Перейти до вмісту

КВН?!

Повідомлень в темі: 80

Опитування: Ви диветесь КВН? (73 користувачів проголосувало)

Вам подобається КВН?

1. Так! (36 голосів [49.32%])

Процент голосів: 49.32%

2. Ні! (8 голосів [10.96%])

Процент голосів: 10.96%

3. "Камеді", "БК" "Наша Раша"... краще! (3 голосів [4.11%])

Процент голосів: 4.11%

4. Раніше подобався! Зараз ні! (19 голосів [26.03%])

Процент голосів: 26.03%

5. Я сам КВНщик! (7 голосів [9.59%])

Процент голосів: 9.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2009 – 22:53

1. Ставлення чудове. Це все моє дитинство.
2. З таких старожил 80-х „ХАИ” та „Уральские пельмени”; далі „БГУ” (капітан команди — справжній скарб, надзвичайно добра та чутлива людина); „Сборная Санкт-Петербурга „Питер” — Поліна Сібагатуліна цим усе сказано))); „Дети лейтенанта Шмидта (Томск)” — Гріша… „Уездный город” та „Утомленные солнцем”. Ну і команда після уходу з „КВН” якої я страшенно розчарувалась у Маслякові та припинила дивитись всі ігри — „95-й квартал”
3. Жарти вже давно стали крилатими фразами. Я лише можу згадувати самі конкурси.
У БГУ завжди були чудові музичний конкурс та домашнє завдання + капітанський конкурс; Питер — їх інтерпритації казок „Колобок” та „Аленький цветочек” позаздрить будь-який режисер)); Томськ славився двома голосами в стилі Арії; решта суцільне чудо))
4. Участі не брала бо не було де))) Ані в школі не було, ані в універі факультет якось не активненько в цьому плані жив. Ми відігравались на звичайних виступах.

п.с. замість цитат, дещо з улюбленого і новорічного))

В роддом как на работу ©

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 05.01.2009 – 23:07

• 0

#42 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 05.01.2009 – 23:11

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.01.2009 22:53) писав:

Ну і команда після уходу з „КВН" якої я страшенно розчарувалась у Маслякові та припинила дивитись всі ігри — „95-й квартал"
ем... нє панімать. А можна будь ласка конкретніше)
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 23:18

Перегляд дописуМій_Травень (5.01.2009 23:11) писав:

ем... нє панімать. А можна будь ласка конкретніше)
з певного періоду у вищій лізі почали виживати команди з країн, які „віддалились” від „дружби з Кремлем” а потім і взагалі всі, які не були російськими.
Кривий Ріг три роки підряд виходив у фінал і три роки підряд витягували за вуха (а точніше за інші місця) якусь чергову московську чи ще якусь значно слабшу російську команду. Доречі пізніше щось подібне було з ЧП, а трошки раніше з БГУ, але БГУ таки не посміли засудити у фіналі.
Ніколи не любила московські команди — купа пафосу і дуже мало гумору. У пітерських завжди був витончений гумор, у ще провінційніших живий і добрий.
п.с. до речі дякую за тему. передивляюсь старі записи і ностальгую)))

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 05.01.2009 – 23:20

• 0

#44 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 05.01.2009 – 23:26

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.01.2009 23:18) писав:

з певного періоду у вищій лізі почали виживати команди з країн, які „віддалились" від „дружби з Кремлем" а потім і взагалі всі, які не були російськими.
Кривий Ріг три роки підряд виходив у фінал і три роки підряд витягували за вуха (а точніше за інші місця) якусь чергову московську чи ще якусь значно слабшу російську команду. Доречі пізніше щось подібне було з ЧП, а трошки раніше з БГУ, але БГУ таки не посміли засудити у фіналі.
Ніколи не любила московські команди — купа пафосу і дуже мало гумору. У пітерських завжди був витончений гумор, у ще провінційніших живий і добрий.
п.с. до речі дякую за тему. передивляюсь старі записи і ностальгую)))
Дякую за інфу) 

До речі, коли дивився фінал БГУ-Утомленные солнцем  вболівав за других і дійсно ввжаю, що тоді Сочи були кращими) Чи то через те, що малим був і не "доганяв" гумор БГУ, чи то справді так було)))

А серед московських мені подобається лише Мегаполіс. Чимось вони мені навіть більше пітерські команди нагадували)))

з.і. хто дивився фінал того року теж бачив як у Піраміди вкрали перемогу! Жалко їх було!
  • 0

#45 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 23:37

Перегляд дописуМій_Травень (5.01.2009 23:26) писав:

Дякую за інфу)
Будь ласка ; )

До речі, коли дивився фінал БГУ-Утомленные солнцем вболівав за других і дійсно ввжаю, що тоді Сочи були кращими) Чи то через те, що малим був і не "доганяв" гумор БГУ, чи то справді так було)))
банальне „ти тоді був ще маленьким” якось не хочеться казати. тому: команди абсолютно різні. до того ж команда Сочі молодша. і гумор в них різний. В Сочі на той час все ставили на Галустяна, а в БГУ завжди грала вся команда, а не окремі частинки (і ТАК. Я упереджена. люблю білорусів))).

А серед московських мені подобається лише Мегаполіс. Чимось вони мені навіть більше пітерські команди нагадували)))
Мегаполіс щось знайоме. Така маленька дівчинка і громіздкий дядько. Так дійсно щось варте перемоги)))

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 05.01.2009 – 23:39

• 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.01.2009 – 23:38

Перегляд дописуМій_Травень (5.01.2009 00:52) писав:

1. Ставлення до гри.
2. Улюблені команди.
3. Улюблені цитати з ігор.
4. Чи маєте власний досвід гри.
1. Як на мене,ця гра себе вже вичерпала. Раніше цікаво було,але ті команд,які раніше виступали у КВНі зараз там вже не працюють.цум Байсшпіль: 95-й квартал))
2. Команда Дизель)) а ще "утомльонниє солнцем" , Ва-банк, якась команда із Пєрмі,там де дві дівчинки Свєта і ..забула як другу звали) І..блін. Геть сьогодні память не працює.Команда,яка зараз рекламує МОРСЬКІ ))
3. "Тарас Шевченко в гостях у Лесі Українки....." ))
4. Тільки у школі. Ну,і ще життя- як театр...))
  • 0

#47 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 08.01.2009 – 16:58

Перегляд дописуМій_Травень (5.01.2009 01:52) писав:

1. Ставлення до гри.

2. Улюблені команди.

1. Класне, файна штука..
2. Фёдор Двинятин,
Набла
3. Їх багато..
4. Ні.
  • 0

#48 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.01.2009 – 17:18

Перегляд дописуМій_Травень (4.01.2009 23:52) писав:

Завжди любив цю гру! Як на мене, ані камеді, ані інші гумористичні програми не підуть і у зрівняння з цією грою! Тому дуже здивувався, коли не знайшов на форумі тему про КВК! Ну от і вирішив створити! Так от, пропоную в даній темі писати:

1. Ставлення до гри.

2. Улюблені команди.

з.і. Назва теми російською, бо в багатьох людей(навіть україномовних) не завжди слово КВК одразу асоціюється з даною грою.
1.Позитивне)) Особливо люблю конкурс "розминка" коли квк-щикам дають несподівані питання і вони самі по ходу придумують відповіді,а не читають заучені фрази.
2.ооой...багацько.Пятигорск,Федор Двинятин,95 квартал,Утомленные солнцем,чп (минск),пирамида(хз звыдки)......
3.-ваааау саксафон(утомленные солнцем)
-мариночка,тебе никогда не приходило в голову копье?(федор двинятин)
4.ні,нажаль поки що маю тільки досвід спостерігання))) в мене дядько грав колись( ну не так вже й давно,йому зараз тільки 30 з фостиком) за Франківський Університет Нафти і Газу.Так що,надіюсь,якісь гени мені передались))

Повідомлення відредагував Крихітка: 08.01.2009 – 17:19

• 0

#49 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 10.01.2009 – 00:02

КВН/КВК респект. Дивлюсь теж з дитинства!
Улюблена команда "Трі толстяка" (Хмельницький), з неї в КаМеДі перекочували: Дядя Жора, Лось Астахов, Олександр Педан (Ангел-Ведучий), може й ще хтось (не пам'ятаю)..
Ше подобались "Уральскіє пєльмєні", "Пятігорск", "Уєздний город", "Утомльонниє сонцем"..
зара шось на КВН рідко попадаю (по телеку звичайно ж :D)
Сам не грав, але, думаю, зіграв би непогано.. :gryzin: да я такой..

Повідомлення відредагував кусти: 10.01.2009 – 00:03

• 0

#50 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 23.02.2009 – 19:35

Уральские пельмени - Милиция по вызову
  • 0

#51 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.02.2009 – 19:40

Зараз ця гра офіційно називається «Клуб Веселих і Найкмітливіших», тобто КВН.
  • 0

#52 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 23.02.2009 – 23:06

Незнаю як на мене найкращий КВК в нашому Національному Авіаційному Університеті стільки раз неприходив завжди виходжу з вечору на позитиві 10+ <_<
  • 0

#53 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.03.2009 – 15:05

Ну, КВК все ж краще ніж ті купи комедійного лайна ,які присутні на ТБ (типу камеді,бабок і не знаю, що ще там). Тільки сильно дістає як московітські команди жартують про газ, задовбали :)
  • 0

#54 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 19:03

КВК такого нема,ця абревіатура не перекладається.з історіїї КВН Канал Викого Напрежения.а як буде звучати КВКашники яи КВНшики!?????
  • 0

#55 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 08:12

Перегляд дописуTasik (1.03.2009 19:03) писав:

КВК такого нема,ця абревіатура не перекладається.з історіїї КВН Канал Викого Напрежения.а як буде звучати КВКашники яи КВНшики!?????
УТ-1 анонсує гру саме як КВК.
Який ще "Канал Викого Напряжения" ? :happytwo:
КВН - Клуб весёлых и находчивых. Відповідно КВК - Клуб веселих і кмітливих. Що не так?
  • 0

#56 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 02.03.2009 – 09:05

Флуд видалив.

Останнім часом майже не слідкую.......... таких метрів як ХАІ, Тамбовскі вовки, Діти лейт. Шмідта, БГУ, Дрім-Тім, Запоріжжя-Кр.Ріг-ТРАНЗИТ, Дізель - нажаль здається вже не має..........от в ніші годи йопт :happytwo:
При тому гумор все частіше опускається з інтелектуального рівня все нижче поясу-вище колін.
  • 0

#57 Гість_Жваник_*

• Гості

Відправлено 05.03.2009 – 02:38

Назва гри походить від назви телевізору "КВН-1", а вже потім виникла абревіатура... Тому треба перекладати на українську "КВН" - від назви телевізора.

Повідомлення відредагував Жваник: 05.03.2009 – 02:39

• 0

#58 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 18:34

Перегляд дописуЖваник (5.03.2009 02:38) писав:

Назва гри походить від назви телевізору "КВН-1", а вже потім виникла абревіатура... Тому треба перекладати на українську "КВН" - від назви телевізора.
Звідки такі дані? Абревіатура лише співпала з назвою телевізора:

Цитата

Через четыре года, 8 ноября 1961 года, ряд бывших создателей передачи «Вечер Весёлых Вопросов» выпустили новую телепередачу — КВН. Когда первый ведущий Альберт Аксельрод покинул программу в 1963 году, его заменил студент МИИТ Александр Масляков (с тех пор он постоянный ведущий этой передачи), вместе с ним передачу вела диктор Светлана Жильцова. Аббревиатура КВН расшифровывалась как Клуб Весёлых и Находчивых, но кроме того, это была марка тогдашнего телевизора — КВН-49.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%92%...B3%D1%80%D0%B0)

Крім того. Офіційний сайт першого національного http://www.1tv.com.ua/tv/7/

В програмі саме КВК, а не КВН

Далі, українська Вікіпедія КВН перенаправляє в КВК:

http://uk.wikipedia....%9A%D0%92%D0%9A
  • 0

#59 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2009 – 19:48

дивно в темі КВК в розділі ГУМОР читати філологічні диспути значення слів :)

тим хто хоче отримати задоволення від сучасного КВК рекомендую переглянути такі команди.

ФД ( Федор Двинятин)
Соучастники (г. Армавир)
Сбірна Краснодарського краю ( БАК+ СОучастники)
Дас іст Фак ( Ярославль) - відкриття сезону 2009
СОК (Самара) - гарно цікаво але останні виступи занадто проросійські та дуполизні
Кефір (Нягань)

Тріод і Діод
25-ая

це все звичайно Імхо, але старався бути неупередженим.
Одразу скажу (шоб зрозуміти напрямок гумору). Я фанат Пятигорска, і страшенно ненавиджу Макимум, Обичние люди та НЕзолотая молодежь..
  • 0

#60 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 16:41

А мені подобались "Утомлённые солнцем" та РУДН. А те що Галустян зараз робить маразм якийсь...

Збірна Краснодарського краю згоден і з СОК 'ом теж. ФД як на мене тупуваті, решта не знаю :)

О, а Пятигорськ я вживу бачив. Сподобався виступ. Правда капітана чомусь з ними не було, а так всі на місці...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних