Перейти до вмісту

Чи можливе кохання без сексу?

Повідомлень в темі: 367

#221 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 23:45

Я думаю секс повинен доповнювати кохання а не бути його основою...
  • 0

#222 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 21:47

Знаєш а я не вірю в кохання після сексу...
  • 0

#223 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 23.02.2009 – 21:58

Перегляд допису†Angel† (23.02.2009 21:47) писав:

Знаєш а я не вірю в кохання після сексу...

Справді? А мені мій колишній хлопець сказав: "Ти не віриш в кохання після сексу? Тю, ти старомодна..."
  • 0

#224 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 22:12

після сексу без кохання партнера сприймаєш по іншому... він(чи вона) для тебе вже не цікавить як людина... ти від нього(неї) хочеш тільки одного.. ти не хочеш пізнати його(її) до кінця...тобі вистарчає тільки поверхневих відчуттів... а коли кохаєш ти знаєш її добре, ти знаєш усі її пунктики, ти думаєш більше про неї ніж про себе, ти готовий віддати своїй половинці всього себе
ПеСе Це тільки моя думка

Повідомлення відредагував †Angel†: 23.02.2009 – 22:24

• 0

#225 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 23.02.2009 – 22:39

Кохання без сексу неможливе, то дві окремі речі які доповнюючи одне одного утворюють ідеальну гармонію. Секс без кохання перетворюється в банальний перетрах... А кохання без сексу перетворюється в важкі психічні захворювання.
  • 0

#226 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 13:28

Перегляд дописуTybalt (23.02.2009 22:39) писав:

Кохання без сексу неможливе, то дві окремі речі які доповнюючи одне одного утворюють ідеальну гармонію. Секс без кохання перетворюється в банальний перетрах... А кохання без сексу перетворюється в важкі психічні захворювання.
Тобто, по-твоєму, якщо їй 60 років,йому 75- і вони не займаються сексом,то вони один одного не кохають,хоча і прожили разом 40 років?
  • 0

#227 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 15:37

Перегляд дописучорно-біла (24.02.2009 12:44) писав:

такий собі бонус, да?)))
ага,за хорошу поведінку)))))

Моя особиста думка-якщо стосунки тривалі і надійні то без цього якось взагалі ніяк
  • 0

#228 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.02.2009 – 17:51

Перегляд допису†Angel† (23.02.2009 22:12) писав:

після сексу без кохання партнера сприймаєш по іншому... він(чи вона) для тебе вже не цікавить як людина... ти від нього(неї) хочеш тільки одного.. ти не хочеш пізнати його(її) до кінця...тобі вистарчає тільки поверхневих відчуттів... а коли кохаєш ти знаєш її добре, ти знаєш усі її пунктики, ти думаєш більше про неї ніж про себе, ти готовий віддати своїй половинці всього себе
ПеСе Це тільки моя думка

Angel! Ти абсолютно правий, але не потрібно віддавати тіло людині, якщо немає кохання. Спочатку люди знайомляться, зустрічаються, закохуються одне в одного. А потім приходить час сексу. Це доповнення. Це необхідність: як фізіологічна, так і емоційна. Не можна без сексу, якщо насправді кохаєш цю людину. А секс без кохання - це або первинні інстинкти, або проституція.
  • 0

#229 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 18:28

Перегляд дописуКиря (24.02.2009 17:21) писав:

А хто встановлює рамки тривалості, які вони? Це до сексу треба чекати як на дємбєля, рахуючи дні?
гм...ну в мене одна знайома собі НАЗНАЧИЛА дату її першого сексу з її хлопцем.ще тиждень оО
  • 0

#230 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.02.2009 – 18:41

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 18:28) писав:

гм...ну в мене одна знайома собі НАЗНАЧИЛА дату її першого сексу з її хлопцем.ще тиждень оО
Ну от явна ірунда це. От що реально зміниться за тиждень, и?
  • 0

#231 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 19:06

Перегляд дописуCarrion (24.02.2009 13:34) писав:

але ж ти хоч. секасу з своєю дівчиною а?
Я мав на увазі що не вірю в кохання яке йде після сексу і я пояснював чому.
  • 0

#232 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 24.02.2009 – 19:57

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 13:28) писав:

Тобто, по-твоєму, якщо їй 60 років,йому 75- і вони не займаються сексом,то вони один одного не кохають,хоча і прожили разом 40 років?
Якщо вони прожили разом 40 років не займались сексом - то вони не кохають один одного...
Ми говоримо про людей які фізично не можуть займатися сексом, чи про людей які фізично можуть займатися сексом, але не роблять цього через якісь певні причини?
  • 0

#233 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 20:16

Перегляд дописуКиря (24.02.2009 18:41) писав:

Ну от явна ірунда це. От що реально зміниться за тиждень, и?
Число <_<

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 19:01) писав:

наступить день Х....школа буде прогуляною,100% ))
Мама не похвалить:)

Перегляд дописуTybalt (24.02.2009 19:57) писав:

Якщо вони прожили разом 40 років не займались сексом - то вони не кохають один одного...
Ми говоримо про людей які фізично не можуть займатися сексом, чи про людей які фізично можуть займатися сексом, але не роблять цього через якісь певні причини?
займаються- це теперішній час,а не минулий))) ну от просто якогось дня в нього більше не встане. Кінець коханню?))
люди,які фізично на це здатні,але не займаються або придурки,або сектанти,що в принципі одне й те саме))))
  • 0

#234 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 25.02.2009 – 09:17

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 18:28) писав:

Це звичайно абсурд, але в дечому можна зрозуміти хід її думок. Я не думаю, що вона просто так взяла і придумала це число. Зірки підсказали, або карта так лягла. Для цього повинні були бути певні причини. Перш за все відсутність мами. Може вона постійно вдома, а от саме цього числа йде в гості до коліжанки з ночівлею<_<. По-друге дівчат перед першою в житті фізичною близькістю турбує ймовірність завагітніти. Так, це також туфта, бо в цих випадках потрібно покладатися на хлопця і на контрацептиви. Але вона, злякана цією ймовірністю, начитавшись маси літератури вирішує вирахувати день найменшої такої ймовірності. Таких причин можна ще навести кілька. І в її розумінні - вона поступає правильно. Тому мені здається, що не варто її засуджувати, або критикувати. Це перш за все страх і нервовий стрес для неї.
  • 0

#235 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.02.2009 – 21:47

Флуд видалено
  • 0

#236 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 17:44

Перегляд дописумалеча (18.05.2007 14:27) писав:

Спочатку любов висока, тобто вочуття ніби літають і ти теж.. А потім все йде до низького - тобто фізичного задоволення.
Найкраще про це погоорити і вияснити от як в мене) Коли починав зустрічатись з дівчиною то спочатку було зразу ніяково про таке говорити, говорили про кохання в основному, а вона і сама соромязлива, потім трохи осмілів, заговорили про секс, теж так думав, що всі дівчата думають що любов то високе задоволення а секс то низько... А виявилось що все нормально, що вона теж вважає що кохання без сексу нікуди, просто якщо є любов, то результатом любові мають бути діти)) А діти без сексу ніяк ;)
  • 0

#237 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.05.2009 – 19:55

Спочатку, я думала що таке не можливо...що повино все ж таки це статись ...але у моє подруга яка зустрічалась з хлопцем понад 2 роки і ніякого сексу...вони кохали одине одного..так як мабудь ніхто інший...але всеж таки розстались.....хоча знаєте я думаю тут залежить від обох чи хочуть вони цього чи ні...ну а багатьом просто не позволяє віра))) :prapor3:
  • 0

#238 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 04.05.2009 – 20:16

Кохання без сексу, як безалкогольне пиво - не п'янить.
  • 0

#239 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.05.2009 – 20:17

От на Шустер Лайв минулого разу мені дуже сподобалась думка Романа Віктюка "Кохання це інстинкт, це секс, любов то стан душі, бо борщ кохати не можна його можна тільки любити" (шось подібне він сказав)...
  • 0

#240 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 04.05.2009 – 20:40

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 20:17) писав:

От на Шустер Лайв минулого разу мені дуже сподобалась думка Романа Віктюка "Кохання це інстинкт, це секс, любов то стан душі, бо борщ кохати не можна його можна тільки любити" (шось подібне він сказав)...
Ініціючим фактором закоханності є сексуальна привабливість дівчини, тобто на рівні інстинктів, вже потім приходить зацікавленність в внутрішній красі дівчини.
Є ж красиві і не дуже розумні, м'яко виражаючись, які можуть слугувати тільки, як красива лялька, єдиний плюс - ненадувна. Кохання в такому випадку буде неповноцінне. Взагалі неможливе без сексу.
Існують дівчата несуперкрасиві, зате їхній світогляд приваблює, вони можуть бути ще більш еротичними та збуджуючими, ніж ненадувні ляльки.

Але в любому випадку секс потрібний, це можливість зробити одне одному щось надзвичайно приємне. Зрештою, люба жінка хоче бути бажаною і задоволеною в сексуальному плані. Жінку це робить щасливою, красивою, впевненою у собі. Що сприяє міцності стосунків.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних