? :)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.03.2008 – 18:50

• 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.03.2008 – 23:14

Коли вже з китаю харчі почнуть привозити, бо в мене грошей на китайський непотріб вистачає, а на український хліб не вистачає :angry1:
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 23:20

Перегляд дописуDrunkLordVillis (13.03.2008 23:14) писав:

Коли вже з китаю харчі почнуть привозити, бо в мене грошей на китайський непотріб вистачає, а на український хліб не вистачає :angry1:

пане, Ви де спали до цього часу? :ggggg: Підіть в пристойний супермаркет, там давно все з Китаю - від часнику до сушених яблук - причому не рівня українським, взяв дві пачки поруч і жахнувся, бо наші з живою міллю попаковані, поточені усі і в смітті, а китайські - усі, як на підбір, рівненькі та чистенькі - з таким порівнянням важко бути патріотом в питанні купівлі товарів.
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.03.2008 – 23:23

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 18:58) писав:

Гм... А пані розбирається в аудіо-відеотехніці чи комп"ютерах? Що вона думає, скажімо, про торгову марку Pioneer, Apple чи Toshiba ? :angry1:
Взагалі я зараз говорила не про техніку. Взяти хоча б одяг чи взуття - Китай...
А пан не знає, що багато техніки різних світових фірм збираються в Китаї (є ще кілька країн, де рівень оплати праці нижчий від навіть нашого)? Виготовляють запчастини на місці, а на зборку доставляють до Китаю.
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 06:21

Перегляд дописуОлеська (13.03.2008 23:23) писав:

Взагалі я зараз говорила не про техніку. Взяти хоча б одяг чи взуття - Китай...

Ну от у Адідаса виробництво в Китаї - ще жодного нарікання не було, останні кросівки протягав в хвіст і в гриву більше трьох років :angry1:

Перегляд дописуОлеська (13.03.2008 23:23) писав:

Виготовляють запчастини на місці, а на зборку доставляють до Китаю.

Так само, як і навпаки - виготовляють на заводах в Китаї, а збирають в Японії чи Німеччині :ggggg:
  • 0

#57 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 14.03.2008 – 06:38

Перегляд дописуDarkSun (9.03.2008 19:18) писав:

І ніколи вони не перевершать по якості європейські чи американські вироби.
Я зараз в штатах, тому відкрию вам великий секрет — в Америці немає американських товарів.
90% — китайські, інші — мексиканські чи південноамериканські.
Навіть у фірмових магазинах Apple, Levi's, Nike чи Puma всі товари — китайські.
Власної промисловості в США майже не залишилось.
Тому такого поняття як "американський товар" вже не існує.

P.S. Вислів моєї мами (вона вже півроку живе в США) — справжні американські штани є лише на Святошинському ринку :angry1:
  • 0

#58 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 08:42

Перегляд дописуDrunkLordVillis (13.03.2008 22:14) писав:

Китайська складова є важливим чинником у всесвітньому зростанні цін на продукти харчування. Китайці, добробут яких суттєво зріс за останні роки, стали масово закупляти на світовому ринку мясо, молоко (в порошку), олію та інші цінні продукти. Ера жменьки рису на цілий день там проходить...
  • 0

#59 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.03.2008 – 08:52

Китайці кажуть: за копійки - ви маєте копійчаний товар.
Знайомий був в Китаї в середині 90-х. і розповідає, що там усі крутяться як дзига.
Тобто трудову комуністичну повиннісь не відмінено, але потім ти вдома можеш займатись якимось виробництвом -от вони і займаються, хто робить, інвентар і т.д.. інші від нехитрої кустарщини розвиваються до підприємців. Тобто йде перманентний процес.
А при такій тьмі народу будь-що знаходить збут.
Недавно сестричка прислала електронного листа з Пекінського університету, куди поїхала на практику з Інязу. Пише , що Китай на якомусь ейфорічному підйомі перед олімпіадою. Купа студентів понаїхала з Європи і цілого світу.
  • 0

#60 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.03.2008 – 08:52

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 18:58) писав:

Я влітку збираюсь купувати Чері Елара - саме через те, що вона нормальна по грошах для водія початківця, але по габаритах, начинці та якості на десять голів вища за питомо українську Таврію. Тому про якість і порівняння з українськими товарами - не треба :angry1: Якісні українські товари існують, але усі гоняться на експорт, бо там за них більше платять.
Щодо китайських машин - то в одному автожурналі я читав, що на американському ринку китайські автівки плануюють продаватись десь в 2011 році, а до того повинні пройти купу всіляких експертиз, а в нас одразу почали продаватись..
Хоча в Америці це може бути певним захистом від дешевих китайських машин..
Але всеодно, навіть така низька ціна не змусить мене купити китайську машину :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних