Перейти до вмісту

Нема пророка в своїй вітчизні

Повідомлень в темі: 43

#21 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 22.05.2007 – 16:43

Вже напевно забули великого генія, філосова, поета і драматурга Тараса Григоровича Шевченка?
Багато хто стверджував, що він був пророком!
  • 0

#22 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 23.05.2007 – 11:23

Перегляд допису-=VJ=- (22.05.2007 07:12) писав:

В нормальній країні для цього було б потрібно те, що я й роблю - нормально працювати, сплачувати податки, розвивати сім"ю.
В нашій це неможливо. Потрібно боротися, чогось там вимагати, тиснути, зробити це справою життя. Я своє життя так витратити не хочу, а суміщати це неможливо - або "політика", або сім"я та робота.
ага... а типу в інших країнах все з'явилося одразу??? ні, люди працювали, робились реформи, переживались кризи... тільки от ми, українці, настільки ЛІНИВІ, що РЕВНО власні ЛІНОЩЩЩЩІІІ ЗАПЕРЕЧУЄМО і хочемо все і зразу на блюдечку з голубим обідком...

Перегляд дописуNargian (22.05.2007 17:43) писав:

Вже напевно забули великого генія, філософа, поета і драматурга Тараса Григоровича Шевченка?
Багато хто стверджував, що він був пророком!
Тема не про пророків у прямому сенсі слова а у сприйнятті нами нашої ж країни, людей і майбутнього...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 23.05.2007 – 11:12

• 0

#23 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 23.05.2007 – 19:08

Перегляд допису4esterfielter (16.05.2007 17:22) писав:

Категорично не помічаємо своїх власних геніїв, зірок, науковців, природи, звичайних хороших людей, не вдаряємо палець об палець щоб змінити на краще ситуацію в країні...
Щоб нас почали поважати - ми маємо це зробити першими... Натомість ми тікаємо з країни... Ваші міркування, будь ласка.
Це дужжже філософська тема.
Я погоджуюсь з Вами. Зміни потрібно починати з себе. І для того, щоб змінилась нація - потрібно, щоб змінилась кожна окрема людина...
Я, наприклад, не збираюсь нікуди їхати...Між іншим, у всій моїй родині (величезній) не має жодної людини, котра б виїхала за кордон - шукати кращу долю. Мені подобаються люди в нашій країні, мені подобається наша культура (хоч багато-хто заперечує її наявність), мені подобається наша мова і наш клімат, особливо - зима)))
Тому - головне себе переконати, що все буде добре і робити щось заради того, щоб було добре...

Повідомлення відредагував Foxy_mouse: 23.05.2007 – 19:12

• 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.05.2007 – 20:34

Перегляд дописуFoxy_mouse (23.05.2007 20:08) писав:

Я, наприклад, не збираюсь нікуди їхати...Між іншим, у всій моїй родині (величезній) не має жодної людини, котра б виїхала за кордон - шукати кращу долю.

За величезної родини їхати нікуди не треба - допоможуть, прилаштують, квартиру куплять. Уявіть, що у вас нікого і нічого нема і я тоді подивлюся на Ваше рішення.

Перегляд допису4esterfielter (23.05.2007 12:23) писав:

ага... а типу в інших країнах все з'явилося одразу??? ні, люди працювали, робились реформи, переживались кризи...

Я не хочу чекати сто років, доки у нас пройдуть всі кризи, які пройшли в інших країнах вік тому. Я просто до цьго не доживу. А я хочу це все за свого життя.
  • 0

#25 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 23:17

Перегляд допису-=VJ=- (23.05.2007 21:34) писав:

За величезної родини їхати нікуди не треба - допоможуть, прилаштують, квартиру куплять. Уявіть, що у вас нікого і нічого нема і я тоді подивлюся на Ваше рішення.
Я не хочу чекати сто років, доки у нас пройдуть всі кризи, які пройшли в інших країнах вік тому. Я просто до цьго не доживу. А я хочу це все за свого життя.
А ось так не треба...Звідки Ви знаєте все про мою родину?
Доведеться почекати...Інакше не вийде...
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 09:29

Перегляд дописуFoxy_mouse (24.05.2007 00:17) писав:

А ось так не треба...Звідки Ви знаєте все про мою родину?

Самі написали.

Перегляд дописуFoxy_mouse (24.05.2007 00:17) писав:

Доведеться почекати...Інакше не вийде...

Не буду я чекати. Народ країни та особливо чиновники, коли так хочуть, можуть обходитись без мене.
  • 0

#27 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 10:19

Ну, тоді - щасливої дороги...

Чимало людей опустили руки, і це теж є одною з причин нашого "добробуту"...

Повідомлення відредагував Foxy_mouse: 25.05.2007 – 10:19

• 0

#28 Newborn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 10:19

доля жержави залежить відкожної окремої людини. Якщо всі будуть так думати, то хто ж тоді щось змінить?
  • 0

#29 Гість_Her Majesty $am_*

• Гості

Відправлено 25.05.2007 – 12:01

як на мене, то плювати я хотіла на можновладців, сама все можу... я - вчитель за фахом, але на 500грн жити неможливо, тому влаштувалася на приватне підприємство, зараз вже беру квартиру в кредит... і не треба мені ніяких закордонів... вкалувати там як раб, і бути ніким...
головне вірити в себе, бути оптимістом, і не продавати себе...
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 14:46

Перегляд дописуHer Majesty $am (25.05.2007 13:01) писав:

тому влаштувалася на приватне підприємство, зараз вже беру квартиру в кредит...

$100 000 * 12% річних / 10 років = $1850 перший внесок. Багата Ви пані, нічого не скажеш. Але не всі так живуть.

Перегляд дописуNewborn (25.05.2007 11:19) писав:

доля жержави залежить відкожної окремої людини. Якщо всі будуть так думати, то хто ж тоді щось змінить?

Це не про нашу державу. Зараз верхи чубляться - Ви щось можете? Ви можете змінити інфляцію, зробити валюту конвертованою, перерозподілити грошові потоки, рознести ВВП, зменшити відсоткові ставки по кредитам, побороти корупцію? Тоді чого все це ще досі не зроблене, коли ви такі суперменисті.

Скільки вже можна собі рожевими окулярами закривати очі? Нема держави, де щось вирішувала б окрема людина.
  • 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.05.2007 – 22:34

Пане -=VJ=-, не підбурюйте народ на зраду Батьківщини!
Не хочите бути в Україні - пакуйте речі і до побачення, ми без Вас справимось.
Україна багато не втратить через Вас одного.
Зате багато здобуде завдяки сотням тих, які залишаться тут.
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 10:26

Перегляд дописуСварус (27.05.2007 23:34) писав:

Пане -=VJ=-, не підбурюйте народ на зраду Батьківщини!
Не хочите бути в Україні - пакуйте речі і до побачення, ми без Вас справимось.
Україна багато не втратить через Вас одного.
Зате багато здобуде завдяки сотням тих, які залишаться тут.

Хе-хе...Яка наївність.
Я подивлюся на Вас, пане, коли Ви будете відповідальні за дружину, чи ще й не приведи доля в нашій країні - за дитину. Коли Ви спробуєте чудес нашої медицини, коли відчуєте всю ласку нашої соціальної програми уряду, намагатиметеся зібрати гроші на своє житло - отоді й поговоримо. А поки у Вас в голові романтична мряка, а не життєвий досвід - говорити не має сенсу, для Вас зараз справді важливі речі дійсно не мають значення, і якби я навіть дав посилання на опис, як відносяться в світі до народження дітей чи до культури - до Вас би всеодно нічого не дійшло.

Хоча поки що скористатись випадком можна. Якщо Ви такі вже палкі, то давайте, розпишіть мені, будь ласка, як Ви бачите програму змін в країні, бажано з приблизною оцінкою часу. Голий псевдопатріотизм ніколи не викликав поваги, у справжнього патріота повинна бути голова на плечах і план дії. Поділіться з нами.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.05.2007 – 10:42

• 0

#33 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 18:15

-=VJ=-
Хеллоу, Гамерика!!!! То що? Всі за халявний образ життя???!!! Чівауа, кока-кола, макдональдз, ожиріння, брак спілкування... щоправда дороги в них хороші, і українки там теж красиві:wacko:)))

Перегляд допису-=VJ=- (28.05.2007 11:26) писав:

Хе-хе...Яка наївність.
Я подивлюся на Вас, пане, коли Ви будете відповідальні за дружину, чи ще й не приведи доля в нашій країні - за дитину. Коли Ви спробуєте чудес нашої медицини, коли відчуєте всю ласку нашої соціальної програми уряду, намагатиметеся зібрати гроші на своє житло - отоді й поговоримо. А поки у Вас в голові романтична мряка, а не життєвий досвід - говорити не має сенсу, для Вас зараз справді важливі речі дійсно не мають значення, і якби я навіть дав посилання на опис, як відносяться в світі до народження дітей чи до культури - до Вас би всеодно нічого не дійшло.
Що заважає зробити це кращим??? Чиновники??? Ні!!! Ми самі... Ми вже давно могли б усе змінити... І чому люди навіть з малим достатком можуть дозволити собі мати дитину в Україні??? Чому наша мова наймилозвучніша??? Бо ми інші... А те, що ми плюємо повз урни, бикуємо, б"ємо скло, смітимо, вмить спаплюжуємо туалет - то причина розрухи... Я думаю, що Ющенко чи Янукович не мітять повз піссуари, а Тимошенко - повз унітаз:wacko:...

Панове, настав час брати все у свої руки...

П.С. А слова "романтична мряка" дуже образні, можна користуватися ними з дозволу і з посиланням на автора???

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 05.06.2007 – 18:24

• 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 08:46

Перегляд допису4esterfielter (5.06.2007 19:15) писав:

-=VJ=-
Хеллоу, Гамерика!!!! То що? Всі за халявний образ життя???!!!

В нормальних країнах не халявний рівень життя, там просто до своїх громадян влада відноситься як до людей, а не як до бидла.

І чому люди навіть з малим достатком можуть дозволити собі мати дитину в Україні???

панові розповісти, що таке бути дитиною в сім"ї з "малим достатком", чи він сам зрозуміє неадекватність своїх слів?

ми плюємо повз урни, бикуємо, б"ємо скло, смітимо, вмить спаплюжуємо туалет - то причина розрухи...

Я не думаю, що тут, на форумі, є такі люди. Однак поза форумом таких дев"ять з десяти. І з цим нічого не зробиш.

Панове, настав час брати все у свої руки...

О, цікаво як. Я вже просив розписати мені запланований розвиток подій, і що?
  • 0

#35 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 10:35

Перегляд допису-=VJ=- (6.06.2007 09:46) писав:

1.В нормальних країнах не халявний рівень життя, там просто до своїх громадян влада відноситься як до людей, а не як до бидла.
2.панові розповісти, що таке бути дитиною в сім"ї з "малим достатком", чи він сам зрозуміє неадекватність своїх слів?
3.Я не думаю, що тут, на форумі, є такі люди. Однак поза форумом таких дев"ять з десяти. І з цим нічого не зробиш.
4.О, цікаво як. Я вже просив розписати мені запланований розвиток подій, і що?
По-порядку:
1. Рівень життя народу визначається не ставленням влади до нього, а його ставленням до себе; чомусь є люди з середнім достатком і не нарікає на владу, бо їм і так добре без політики й національної економіки й без чужих кишень...
2. До певного часу Я був такою дитиною... Що зробиш??? І чомусь нормально харчувався, мав іграшки і здоров"я... Просто мої батьки вміли економити, заощаджувати та раціонально розподіляти доходи... Чи це середній достаток???
Якщо жебраки, цигани - це люди про яких йдеться, то їх вже й не так багато і багато хто з них справляється без сторонньої допомоги... бо дітей у ромів має бути багато... Є багато недоліків і потрібен час для змін... Як річка, апарат держави очиститься сам собою, тільки б не кидати в нього сміття й далі...
3.я думаю, що з цим боротись не варто - воно автоматично зникне з поля зору через тривалий час... поки не скінчаться нарікання людей на життя... але ж зникне...
4. я не політтехнолог і не економіст... я оптиміст і патріот народу... моя справа - працювати на себе, як мусять і інші... Тільки таким чином можна збудувати міцне здорове суспільство, всіма поважну країну і тепе... Хіба не така основа суспільства на заході???
НЕХАЙ КОЖЕН ЗАЙМАЄТЬСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ І НЕ ЗАГЛЯДАЄ В ЧУЖІ РОТИ!!!

чого бідний? - бо дурний! - чого дурний? - бо бідний

отакі-от ми, поки що, українці!!!

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 07.06.2007 – 10:36

• 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 13:33

Перегляд допису4esterfielter (7.06.2007 11:35) писав:

По-порядку:
1. Рівень життя народу визначається не ставленням влади до нього, а його ставленням до себе; чомусь є люди з середнім достатком і не нарікає на владу, бо їм і так добре без політики й національної економіки й без чужих кишень...

правда? По-перше - скільки відсотків таких людей в Україні? По-друге - можна тоді ще список порушених ними при цьому законів - відкатів, конвертних зарплат, хабарів, відмитих та відковертованих грошей і т.д. и т.п.?

2. До певного часу Я був такою дитиною... Що зробиш??? І чомусь нормально харчувався, мав іграшки і здоров"я... Просто мої батьки вміли економити, заощаджувати та раціонально розподіляти доходи... Чи це середній достаток???

Схоже на те. А ще - на велике щастя, бо не було, видно, нічого серйозного з хвороб - ні раку, ні відмови нирок чи печінки, ані навіть діабету. І будинок, видно, не розвалювався і не горів. І ще багато чого "не". Пощастило, одне слово. Оптимістом бути в нашій країні - це треба мати досить безхмарне життя. Я б подивився на таких-от оптимістів, якби їм, як мені, довелося б починати все з лише одягу на собі.

але ж зникне...

Це вже не оптимізм, а фантазія.

Хіба не така основа суспільства на заході???

На заході не було 70 років комунізму.
  • 0

#37 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 07.06.2007 – 15:06

Я думаю, все можливо і змінити відношення до вітчизняного "здобутку" теж.
Тільки починати треба з себе - зі своєї сім'ї, друзів, сусідів, цього форуму... А хто знає може серед дописувачів є геніії? (не себе маю на увазі :yes:)
З малого складається ВЕЛИКЕ... Може так і усвідомлюються різні поняття, на кшталт "повага", "ввічливість", "гідна оцінка внеску у розбудову країни" і т.п.
  • 0

#38 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 15:22

Перегляд допису-=VJ=- (7.06.2007 14:33) писав:

правда? По-перше - скільки відсотків таких людей в Україні? По-друге - можна тоді ще список порушених ними при цьому законів - відкатів, конвертних зарплат, хабарів, відмитих та відковертованих грошей і т.д. и т.п.?
Схоже на те. А ще - на велике щастя, бо не було, видно, нічого серйозного з хвороб - ні раку, ні відмови нирок чи печінки, ані навіть діабету. І будинок, видно, не розвалювався і не горів. І ще багато чого "не". Пощастило, одне слово. Оптимістом бути в нашій країні - це треба мати досить безхмарне життя. Я б подивився на таких-от оптимістів, якби їм, як мені, довелося б починати все з лише одягу на собі.
Це вже не оптимізм, а фантазія.
На заході не було 70 років комунізму.
Ще одна риса нашого народу - шукати негатив у позитиві...
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.06.2007 – 23:09

Перегляд допису-=VJ=- (28.05.2007 11:26) писав:

Хе-хе...Яка наївність.

Хоча поки що скористатись випадком можна. Якщо Ви такі вже палкі, то давайте, розпишіть мені, будь ласка, як Ви бачите програму змін в країні, бажано з приблизною оцінкою часу. Голий псевдопатріотизм ніколи не викликав поваги, у справжнього патріота повинна бути голова на плечах і план дії. Поділіться з нами.
До речі - я буду дуже радий, якщо буду відповідати за дитину. Тільки для моральних уродів дитина є тягарем.
Держава (з тієї точки, з якої Ви її тут подаєте) - для мене ніщо. Все в моїх руках. І з жодних "державних відсотків", пільг і т.д. жити не збираюсь.
Буде голова на плечах - буде і достаток. Не буде голови - буде купа слів про несправедливість суспільства і бідну державу. Крім того Ви не є в моїй голові і не знаєте які речі наразі є для мене важливими а які - ні!
Ведь жизнь - это процесс ожидания счастья.
Якщо тупо чекати, можна і не дочекатись. Тим паче не знаючи що саме чекаєш. Шара з неба не впаде.
Повірте, романтичної мряки там жодної краплі нема, як би Ви не намагались її сконденсувати.
І коли нарешті люди зрозуміють, що держава - це народ а не політики...

Програма змін в країні? З якого це дива я маю те писати? Я Вам політолог чи що? Чи я хвастався що знаю рецепт?
Та все-таки Ви кажете про план. А план простий - все велике починається з малого. От Вам і план!
Потрібно опуститися на землю з ВР. Сухі закони нічого не зроблять. Ще раз кажу, що держава - це народ а не політики. І зміни відповідно мають проходити серед народу а не серед політиків. Я, другий, третій - і є народ. Зміни повинні бути в мене і тд.
Найлегше звинуватити когось, лиш не себе, і чкурнути подалі від проблем.
  • 0

#40 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 20.06.2007 – 00:43

Друзі! З особистого досвіду, можливо комусь буде цікаво, або згодиться як стимул.
Живучи в хрущовці, я завжди мріяв про свій дім. При нагоді недорого купив "убиту" хату, але на непоганій вулиці з садом.
Подивився, порахував і виявилось, що по справжньому йде будова тільки в бандюків.
В середньостатистичних в основному косметичний ремонт, але парадокс-пластикові вікна, кондиціонери і у всіх дітей мобіли, тобто явне розпилення капіталу на ненайнеобхідніше.
Скажу відверто, що такі риси характеру, як системна робота, фанатична послідовність в досягненні поставленої цілі і т.п. мені не присутні.
А тому я особливо не напрягаючись зайнявся тим, чого мені більше усього хотілось, а хотілось- БАНЮ!
Розповідати можна довго про те, як з нічого і без стартового капіталу за пять років таки є у мене оригінальна баня на два поверхи, а крім того барбекю в саду чи камін, де ми збираємось з друзями, септик і ще купа різних приколів,зроблених своїми руками котрі покращують якість життя.
Мені особисто поштовх до дії дав десь прочитаний вислів про те, що варто себе заставити повірити, що ти любиш те, що робиш.
Звичайно мій приклад не аксіома і навряд чи можна автоматично копіювати, одне вірно:
"Очі бояться-руки роблять" і "Ніхто нічого нікому не винен".
І ще я зрозумів таку річ, що можна лежати на дивані, або довбатись цілими днями на компутері і це класно, якщо подобається і не в напряг. Але якщо починаєш щось робити - фізично, інтелектуально, то роби добротно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних