Перейти до вмісту

Савєцкій Саюз ще живе?

Повідомлень в темі: 47

#41 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.05.2007 – 22:33

Зимова Дівчина
ви ета..... прєдставітєль пакалєнійо ху... тоєсть пе.
  • 0

#42 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2007 – 22:45

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 21:22) писав:

Гарні мультики, та вони ніяк не розвивали український кініматограв, всіх наших талантів забирали у Маскву і робили там свої совєцкі мультики.
Окремого українського кінематографу і не було, але мультики і мультиплікатори цінувалися на, як тоді мало назву, Всесоюзному рівні і нагороди міжнародних кінофестивалів брали (Д. Черкаський). Багато з укр. мультиків озвучували російською і українською, а зараз у кого є супутникове телебачення, той спостерігає ці мульфільми "Укрнаучфільму" на телеканалах Росії, Білорусії, Молдавії, Казахстану. А наші телеканали - Новий, Інтер - показують якісь потворні страшилки іноземного походження (ніби нікуди гроші подіти).
Про кіно теж можна згадати кіностудію ім. Довженка, я ка закладалася як "український Голівуд", містечком зі знімальними майданчиками, технічним оснащенням, а також і будинками для персоналу та акторів неподалік. І фільми теж були, особливо у часи "відлиги" ("Королева бензоколонки", "За двома зайцями", "Між високих хлібів" і т.д.) Це вже зараз територія Довженка розпродана і працює на кіноіндустрію інших країн. А хіба погані ідеї були?

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 21:22) писав:

Цінувалися теоретики, але далеко не практики. Повторю ще раз - совєцька система освіти підходила для соціалістичного комунізму, коли у молодого спеціаліста був час на те щоб вивчити свою спеціальність на місці. Зараз потрібні люди вже професійні, підготовлені, бо ніхто нехоче витрачати зайві гроші.
А у виробництві Ви знаєте як важко було "проштовхнути" проект у виробництво? Доходило до парадоксу - відмовлялися виготовляти кращі та якісніші товари, бо бачте "план сориваєтся".
Тому змінилася система - має змінитися і освіта.
А дибільні 90-ті почалися у 80-х, коли "залізну" завісу відкрили.
Вибач, а що таке "соціалістичний комунізм"?
Я навпаки думаю, що освіта в Україні як раз і змінилася, та не в кращий бік.
І нажаль, на сьогоднішній день, теорія перемагає практику. :wub:
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.05.2007 – 22:47

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (28.05.2007 23:33) писав:

Зимова Дівчина
ви ета..... прєдставітєль пакалєнійо ху... тоєсть пе.
та застала трошки))) дещо навіть у свідомому віці :wub:
  • 0

#44 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 00:26

Перегляд дописуMarchik (28.05.2007 23:45) писав:

Окремого українського кінематографу і не було, але мультики і мультиплікатори цінувалися на, як тоді мало назву, Всесоюзному рівні і нагороди міжнародних кінофестивалів брали (Д. Черкаський). Багато з укр. мультиків озвучували російською і українською, а зараз у кого є супутникове телебачення, той спостерігає ці мульфільми "Укрнаучфільму" на телеканалах Росії, Білорусії, Молдавії, Казахстану. А наші телеканали - Новий, Інтер - показують якісь потворні страшилки іноземного походження (ніби нікуди гроші подіти).
Про кіно теж можна згадати кіностудію ім. Довженка, я ка закладалася як "український Голівуд", містечком зі знімальними майданчиками, технічним оснащенням, а також і будинками для персоналу та акторів неподалік. І фільми теж були, особливо у часи "відлиги" ("Королева бензоколонки", "За двома зайцями", "Між високих хлібів" і т.д.) Це вже зараз територія Довженка розпродана і працює на кіноіндустрію інших країн. А хіба погані ідеї були?

Вибач, а що таке "соціалістичний комунізм"?
Я навпаки думаю, що освіта в Україні як раз і змінилася, та не в кращий бік.
І нажаль, на сьогоднішній день, теорія перемагає практику. :kozak:
Круто! Фільми були непогані, та як вони розвивали українця, радше малороса виховували.
А мультики були класні, згоден, та мало - в основному були малобюджетні, та не якісні.
студія ім. Довженка закладалася як "український голівуд" - не смішіть людей, скоріше як полігон кадрів для мосфільму. А от те що зараз грошей не виділяють на наше кіно - це дуже погано. Набридло вмикати телевізор та чути одну російську мову та бачити одні іноземні серіали. А це ніяк не виховує українців.
Соціалістичний комунізм - всіх під одну "грєбьонку", дававти "по-потрєбностям", вимагати максимум.
Згоден зараз наша освіта це просто якийсь жах(по-собі знаю). Але нажаль я і потрапив у той перехідний період який вже занабто затягнувся, бо у одних не вистачає сміливості, а інші досі живуть у Савєцкому союзі. :wub:
  • 0

#45 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 07:12

Перегляд дописуOlex (29.05.2007 00:26) писав:

Круто! Фільми були непогані, та як вони розвивали українця, радше малороса виховували.
Звичайно, про виховання як представника якоїсь окремої національності (білоруса, молдаванина, узбека і т.д.) мова не йшла - було інше "ідейне" спрямування: "Ну ты же, советский человек!!!" :wub:.
А от у незалежній Україні - це має бути основною метою, використовуючи будь-які форми: книжки, мультики, фільми та серіали про наших героїв, свідоме меценатство на культурні заходи і т.д. Сьогодні і зараз, а то вже стільки часу згаяли ;).

Студія ім. Довженка закладалася як "український голівуд" - не смішіть людей, скоріше як полігон кадрів для мосфільму.
Я не констатую у що воно перетворилося в наш час, а розглядаю як досить корисну форму, інфраструктуру.

Але нажаль я і потрапив у той перехідний період який вже занабто затягнувся, бо у одних не вистачає сміливості, а інші досі живуть у Савєцкому союзі. :kozak:
Так, шкода, що цей період затяжний і як говорить східна мудрість: "Нема гіршого покарання, а ніж жити у часи змін." Але повернення до СРСР точно не буде, вже зовсім інше мислення у суспільтва. B)
  • 0

#46 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 07:56

Перегляд дописуMarchik (29.05.2007 08:12) писав:

Звичайно, про виховання як представника якоїсь окремої національності (білоруса, молдаванина, узбека і т.д.) мова не йшла - було інше "ідейне" спрямування: "Ну ты же, советский человек!!!" :wub:.
А от у незалежній Україні - це має бути основною метою, використовуючи будь-які форми: книжки, мультики, фільми та серіали про наших героїв, свідоме меценатство на культурні заходи і т.д. Сьогодні і зараз, а то вже стільки часу згаяли B).

Я не констатую у що воно перетворилося в наш час, а розглядаю як досить корисну форму, інфраструктуру.

Так, шкода, що цей період затяжний і як говорить східна мудрість: "Нема гіршого покарання, а ніж жити у часи змін." Але повернення до СРСР точно не буде, вже зовсім інше мислення у суспільтва. :kozak:
В основному погоджуюсь. От Ми і дійшли консенсусу. ;)
  • 0

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.05.2007 – 08:21

Перегляд дописуMarchik (29.05.2007 08:12) писав:

Так, шкода, що цей період затяжний і як говорить східна мудрість: "Нема гіршого покарання, а ніж жити у часи змін."
Я чув, що в цього вислову є продовження: "але безглуздо не скористатися цим для власного зиску".
  • 0

#48 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 08:44

Перегляд дописуzav (29.05.2007 08:21) писав:

Я чув, що в цього вислову є продовження: "але безглуздо не скористатися цим для власного зиску".
Мабуть то вже сучасний додаток, бо в оригіналі ця стародавня китайська мудрість застосовувалася як побажання своєму ворогу "жити в епоху "перемін" або ж іншому контексті - "Борони вас Боже, жити у часи "перемін". А ми з вами попали... :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua