Перейти до вмісту

Сенс життя на Землі

Повідомлень в темі: 129

#121 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2013 – 12:56

Перегляд дописуtaraBooka (27.12.2013 – 10:38) писав:

Та ні, я не про містику, а про акцент. Ви його робите на смерті, а, як по мені, варто на народженні (продовженні життя).
Мова не про конкретну особистість, а про білкову форму життя.
Ну так я і акцентую...на смерті. Життя то, саме по собі, виникло з мертвого. Смерть породила життя а не навпаки. Як це не дивно. Якщо брати за догму що смерть перших зірок у всесвіті є подальшою першопричиною більш складних елементів і, як наслідок, живих організмів на планеті Земля, то яких ще доказів треба, ЧИМ стала смерть тих зірок ? А якщо хто назове вибухи перших зірок фізичним перетворенням (наприклад) то і я назову смерть - фізичним перетворення. Якби ті зірки мали такий резерв водню, а потім гелію, що продовжували б жити і донині, то навряд чи виникло б життя у всесвіті на сьогоднішній день. Пофантазувати, що воно могло б виникнути в інший спосіб, можна. Але без будь яких, навіть теоретичних, доказів.
  • 0

#122 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.12.2013 – 13:10

Ви говорите приблизно так (якщо я правильно зрозуміла): "Сенс у тім, що вогонь, який ми підтримуємо, колись згасне." А я пропоную Вам подивитись на це з іншого боку: "Ми підтримуємо вогонь, який колись, завдяки неймовірним співпадінням подій в часі і просторі, загорівся. І сенс для нас - це підтримувати цей вогонь, навіть якщо він колись має догоріти". Це ж саме, здається, Вам доводить серпиня. Якщо ставити смерть в якості сенсу, то життя б уже давно зникло. По-моєму, смерть є лише необхідним засобом підтримки життя в цілому.
  • 1

#123 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2013 – 14:39

Перегляд дописусерпиня (27.12.2013 – 10:26) писав:

Дайте доказ того
А для тебе моя відповідь буде пізніше...ти мене все клюєш... клюєш...треба мені якось оговтатись.
  • 0

#124 Барви

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:П'ятірки

Відправлено 28.12.2013 – 09:37

Сенс життя полягає в самому житті, щоб вранці прокидатися, йти на роботу, вирішувати проблеми, часто плакати, а інколи сміятись ось в чому вся суть нашого існування, а не вічних суперечках про Бога
  • 0

#125 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 28.12.2013 – 22:01

Перегляд дописуtaraBooka (27.12.2013 – 13:10) писав:

Ви говорите приблизно так (якщо я правильно зрозуміла): "Сенс у тім, що вогонь, який ми підтримуємо, колись згасне." А я пропоную Вам подивитись на це з іншого боку: "Ми підтримуємо вогонь, який колись, завдяки неймовірним співпадінням подій в часі і просторі, загорівся. І сенс для нас - це підтримувати цей вогонь, навіть якщо він колись має догоріти". Це ж саме, здається, Вам доводить серпиня. Якщо ставити смерть в якості сенсу, то життя б уже давно зникло. По-моєму, смерть є лише необхідним засобом підтримки життя в цілому.
Не доводжу я цього, Тарабуко.
Насправді, я далі стою на тому, що:

Перегляд дописусерпиня (28.11.2013 – 10:23) писав:

Думати про сенс життя, як і курити, - шкідливо для здоров'я.
Люди не розуміють суті цього питання (і я теж), але дають дуже впевнені відповіді на нього. Я раджу (як у рекламах): не намагайтесь це повторити відповідати на це питання, це може зашкодити здоров'ю.

Те, що сенс життя у самому житті, я думаю - це теж нісенітниця, масло масляне.

І який сенс зачинати нове життя в лиху годину (в умовах голоду)?! Заради продовження виду, життя? Це глупість. Краще вмерти і не лишити потомків, ніж обректи їх на муки. Це, звісно, лише моя думка.

Повідомлення відредагував серпиня: 28.12.2013 – 22:02

• 0

#126 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 12:20

Перегляд дописуShіver2005 (28.12.2013 – 22:18) писав:

Чоловікові потрібно вступати в інтимний зв'язок із якомога більшою кількістю гарних жінок - ото сенс життя)))
Шівере, шо ти оце кажеш ? Сенс полягає у тому щоби витратити якомога більше зароблених грошей на повій, або на аліменти ? Задарма то...нині...а ті часи коли можна було задарма або, максимум за троячку, канули в лєту. На жаль. І схоже що не швидко повернуться...тричі жаль.
  • -1

#127 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2014 – 09:55

От бідні люди. Дали іграшку, і не сказали як знайти переможця. Тепер вони мають домовитися який сенс гри, щоб визначити - переміг ти чи ні. Завжди їм мало просто гратися.
  • -1

#128 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 21:20

Оце начитався Томаса Харді в останні тижні про життя англійської бідноти 19ст, там такий мрак...У творі "Тес" роздумуючи про те, чому молода дівчина зазнала нещастя, яке фатально позначилося на решті її життя, він припускає можливість покарання за гріхи у минулому. Дуже схоже на карму у буддизмі. Цікаво, чи Харді відбивався від буддизму припускаючи можливість відплати чи з буддизмом він незнайомий.
Так от, до чого я веду, якщо все обмежується оцим от життя і поза нього ніц нема - то це однозначно мрак і наше життя є нічого іншим як безглуздям. Якусь свічку надії в цьому житті може дати лише віра. Віра в те, що смерть не є кінцем. Підтримувати оцю віру і є сенс життям. Лиш в такому розкладі перепетії життя набувають закономірної логіки, лиш таке пояснення існування страждань та несправедливостей складається в картину-пазл, в якій нинішнє життя - лише фрагмент.
  • 0

#129 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1410 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.09.2016 – 22:40

Або проблема в тому, шо люди ставлять безглузді питання. Чого життя має мати сенс? Шо це взагалі таке? Сенс, мати сенс, шось має сенс - це внутрішні поняття валідні лише для нашої свідомости. Зовнішньо до сводомісної сутности, нічого не зобов'язано мати сенс, і існування самої сутности не зобов'язано. Свідомісна сутність робить помилку вважаючи шо ВСЕ ВСЮДИ має мати сенс. Вона робить помилку пояснюючи таким чином своє існування, наповнене не завсіди нормальними відчуттями (станами, в яких би вона не хотіла бути), як неповне, і без сенсу, шукаючи вирішення в існуванні ще чогось, шо "виправить" це "беззмістовне", а насправді неприйнятне для людини існування. Але це так наївно. По-перше, чого те "ще шось" має шось виправити? А може там, "сенсу" у існування стане ще менше - тобто перекладаючи з цієї мови наївности - страждань іще більше. А по-друге - чого все навколо має мати сенс? Навпаки. Безпідставно приліплювати наші поняття туди було б не треба, шоб не задурювати собі голову. Не плутати власну свідомість. Як наша зовнішня атрибутика - волосся ноги руки тощо є лише нашою властивістю і нема цього деінде, так же слід і свідомісні поняття наші не переносити безпричинно деінде. Є сенс поїсти, є сенс бути доброю дюдиною. Є такий. І він має практичні причини. А от сенсу існування нема. Сенсу того шо все так, а не інакше нема. Як нема там волосся ніг рук. Чого каменюччя на Венері міліард років лежить і кому це треба? Та нікому не треба. Бо нема такого питання в природі. Поза вашою головою. Яка зробила хибне припущення, шо якшо для неї шось "має сенс", то й усе так само його має.
Людство в своєму розвитку має знаходити такі шляхи існування, шоб кожному індивідуму його спільнти було якнайменше страждань. Тоді існування не здаватиметься беззмістовним, бо людські думки не будуть зайняті проблемою виходу з стану від якого людині пагано. Ось правильна відповідь.

Повідомлення відредагував _Ex: 26.09.2016 – 22:46

• 0

#130 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 23:17

Перегляд допису_Ex (26.09.2016 – 22:40) писав:

Є сенс поїсти, є сенс бути доброю дюдиною. Є такий. І він має практичні причини. А от сенсу існування нема.
Тут, у сусідній темі ще кажуть, що є сенс мати дітей, чи, що весь сенс життя у дітях. Це трохи різне. Бо, виходить, у першому формулюванні ("є сенс мати дітей") - якщо дітей нема, то нема і того сенсу, який вони можуть дати, але можуть бути інші сенси)), а у другому("весь сенс життя у дітях") - якщо дітей нема, то гайки.

Повідомлення відредагував серпиня: 26.09.2016 – 23:24

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних