Перейти до вмісту

Чи можливе кохання без сексу?

Повідомлень в темі: 367

#41 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.05.2007 – 00:28

Перегляд дописумалеча (21.05.2007 22:07) писав:

Повністю погоджуюся що 14 ... ще ж взагалі ще діти які захотіли побавитися в дорослих.. фу.. та навіть прикинути... ні своїм дітям дозволю тільки після 18 :ura:
краще нехай вони зрозуміють, шо 14 - це трохи малувато.
  • 0

#42 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 22.05.2007 – 02:35

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (21.05.2007 19:30) писав:

в 14 років -- якраз малоліцтво. в цьому віці треба ще уроки робити, а не за хлопцями заглядати. Хочеш стосунків -- будь готовий до них в будь-якому прояві, а не роби комедій.
ти хочеш сказати, що в 14 не серйозно закохуватись? хм... я разом з моїм хлопцем якраз з 14 років. І мабуть не була готова вже в 14 до "будь-яких проявів стосунікв". Вже слава Богу 5 років разом. То тепер все вважається серйозним, а тоді була комедія получається?

Перегляд дописумалеча (21.05.2007 21:07) писав:

Повністю погоджуюся що 14 ... ще ж взагалі ще діти які захотіли побавитися в дорослих.. фу.. та навіть прикинути... ні своїм дітям дозволю тільки після 18 :)

це якщо діти будуть питатись,коли ж це вже можна :ura:
  • 0

#43 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 22.05.2007 – 13:21

Перегляд допису-=VJ=- (22.05.2007 00:45) писав:

Хоча б те, що жіночий організм закінчує формування лише в 18-20 років, секс до цього віку призводить до порушень статевих функцій, і небезпека підхопити інфекцію, носіями безлічі яких без жодних проявів є майже все чоловіче населення, набагато вище, бо ще не сформований нормальний біологічний захист статевих органів. Мінімум на що вона може розраховувати - ерозія.
Мені дуже цікаво буде дізнатись, як у них буде з народженням дитини.
Люди, попробуйте перед тим, як відповідати на якусь репліку , хоч трохи прочитати , про що ж там говорили, поки вас не було!! якщо вам лєньки, можу повторити - дівчина з хлопцем зустрічатись почали в 14 і 15.ДО ТОГО хлопець мас секс, дівчина - НІ.рік чи два між ними нічого не було, бо дівчина не була готова! ВСЕ!!! зараз їм 17 і 18... щасливіше за декотрих :ura: happy end :)

я не говорю і не вважаю, що дівчина має віддавти свою незайманність в 14 і не говорю, що відношення без сексу є повноцінними...Привела приклад, що велика любов може початись і без сексу, коли організм малий, а потреби немає.

Мені дуже цікаво буде дізнатись, як у них буде з народженням дитини. - це принаймні непо-людськи - казати так...хоча, твоє діло.
  • 0

#44 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 14:42

Перегляд дописучорно-біла (22.05.2007 03:35) писав:

ти хочеш сказати, що в 14 не серйозно закохуватись? хм... я разом з моїм хлопцем якраз з 14 років. І мабуть не була готова вже в 14 до "будь-яких проявів стосунікв". Вже слава Богу 5 років разом. То тепер все вважається серйозним, а тоді була комедія получається?
давай я не буду робити аналіз стосунків в 14 років шоб не приходилося червоніти, усвідомлювати сукалюбовпрашла і жизньгавновсєгда.
  • 0

#45 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 14:54

це якщо діти будуть питатись,коли ж це вже можна :ura:

Я думаю, що в 14 це не кохання а спроба бути схожими на дорослих і звичайна симпатія, яка згодом вже може перерости у більш глибоке почуття - але "згодом" це не у 15 чи 16.
Адже кохання не вичерпуєтсья одним сексом, та спостеріганням за заходами і світанками. Пам'ятаєте як у клятві: " Чи клянетесь ви бути поряд у коханні та ненависті, у здоров'ї та недузі .... "
  • 0

#46 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 15:40

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.05.2007 14:42) писав:

давай я не буду робити аналіз стосунків в 14 років шоб не приходилося червоніти, усвідомлювати сукалюбовпрашла і жизньгавновсєгда.

вибач, я щось не зрозуміла кому доведеться червоніти і усвідомлювати всі ці "сумнощі"? :D

Перегляд дописуpyrius (22.05.2007 14:54) писав:

Я думаю, що в 14 це не кохання а спроба бути схожими на дорослих і звичайна симпатія, яка згодом вже може перерости у більш глибоке почуття - але "згодом" це не у 15 чи 16.
Адже кохання не вичерпуєтсья одним сексом, та спостеріганням за заходами і світанками. Пам'ятаєте як у клятві: " Чи клянетесь ви бути поряд у коханні та ненависті, у здоров'ї та недузі .... "
ну чому одразу бути схожим на дорослих? Просто двом людям хочеться бути разом. І якби це не було кохання- ми б вже давно розійшлись, як це робить більшість. Я розумію, що в 14 років все не настільки серйозно, як в більш дорослому віці. Але всетаки, почуття може виникати ще раніше. Зрозуміло, що починається все з симпатії дружби і т.д. Але казати, що люди які з 14 років разом, не були закоханими і в 15, 16, і т.д....Коли ж це кохання починається? Є якийсь визначений вік? Може одразу, коли стаєш повнолітнім? :ura: Якщо так, то я нарешті можу сказати, що закохана. :) Хоча клятву ще не давала. До весілля ще не дійшло.
  • 0

#47 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 22.05.2007 – 16:05

так, можливе (відповідно як і навпаки).
  • 0

#48 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 16:08

Перегляд дописучорно-біла (22.05.2007 16:40) писав:

ну чому одразу бути схожим на дорослих? Просто двом людям хочеться бути разом. І якби це не було кохання- ми б вже давно розійшлись, як це робить більшість. Я розумію, що в 14 років все не настільки серйозно, як в більш дорослому віці. Але всетаки, почуття може виникати ще раніше. Зрозуміло, що починається все з симпатії дружби і т.д. Але казати, що люди які з 14 років разом, не були закоханими і в 15, 16, і т.д....Коли ж це кохання починається? Є якийсь визначений вік? Може одразу, коли стаєш повнолітнім? :ura: Якщо так, то я нарешті можу сказати, що закохана. :) Хоча клятву ще не давала. До весілля ще не дійшло.
От так би й зразу сказала, а не "в 14 років ми побачились случайно на сіновалі, влюбились друг в друга і відтоді в нас любофф, ото прожили 5 років без сєксу і разврату і нічо нам не сталося". Шо б ви мені не говорили, а в 14 років людина не шукає собі половини на всьо жизнь чи хоча би на два тижні, а просто задовільняє свій природній інтерес: а как ето хадіть с бойфрендам? а как ето с гєрлфрендам? І ні про які почуття тут йти не може, адже почуття створюються штучно за допомогою самонавіювання: мол нада в кавота влюбіццо, шоб узнать как ето. Далі йде досить індивідуально, в більшості дівчат інстинкт віргінального захисту сильніший за цікавість до незвіданого, тому вони з етім дєлам не спішать. Якщо ця більшість дівчат зустрічається з меншістю хлопців, які до цього питання в 14 років ставляться інфантильно (ібо ще не переглянули всі продукти німецької кіноіндустрії), то в них зароджуються стосунки, які вони величають "Коханням", хоча це є такою собі скромною дружбою з елементами цьомків-бомків. Ця дружба може перерости в кохання, як в твому випадку, коли ініціюючою складовою буде не інтерес до нового, а розуміння між партнерами в усіх аспектах спільного, в тому числі і сексі, також може і не перерости, коли один з партнерів різко подорослішає і залишиться незрозумілим іншим партнером, який в свою чергу стане потенційним абітурієнтом до гатішскої школи жизні.
  • 0

#49 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 22.05.2007 – 16:18

Секс - це довіра віддати себе в руки іншої людини, тобто знак міцного кохання...
На мою думку тільки міцне, взаїмне та довге кохання супроводжується сексом...
  • 0

#50 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2007 – 17:12

Я так розумію, питання не про незрілі організми, а про досить дорослих людей. Тож, можливе, але навіщо?

Перегляд дописуNargian (22.05.2007 17:18) писав:

Не погоджуюсь. Зі словом тільки. Воно, типу, так має бути в ідеалі. Але шо тут у всіх було тільки при міцному, довгому і взаємному? :ura:
  • 0

#51 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.05.2007 – 17:37

це якщо діти будуть питатись,коли ж це вже можна :)
Неа я як нормальна з бтьків, тобто мама буду говорити на такі теми з своїми підростаючими дітьми... і скажу що до 18 років з хлопчиком яким буде зустрічатися моя доня я забороняю.... тим більше я хочу щоб мої діточки не були розпусними, а в міру вихованими і самі це розуміли... Так після 18 я вже їм не буду "закон".. повноліття все ж таки :ura:
  • 0

#52 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 22.05.2007 – 18:35

Кохння можливе навіть і без сексу, але цікаво чи це, кохання без сексу, довго протримає дві споріднені душі?
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 08:21

Перегляд дописуNargian (22.05.2007 17:18) писав:

Секс - це довіра віддати себе в руки іншої людини, тобто знак міцного кохання...

Цікаво, як тоді називається той акт, який роблять зі шльондрами.
  • 0

#54 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 09:05

Перегляд допису-=VJ=- (23.05.2007 09:21) писав:

Цікаво, як тоді називається той акт, який роблять зі шльондрами.

штучне кохання
  • 0

#55 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 18:10

Чого ви обсуждаєте вік для першого сексу. В сексі головне не процес, а партнер.
Знайомий з дівчатами, яким ще немає 20, а ставляться до цього з острахом.
Кохайтеся люди, бо ми того варті.
  • 0

#56 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 23:36

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.05.2007 16:08) писав:

От так би й зразу сказала, а не "в 14 років ми побачились случайно на сіновалі, влюбились друг в друга і відтоді в нас любофф, ото прожили 5 років без сєксу і разврату і нічо нам не сталося". Шо б ви мені не говорили, а в 14 років людина не шукає собі половини на всьо жизнь чи хоча би на два тижні, а просто задовільняє свій природній інтерес: а как ето хадіть с бойфрендам? а как ето с гєрлфрендам? І ні про які почуття тут йти не може, адже почуття створюються штучно за допомогою самонавіювання: мол нада в кавота влюбіццо, шоб узнать как ето. Далі йде досить індивідуально, в більшості дівчат інстинкт віргінального захисту сильніший за цікавість до незвіданого, тому вони з етім дєлам не спішать. Якщо ця більшість дівчат зустрічається з меншістю хлопців, які до цього питання в 14 років ставляться інфантильно (ібо ще не переглянули всі продукти німецької кіноіндустрії), то в них зароджуються стосунки, які вони величають "Коханням", хоча це є такою собі скромною дружбою з елементами цьомків-бомків. Ця дружба може перерости в кохання, як в твому випадку, коли ініціюючою складовою буде не інтерес до нового, а розуміння між партнерами в усіх аспектах спільного, в тому числі і сексі, також може і не перерости, коли один з партнерів різко подорослішає і залишиться незрозумілим іншим партнером, який в свою чергу стане потенційним абітурієнтом до гатішскої школи жизні.
слух, та ти прям спец в тих всіх справах. :ggggg: Про почуття, які створюються штучно, мушу не погодитись. Не заперечую, що є й такі випадки. Можливо таких випадків навіть більшість, але вір чи не вір- не всі почуття виникають саме так:).
Про інстинк захисту в дівчат...Є походу і таке, але якщо стосунки тільки починають розвиватись, то якось не дуже хочеться скакати одразу в ліжко. І я думаю це відбувається не тільки в "малолєцтві", а й в старшому віці.
p.s.: Історія про сіновал весела :)

Перегляд дописумалеча (22.05.2007 17:37) писав:

Неа я як нормальна з бтьків, тобто мама буду говорити на такі теми з своїми підростаючими дітьми... і скажу що до 18 років з хлопчиком яким буде зустрічатися моя доня я забороняю.... тим більше я хочу щоб мої діточки не були розпусними, а в міру вихованими і самі це розуміли... Так після 18 я вже їм не буду "закон".. повноліття все ж таки :ggggg:
Мені здається, що якщо двоє людей знайшли себе, то можна й до 18:)
Але успіху тобі у вихованні дітей:))
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 09:26

Перегляд дописумалеча (22.05.2007 18:37) писав:

Неа я як нормальна з бтьків, тобто мама буду говорити на такі теми з своїми підростаючими дітьми... і скажу що до 18 років з хлопчиком яким буде зустрічатися моя доня я забороняю.... тим більше я хочу щоб мої діточки не були розпусними, а в міру вихованими і самі це розуміли... Так після 18 я вже їм не буду "закон".. повноліття все ж таки :angry12:

Можу передбачити подальші події. За статистикою більшість займається сексом вперше з 15 до 17 років, отже мама заздалегідь себе готує до брехні і обману з боку дитини. Дивна поведінка, як для батьків, але, на жаль, дуже поширена.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.05.2007 – 09:26

• 0

#58 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 21:28

чорно-біла
я звісно не хочу розвіювати твої погляди на твої ж стосунки. ніяким чином образити не хотів. якщо в тебе дійсно всьо так як говориш, то маєш бути з того дуж щаслива. успіхів.
  • 0

#59 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.05.2007 – 22:27

Цитата

Чи можливе кохання без сексу?
спочатку так, але потім ні. (секс це наче своєрідне закріплення стосунків без котрого ніпрощо серйозне говорити неможна)
  • 0

#60 Karinkin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 27.05.2007 – 00:27

Кохання без сексу неможливе!!!!!! Це як твій особистий підпис у важливому документі. А от секс без кохання - це можливо. І зустрічаеться таке дуже часто.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних