Перейти до вмісту

Чи можливе кохання без сексу?

Повідомлень в темі: 367

#301 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.01.2010 – 15:26

Перегляд дописуБуря (28.01.2010 06:20) писав:

а в принципі, це дивлячись для чого зустрічаються люди. якщо для них секс - головна мета стосунків, то навіть кохання чи якісь почуття мати не обов"язково...
якщо ж любиш людину як особистість, то питання про секс навіть не виникає. буде - чудово, не буде - не біда, двом розумним людям і без цього є чим зайнятися)))
і ще, примушувати людину до сексу, тиском на її почуття (ти ж мене любиш, давай будемо трахатися) - це гидко!
... засовувати піську в вагіну, а потім туди -сюди, сперма лиється , волого якось. Однозначно гидко.
  • 0

#302 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.01.2010 – 16:09

Перегляд допису:-) (27.01.2010 16:27) писав:

А то встрічаєш таку милу дівчинку і все наче б то ок, а воно розйо як останнє хвойдо і виправдовується: "Ну я була закохана. <_< ".

Бть ппц. :rolleyes:

Ну... то це з якого боку дивиЦЦя. Бо якщо твою думку застосувати до обох сторін, то виходить що коли дівчина "розйо", натомість хлопець, після таких же сАмих чисельних процесів, є - "зайо".
От тіко питання : а шо краще ? Я, власне, схиляюсь до думки що краще таки бути "розйо", ніж "зайо". Це навіть зовні по людях помітно.
Так шо твоя "характеристика" дівчат в цьому плані - геть нікудишня. До того ж : не треба також плутати поняття, "розйо" і тонкуватим діаметром однієї штучки. Бо таки сірником три-літрову кострюлю борщу не перемішаєш. Потрібен ополоник, шановний. B)
От така у нас "хвойдо" получаєЦЦя.
  • 0

#303 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.01.2010 – 17:54

Перегляд дописуyushchenko (28.01.2010 15:26) писав:

... засовувати піську в вагіну, а потім туди -сюди, сперма лиється , волого якось. Однозначно гидко.
Ото гидота, уявити навіть важко вєєє...

Перегляд дописучорно-біла (28.01.2010 14:51) писав:

а ти сказачнік, одначе.
а коли вона виправдовуватись за "розйо" починає? після сексу з тобою і твоєї заявки "ой, а чого в тебе така розйо?", а вона:" вибач милий так і так"? ахах, весела картина.
О, а ще мене цікавить питання, оте "розйо" залежить від кількості партнерів, так? Бо виходить, що якщо з одним, то все ок, а якщо з багатьма - то стаєш "відерцем". Але ж є одне але: з одним можна теж багато займатись сексом. Тость в кожної дівчини зі сталими стосунками "розйо"? Оу май ґад, яке життя з нами, жінками, несправедливе!
Думаю що дійсно тут не все так просто як здається. Якщо розглядати розйо як суто фізичне поняття то нема різниці чи один чи багато, ефект всеодно той самий, головне кількісна характеристика а не один чи багато. Якщо розглядати розйо як якісна характеристика осіб жіночої статі у розумінні пана =-) то або дівчина нармальна тобто нерозйо, або шалава і Б"""ть тобто розйо. Все ясно як двійкова система. Для більш детального вивчення терміну розйо пропоную створити відповідну тему з голосовунням: А ви розйо чи не розйо?
  • 0

#304 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.01.2010 – 18:38

Перегляд допису:-) (27.01.2010 16:27) писав:

А то встрічаєш таку милу дівчинку і все наче б то ок, а воно розйо як останнє хвойдо і виправдовується: "Ну я була закохана. :happy1: ".

Бть ппц. :happytwo:
От стало цікаво: а якфізіологічно визначається "розйо" і навпаки?

Признаємось в коханні, робимо сюрпризи і флудимо не тут... Видалила зайве...
  • 0

#305 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2010 – 19:08

Перегляд дописуВакуОлька (29.01.2010 18:38) писав:

От стало цікаво: а якфізіологічно визначається "розйо" і навпаки?
Нагадався анекдот: Баба заходить до гінеколога, той подивився її і пише "здорова". Баба просить лікаря:"Лікарю, напишіть "така, як у всіх"."

Ця дискусія про розйо- та нерозйо- (вірніше про цнотливість взагалі) мабуть стосується молодь, бо після 25-ти питання цнотливості якось неактуальне, чи що.
  • 0

#306 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.01.2010 – 19:13

Перегляд дописуОлеська (29.01.2010 19:08) писав:

Нагадався анекдот: Баба заходить до гінеколога, той подивився її і пише "здорова". Баба просить лікаря:"Лікарю, напишіть "така, як у всіх"."

Ця дискусія про розйо- та нерозйо- (вірніше про цнотливість взагалі) мабуть стосується молодь, бо після 25-ти питання цнотливості якось неактуальне, чи що.
ГГГ Що найцікавіше, якщо дівчина ще дівчина після 25, то деякі стосунків з нею бояться і радше підуть до "розйо" (і всеодно мені цікаво як то визначити:happytwo:)))
  • 0

#307 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 19:17

Перегляд дописуВакуОлька (29.01.2010 19:13) писав:

ГГГ Що найцікавіше, якщо дівчина ще дівчина після 25, то деякі стосунків з нею бояться і радше підуть до "розйо" (і всеодно мені цікаво як то визначити:happytwo:)))
Так отож.) Був такий випадок, коли дівчина чекала хлопця з армії два роки (давно це було), ні з ким не зустрічалась, береглась. Дочекалась його з армії. А той каже, що якщо ти нікому за цей час не була потрібна, то і мені тим більше. Ось так.
  • 0

#308 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 00:38

Перегляд дописуОлеська (29.01.2010 19:17) писав:

Так отож.) Був такий випадок, коли дівчина чекала хлопця з армії два роки (давно це було), ні з ким не зустрічалась, береглась. Дочекалась його з армії. А той каже, що якщо ти нікому за цей час не була потрібна, то і мені тим більше. Ось так.

Гм...а буває і по іншому. Згадався такий собі віршик з армійської "поезії" тих часів :

Когда девчонке восемьнадцать
А парню дембель через год
Ему не надо сомневаться
Она его.. уже не ждёт !

От так то, Олесько. :happytwo:

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 00:39

• 0

#309 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 01:33

А буває ще і так, Олесько.

Вона йому :
- так зроби мені дитинку, женись і тебе в армію не заберуть !
Він їй :
- Я тут згадав, що армія є мій святий обов*язок !
  • 0

#310 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 30.01.2010 – 07:54

Перегляд дописуyushchenko (28.01.2010 15:26) писав:

ти мене не зрозумів. я мала на увазі - гидко коли людина користується почуттями іншої людини.

придурок якийсь. а якби вона його не дочекалася, він теж був би недовольний :happytwo:
  • 0

#311 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 13:57

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 01:33) писав:

А буває ще і так, Олесько.
А ще як буває? (Мені чомусь здалось, що має бути ще один варіант таких стосунків.)))

Перегляд дописуБуря (30.01.2010 07:54) писав:

придурок якийсь. а якби вона його не дочекалася, він теж був би недовольний :happytwo:
Мораль сей басні такова: жити треба для себе, свої почуття ставити на перший план.)
  • 0

#312 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 30.01.2010 – 14:03

Флуд видалила
  • 0

#313 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 15:00

Перегляд дописуОлеська (30.01.2010 13:57) писав:

А ще як буває? (Мені чомусь здалось, що має бути ще один варіант таких стосунків.)))

Ще один варіант таких стосунків, Олесько ? Ну, може, приблизно ось так :
Він їй каже на вокзалі : Я їду до Армії. Мій потяг скоро відходить.
Вона йому : Я буду чекати тебе, коханий !
Він їй: Мене не буде дуже довго. Іди додому.

• 0

#314 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 06.02.2010 – 15:49

залежно в якому віці..якшо там 15-17 років впринципі можливо..далі..все одно залишаєтесь наодинці,все одно тягне одне одного поцілувати,обійняти..далі діло по плану))) скажу точно-що з сексом набагато цікавіше))) плюс як на мене такі стосунки набагато зближують..
  • 0

#315 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 03:13

Чи можливе небо без хмар, або чи можливий дощ з такого неба?
  • 0

#316 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 01:09

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 15:00) писав:

Він їй каже на вокзалі : Я їду до Армії. Мій потяг скоро відходить.
[i]Він їй каже на вокзалі : Я їду до Армії. Мій потяг скоро відходить.

ну так краще :brovy:
  • 0

#317 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2010 – 13:53

Чи можливе кохання без сексу? Так, можливе! Є платонічне кохання, є початкові стадії закоханості, які з часом переростають в справжнє кохання. Але нормальним є те, що з часом кохання перейде в нову стадію для повної гармонії. От тоді зелену дорогу сексу!
  • 0

#318 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 09.02.2010 – 17:02

Вєк жіві вєк учісь.В Радянському Союзі сексу не було, а діти все одно десь там з капусти вилазили.Скажу я вам так:"Котлєти окремо, мухи окремо". Кохання та секс то дві різні речі.Кохання то щось таке небесне, а секс то як звичайне дихання. Нема сексу нема життя.Тому дівчата не слухайте тих хлопців завжди голодних. Наїдяться і стануть кохати. А так на слово їм не вірте. Їм головне подихати а як надихаються то ніякого кохання їм вже не тра.
  • 0

#319 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 15:03

Фігня ці всі дискусії... кожен живе у власному світі і його уявлення про те, яким повинно бути щастя є для нього еталонними, зокрема це стосується і теми кохання-секс. Можна просто досягати щастя і бути щасливим по своєму, а можна розвивати і вдосконалювати еталони синхронізовуючи їх із загальноприйнятими соціальними стандартами (по крайній мірі думати, що розвиваєш бо на то воно і є той соціум).

Можливо і вистачить людині життя для того, щоб підняти рівень своїх еталонних уявлень про те, якими повинно бути її інтимне життя на височенні висоти. Але от чи вистачить цього життя щоб реалізувати дану ідею на практиці, це уже дуже складне питання.
  • 0

#320 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 17:26

Перегляд допису100000 (24.02.2010 15:03) писав:

Фігня ці всі дискусії... кожен живе у власному світі і його уявлення про те, яким повинно бути щастя є для нього еталонними, зокрема це стосується і теми кохання-секс. Можна просто досягати щастя і бути щасливим по своєму, а можна розвивати і вдосконалювати еталони синхронізовуючи їх із загальноприйнятими соціальними стандартами (по крайній мірі думати, що розвиваєш бо на то воно і є той соціум).

Можливо і вистачить людині життя для того, щоб підняти рівень своїх еталонних уявлень про те, якими повинно бути її інтимне життя на височенні висоти. Але от чи вистачить цього життя щоб реалізувати дану ідею на практиці, це уже дуже складне питання.
якщо ці всі дискусії фігня - то значить твій допис також фігня, то навіщо було відписувати взагалі?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних