Перейти до вмісту

Як ви оцінюєте газовий тиск на Україну

Повідомлень в темі: 49

Опитування: Російсько-Український газовий договір - це: (43 користувачів проголосувало)

Російсько-Український газовий договір - це:

1. 1. Поразка. (29 голосів [64.44%])

Процент голосів: 64.44%

2. 2. Перемога. (9 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

3. 3. А я калорифером гріюсь. (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.12.2005 – 16:46

Хай спочатку дадуть...
А то одними обіцянками і живем. :)
Надіюсь поки що.... :)
  • 0

#22 malen6ka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Київ =)

Відправлено 18.12.2005 – 18:18

Freelancer (18.12.2005 17:05) писав:

Хм.. виходячи з останніх виборів Президента, таких в Україні дійсно багато :)

Але, якщо у нас і відбулися якісь зрушення, то в Росії — ні.  :)

Перегляд допису

Згодна ;)

Злодій (18.12.2005 17:38) писав:

А вони є?
Їх же вичерпали ще в часи СРСР!

Перегляд допису

Не вичерпали. І не тільки про Чорне море балачка йде. Просто залежні дуже глибоко. Раніше було не вигідно їх розробляти, а у світлі останніх пропозицій Росії щодо ціни (більше 200$) є сенс ними зайнятись. Над чим і б"є зара голову НАК "Нафтогаз України" :)
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 19.12.2005 – 08:55

Соля (18.12.2005 16:34) писав:

У цій ситуації тішить єдине, що наша влада нарешті перестала навколішки повзати до Москвию

Перегляд допису

Це справді прогрес нашої влади, що не може радувати!!! Можливо навіть і через це Росія вдалась до газового шантажу, оскільки побачила, що ми вийшли з-під її впливу..
  • 0

#24 malen6ka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Київ =)

Відправлено 19.12.2005 – 23:56

Stuff (19.12.2005 09:55) писав:

Можливо навіть і через це Росія вдалась до газового шантажу, оскільки побачила, що ми вийшли з-під її впливу..

Перегляд допису

Як на мене, Росія більше боїться втратити контроль над своїм народом, ніж намагається нас повернути або залякати
  • 0

#25 Влад

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:м.Київ

Відправлено 01.01.2006 – 02:44

Яка ваша реакція на заяву путіна про відключення для україни газ? Мені здається він нагнав!!!
  • 0

#26 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 01.01.2006 – 11:47

Щоб вони своїм газом подавилися!
  • 0

#27 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 01.01.2006 – 11:54

Влад (1.01.2006 02:40) писав:

Яка ваша реакція на заяву путіна про відключення для україни газ? Мені здається він нагнав!!!

Перегляд допису

Флаг йому в руки. Ми будемо діяти згідно контракту і брати % від газу, що прокачується через нас в Європу. Якщо вони зменшать кількість прокачки газу то просто до Європи менше дійде газу. Ну а далі - Стокгольмський арбітраж, де Росії популярно розкажуть, що є контракт до 2009 року і його треба виконувати.
Все інше - понти і спроби нас залякати.
  • 0

#28 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.01.2006 – 11:54

Я хочу подивитися на те. як наші улюблені москалики перекриють нам газ....Вони через свою "любов" до на заплатять в 10 раз дорожче....і то при тому в чисто економічному плані. Основними споживачами (а отже і покупцями) є Європа...без неї їх газодобувна галузь невдовзі накриється мокрими трусами...а ми ще щось придумаємо...тим більше, що в нас запасів газу на рік ще вистарчить:))) А вони самі того не розуміючи, ще й вибори поможуть виграти антиросійським партіям... :wacko:
  • 0

#29 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 01.01.2006 – 13:23

Як на мене це все лиш для того аби придбати за копійки українські підприємства, що використовують у дуже значній мірі газ, і залежні від нього..

На даний момент таких багато продаватимуть.
А без газу вони мало чого варті.
  • 0

#30 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 01.01.2006 – 13:27

No_name (1.01.2006 13:19) писав:

Як на мене це все лиш для того аби придбати за копійки українські підприємства, що використовують у дуже значній мірі газ, і залежні від нього..
На даний момент таких багато продаватимуть.
                            А без газу вони мало чого варті.

Перегляд допису

Для них головне не українські підприємства а українська труба, якою газ йде в Європу!
  • 0

#31 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 01.01.2006 – 13:32

Ось і все:))) Останні новини: москалики зменшили тиск газу на Україну, москалянське МЗС звинуватило нас у зриві переговорів і заявили, що всі перебої з газом через нас. Ось так то...А знаєте що? Це дико, але я радий, що вони це зробили.:( Накінець-то не тілька на Західній Україні поймуть, що таке М.О.С.К.А.Л.Ь....думаю це варта ціна того.... :wacko:
  • 0

#32 Соля

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 02.01.2006 – 12:48

Головне, щоб ми не програли інформаційної війни, бо в Росії більше можливостей донести інформацію та свою точку зору до світу. Але Ющенко найближчим часом, здається, збирається зустрічатись із президентами інших країн. Правда таки на нашому боці! :wacko:
  • 0

#33 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 04.01.2006 – 01:51

Згодна з тим, що газова криза - лише перша розколота цеглинка в стосунках України та Росії. І згодна також з тим, що Росії дуже потрібні акції нашої газотранспортної системи. Але необхідно зважати й на впливовість суперника в міжнародних стосунках. Якщо ЄС зможе відстоювати права України не дивлячись на нестачі газу в них та ще й за умов похолодання, буде добре Україні, а якщо вони вимагатимуть поставок газу для себе і плюватимуть на все інше - їм же ж своя шкіра до тіла ближче? І тут постає питання - що більше коштує - міжнародна домовленість чи теплі європейські оселі?
А ще подейкують, що в Прибалтиці ціни на газ 100 доларів тому, що 50% газотранспортної мережі в руках Росіян. А світові ціни на газ вже давно сягнули відмітки 200 доларів. З огляду на те що в України та Росії газове питання набирало обертів ще з 2003 року, чому ми дивуємся?
  • 0

#34 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 06.01.2006 – 10:51

Пропоную адмінам на головній сторіночці поставити опитування(не хотів окрему тему створювати...):
1.Ганьба для української нації
2.Перемога добра над злом
3.А я калорифером гріюсь :D

Ну або більш серйозний, якщо вищенаведене формулювання надто некорректне (хоча я так і не вважаю...) :
1.Поразка
2.Перемога
3."Дружба" перемогла...

Вважаю, що дане опитування більш актуальне ніж те, що там зараз вивішено(без образ для автора...)
  • 0

#35 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.01.2006 – 15:03

AndyR (6.01.2006 10:47) писав:

Пропоную адмінам на головній сторіночці поставити опитування(не хотів окрему тему створювати...):
1.Ганьба для української нації
2.Перемога добра над злом
3.А я калорифером гріюсь :D

Ну або більш серйозний, якщо вищенаведене формулювання надто некорректне (хоча я так і не вважаю...) :
1.Поразка
2.Перемога
3."Дружба" перемогла...

Вважаю, що дане опитування більш актуальне ніж те, що там зараз вивішено(без образ для автора...)

Перегляд допису

дякую за ідею, зараз буде зроблено.. :cry:
  • 0

#36 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 06.01.2006 – 17:36

Росія хоче все того ж влади і грошей! Путін добре придумав, бо як тільки в України зявилися гроші від продажі Криворіж-сталі , Росія тут же почала вимагати нові умови до контракту. В них все схвачено. Але вони ще неврахували, що через Україну газ йде в Європу і інші країни задумаються. От як це зробила зараз Німеччина....німці сказали, як Росія так поступає з Україною, то де гарантія, що із ними так неповедеться. :D
  • 0

#37 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 06.01.2006 – 22:31

Я думаю, що даний документ - якась фігня. Я нічого не пойняв. Це шо, Росія продає по 230, а ми купуємо по 95? Ги-ги-ги...Прикольно!!!! :D
  • 0

#38 kirpi

їжачок-синячок

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 01:11

РОСУКРГАЗ (чи УКРРОСГАЗ, не пам’ятаю) буде змішувати (але мені більше подобається слово "бадяжити") туркменський газ за 60$ і російський за 230$ так, що на виході він коштуватиме 95$
якщо порахувати, це у пропорції приблизно 4:1 буде
  • 0

#39 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 07.01.2006 – 01:31

Треба просто у кожній квартірі до газової труби приєднати такий пристрій, у віді шланга. Цей пристрій треба засовувати в дупу, а потім туди пердіти. Не знаю точно, але десь 1млрд. куб. газу на рік дамо!
У нас навіть Стаханови зявляться. От наприклад: Громадянин Срачко сьогодні перепердів держномру в сто раз!СТО РАЗ!!!
  • 0

#40 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 01:35

kirpi (7.01.2006 01:07) писав:

РОСУКРГАЗ (чи УКРРОСГАЗ, не пам’ятаю) буде змішувати (але мені більше подобається слово "бадяжити") туркменський газ за 60$ і російський за 230$ так, що на виході він коштуватиме 95$
якщо порахувати, це у пропорції приблизно 4:1 буде

Перегляд допису

називається компанія RosUkrEnergo - посередник. Мені здається, що не так вже й погано перейти на стовідсотково ринкові стосунки - і з чого здійнялася паніка, ми ж ніби-то країна із ринковою економікою? Яка нам різниця, скільки коштує російський газ, якщо купуємо його все одно по іншій вартості - Болгарія оно купує газ по 250 з копійками долярів і не панікує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних