Перейти до вмісту

Інквізиція

Повідомлень в темі: 109

#81 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2011 – 18:40

Перегляд дописуПогромник (13.01.2011 18:15) писав:

Потрібно встановити істину...Вважаю, що "багаточисельні жертви" висмоктані з пальцю

ну висмоктуй свою істину.
встановлюй тобто.
  • 0

#82 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.01.2011 – 18:49

Потрібно встановити істину...Вважаю, що "багаточисельні жертви" висмоктані з пальцю
нашо?
  • 0

#83 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.01.2011 – 22:59

Відкрию вам страшну таємницю, історики й не твердять про масовість жертв інквізиції. Інквізиція досить докладно все документувала, й кількість жертв можна встановити. Масовіть жертв - то популярне кліше. Як вас справді то цікавить, йдіть у бібліотеку :happy1: , й шукайте праць фахівців, а не покладайтесь на дезінформацію вичитану з інтернету.
  • 0

#84 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 23:22

Перегляд дописуkalamar (13.01.2011 22:59) писав:

Відкрию вам страшну таємницю, історики й не твердять про масовість жертв інквізиції. Інквізиція досить докладно все документувала, й кількість жертв можна встановити. Масовіть жертв - то популярне кліше. Як вас справді то цікавить, йдіть у бібліотеку :happy1: , й шукайте праць фахівців, а не покладайтесь на дезінформацію вичитану з інтернету.

В бібліотеці переважно радянські книжки, а там теж доволі заангажований погляд, наприклад спотворені факти щодо Бруно, але ж його стратили зовсім не за наукові погляди, а за те, що через власну необачність підтримав доктрину єретиків Текст вироку
  • 0

#85 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 14.01.2011 – 00:08

Читаючи вирок, бачу замах на святе - на свободу совісті і слова (в конкретному випадку: на свободу совісті і слова Джордано Бруно).

Знайшли чим інквізицію відбілювати ((((
  • 0

#86 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 01:20

Перегляд дописуПогромник (13.01.2011 23:22) писав:

В бібліотеці переважно радянські книжки, а там теж доволі заангажований погляд, наприклад спотворені факти щодо Бруно, але ж його стратили зовсім не за наукові погляди, а за те, що через власну необачність підтримав доктрину єретиків Текст вироку
Спробуйте пошукати на Google books, там бувають книжки доступні для перегляду. Ось я одну одразу знайшов про Джордано Бруно. Нормальна інформація повинна містити посилання на джерело. Можливо той документ із вашого посилання й справжній, але невже ви не бачите, що то просто сторінка в інтернеті, в якій є посилання на іншу сторінку, а на тій иншій сторінці нема (принаймні я не побачив) посилання на оригінальний документ із якого зроблений той російський переклад.
  • 0

#87 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.01.2011 – 02:41

Перегляд дописуkalamar (13.01.2011 22:59) писав:

Перегляд дописуПогромник (13.01.2011 23:22) писав:

Туфта. І перше, і друге, і третє.
По-перше, особливо огидним є та обставина, коли одні особи публікують "докази" про малу кількість жертв, а інші, продовжують їх "дєло" у формах "відкриваючи" нам очі.
По-друге. Як наслідок першого пункту, займаючись тріпологією про кількість жертв, ці умніки у різних формах роблять одну і ту ж помилку (я її вкажу нижче) котра є визначною, і не помічаючи цього, пруть зі своєю велкорозумністю акі танки.
По-третє. Як наслідок, витікаючий з пункту 1 і 2, вони геть не помічають що говорячи про інквізицію, а значить, про христянську релігію та христянську церкву, одночасно демонструють відсутність будь яких знань як про основи христянства так і церкви. Зате їм відомо про кількість жертв...мало тОго, вони готові встановити істину в цьому питанні, бо... в бібліотеках лежать радянські книжки.
У мене, в звязку з цим, питання : а нафіга ? Ну от, до прикладу, Погромник, "возмущьон" що кількість жертв "висмоктали з пальця". А далі від нього слідує пояснення прагнення встановити істину кількості жертв, мов : Бруно спалили за підтримку єретиків, в той час як совітська сволота підсунула у бібліотеки пункт "за науку". Він навіть забув, що Бруно, по любому був спалений, навіть якщо, насправді, він, у ті буремні роки, не був єретиком чи науковцем, а всього навсього, підтримав Ющенка на майдані. І з якого боку не рахуй - його жертва рівна кількості "один", але аж ніяк не менше. Виникає слідуюче питання : а як можна дослідити кількість спалених, копирсаючись у, "за що?". Від цього зміниться кількість ? І потім, наскільки я пам*ятаю (а я пам*ятаю добре) то навіть у совітській школі в іторії було вказано, що Бруно спалили як єретика. Я тут, Погромнику, не "владу рад" захищаю, я просто кажу що з єретизма Джордано, ніхто не робив таємниці.
Ну а тепер, собсстна, про оту помилку. Певний час назад, у пресі, та і тут, в інеті почали з*являтись відбілюючі, як вказала Родослава, публікації щодо інквізиції. Пишуть наівіть, що інквізиція навпаки, спасала людей. Комусь же це треба ! І чомусь. Не пройшло і п*ятсот років, як нам вирішили розказати правду. Ось цю обставину, я і назваю огидною. І як я бачу, по каламару, та Погромнику, на них та шняга діє дуже добре. Звісно ж, ні ви, ні я, незнаємо реальної кількості жертв. Ніхто з нас не має можливості встановити цю цифру без відповідних документів, котрих нам не побачити до скінчання віку. Але комусь це зовсім не заважає сумніватись, мало тОго, каламар навіть заявляє, що цифри завищені. А які в тебе докази, каламаре ?...не втрачай часу..не шукай. Щоб ти там не знайшов, як в бік збільшення так і зменшення - все це не є істина. А помилка ваша полягає в тОму, що ми (повторюсь) говоримо про інквізицію, церкву, християнство. А ще, поважні панове, на землі живуть люди. І от ці люди вигадують і створюють всілякі "мирські" установи. В тому числі - силові. І ці установи, знову таки рішенням створивших їх людей, мають право судити та страчувати злочинців за певні порушення. Однак ці установи, страчуючи, буває помиляються. Так, їх це злочин, але люди не відміняють цих установ. Немає сенсу. І знаєте чому ? Тому що творці і будівники цих установ ті ж самісінькі люди, котрі ходять у христянську церкву. А там їм кажуть : всі грішні. Таким чином, змінювати установу, чи взагалі відмінити, є беззмістовним, адже винайти нову систему, окрім цих же грішників - нікому. Себто, вступає в дію правило "від помилки ніхто не застрахований". Ну ще б пак. Грішні ж. Як наслідок, ми маємо суди...вироки...виконавців. Але от яка дивина (оце і є ваша визначальна помилка) на землі є ще одна установа котра відрізняється тим...знаєте чим ? нє ?...вона відрізняється однією неймовірною особливістю - безгрішна. Не більше і не менше. Всі люди на землі грішні, а велике приміщення - ніфіга. Себто, приміщення, називається: апостольська церква, котра знову таки - безгрішна, бо є тіло Христове. І вона - не помиляється. Це офіційне визначення положення про церкву. Так написано в канонах цієї установи. Так от Погромнику і каламаре, аби ви обоє засумнівались в кількості убієнних 500 років назад засуджених мирськими установами, то нічого такого в цьому немає. Але ви обоє непомітили, що людей знищила безгрішна установа котра керується не кримінальним кодексом, а біблією, в котрій існують богодуховенні заповіді від шефа церкви. І установа каже : я - тіло Христове а він є любов. Правильно ? Так от, якщо ця установа знищила не те що тисячу, а бодай хоч одну людину на багатті, чи є логіка в тому, щоб встановлювати істину про кількість жертв, Погромнику ? І чи не в тому істина, що ця установа не є безгрішною, бо будучи тілом божим, порушила заповіді, про котрі сказано що "ні на йоту..." ? Якого спотворення святості вам ще треба ? Якби ви обоє, хоч троха серйозно вивчили церкву, то обоє б розуміли, вбивство нею бодай однієї людини, дорівнює знищенню всього христянського люду. І я це стверджую на фундації їх же біблійних законів. Але христяни біблію в руки не візьмуть. Страшно. Вони просто підуть до установи за "словом божим". Оце і є, Погромнику, реальна цифра кількості жертв христянської церкви, котра, спотворивши безгрішність гірше, аніж це зробив би сам диявол, процвітає, лосніючи від жирку, не маючи після тих подій ніякого біблійного права на існування. Але ж тебе це "нє колєблєт", прально ? тобі...істину про жертви подавай...а вбивця то з документами, де ?, он він, живий здоровий, дзвонами дзвенить...лапшу чіпляє...каже ; я каюсь, а Бруно з Жанною до своїх пацанів причислю...до "святих". Угу. А ти шукай його...з каламаром...у бібліотеці.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.01.2011 – 03:00

• 0

#88 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.01.2011 – 07:21

Будь ласка, не ігноруйте питання. Навіщо Вам становлювати істину? Будете писати книжку чи реферат задали?
  • 0

#89 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.01.2011 – 07:28

жертви інквізиції - не ті, которих спалили, а ті, що на це дивились. саме на них і була направлена діяльність інквізиції. залякати. єретиків залякувати безглуздо, їх на місце не повернути, їх лише ліквідувати. а от інших треба тримати в рамках, тобто в клітці.

чи потрібно комусь приховати правду, за що спалили Джордано Бруно? так! необхідно! ніхто з християн не повинен знати навіть зернятка сумніву в Євхрастії. ніхто не повинен знати, що Джордано Бруно сумнівався в євхрастії. В цьому його єресь. але якщо сказати про це людям....
Така вже психологія людей - якщо людині сказати "не думай про слона" - людина буде думати про слона. З єрессю так само. тому це треба було приховати.
  • 0

#90 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 12:09

Перегляд дописуЛастiвочка (14.01.2011 07:21) писав:

Будь ласка, не ігноруйте питання. Навіщо Вам становлювати істину? Будете писати книжку чи реферат задали?
Ні не книжку і не реферат. Просто в державі Україна занадто багато ворогів українського народу, а в державі Україна не проведено українізації, і відсутня державна ідеологія і керівні кадри, які б захищали інтереси українців. А щоб захистити інтереси українців, провести українізацію та об`єднати суспільство, потрібен комплекс каральних заходів, який би фізично знищив ворогів нації, а решта як казав Вітольд подивилася на багаття і наклала в штани. І чхати я хотів на воплі кацапів, жидів, різноманітних толерастів "О наГушении пГав человеєка"

Повідомлення відредагував Погромник: 14.01.2011 – 12:13

• 0

#91 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 12:29

головний ворог - той хто вигадує ворогів
  • 0

#92 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 15:04

Перегляд дописуБезбожник (14.01.2011 02:41) писав:

Туфта. І перше, і друге, і третє.
Точно туфта ваш довжелезний допис.

По-перше, особливо огидним є та обставина, коли одні особи публікують "докази" про малу кількість жертв, а інші, продовжують їх "дєло" у формах "відкриваючи" нам очі.
По-друге. Як наслідок першого пункту, займаючись тріпологією про кількість жертв, ці умніки у різних формах роблять одну і ту ж помилку (я її вкажу нижче) котра є визначною, і не помічаючи цього, пруть зі своєю велкорозумністю акі танки.
Ніхто ніяких доказів не публікує і нікого не виправдовує. Не завдання історії когось виправдовувати чи засуджувати.
Є простий факт, інквізиція добре документувала справи. Й, до речі, наскільки знаю, у більшості випадків вирок був не смертна кара, багато взагалі виправдальних вироків. Це не відбілює інквізицію, бо інквізиція засудила багатьох, це лише говорить, що кількість жертв інквізиції зовсім не була масовою.
Кількість жертв хрестових походів була непорівнянно більшою.

каламар навіть заявляє, що цифри завищені. А які в тебе докази, каламаре ?...не втрачай часу..не шукай. Щоб ти там не знайшов, як в бік збільшення так і зменшення - все це не є істина. А помилка ваша полягає в тОму, що ми (повторюсь) говоримо про інквізицію, церкву, християнство.
А які докази навели ви? Жодних.
Як вас справді цікавлять оцінки, я можу у декого проконсультуватись, й дати вам послилання на літературу. А шукати я й справді не буду. І тут говоримо ми саме про інквізицію, перечитайте заголовок теми.

совітській школі в іторії було вказано, що Бруно спалили як єретика. Я тут, Погромнику, не "владу рад" захищаю, я просто кажу що з єретизма Джордано, ніхто не робив таємниці.
Звичайно, так всюди пишуть. Я не знаю, звідки Погромник щось инше взяв. Ось у вигляді коротких тез є. Справа тривала майже вісім років, й документувалось усе. Однак там сказано, що частина документів втрачена.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.01.2011 – 15:06

• 0

#93 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 15:27

про Джордано Бруно - тут якраз важливо, чому саме він Єретик - через те що підтримав ідеї церковника Коперника, та фізика Галілея, як того нас вчили в школі попри те що попередніх двох не спалили, чи він єретик через те, що сумнівався у євхрастії, про що всі намагалися забути і не згадувати....
  • 0

#94 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 16:20

Перегляд дописуkalamar (14.01.2011 15:04) писав:

Точно туфта ваш довжелезний допис.
Ніхто ніяких доказів не публікує і нікого не виправдовує. Не завдання історії когось виправдовувати чи засуджувати.

Перегляд дописуkalamar (14.01.2011 15:04) писав:

Є простий факт
, інквізиція добре документувала справи. Й, до речі, наскільки знаю, у більшості випадків вирок був не смертна кара, багато взагалі виправдальних вироків. Це не відбілює інквізицію, бо інквізиція засудила багатьох, це лише говорить, що кількість жертв інквізиції зовсім не була масовою.

Ги ги ги....

Цитата

Кількість жертв хрестових походів була непорівнянно більшою.

Угу. Давай ми ще перетрем про...вальденсів, напирклад. Начеб то хрестові походи не були продовженням інквізиторської церкви, а шось таке...окреме.

Цитата

А які докази навели ви? Жодних.

Докази чого, чого ? де ти в моєму допису побачив моє прагнення довести кількість жертв ? Чи тобою керують лише емоції до конкретних дописувачів, і ти сприймаєш їх коментарі загалом, себто -вААще ? Ти шо?, каламаре, читать розучився ? Дивись сюди: "Звісно ж, ні ви, ні я, незнаємо реальної кількості жертв. Ніхто з нас не має можливості встановити цю цифру без відповідних документів, котрих нам не побачити до скінчання віку."

Цитата

Як вас справді цікавлять оцінки, я можу у декого проконсультуватись, й дати вам послилання на літературу.

Та нє...це тебе вони цікавлять, он ти навіть консультації з фахіцями проводиш проводиш та пропонуєш послуги користувачам. Але це не до мене, каламаре. Мені, собссна, кількість жертв відома. І я її навів. А якщо до тебе не дійшло (ти часом не став за цей період христянином?) то поясню ще раз, на пальцях: аби, наприклад, Ісус Христос, прийшовши на землю і заявивши про себе що, "я - є любов", вбив бодай одну людину, (незалежно за що) то ніякого христянства на землі не повинно було б існувати, себто, каламаре, оцим діянням, він вбив би христянство разом з увірувавшими - "на корню". І це є факт, які б ти там думки фахівців, не вишукував.
Але він, Христос, поступив геть по іншому : "Отче ! прости їх, бо не відають що творять!". Ця обставина, каламаре, призвела до появи христян. Бо якби він, будучи прибитим до стовпа, замість оцього, сказав би : "Да пошлі ви, уроди!"....Але далі, відбулась дивна шняга. Організація, котра повністю, по своїм критеріям, з усіма патрохами, аналогічна Христу, (безгрішна і безпомилкова) почала займатись вбивствами. Ну дик, каламаре, скіко тобі треба жертв від "тіла Христового", аби зрозуміти оцю просту істину ? Нахрєна нормальній людині думки фахіців з цього приводу ? Адже суть то якраз не в тому:- "скільки", а зовсім в іншому. Себто, розглядати питання про убієнних христянською церквою, використовуючи будь які публікації, будь яких фахівців, не витримує ніякої критики. Це взагалі - алогічно. Якщо церква дійсно, безгрішна, свята, апостольська і безпомилкова, то розглядати будь яке її діяння слід через інших фахівців, себто - через біблію. Це, каламаре, твоя друга важлива помилка в розгляді інквізиції, від "святої" церкви.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.01.2011 – 16:29

• 0

#95 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 16:32

Перегляд дописуManfred (14.01.2011 15:24) писав:

kalamar,
чи вважаєте ви Джордано Бруно вченим (науковцем)?
Бруно був радше людиною, яка підтримувала погляди инших науковців. Його мабуть правильніше було би назвати філософом, а не науковцем.

Я там лінк поплутав. Ось правильний лінк, там є й у инші місця лінки, бажаючі можуть вивчати.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.01.2011 – 16:33

• 0

#96 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 16:50

Перегляд дописуkalamar (14.01.2011 16:32) писав:

Бруно був радше людиною, яка підтримувала погляди инших науковців. Його мабуть правильніше було би назвати філософом, а не науковцем.

Я там лінк поплутав. Ось правильний лінк, там є й у инші місця лінки, бажаючі можуть вивчати.

Цитата

The Catholic Encyclopedia: Bruno’s system of thought is an incoherent materialistic pantheism. God and the world are one; matter and spirit, body and soul, are two phases of the same substance; the universe is infinite; beyond the visible world there is an infinity of other worlds, each of which is inhabited; this terrestrial globe has a soul; in fact, each and every part of it, mineral as well as plant and animal, is animated; all matter is made up of the same elements (no distinction between terrestrial and celestial matter); all souls are akin (transmigration is, therefore, not impossible). This unitary point of view is Bruno's justification of "natural magic." No doubt, the attempt to establish a scientific continuity among all the phenomena of nature is an important manifestation of the modern spirit, and interesting, especially on account of its appearance at the moment when the medieval point of view was being abandoned.

Такий погляд був вельми крамольний не тільки за часів середньовіччя, а навіть і за радянських часів...Але за це не було поставлено в провину, а виною було лише його думка щодо євхаристії, яка співпадала з реформаторською, проти якої боролась церква...тобто ляпнув непотрібне в не той час
  • 0

#97 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:02

Перегляд дописуПогромник (14.01.2011 12:09) писав:

Ні не книжку і не реферат. Просто в державі Україна занадто багато ворогів українського народу, а в державі Україна не проведено українізації, і відсутня державна ідеологія і керівні кадри, які б захищали інтереси українців. А щоб захистити інтереси українців, провести українізацію та об`єднати суспільство, потрібен комплекс каральних заходів, який би фізично знищив ворогів нації, а решта як казав Вітольд подивилася на багаття і наклала в штани. І чхати я хотів на воплі кацапів, жидів, різноманітних толерастів "О наГушении пГав человеєка"

Гм...якщо ти вирішив навести "шмон в Україні", то такі методи ні до чОго не призведуть. Себто, якщо ти вирішив розпочати "війну", то треба спочатку визначитись з ворогом. Інакше, твій шмон, загребе як ота "нова мітла" - усіх підряд...окрім тебе самого, єсстно. А опісля визначення ворога - його потрібно вивчити зсередини. І якщо ти ведеш мову про "каГтавих", то перш за все, слід пам*ятати, що кожен з них народжується зі стержнем у крові. І звучить він: "я- переможець". Іншого визначення у каГтавих з цього приводу, не існує. А далі, Погромнику, шоб ти знав, керуватись слід не емоціями, а впертим вивченням мови та суті ворога, його ідеології, оскільки у каГтавих, всі літописи на їх мові є геть незрозумілими для решти. А саме там, закладена їх суть. Їх сильні сторони і їх слабкі сторони. Тільки вивчивши усе це, їх можна перемогти...і тільки їхньою ж зброєю. Це нелегко...навіть дуже важко, майже неможливо. В будь якому іншому варіанті, будь який "твій шмон" вказаними тобою способами, виявиться, в кінці кінців...власним планом каГтавих, але, ні разу, не твоїм. Зпам*ятай одну істину про них : вони є сильними, небезпечними, розумними і головне, вони вміють розпрацьовувати глобально-стратегічні плани, розраховані на багато століть та тисячоліть вперед...угу. А ти тут, проти мощнячої сили, вирішив "піонєрскіє костри" роздмухати, наслухавшись (можливо) якихось "Свободівських" лозунгів, котрі, насправді, можуть виявитись планом тих, чия думка про "пГава чєловєка" тебе не цікавить.
  • 0

#98 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 18:38

Перегляд дописуManfred (14.01.2011 15:24) писав:

kalamar,
чи вважаєте ви Джордано Бруно вченим (науковцем)?

А яка різниця, Манфреде, ким був Джордано ? Я, звісно ж, розумію тебе як христянина, себто, твоє бажання перевести розмову про вбивства людей святою інквізиторською церквою в інше русло. А сАме : поставити "наріжним каменем" при розгляді інквізиції питання про те, в яких трусах ходив Бруно, в горошок, в полоску чи взагалі без оних ? Що це змінює ? Ну...слухай...як можна, взагалі, розглядати питання про жертви інквізиції навіть через призму порушення прав людини за її діяльність в тій чи іншій сфері ? Яке відношення має Христове тіло - церква, до таких визначень ? Ніякого. Церква ж не керується конституцією конкретної країни. Якби це було так, то багато її слуг божих повинні були понести покарання через мирські суди. А хто, Манфреде, поніс покарання в "дружних" лавах інквізиторської церкви ? Ну хоч один ?... ніхто... А про що це говорить ? А про те, що в цьому питанні церква, по сьогоднішній день, порушує ще одну з заповідей, про лукавство. Мало тОго, вона навіть канонізувала певних осіб причетних до вогнищ, як святих, насравши на голову як мирянам, так і на мирські закони. В "кращому" випадку, церква заявила про покаяння за свої ж злочини проти людей. І цьому є факти. А раз так, Манфреде, то це підкреслює що церква, використавши біблійне покаяння, зовсім не розглядає дане питання в рамках кримінального закону людей, оскільки такого закону в біблії немає. Таким чином, хочеться це кому, чи ні, злодіяння інквізиторської церкви слід розглядати тільки через те джерело, завдяки якому церква знайшла відмазку - біблія. До прикладу: ніякі злодіяння комуністичної ідеології неможливо виправдати через покаяння через Статут компартії, і люди вимагають аби ця організація була заборонена, взагалі. А через покаяння згідно зі святим письмом, себто, Статутом церкви, що ?.. можна ? Хіба це не вселенське лицемірство, як думаєш, Манфреде ? То я тебе знову питаю, яка різниця ким був Джордано ?
  • 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2011 – 01:28

така тема є

i 

З'єднано

Повідомлення відредагував bamik: 23.01.2011 – 02:09

• 0

#100 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.02.2011 – 11:56

Як багато звинувачень в сторону "церкви"!
А що це таке "церква"? Чомусь більшість людей це сприймає як щось цілісне, елемент, який має бути для всіх прикладом до наслідування? Церква - це такі ж люди як ми з вами. Недосконалі, інколи жадібні, інколи похотливі... Але замість того, щоб сконцентруватися на тому позитиві, який нам може дати церква, ми кайфуєм від того, що риєм все більше і більше негативної інформації про її діячів. Шановні, не забувайте, що там такі ж люди як ви.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних