Перейти до вмісту

Чи можливе кохання без сексу?

Повідомлень в темі: 367

#141 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.02.2008 – 19:13

Та кохання без сексу мабудь існує... Але ж хіба то кохання? Так собі...коханнячко.
От кохання з сексом - ото ого-го! <_<
  • 0

#142 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 20.02.2008 – 02:33

в неті не буває. віртуальне кохання без віртуального сексу не прожило би)))))
  • 0

#143 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2008 – 04:46

Дивлюся я не деякі дописи і сумно мені стає...
Що будуть робити ці дівчата, якщо коханій людині після операції заборонять секс на рік-другий? Що будуть робити ці хлопці, коли їх дружина після пологів буде ходити зі швами кілька місяців? Бігти "наліво" і задовольняти тваринний потяг? Невже зараз всі думають виключно гормонами?... Ех...
  • 0

#144 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 04:52

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 04:46) писав:

Що будуть робити ці дівчата, якщо коханій людині після операції заборонять секс на рік-другий? Що будуть робити ці хлопці, коли їх дружина після пологів буде ходити зі швами кілька місяців? Бігти "наліво" і задовольняти тваринний потяг? Невже зараз всі думають виключно гормонами?... Ех...
Я наприклад думала що це тема про РОЗВИВАННЯ КОХАННЯ!....і писала...що взагалі то кохання може існувати без сексу, але тільки деякий час...хай наприклад рік, але потім цей секс все одно повинен бути...бо нічого гарного з цього не вийде...звичайно якщо це кохання то людина витерпить потрібний час)
  • 0

#145 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.02.2008 – 10:54

оммм, думка така проскочила мимовільно

Цитата

:) а навіщо?...
  • 0

#146 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 12:00

Перегляд дописуsagitta (20.02.2008 10:54) писав:

:) а навіщо?...

Що саме?
  • 0

#147 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.02.2008 – 12:18

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 04:46) писав:

Знаю такий випадок. Одружились двоє. Прожили кілька років, народилась в них донечка. Аж тут в хлопця виникла проблема зі спиною, зробили операцію. Хлопець чотири роки був прикований до ліжка. Дружина його покинула. Згодом він таки піднявся на ноги. Прийшов до нас працювати. Він поділився тим болем з нами (співробітниками). Болем та злістю. Кожен з нас радив по-своєму. Багато хто дорікав дружині за подібне. Я порадила спробувати зрозуміти її і простити. За пів року вони знову зійшлись. Зараз живуть щасливо разом.

Я не дорікаю цій дівчині, бо від подібного ніхто не застрахований. Вона хотіла жити повноцінним життям.
  • 0

#148 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 14:44

Перегляд дописуОлеська (20.02.2008 12:18) писав:

Я порадила спробувати зрозуміти її і простити.

Цікаво, що тут можна зрозуміти? Егоїзм вибачити не можна, не уявляю, як у нього це вийшло.

Перегляд дописуОлеська (20.02.2008 12:18) писав:

Вона хотіла жити повноцінним життям.

Наряд чи можна назвати повноцінним життя, побудоване на горі іншої людини.
  • 0

#149 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 14:52

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 14:44) писав:

Цікаво, що тут можна зрозуміти? Егоїзм вибачити не можна, не уявляю, як у нього це вийшло.

Наряд чи можна назвати повноцінним життя, побудоване на горі іншої людини.
Перепрошую, але кожен планує власне життя по-своєму. І далеко не кожна людина власне готова до самопожертви. Ви так говорите, бо, можливо, ніколи не обходили інваліда. Мені от доводить вже два роки обхожувати хворого батька (рік він був взагалі прикований до постелі). Повірте, це не те, що нелегко, - це адський труд. Так то батько, а батьки - то святе, (хоча часто і батьків покидають на прихволяще), рідне. А чому людина має жертвувати собою заради чужої по-суті людини?
  • 0

#150 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 20.02.2008 – 15:05

Дуже мені подобається радянський фільм "Не могу сказать прощай",багато раз бачила.
Так от, там два яскравих приклада:кохання до здорового чоловіка з сексом і грошима,
та кохання до хворого і без.Перемогло справжнє кохання.
  • 0

#151 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2008 – 15:08

Перегляд дописуЛука (20.02.2008 15:05) писав:

Дуже мені подобається радянський фільм "Не могу сказать прощай",багато раз бачила.
Так от, там два яскравих приклада:кохання до здорового чоловіка з сексом і грошима,
та кохання до хворого і без.Перемогло справжнє кохання.
Угу... :) нажаль життя не фільм... є надзвичайно багато факторів які впливають... і останім часом ці фактори суто матеріальні...
  • 0

#152 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 17:24

Перегляд дописуОлеська (20.02.2008 14:52) писав:

Ви так говорите, бо, можливо, ніколи не обходили інваліда. Мені от доводить вже два роки обхожувати хворого батька (рік він був взагалі прикований до постелі). Повірте, це не те, що нелегко, - це адський труд. Так то батько, а батьки - то святе, (хоча часто і батьків покидають на прихволяще), рідне. А чому людина має жертвувати собою заради чужої по-суті людини?

Ви так говорите, бо, можливо, ніколи не кохали. Оскільки я десять років назад зробив вибір між батьками і дружиною - остання для мене і є найрідніша, тоді як ті - люди, які всього лише мене народили та прогодували і воліли перетворини на іграшку до кінця життя, а ця - пішла заради мене у вогонь і воду. Варто Вам, пані, вже потрошку дорослішати - Вам все життя не з батьками жити, і не з ними дітей виховувати.
  • 0

#153 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.02.2008 – 17:50

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 12:00) писав:

Що саме?

кохання без сексу
  • 0

#154 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 18:30

Перегляд дописуsagitta (20.02.2008 17:50) писав:

кохання без сексу

Себто чоловіка, якщо він стане постійно чи тимчасово нездатним до сексу Ви вигоните з дому і не будете заперечувати, якщо він буде знімати хвойд, коли якщо трапиться з Вами?
  • 0

#155 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 01:54

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 17:24) писав:

Ви так говорите, бо, можливо, ніколи не кохали. Оскільки я десять років назад зробив вибір між батьками і дружиною - остання для мене і є найрідніша, тоді як ті - люди, які всього лише мене народили та прогодували і воліли перетворини на іграшку до кінця життя, а ця - пішла заради мене у вогонь і воду. Варто Вам, пані, вже потрошку дорослішати - Вам все життя не з батьками жити, і не з ними дітей виховувати.
Мені подорослішати??? Можливо то саме Вам потрібно по-доролому подивитись на світ. Не знаю, чи Ви маєте власну дитину, але, думаю, Вам прикро стало б, якби Ви все віддавали б цьому дитинчаті, навчали добру, душу вкладували, а воно віддячило б Вам на це, покинувши у важкій ситуації. Все в житті вертається. І те, як дитина ставиться до своїх батьків, - повернеться ставленням власної дитини до Вас. Навіщо взагалі тоді народжувати дітей? Для того, щоб виконати життєвий мінімум?

Розкажу за свою ситуацію. В мене батьки старі, обоє пенсіонери. Родина далеко. Батько переніс два інфаркти і два інсульти. Наразі він каліка. Якби не я, мама разом з татком "загнулися" б. Як я можу покинути їх і проміняти на якесь примарне кохання, яке є в більшості випадків мінливим? Так, я кохала. Віддано, щиро, як ненормальна. І страшенно розчарувалась. Дай, Боже, іншим так не розчаровуватись! Тепер я з впевненістю можу сказати: ніколи не робіть вибір (якщо такий постає) між батьками і коханою людиною (маю на увазі таку ситуацію) не на користь батьків. Кохана людина буде як не одна, так інша, - а батьки - одні.

-VJ-, Ви вмієте розчаровувати. Розумію тепер Вашу думку через Вашу черствість і впертість... Шкодую, що щиро поділилась своїм сокровенним з такою людиною, як Ви...
  • 0

#156 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 09:20

Перегляд дописуОлеська (21.02.2008 01:54) писав:

думаю, Вам прикро стало б, якби Ви все віддавали б цьому дитинчаті, навчали добру, душу вкладували, а воно віддячило б Вам на це, покинувши у важкій ситуації.

Я не зрозумів, Ви збираєтесь виховувати нову людину, чи собі хатнього помічника? Якщо останнє - то ми точно на різних сторонах, бо у Ваших словах вже зараз відчуваються істеричні крики на дитину "я тобі все життя присвятила, а ти, скотина невдячна". Якщо все так і йтиме далі - не заздрю тим дітям.
Тому по-перше - мені прикро б не було, оскільки власних дітей я збираюся відправити на самостійне життя по закінченню школи, аби не гралися, як нинішні, до тридцяти років у забавки, а вчилися жити і виживати, тому "покидати" мене не вийде.
А по-друге - я в жодному разі не збираюся нав"язувати їм свою волю, тому причин для "покидання" просто не буде.

Навіщо взагалі тоді народжувати дітей? Для того, щоб виконати життєвий мінімум?

Для того, щоб продовжити рід. А Ви як вважаєте - щоб завести безкоштовну сиділку-медсестру?

якесь примарне кохання, яке є в більшості випадків мінливим

От Ваш основний принцип - і запам"ятайте на майбутнє - не ображайтесь на життя, якщо кохання, яке Вам буде зустрічатись, саме таким і буде. Бо як Ви його підсвідомо плануєте - таким воно і вийде. І я не уявляю людину, яка погодиться бути з Вами разом, але при цьому постійно перебувати на других ролях. Я такі ситуації бачив не раз і сам виріс у матері, яка настільки обожнювала свою матір, що жодного разу за своє життя не висловила своєї власної думки, навіть коли мова йшла про власний шлюб чи долю власної дитини.
Тому, обирати напрямок свого життя, звісно, справа Ваша, однак з великою ймовірністю усі Ваші гулі, набиті тим життям на Вашому ж лобі, я можу передбачити вже зараз. Залишається тільки сподіватись, що життя Вас вчасно змінить.

Так, я кохала. Віддано, щиро, як ненормальна. І страшенно розчарувалась.

Треба ж таке - не дочитав до кінця Ваш пост, але вже наперед передбачив деякі факти. Ну що ж, я Вам щиро співчуваю, але повірте - нічого несподіваного в тому нема. Ви не готові віддатися іншій людині до останку, а люди це відчувають підсвідомо. Змінюйтесь самі - і Вам пощастить і з коханням. А поки що Ви його самі відштовхуєте, хоч Ви самі це можете і не усвідомлювати.

ніколи не робіть вибір (якщо такий постає) між батьками і коханою людиною (маю на увазі таку ситуацію) не на користь батьків.

А я скажу навпаки. І лише життя розсудить, хто з нас правий. Продовжимо обговорення цієї теми років через двадцять, і порівняємо, хто з нас прожив це життя більш щасливо.

Кохана людина буде як не одна, так інша, - а батьки - одні.

От-от. А тепер скажіть - якій людині сподобається така думка про себе? Особисто б мені дуже не сподобалась, і я б такі стосунки не продовжував би.
Самі винні.

Ви вмієте розчаровувати

Ви, схоже, надто легко і швидко "очаровуєтесь" людьми. Особисто я не збирався і не збираюсь нікого зачаровувати, тому не треба на мене покладати провину у Ваших власних враженнях. Я тут відпочиваю, а не займаюсь фліртом чи збираю армію прихильників.

Розумію тепер Вашу думку через Вашу черствість і впертість...

Помиляєтесь - всього лише прагматичність і послідовність.

Шкодую, що щиро поділилась своїм сокровенним з такою людиною, як Ви...

Знову ж таки - кожна людина сама вирішує, що виливати в Інтернет. І ми тут з Вами не в приватній кімнаті - ви "ділились сокровенним" з усіма відвідувачами форуму. То які претензії до мене? І хто з нас після цього дорослий, а хто, як дитина, закопилює губки і ображається по власним вигаданим приводам? Я думаю, що відповідь очевидна.

Лише життя розсудить, хто з нас правий. Продовжимо обговорення цієї теми років через двадцять, і порівняємо, хто з нас прожив це життя більш щасливо, а доти в цьому нема сенсу.
  • 0

#157 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.02.2008 – 09:24

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2008 05:46) писав:

Тіко не ехайте так заповзято!
Чомусь мені здається, що більшість з тих, хто тут за "тваринний потяг" висловлюється, насправді в важкій ситуації залишиться з коханою людиною. А то і з не коханою вже, але "в біді".
А якщо вже про тваринний потяг... Кохання якраз і є яскравим потягом нашої тваринності - інстинкту продовження роду. Нема сексу - нема потомства - нема сенсу в стосунках. Куди нам від нашої природи дітися?
  • 0

#158 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 21.02.2008 – 09:28

Цитата

можливе, но не раджу... =)
  • 0

#159 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 09:44

Перегляд дописуbulbashka_aero (21.02.2008 09:24) писав:

Кохання якраз і є яскравим потягом нашої тваринності - інстинкту продовження роду.

Дуже цікаве твердження. Одже коли собака трахає іншу собаку заради продовження роду - то вона її кохає? А якщо вона після цього біжіть до іншої - то скільки кохає - від обнюхування до закінчення коітусу, чи лише під час фрикцій? :)
Може не будете плутати тверде з м"яким - почуття, які має лише людина, зі звичайним біологічним механізмом продовження роду? :rolleyes:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.02.2008 – 09:44

• 0

#160 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.02.2008 – 10:48

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 10:44) писав:

Може не будете плутати тверде з м"яким - почуття, які має лише людина, зі звичайним біологічним механізмом продовження роду? :)
Чому ж не буду? буду! ще й як!
Кохання якраз і є частиною "звичайного біологічного механізму продовження роду". Просто у тварин різних видів цей механізм дещо відрізняється. Лебеді живуть однією парою все життя, журавлі танцюють, собаки трахаються без розбору, самиця богомола з’їдає самця в процесі. Не вважайте себе таким вже далеким від тварин.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних