Перейти до вмісту

Чи є передчуття громадянської війни в Україні?

Повідомлень в темі: 50

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.05.2007 – 23:49

Перегляд дописуБілий_Дракон (26.05.2007 21:36) писав:

Чому внутрішні війська називають МВС?
Тому що збройні сили забороняється застосовувати проти власного народу. Тому у підпорядкуванні МВС є внутрішні війська... це як раз ті, котрі воюють у Чечні, як частині РФ.
  • 0

#42 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 27.05.2007 – 11:03

Перегляд дописуzav (25.05.2007 11:05) писав:

Варто виглядати з вікна, а не з Інтернету...
Прислухався до поради і виглянув...
Біля мого будинку стоїть якась засекречена будова (щось пов'язано з СБУ) і раніше я не звертав на неї уваги, бо тут взагалі ніякого руху не було.
А сьогодні в 9.00 міцні хлопці у чорній формі сіли в автобус і поїхали в сторону центра міста. І Ви все ще наполягаєте на тому, що нічого не відбувається?

Здається, йде подвійна гра. З одного боку - про все домовилися, призначили дату виборів і т.д.
А з другого, під цю "трату пильності" опозиційні сили будуть вирішувати свої справи, користуючись силовим методом (СБУ не належить президенту - це зрозуміло). Я не політик, а спостерігач...
  • 0

#43 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 27.05.2007 – 16:09

Перегляд дописуzav (26.05.2007 23:49) писав:

Тому що збройні сили забороняється застосовувати проти власного народу. Тому у підпорядкуванні МВС є внутрішні війська... це як раз ті, котрі воюють у Чечні, як частині РФ.
Щось не логічно? Хоч я сам був прикордонником, а от мої друзі, що служили у внутрішніх військах забезпечували виключно охорону якихось об'єктів, а не брали участі у військових діях.
А в Чечні воюють найманці - на інших умовах (не безкоштовно), і до речі, дефіциту у солдатах там немає.

P.S.
Спостерігач, не означає байдужий до долі країни. Просто я переконаний, що ті процеси, які зараз відбуваються не впливають на розвиток держави, а навпаки ведуть до регресу, бездуховності суспільства і страждає, перш за все культура України взагалом.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.05.2007 – 16:43

Перегляд дописуMarchik (27.05.2007 12:03) писав:

І Ви все ще наполягаєте на тому, що нічого не відбувається?
Щось завжди відбувається... але щось не є громадянською війною.
Питання без відповіді залишається: хто триматиме зброю?

Перегляд дописуMarchik (27.05.2007 17:09) писав:

Щось не логічно? Хоч я сам був прикордонником, а от мої друзі, що служили у внутрішніх військах забезпечували виключно охорону якихось об'єктів, а не брали участі у військових діях.
А в Чечні воюють найманці - на інших умовах (не безкоштовно), і до речі, дефіциту у солдатах там немає.
Правильно. В Чечні немає військових дій, тому й збройні сили не задіяні, а виключно МВС - там з терористами війна, з бойовиками... а не із зовнішнім ворогом.

Перегляд дописуMarchik (27.05.2007 17:09) писав:

Просто я переконаний, що ті процеси, які зараз відбуваються не впливають на розвиток держави, а навпаки ведуть до регресу, бездуховності суспільства і страждає, перш за все культура України взагалом.
Згадані процеси хіба цієї весни почалися?..
  • 0

#45 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 27.05.2007 – 17:21

Перегляд дописуzav (27.05.2007 16:43) писав:

Щось завжди відбувається... але щось не є громадянською війною.
Питання без відповіді залишається: хто триматиме зброю?
Тема розпочалася не з питання – “Хто триматиме зброю?”, просто цікавилися що саме відбувається у Києві і я відобразив те, що бачив на власні очі (до речі, мене це теж здивувало).
Поняття “громадянська війна” я взагалі не вживав, а те у що перейдуть сьогоденні настрої у суспільстві залежить від багатьох факторів, навіть і від фактору випадковості.

Правильно. В Чечні немає військових дій, тому й збройні сили не задіяні, а виключно МВС - там з терористами війна, з бойовиками... а не із зовнішнім ворогом.
З приводу Чечні, ти висловився, ніби це українські внутрішні війська там воюють.
Вибач, якщо я тебе не вірно зрозумів. :wub:

Згадані процеси хіба цієї весни почалися?..
Точно. Погіршення почалося з 2002 року, а різкий спад - в 2004. Ніби то, говорять за культурне відродження, а діють навпаки. А теперішні процеси тільки поглиблюють і без того жахливий стан, саме це мене хвилює.
  • 0

#46 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 28.05.2007 – 16:41

небуде ніякої війни !

легше затрелити 450 дурнів ніж зіштовхувати між собою масси людей !!!
  • 0

#47 Гість_слимак_*

• Гості

Відправлено 28.05.2007 – 17:04

хто і з ким під час тої війни мав би воювати?захід роти сходу чи схід проти заходу - дурня повна .
Якщо про війну то війна йде вже 15 років .
воюють вороги української держави проти української нації перетворюючи її в народ за допомогою нею ж таки обраної влади .
То напрошується питання а проти кого воювати .
та дійсно влупити з танка по тих 450 долбаках щоб наступні страх мали, а як небуде там 450 то повиловлювати і посадити туди в ВР і таки влупити бо і нашим западенським нічого не бракує

я повністю згоден з паном фашистом
  • 0

#48 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 14:57

тут не війна тут продовжується 16, 90, 350 літня окупація!
  • 0

#49 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 04.06.2007 – 19:22

Перегляд дописуMarchik (27.05.2007 04:03) писав:

Прислухався до поради і виглянув...
Біля мого будинку стоїть якась засекречена будова (щось пов'язано з СБУ) і раніше я не звертав на неї уваги, бо тут взагалі ніякого руху не було.
А сьогодні в 9.00 міцні хлопці у чорній формі сіли в автобус і поїхали в сторону центра міста. І Ви все ще наполягаєте на тому, що нічого не відбувається?

Здається, йде подвійна гра. З одного боку - про все домовилися, призначили дату виборів і т.д.
А з другого, під цю "трату пильності" опозиційні сили будуть вирішувати свої справи, користуючись силовим методом (СБУ не належить президенту - це зрозуміло). Я не політик, а спостерігач...
Та керівництво СБУ прихильне Президентові > (Наливайченко)
  • 0

#50 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 04.06.2007 – 19:28

Ну так вже історично склалося шо без шаблюки в Україні ніфіга не вирішується. Скоріше вже би ті шаблюки достали, і я перший поїду на Київ.
  • 0

#51 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 04.06.2007 – 19:49

ну мені здається, шо нам без "громадянської революції" необійтися.....шось да не так як хотілось!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних