Перейти до вмісту

Made In China (зроблено в Китаї)

Повідомлень в темі: 170

#101 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.04.2008 – 08:14

Перегляд дописуSergiy_K (20.04.2008 08:11) писав:

а де на ній написано що вона "гуцульська"? може то китайський народний узор :rolleyes: чи гуцули захистили візерунок авторським правом?
Та власне, що на ній то і пише... "Гуцульська вишивка" (Made in China)... Або скромно код 900*** без назви країни...
  • 0

#102 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.04.2008 – 08:45

Перегляд дописуWeber (20.04.2008 09:14) писав:

"Гуцульська вишивка" (Made in China)
і все ієрогліфами :rolleyes:
  • 0

#103 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:02

Перегляд дописуSergiy_K (20.04.2008 09:45) писав:

і все ієрогліфами :rolleyes:
прочитайте http://obkom.net.ua/...4-18/0840.shtml і вам не буде так смішно!!!
  • 0

#104 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:23

Перегляд дописуYuraSh (20.04.2008 11:02) писав:

прочитайте http://obkom.net.ua/...4-18/0840.shtml і вам не буде так смішно!!!
треба заборонити в"їзд в Україну всім китайцям :rolleyes:
  • 0

#105 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:26

Перегляд дописуSergiy_K (20.04.2008 11:23) писав:

треба заборонити в"їзд в Україну всім китайцям :ggggg:
:rolleyes: :rolleyes: ну-ну смішно буде коли китайський продавець буде торгувати гуцульськими сувенірами, а самі гуцули на заробітки в ЄС виїзджатимуть.
  • 0

#106 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:27

Перегляд дописуSergiy_K (20.04.2008 10:23) писав:

треба заборонити в"їзд в Україну всім китайцям :rolleyes:

Не допоможе! Наші самі поїдуть і привезуть дешевий китайський товар!!! Заборонити вїзд їх підробкам - оце так!
  • 0

#107 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:36

Перегляд дописуWeber (20.04.2008 11:27) писав:

Не допоможе! Наші самі поїдуть і привезуть дешевий китайський товар!!! Заборонити вїзд їх підробкам - оце так!
а експертами по справжньості будуть працювати місцеві ворожки
  • 0

#108 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.10.2008 – 14:50

Звітси:

Цитата

Черрі "Амулет" - машина-вбивця (9 фото)

На СТО при проходженні ТО свого автомобіля звернув увагу на "підвішаний" "Cherry Amulet". Я пообіцяв менеджеру, що зроблю фото лише автомобіля, але без вказівки станції ТО.

Зображення

Представлені фото показують "те, що ми не бачимо" знизу. Автомобіль вивішений на підйомнику і проходить передпродажну підготовку.
Ми твердо знаємо, що на "нормальному автомобілі" одного із ступенів безпеки і захисту життя і пасажирів є поперечні "ребра" і "бруси" жорсткості. Вони масивні і приварюються до днища. Що ж ми бачимо в "Амулеті"?.
Якийсь невеликий швелер, ПРИГВИНЧЕНИЙ до днища чотирма болтиками "на 12"!!!

ЗображенняЗображення

Вразив пластмасовий бензобак! А як же на АЗС вивішене попередження, що паливо не "відпускається" в пластикову і скляну тару? Виходить, що "Амулет" не можна взагалі заправляти?
Цікаве розташування бензобака - не під задніми сидіннями, а під багажником. Уявіть, в'їзджає ззаду якийсь автомобіль, легко мне бампер (з пап'є-маше??), і в бензобак. І як у групи "Манго-Манго": "Как ярко горит бензобак!".

Зображення

А спереду - ще цікавіше. Підвішений якийсь поліетиленовий мішечок з гайками. Слюсарі дивуються, це запчастини або недовінченноє на заводі?

Зображення

Знову ж таки спереду: Картер двигуна нижчий на 6 см, ніж захисна балка. Тому обов'язково двигун відірветься при попаданні на брівку.

Зображення

Іржа на ступиці колеса. Авто - НОВЕ!

Зображення

Іржа й неякісний метал - супроводжують скрізь. Ось, як згинається неякісний метал при підйомі автомобіля. Схоже, що це - фольга.

ЗображенняЗображення

І іржа, іржа, іржа...

Висновок - Дешева юшка - пoгана юшка...

• 0

#109 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 06.10.2008 – 15:17

Китайці як завжди роблять все на халтуру , їм аби новинка вийшла в пордаж а про наслідки в різних ситуціях на дорогах вони зовсім забули , або навіть і ніколи не думали
  • 0

#110 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.10.2008 – 17:09

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (6.10.2008 16:17) писав:

Китайці як завжди роблять все на халтуру , їм аби новинка вийшла в пордаж а про наслідки в різних ситуціях на дорогах вони зовсім забули , або навіть і ніколи не думали
Китайці навпаки молодці - зробили дешеву машину. Випускають її великими кількостями. Задовільнили певний сегмент ринку по саму зав'язку. :)

Але є українці, які купують дану марку у двох випадках:
а) За ту ціну, яку вартує Амулет в "повному фарші" можна взяти ледь не базовий варіант наприклад Skoda-Fabia, а хочеться то щось "серйозніше", крім того "Навіщо платити більше?" :)
б) Людина справді немає грошей на нормальне авто, а воно ой як треба - для роботи наприклад. :lol:

Після того, як побачив Черрі (передертий з Daewoo Matiz) стиснутий бампером ЗіЛ-131 та стіною до 80 сантиметрів в ширину, разом із водієм, східні консервні банки автівками не вважаю. :)

Трохи дифірамбів для бляшанок.

Цитата

АВТОМОБИЛИ CHERY AMULET | ЧЕРИ АМУЛЕТ

Chery Amulet - автомобиль создан для людей, для которых слово эпатаж не значит ровным счетом ничего. Вы человек для которого ПРАКТИЧНОСТЬ стоит во главе угла!

Экономичный и неприхотливый двигатель автомобиля Chery Amulet, объемом 1,6 л. мощностью 94 л.с., работающий на бензине АИ-93 позволит экономить на эксплуатационных расходах.

Компоновка кузова «псевдоседан» удачно сочетает эстетическую привлекательность седана и практическую вместительность хечбэка. Объем багажного отделения Чери Амулет, равный 420 л, позволит Вам перевозить не только себя и Вашу семью, но и достаточно большой объем груза постоянно сопровождающий нас при поездках на дачу. А складывающиеся задние сидения позволят Вам перевозить и достаточно габаритные грузы.

Современная система активной и пассивной безопасности Чери включает в себя 4-х канальный ABS, ремни безопасности для всех пассажиров и 2 фронтальные подушки безопасности.

Кондиционер уже в базовой комплектации даст Вам ощущения прохлады в жаркие дни, а приятная музыка стеремагнитолы льющаяся из 4-х динамиков создаст приятную атмосферу во вместительном салоне Вашего Chery.

• 0

#111 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.10.2008 – 17:32

Аж купити захотілось) Всетаки страшно на ній їздити мабуть їх роблять з нашого металобрухту, а потім гарненько фарбують.
  • 0

#112 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 06.10.2008 – 20:24

мені вистачило лише побачити краштест цього китайського чуда, щоб зрозуміти на що він здатний! Але якщо я не помиляюся, то в нього стоїть двигун від Mitsubishi !
:)
  • 0

#113 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.10.2008 – 20:27

Чув, що після краш-тесту їх називали "коробками смерті" )))))))
  • 0

#114 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2008 – 20:57

На ній достатньо раз в ДТП попасти і вже не зробиш)
  • 0

#115 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 06.10.2008 – 21:20

Хтось не любить російській автопром, хтось український, але чомусь ВСІ не люблять китайські автівки!?! Що ви всі причепилися до тих краш-тестів і безпеки?
Гадайте у нашій дев*ятці (десятка і т.д.) чи в Тавріі активна чи пасивна безпека краще?
Зараз нова дев*ятка коштує ненабагато менше того ж Амулєта, але Амулєт вже у 20-у сторіччі, що не скажеш про ту ж десятку чи каліну. До речі про Ладу Каліну, буду цитувати відомого англійського телеведучого: "..Вони узяли за основу інші авто, щоб конкорувати з ними ж: Фіат Браво, Тойота Старлєтт, ці авто вже навіть і не випускають.. "
До речі, на початку свого автомобільного майбутнього Японію сприймали так само, як зараз китайців, а зараз Дженерал Моторс не може наздогнати Японію, яка крокує все вперед і вперед..
Я став на захист Амулета, не тому що він мені подобається, а тому шо я не розумію такого ТУПОГО стадного ставлення до цієї марки автомобілів.
  • 0

#116 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 06.10.2008 – 21:45

Перегляд дописуарлєкіно (6.10.2008 22:20) писав:

Хтось не любить російській автопром, хтось український, але чомусь ВСІ не люблять китайські автівки!?! Що ви всі причепилися до тих краш-тестів і безпеки?
Гадайте у нашій дев*ятці (десятка і т.д.) чи в Тавріі активна чи пасивна безпека краще?
Зараз нова дев*ятка коштує ненабагато менше того ж Амулєта, але Амулєт вже у 20-у сторіччі, що не скажеш про ту ж десятку чи каліну. До речі про Ладу Каліну, буду цитувати відомого англійського телеведучого: "..Вони узяли за основу інші авто, щоб конкорувати з ними ж: Фіат Браво, Тойота Старлєтт, ці авто вже навіть і не випускають.. "
До речі, на початку свого автомобільного майбутнього Японію сприймали так само, як зараз китайців, а зараз Дженерал Моторс не може наздогнати Японію, яка крокує все вперед і вперед..
Я став на захист Амулета, не тому що він мені подобається, а тому шо я не розумію такого ТУПОГО стадного ставлення до цієї марки автомобілів.
От купи собі такого амулетика і я подивлюсь на твою точку зору с приводу цього авто, а с приводу безпеки, то щоб вам шановному було відомо, то ВАЗ 2109 і йому потібні набагато пристойніше виглядають на краштесті ніж амулет! Я чув багато історій про ті амулети... коли люди купляють новий автомобіль котрому не більше 2 місяців і після того як автівка простояла ніч під дощем, проводка вийшла з ладу і то, як на дорозі в неї клинило задні гальма... це все реальні історії!!! І Японці хоча і утерли носа ГМ, так в них і автівки коштують чималі гроші, а китайці лише копіюють вже існуючи автомобілі і продають їх у два рази дешевше....

:)
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2008 – 08:12

Перегляд дописуKinoManiak (6.10.2008 21:27) писав:

Чув, що після краш-тесту їх називали "коробками смерті" )))))))
аправду, краще дивитися краштести.
Кетайців, Лади, Lanos'у й чогось гарного.

Перегляд дописуарлєкіно (6.10.2008 22:20) писав:

Певно, тому що кетайці мають здобуток краштесту нагірший - навіть гірше Лади шістки.
До речі, "дев'ятки та деятки" - аж ніяк не наші авто; а Таврію, по-перше, ніколи особливо не рекламували, по-друге, коштувала вона удвічі дешевше кетайця, по-третє, її вже рік я зняли з виробництва. Натомість Lanos набирає 10 балів на краштестах /із 16, здається/, що є вельми гарним середнім результатом, зважаючи на його ціну.
А щодо "на початку", то я бачив тести найкращих автівок 1993 року пипуску - жодна тест не пройшла. Але натепер вони всі проходять його з балами 12 і вище /із тих таки 16/.

Повідомлення відредагував zav: 07.10.2008 – 08:19

• 0

#118 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 07.10.2008 – 09:13

Ну чо, на черрі можна по лісі і болоті в селі їздити, там руху нема і болото, сильно не розженешся))
  • 0

#119 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 08.10.2008 – 16:17

Перегляд дописуzav (7.10.2008 09:12) писав:

Певно, тому що кетайці мають здобуток краштесту нагірший - навіть гірше Лади шістки.
До речі, "дев'ятки та деятки" - аж ніяк не наші авто; а Таврію, по-перше, ніколи особливо не рекламували , по-друге, коштувала вона удвічі дешевше кетайця, по-третє, її вже рік я зняли з виробництва. Натомість Lanos набирає 10 балів на краштестах /із 16, здається/, що є вельми гарним середнім результатом, зважаючи на його ціну.
А щодо "на початку", то я бачив тести найкращих автівок 1993 року пипуску - жодна тест не пройшла. Але натепер вони всі проходять його з балами 12 і вище /із тих таки 16/.

Чому це вони не наші? То є стопудовими народними автомобілями, що в Росіїї, що в Білорусії, що в Україні.
Інша справа, коли у нас, на Зопоріжжі, випускають Таврії і псєвдо-ланоси. Стривайте, дійсно, "Тавріїї" вже не випускають. Але її реламували - () (гг) Але Ви пам*ятайте скільки коштує "Славута"? від 6 000 зелених, це мало? А тепер уявіть скількі б коштував Амулєт, якщо б ми жили в Китаї, і українські торгові пошліни канули у воду? Думаю не більше 4 000 зелених: і це з АБС, з електро-підйомниками вікон і ще усілякими приколами. Тут справа далеко не у краш-тестах...
Всьо.
  • 0

#120 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 08.10.2008 – 20:14

Так балакати можна багато, але за рівнем комфорту китайці на голову вищі за всі ці 9, 10.. і т д А краш-тести...хм в кого голова є на плечах і нормально водить авто то це не є головною проблемою. І ще ціна кажуть висока - так це просто в нас такі дибільні закони... поки ця машина доїде з китаю то вона вже мінімум як в 1,5 рази зростає в ціні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних