Перейти до вмісту

Чи можливе кохання без сексу?

Повідомлень в темі: 367

#21 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 19.05.2007 – 15:05

Перегляд дописуresistor (19.05.2007 00:26) писав:

В решті решт, всім хочеться і кохати і Ї@#ти
Клас, я погоджуюся. Без цього ніяк, ну так ми вже створені... :)
  • 0

#22 Soyer

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киїфф-Рідна_Україна:)

Відправлено 19.05.2007 – 16:16

Секс це наступний крок у розвитку стосунків....без нього я вважаю ніяк.....тим більше, якщо обидва цього хочуть-то чом би й ні?
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2007 – 19:45

Звісно можливе.
А от відповіді зверху шокують незнанням життя, своєю безвідповідальністю і нерозумінням поняття "кохання" - вони завчасно розписуються в тому, що покинуть свої половинки, які можуть чи за віком, чи з інших причин бути нездатні задовільнити їх тваринний потяг, і рано чи пізно, поки ще можуть. подадуться на сторону, до когось молодшого, хто дасть засунути. Люди вирішують не головою чи серцем, а статевими органами. Це, зрозуміло, типово для нашої епохи, коли спочатку люди перепихуються, а потім за місяць-другий починають вирішувати, чи ж кохають вони одне одного, чи може іншого пошукати, але все одно неприємно вражає - за кожним з таких постів приховується популярня сучасні молода дурня на зразок "ти мені не віддаєшся - значить не любиш". Ми живемо в епоху інфантильності, люди навколо, незважаючи на свій біологічний вік, залишаються дітьми до смерті. Вони бавлять себе іграшкаим і капризують, коли чергову іграшку не можуть дістати. Вони дізнаються, який орган куди запихувати набагато раніше, аніж як налагоджувати стосунки, уникнути сварки чи знайти компроміс - цього вони можуть і до кінця життя не знати. А як результат - стреси, сварки, зіпсовані нерви, розбиті життя, 70% розлучень і вимирання нації. І нікого нічого не турбує.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.05.2007 – 19:49

• 0

#24 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 19.05.2007 – 21:55

Давненько ось таке читав:

Науковці провели дослідження, у якому виявили, що кохання і секс - це зовсім різні, можна сказати навіть несумісні речі(!). Суть дослідів полягала у наступному. Кільком чоловікам по черзі показували фотографії їхніх коханих дружин, а після цього - фотографії інших жінок, від яких ті трохи збуджувались.

Як виявилось, при розляданні фотографій, на кожну з них реагувала інша частина головного мозку, тобто при відчутті любові - одна, а при збудженні - інша. Це означає, що біологічно любов і секс ніяк не пов'язані... Висновки робіть самі.
  • 0

#25 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 10:16

Перегляд допису-=VJ=- (19.05.2007 20:45) писав:

Звісно можливе.
А от відповіді зверху шокують незнанням життя, своєю безвідповідальністю і нерозумінням поняття "кохання" - вони завчасно розписуються в тому, що покинуть свої половинки, які можуть чи за віком, чи з інших причин бути нездатні задовільнити їх тваринний потяг, і рано чи пізно, поки ще можуть. подадуться на сторону, до когось молодшого, хто дасть засунути. Люди вирішують не головою чи серцем, а статевими органами. Це, зрозуміло, типово для нашої епохи, коли спочатку люди перепихуються, а потім за місяць-другий починають вирішувати, чи ж кохають вони одне одного, чи може іншого пошукати, але все одно неприємно вражає - за кожним з таких постів приховується популярня сучасні молода дурня на зразок "ти мені не віддаєшся - значить не любиш". Ми живемо в епоху інфантильності, люди навколо, незважаючи на свій біологічний вік, залишаються дітьми до смерті. Вони бавлять себе іграшкаим і капризують, коли чергову іграшку не можуть дістати. Вони дізнаються, який орган куди запихувати набагато раніше, аніж як налагоджувати стосунки, уникнути сварки чи знайти компроміс - цього вони можуть і до кінця життя не знати. А як результат - стреси, сварки, зіпсовані нерви, розбиті життя, 70% розлучень і вимирання нації. І нікого нічого не турбує.
НУ скажи мені чому не всіхлопці так роздумують про це.... :) мені так сподобалася твоя відповідь... Я просто в захваті :ura: А ти сам так робиш? Ти ніколи не віддавався.. не піддавався цьому тваринному інстинкту? :D
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 11:05

Перегляд дописумалеча (21.05.2007 11:16) писав:

А ти сам так робиш? Ти ніколи не віддавався.. не піддавався цьому тваринному інстинкту? :ura:

Я віддаюся духовному інстинкту. Наприклад, коли дружина зайшла в кабінет і я її вперше побачив, всередині якийсь невідомий інстинкт чи почуття відразу підказало, що це моя доля, і я пішов за цим почуттям, і дорога до взаємності зайняла півроку попри те, що дружина, виявляється, відчула тоді те саме. Оце для мене норма.

А тваринний інстинкт. Я не знаю, що воно таке - я ж, зрештою, не тварина. Може тому мене дратує не лише "користувацьке" відношення чоловіків, а й "продажна" поведінка жінок. Коли вона в перший же вечір, випивши келих вина, вішається тобі на шию - яка вона після цього жінка, скільки її вже перетягало інших по ліжках? Триста років мені така не треба. Але ж таких - безліч. Деякі мої знайомі вже збилися на якомусь там десятку, скільки вони дівчат змінили.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.05.2007 – 11:07

• 0

#27 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 11:30

Стосунки без сексу? Та скільки завгодно, тільки навіщо такі стосунки? будувати їх це найпростіше що може бути. Але навіщо їх будувати, якщо його немає і якщо не відчуваєш фізичного потягу до людини нехай навіть вона тобі подобається як людина? Тоді можна залишатися друзями, а що кохання як не дружба, ще з деяким виділенням хімії в організм. А от полюбити дуже важко, а ще важче полюбити людину з якої тобі буде добре і в ліжку.
Кохання без сексу можливе - нерозділене, але спільне життя... і взагалі хто тут не хоче ним займатись з коханою людиною?
  • 0

#28 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 13:29

Стосунки без сексу можуть бути! І таких випадків багато!
Наприклад тобі не дозволяє мама,
або ти ще занадто маленька
або в вас лише віртуальні стосунки,
або, (як це не сумно) сесом займатися неможна! Хвороба не дозволяє!

АЛЕ Ж СПРАВЖНЄ КОХАННЯ ЦИМ НЕ ЗАПЛЯМИШ! Правда дівчата?
  • 0

#29 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 14:06

Перегляд дописуPistuk (21.05.2007 14:29) писав:

А чому ти тільки дівчат питаєш? Лише вони здатні тебе зрозуміти? Чи ти намагався вгадати їх думки? :ura:
  • 0

#30 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 21.05.2007 – 14:33

Перегляд дописуreyneke (18.05.2007 15:56) писав:

Можливе. Але сім"ю з цією людиною ви, мабуть, не створите.
а хто сказав, що сі*ю створютимуть з коханим?
статистика показала, що 78% пар одружились через зручність та симпатію на 1місці,а не через кохання.
У всіх це було до того...тож.
і взагалі, кохання може бути на відстані, вічне. І секс в такому разі прсто не можливий (((
  • 0

#31 lost fate

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 15:38

Перегляд дописуkviten (21.05.2007 15:33) писав:

а хто сказав, що сі*ю створютимуть з коханим?
статистика показала, що 78% пар одружились через зручність та симпатію на 1місці,а не через кохання.
У всіх це було до того...тож.
і взагалі, кохання може бути на відстані, вічне. І секс в такому разі прсто не можливий (((
я тебе повністю підтримую. не завжди кохання призводить до зближення людей
  • 0

#32 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 17:57

Люди дурні, коли виходять не за коханих, а за кого попало. Дехто це робить, щоб насолити своїй половинці, а насправді життя собі портить. Замість того, щоб робить кроки назустріч, вони ще більше втікають.
  • 0

#33 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 21.05.2007 – 18:05

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (18.05.2007 15:19) писав:

Можливий секс без кохання? можливе кохання без сексу?
да, можливо. тільки кому це потрібно? Раціональним поясненням цього збочення вважаю або статеву хворобу одного з партнерів, або просто малалєткі хатять побавицця в любов, шоб бути так як всі, при чому знову ж таки, один з партнерів вчиться в церковно-приходські школі і не дозволяють моральні засади (а точніше тваринний страх) займатися сексом. No age, no sex, no love.
знаю друзів, що не мали сексу 1-2 роки, бо дійсно, дівчина не була готова, але зараз тим відносинам скоро буде 4 чи 5 років і .... і при чому тут малоліцтво чи тормознуте розвинення?? буває і таке., звичайно, але бред казати, що коли хлопець з дівчиною не кохається, то вони припадають під ці 2 категорії :ura:
  • 0

#34 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 18:10

Не вірю, що вона не була готова, скоріше батьки наговорили, а вона хлопця парила. Скільки раз не робив це з дівчатами, в яких ще "такого" не було - ні одна не сказала, що їй не приємно, чи ще щось. Треба знати що робиш ( щоб обом було добре ), і про безпеку в ліжку не забуватися.

БЕЗПЕКУ У ЛІЖКУ УВІМКНЕНО

• 0

#35 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 18:16

не кожна дівчина хоче цього в 14!і тільки!
  • 0

#36 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 18:27

Ти в тому впевнена? Сумніваюся. Попався б тобі один коханий,жагучий і вмілий, ой сумніваюся, що ти б сказала, що тобі не подобається.
Мені ще таке ніхто не казав, головне тут вмілість і настирливість
  • 0

#37 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 19:30

Перегляд дописуlyanochka (21.05.2007 19:16) писав:

не кожна дівчина хоче цього в 14!і тільки!
в 14 років -- якраз малоліцтво. в цьому віці треба ще уроки робити, а не за хлопцями заглядати. Хочеш стосунків -- будь готовий до них в будь-якому прояві, а не роби комедій.
  • 0

#38 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 19:40

не вважаю малоліцтвом спроможність знайти ту людину, що буде коханням довгі роки!якщо не помиляюсь, то половина з вас, пише, що потрібну людину знайти важко, кохання таке складне...ще пишете, що перший раз має бути таким-таким, але в мене він був не з тим(тою) :ura: .Так що поганого в тому, що 14 -літня дівчина та на рік старший (на той ще час) хлопчик змогли знайти себе? чим тут завада утримання від сексу? не розумію? зараз живуть повноцінним життям, можливо буде весілля :D багато з нас можуть позаздрити! в чому тут комедія? може заздрощі, що в нас в 14 розуму не вистачило не відпустити від себе людину??хай вона і буде малою :)
  • 0

#39 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 21:07

Перегляд дописуPistuk (21.05.2007 14:29) писав:

Ну так... це ж справді є частиною кохання... Тільки всьму свій час :ura:

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (21.05.2007 20:30) писав:

в 14 років -- якраз малоліцтво. в цьому віці треба ще уроки робити, а не за хлопцями заглядати. Хочеш стосунків -- будь готовий до них в будь-якому прояві, а не роби комедій.
Повністю погоджуюся що 14 ... ще ж взагалі ще діти які захотіли побавитися в дорослих.. фу.. та навіть прикинути... ні своїм дітям дозволю тільки після 18 :)

Повідомлення відредагував малеча: 21.05.2007 – 21:09

• 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 23:45

Перегляд дописуlyanochka (21.05.2007 20:40) писав:

Так що поганого в тому, що 14 -літня дівчина та на рік старший (на той ще час) хлопчик змогли знайти себе?

Хоча б те, що жіночий організм закінчує формування лише в 18-20 років, секс до цього віку призводить до порушень статевих функцій, і небезпека підхопити інфекцію, носіями безлічі яких без жодних проявів є майже все чоловіче населення, набагато вище, бо ще не сформований нормальний біологічний захист статевих органів. Мінімум на що вона може розраховувати - ерозія.
Мені дуже цікаво буде дізнатись, як у них буде з народженням дитини.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних