Перейти до вмісту

Нема пророка в своїй вітчизні

Повідомлень в темі: 43

#41 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 01.07.2007 – 13:29

Перегляд дописуСварус (20.06.2007 00:09) писав:

До речі - я буду дуже радий, якщо буду відповідати за дитину. Тільки для моральних уродів дитина є тягарем.
Держава (з тієї точки, з якої Ви її тут подаєте) - для мене ніщо. Все в моїх руках. І з жодних "державних відсотків", пільг і т.д. жити не збираюсь.
Буде голова на плечах - буде і достаток. Не буде голови - буде купа слів про несправедливість суспільства і бідну державу. Крім того Ви не є в моїй голові і не знаєте які речі наразі є для мене важливими а які - ні!
Ведь жизнь - это процесс ожидания счастья.
Якщо тупо чекати, можна і не дочекатись. Тим паче не знаючи що саме чекаєш. Шара з неба не впаде.
Повірте, романтичної мряки там жодної краплі нема, як би Ви не намагались її сконденсувати.
І коли нарешті люди зрозуміють, що держава - це народ а не політики...

Програма змін в країні? З якого це дива я маю те писати? Я Вам політолог чи що? Чи я хвастався що знаю рецепт?
Та все-таки Ви кажете про план. А план простий - все велике починається з малого. От Вам і план!
Потрібно опуститися на землю з ВР. Сухі закони нічого не зроблять. Ще раз кажу, що держава - це народ а не політики. І зміни відповідно мають проходити серед народу а не серед політиків. Я, другий, третій - і є народ. Зміни повинні бути в мене і тд.
Найлегше звинуватити когось, лиш не себе, і чкурнути подалі від проблем.
Цілком погоджуюсь з Вашими тезами... Найлегше це звинувачувати інших у всьому...а самому сидіти і нарікати в куточку нічого не роблячи...

Перегляд дописуDON BASS (20.06.2007 01:43) писав:

Друзі! З особистого досвіду, можливо комусь буде цікаво, або згодиться як стимул.
Живучи в хрущовці, я завжди мріяв про свій дім. При нагоді недорого купив "убиту" хату, але на непоганій вулиці з садом.
Подивився, порахував і виявилось, що по справжньому йде будова тільки в бандюків.
В середньостатистичних в основному косметичний ремонт, але парадокс-пластикові вікна, кондиціонери і у всіх дітей мобіли, тобто явне розпилення капіталу на ненайнеобхідніше.
Скажу відверто, що такі риси характеру, як системна робота, фанатична послідовність в досягненні поставленої цілі і т.п. мені не присутні.
А тому я особливо не напрягаючись зайнявся тим, чого мені більше усього хотілось, а хотілось- БАНЮ!
Розповідати можна довго про те, як з нічого і без стартового капіталу за пять років таки є у мене оригінальна баня на два поверхи, а крім того барбекю в саду чи камін, де ми збираємось з друзями, септик і ще купа різних приколів,зроблених своїми руками котрі покращують якість життя.
Мені особисто поштовх до дії дав десь прочитаний вислів про те, що варто себе заставити повірити, що ти любиш те, що робиш.
Звичайно мій приклад не аксіома і навряд чи можна автоматично копіювати, одне вірно:
"Очі бояться-руки роблять" і "Ніхто нічого нікому не винен".
І ще я зрозумів таку річ, що можна лежати на дивані, або довбатись цілими днями на компутері і це класно, якщо подобається і не в напряг. Але якщо починаєш щось робити - фізично, інтелектуально, то роби добротно.
теж саме по відношенню до Вашого посту... Упівці не сиділи склавши руки в ще більш безвихідній ситуації ніж зараз і залишили в нашій історії справді патріотичний приклад для наслідування...

Повідомлення відредагував Вертипузо: 01.07.2007 – 13:30

• 0

#42 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 02.07.2007 – 15:58

Італія, благословенна Італія лежала переді мною
Іздрик

Моя дівчина працює портьє в готелі. Розповідає про тупих та некультурних іноземців. Чи вихована людина на ресепшені попросить канцелярські ножиці і почне ними стригти нігті прямо на стійку??? Навряд чи. А таке було.
Чистота на вулицях, продукти в холодильниках, автомобілі, чисті туалети, вільні паркомісця, соцдопомога, широкий спектр розваг - це все круто.... Це все добре. але таке життя для багатьох означає припинення духовного розвитку. Так, людина може бути грамотна, багата, розумна - але однаково вона обмежена. В Європі інша ментальність, в Америці, в Африці, в Австралії... Люди скрізь різні...
Ми могли бу зяти гору над світом своїм інтелектом і способом життя. Лише змінити самих себе - і ми самі живемо так як світ і навіть краще - ми ж бо про духовне ніколи не забуваємо. отож, моя особиста думка, що ми просто зобов"язані (хоч як я не люблю цього слова) зостатись в Україні чи повернутись до неї (а повертається багато - в числі таких моя хрещена мати, яка прожила довгий час в Італії і подивилася на середньостатистичну італійську сім"ю, на харчові звички, на тотальне ожиріння, на дітей даунів, яких на вулицях дрібного міста Солерно тисячі, на двори без дитячих майданчиків, на вагітних тринадцятирічних дівчаток, яких сотні. І це Європа???) і продовжувати свою справу чи її відкривати і працювати, працювати, працювати. показати собі те, що ми вміємо і любимо хоча б себе... Слава Україні!!!

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 02.07.2007 – 16:10

• 0

#43 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.08.2007 – 18:52

Я впродовж двох років працювала за кордоном - в Великій Британії і Данії. І скажу вам відверто, що якими б мальовничими не були міста і скільки б грошей я там не заробила, все одно - це не наша країна. Ми там чужі і нікому не потрібні. Бо наша країна - Україна :angry12: .
Я повернулася, закінчила університет і зараз працюю за фахом.І Радію тому, що я - українка.
Звісно, в Європі все не прийшло одразу, люди роками працювали заради процвітання. А тому я вважаю, що треба взяти лище позитивний приклад з того всього і починати будувати своє, власне. Адже вже зроблено не мало, тому не потрібно зупинятися.
Бажаю всім оптимізму і наснаги. І щоб всі українці їздили в Європу на відпочинок, а не працювати.
Нехай живе і квітне наша УКРАЇНА!
  • 0

#44 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.08.2007 – 20:46

вот така нажаль в нас проблема... Але то є у всіх країнах, які тільки розвиваються! тому маю таку надію що ми то переживем!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних