Перейти до вмісту

Потреби людини необмежені?

Повідомлень в темі: 61

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 28.02.2008 – 22:56

bulbashka_aero (26.02.2008 09:04) писав:

І планеті нас позбутися не складніше, ніж нам - бліх.
То чому ж досі не позбулась? :)
по-перше під планетою я маю на увазі біосферу, геологія постільки поскільки. по-друге, деякі хвороби можуть знищити організм за лічені години (порівняй з десятиліттями життя людини). Рак "працює" місяцями, тому в цьому аналогія невдала: тут скоріше гостра вірусна хвороба - з такою інтенсивністю людство отруює планету. Смисл порівняння з раком - його невиліковність і ще деякі нюанси - те що мутантські ракові клітини спродукувались з нормальних - а людина пішла від мавп. Ракові клітини живучіші, і їх тканини йдуть метастазами - прям як людство.
  • 0

#42 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.02.2008 – 00:04

у більшості випадків чим більше людина має - тим більше їй хочеться... для повно щастя завжди чогось не вистачає... не думаю що можна обмежити потреби людини
  • 0

#43 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.02.2008 – 08:45

Sergiy_K (28.02.2008 23:56) писав:

То чому ж досі не позбулась? :)
по-перше під планетою я маю на увазі біосферу, геологія постільки поскільки. по-друге, деякі хвороби можуть знищити організм за лічені години (порівняй з десятиліттями життя людини). Рак "працює" місяцями, тому в цьому аналогія невдала: тут скоріше гостра вірусна хвороба - з такою інтенсивністю людство отруює планету. Смисл порівняння з раком - його невиліковність і ще деякі нюанси - те що мутантські ракові клітини спродукувались з нормальних - а людина пішла від мавп. Ракові клітини живучіші, і їх тканини йдуть метастазами - прям як людство.
Ми з паном тут спільної думки не дійдемо.
Чарівні істоти люди схильні перебільшувати своє значення. Звісно, приємніше бути пухлиною, ніж блохою - перша хоча б "зловісна і смертоносна".
Якщо припускати, що людина - хвороба планети, то хвороба ця з’явилася зовсім недавно. Планета виникла 4,5 млрд. років тому, а людина сучасного типу - 100 тис. років тому. А суттєвої шкоди ми почали планеті завдавати максимум останні 200 років. Себто нас -як шкідників - тільки почали помічати. І з льоту - дустом. Єдиний наш шанс вижити - чіплятися за свою тричі чудову і приречену на самознищення техногенну цивілізацію. Проте наша ця цивілізація практично безсила проти природних катаклізмів (а це чи не є якраз ліки від бліх?!). Навіть якщо ми під землю закопаємося - нас звідти якийсь час потому викурять. Доступні нам ресурси колись вичерпаються... Скільки ще ми (в сенсі люди, цивілізація) протримаємося? тисячу рокі? дві? А коли ми зникнемо - планета продовжить своє існування. І зовсім не факт, що на ній не залишиться біотичного життя - мікроорганізми теж живі істоти.
  • 0

#44 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 10:41

Чортополох (28.02.2008 23:04) писав:

у більшості випадків чим більше людина має - тим більше їй хочеться... для повно щастя завжди чогось не вистачає... не думаю що можна обмежити потреби людини

Цілком правильно! Як казав колись незабутній Лєонід Даніловіч Кучма комусь не вистачає на хліб, а комусь на нову яхту - кращу ніж у знайомого...

Повідомлення відредагував Weber: 29.02.2008 – 10:42

• 1

#45 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 29.02.2008 – 16:47

bulbashka_aero
ППЦ!!!
Ходила б ти у туалет під скирту соломи та підтиралася б ріп*яшком...
Якби ми мали б змогу поговорити,я б тобі розповів))...а то ліньки писати
ПС ссорі за оффтоп
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 19:58

bulbashka_aero (29.02.2008 08:45) писав:

Ми з паном тут спільної думки не дійдемо.
Чарівні істоти люди схильні перебільшувати своє значення. Звісно, приємніше бути пухлиною, ніж блохою - перша хоча б "зловісна і смертоносна".
Якщо припускати, що людина - хвороба планети, то хвороба ця з’явилася зовсім недавно. Планета виникла 4,5 млрд. років тому, а людина сучасного типу - 100 тис. років тому. А суттєвої шкоди ми почали планеті завдавати максимум останні 200 років. Себто нас -як шкідників - тільки почали помічати. І з льоту - дустом. Єдиний наш шанс вижити - чіплятися за свою тричі чудову і приречену на самознищення техногенну цивілізацію. Проте наша ця цивілізація практично безсила проти природних катаклізмів (а це чи не є якраз ліки від бліх?!). Навіть якщо ми під землю закопаємося - нас звідти якийсь час потому викурять. Доступні нам ресурси колись вичерпаються... Скільки ще ми (в сенсі люди, цивілізація) протримаємося? тисячу рокі? дві? А коли ми зникнемо - планета продовжить своє існування. І зовсім не факт, що на ній не залишиться біотичного життя - мікроорганізми теж живі істоти.
це пофік кому що там приємніше. тривалість життя людства нічого не доводить. антропогенні фактори впливу на природну рівновагу значно інтенсивніші за будь-який природний чинник (крім можливо отих одіозних астероїдів які буцімто кожні 200 млн. років мають падати). Ти не згодна, що ми вже зараз можемо перетворити планету на пустелю? Звісно, життя повністю знищити можна лише знищивши Землю як астрономічний об"єкт, що (поки що) нам не під силу...
  • 0

#47 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 22:48

Взагалі-то я думав, що ця тема про потреби(мається на увазі можливості) людини ;) :brovy: :) :excl: .
;) Бо якщо ця тема про ПОТРЕБИ(чого людина потребує), то її слід перемістити в розділ філософія :brovy:
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:21

MIRW810I (1.03.2008 22:48) писав:

Взагалі-то я думав, що ця тема про потреби(мається на увазі можливості) людини ;) :rolleyes: :cry: -_- .
:) Бо якщо ця тема про ПОТРЕБИ(чого людина потребує), то її слід перемістити в розділ філософія :yes:
ну і думав би собі в тряпочку :)
  • 0

#49 Shemi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2008 – 15:45

прийшло на думку одне китайське прислів'я - "Багатий не той, хто більше має, а той, хто меншого потребує"
Як по мені, то потреби людини регулюються її власною безпечністю.. тобто самосвідомістю..тобто.. Коротше =)) деякі люди досить спокійно відмовляються від того, без чого можна обійтись, а інші - вважають такі речі наступно необхідними.. Це досить сильно пов'язано із вмінням поводитись із грошима)
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 18:34

Але 98% народу хоче більше та більше й лише 2% задоволені тим, що є... То монахи та інші дуже малочисельні меншості, які не впливають на загальні розклади...
  • 0

#51 Shemi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 08:39

Я ж не кажу про задоволення тим, що є. Я кажу про потребу в чомусь необхідному, і відмову (при можливості отримати) від чогось, без чого можна спокійно обійтись.
  • 0

#52 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 08:53

Shemi (4.03.2008 07:39) писав:

Я ж не кажу про задоволення тим, що є. Я кажу про потребу в чомусь необхідному, і відмову (при можливості отримати) від чогось, без чого можна спокійно обійтись.

Ну хтось скаже, що спокійно можна обійтися без мобільного та інтернету... А Ви що на то?
  • 1

#53 Shemi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 10:31

Звісно, всі потреби індивідуальні. Я не узагальнюю потреби, а кажу про потреби загалом. Якщо власне мені потрібен інтернет, то моя мама в ньому не зацікавлена (хоча він додав би певної зручності, і вона це знає).
  • 0

#54 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 10:41

Shemi (4.03.2008 09:31) писав:

Звісно, всі потреби індивідуальні. Я не узагальнюю потреби, а кажу про потреби загалом. Якщо власне мені потрібен інтернет, то моя мама в ньому не зацікавлена (хоча він додав би певної зручності, і вона це знає).
То звідси випливає, що потреби на можна поділити на необхідні і такі, що від них можна відмовитися. Чи не так?
  • 1

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 09:40

Shemi (3.03.2008 15:45) писав:

прийшло на думку одне китайське прислів'я - "Багатий не той, хто більше має, а той, хто меншого потребує"
Як по мені, то потреби людини регулюються її власною безпечністю.. тобто самосвідомістю..тобто.. Коротше =)) деякі люди досить спокійно відмовляються від того, без чого можна обійтись, а інші - вважають такі речі наступно необхідними.. Це досить сильно пов'язано із вмінням поводитись із грошима)
від чого ти можеш відмовитись? від гарячої води? без неї можна обійтись. від теплих шмоток зимою? можна ж загартуватись.

Weber (4.03.2008 10:41) писав:

То звідси випливає, що потреби на можна поділити на необхідні і такі, що від них можна відмовитися. Чи не так?
ми дєлілі апєльсін... :ggggg: не можна їх так поділити, скільки вже можна молитись на ту дурнувату схематичну піраміду? Сам думай
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 17:13

Sergiy_K (6.03.2008 09:40) писав:

від чого ти можеш відмовитись? від гарячої води? без неї можна обійтись. від теплих шмоток зимою? можна ж загартуватись.
ми дєлілі апєльсін... :ggggg: не можна їх так поділити, скільки вже можна молитись на ту дурнувату схематичну піраміду? Сам думай

Та бо відносні потреби не обмежені. І це вбиває Землю та і самих людей...
  • 1

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.05.2009 – 16:59

Manfred (5.05.2009 10:29) писав:

Цікава думка, але, як на мене, але не всі відносні потреби мають негативні наслідки, потреба у самореалізації може виглядати вельми різноманітно у різних людей і сприйматися ними по-різному, відтак і наслідки будуть десь позитивні, десь негативні.
десь - це в різних головах?
  • 0

#58 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 26.11.2010 – 13:29

Потреби людини обмежені, необмежена її жадібність.
Як казав Махатма Ганді, "на світі достатньо всього, аби задовольнити людську потребу, але не жадобу".
  • 0

#59 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 14.03.2011 – 17:32

ні

Зображення
  • 0

#60 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.03.2011 – 18:41

Sergiy_K (14.03.2011 17:32) писав:

ні

Зображення
догори ногами треба, тоді буде правильно!
А взагалі в людини нескінченні бажання, чим більше вона має тим більше хоче.
Відповідно збільшення багатіїв неминуче веде до збільшення прірви між бідними і багатими, винищення середнього прошарку населення і марнотратного використання обмежених ресурсів планети
тому щоб спасти планету багатіїв треба вбити, а їх статки роздати бідним
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних