Перейти до вмісту

День матері!

Повідомлень в темі: 67

#61 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.05.2012 – 19:37

Перегляд дописуКрихітка (14.05.2012 – 17:38) писав:

А до чого тут материнство, може мами з них паскудні, виходить що в тому списку просто люди, в котрих є діти і, що головніше тут, гроші і слава.
Ти піднімаєш хороше питання. Бувають же різні матері. Але свято дня матері - це ще один привід, щоби задуматися про материнство, його вшанувати. На жаль бувають і такі матері, що дуже недобре ставляться до дітей, є матері-зозулі, є такі, що можуть дитину свою продати за пляшку горілки. Та в принципі краще нехай уже продасть за пляшку горілки, ніж викинути на смітник. Але це уже не материнство, його у собі жінка вбила, на жаль. Але чому так стається? Задумаймося над цим питанням!
Очевидно, що втрата потягу до материнства не є природнім для жінки, зовсім не природно це. Мабуть тій жінці, чи дівчині хтось поламав життя, так склалося, такі обставини у неї були в житті. Обставини, що в жінки взагалі стерли образ людини, не те що матері. Навіть тварина дбає про своє потомство. І як правило, такими матерями є жінки із бідних родин, якщо ще у них є родина, або просто бідні жінки, які жили в соціально неблагополучних умовах.
Але чи бідність їх виправдовує? Зовсім ні. Є багато прикладів хороших бідних багатодітних сімей.

Тепер щодо багатих матерів. А вони бувають різними. Щодо цього списку. Журнал Forbes і справді виділив матерів за критерієм впливовості, а не за якісною оцінкою їхнього материнства. А давайте разом подивимося на тих матерів, які увійшли до списку! Тут як не дружина президента, чи президент, то керівник значної структури. Мені зараз пригадалися слова однієї моєї знайомої, викладача конституційного права зарубіжних країн. Вона сказала, що у нормальній країні, для того, щоби стати послом треба мати і хорошу сім'ю, адже ти представляєш країну, це неписане, неформальне правило. А у цьому списку люди більш визначніші за послів.
А про своїх дітей ці матері дбають дуже добре. А ще навряд що вони разом з дітьми сидять самі завжди. Вони люди забезпечені і наймають для своїх дітей найкращих гувернанток, виховательок, педагогів. Вони є хорошими матерями. У цьому я не сумніваюся.

Хотілося б щоби день матері відзначався на більш високому рівні. Адже питання материнства є дуже важлива, і це є питання майбутнього. Адже тепер найважливішим буде далі не розвиток нових технологій, не індустріалізація, не розвиток інформаційної сфери. Усе це уже і так дуже високо розвинуте. Будь-яка країна може швидко за своїм розвитком швидко догнати навіть Японію, просто треба, щоби люди стали і працювали як мурашки, кожен якісно виконував свою роботу. Найважливішим для людства буде виховання нового покоління, а отже питання материнства є дуже і дуже важливим.
  • 1

#62 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 15.05.2012 – 17:49

Перегляд дописуДруг Бобер (11.05.2012 – 08:13) писав:

Вітаю усіх дівчат і жінок із днем матері!
Того року його ми будемо відзначати в неділю, 13 травня.
Щиро бажаю усім щастя, здоров'я, радості і потіхи від дітей, достатку, а дівчатам знайти або зберегти справжнє кохання, створити хороші сім'ї і мати гарних милих діточок, стати хорошими матерями. :)
І нехай ваші діти будуть вас завжди любити, завжди будуть вам вдячні, ніколи про вас не забувають.
І нехай ви почуєте від своїх дітей хоча би такі, або подібні слова, які я написав у вірші, який я написав і подаю нижче.

Крім того, пропоную послухати зараз хорошу музику.

Материнське серце
Проміння сонячне щоранку
Пригадують мені дитинство,
І твою тиху колисанку,
І твоє ніжне материнство.
Я дякую за дні і ночі,
Що ти для мене присвятила,
За твої теплі…, ніжні очі,
За те, що ти мене зростила.
Ніхто не може так любити,
Такою щирою любов’ю,
Щоб задля мене в світі жити,
І завжди радуватись мною.
Ти мої радощі, і смуток,
Завжди хотіла б розділити,
Радієш ти, за кожний мій здобуток!
Та хто ж ще зможе так чинити?
І хоч дитинство промайнуло,
Уже пройшло багато років,
Твоє тепло не проминуло,
І почуття твої глибокі.
Таке вже материнське серце,
Яке бажає лиш добра,
В пустелі світу, мов озерце,
Куди вода уся стекла,
Яка життя мені дарує,
Таку жадану прохолоду.
Яка моє життя цінує,
І не шукаючи оплоту.
За те, що я живу на світі,
Мене ти любиш лиш одна,
І вже такого не зустріти,
Такого в світі вже нема:
Ти не шукаєш користі для себе,
Байдужа до подяки за любов,
Яка, мабуть сягнула неба,
І не поставила умов.
Я дякую тобі за своє існування,
За те, що ти дала мені життя.
І за твоє постійне хвилювання,
За моє щастя, моє майбуття.
Прости мені за біль і смуток,
Бо і таке було колись,
Прийми букет із незабудок,
І знову ніжно посміхнись.

Зображення

Зображення

Гарний вірш і квіти! Вашій мамі, напевно, сподобався?!
Дякую за вітання (мене не було вдома, тому з запізненням)! Надіюсь, що всі форумчанки-матері гарно відсвяткували, а також ВСІ форумчани, бо кожен з нас мав чи має маму :)
  • 2

#63 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.05.2012 – 19:43

Перегляд дописуAquarius-ka (15.05.2012 – 17:49) писав:

Гарний вірш і квіти! Вашій мамі, напевно, сподобався?!
Дякую за вітання (мене не було вдома, тому з запізненням)! Надіюсь, що всі форумчанки-матері гарно відсвяткували, а також ВСІ форумчани, бо кожен з нас мав чи має маму :)
Так, звичайно, моїй мамі сподобався. :) Для неї і задумав писати. Але як би хотілося, щоби матері це чули від своїх дітей. А також дуже хочеться, щоби усі матері цінували своє материнство і були варті таких слів.

Я ще скажу таке, що ми уже навіть не говоримо, а звикли, що в Україні не добре. А я скажу, що будувати суспільство потрібно почати з родини, з себе. А яка родина без вшанування батьків, без вшанування матері?
  • 1

#64 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 15.05.2012 – 20:52

Тут, у США, День Матері - то велике свято! До ресторанів тяжко доступитись вже починаючи зі сніданку, кожен/кожна старається зробити для своєї мами щось приємне, навіть привозять мамів з ходунками і на візочках. Малі діти вчаться самі склеїти докупи якийсь сніданок: блінчики печуть. тістечка, щось купляють з кишенькових грошей, або кооперуються з татом :) Гарно дивитись на таку святкову атмосферу. Навіть офіціанти за столом пропонують спеціальні страви "спеціально для мамів", щоб вони чулися особливими.

А щодо відносин мами-діти, це вже взагалі, - що ж, як і все решта - вони не ідеальні і часто бажають кращого. Лиш варто пам*ятати, що воно тяжко виносити і дуже боляче родити дитину, і від того нікуди не дінешся. А потім ще багато-багато років недоспаних ночей. До того ж стрес від роботи, лінивих та сварливих чоловіків, в*їдливих свекрух - не з медом воно.
  • 1

#65 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 11:58

Перегляд дописуAquarius-ka (15.05.2012 – 20:52) писав:

Тут, у США, День Матері - то велике свято! До ресторанів тяжко доступитись вже починаючи зі сніданку, кожен/кожна старається зробити для своєї мами щось приємне, навіть привозять мамів з ходунками і на візочках. Малі діти вчаться самі склеїти докупи якийсь сніданок: блінчики печуть. тістечка, щось купляють з кишенькових грошей, або кооперуються з татом :) Гарно дивитись на таку святкову атмосферу. Навіть офіціанти за столом пропонують спеціальні страви "спеціально для мамів", щоб вони чулися особливими.

А щодо відносин мами-діти, це вже взагалі, - що ж, як і все решта - вони не ідеальні і часто бажають кращого. Лиш варто пам*ятати, що воно тяжко виносити і дуже боляче родити дитину, і від того нікуди не дінешся. А потім ще багато-багато років недоспаних ночей. До того ж стрес від роботи, лінивих та сварливих чоловіків, в*їдливих свекрух - не з медом воно.
Це тільки підтверджує мої міркування, що сильна держава має початися із міцної родини, що аж ніяк не може бути без вшанування матері. :) Та матір потрібно вшановувати завжди.

Звісно, що відносини батьків і дітей часто далеко не ідеальні. Мені пригадалася розповідь однієї моєї знайомої, яка таке спостерігала на вокзалі в Києві. Приїжджає сім'я німців. Діти мають багато свободи, батьків цікавить тільки те, щоби діти були близько. Приїжджають росіяни - діти плачуть, батьки на них кричать просто ні за що. Приїжджають румуни із багатьма великими сумками - діти самі разом з батьками виносять сумки. А коли маленький хлопчик кудись убік з цікавості побіг, то його старша сестричка підійшла до нього і взяла його за руку, привела назад до батьків, усе було тихо і спокійно, не так як у росіян. Мабуть моя знайома з ними спілкувалася, оскільки сказала, що вони виховують дітей, уже змалку привчаючи до відповідальності і виховують у них культуру.

І як добре, що є таке свято День матері. Адже і це є справді привід задуматися не лише про рідну матір, бабусю і так далі. Це є ще привід чоловікам задуматися про дружину. Адже скільки вона через себе пропускає: і господиня вдома, і виношує дитину, і народжує її у важких муках, і годує її, і доглядає, виховує дитя, а крім того ще десь працює, дбає про родину, часто чоловіки справді не дооцінюють усе це, а просто приймають, як належне. Усе проходить через жінку. Навіть статевий акт і то проходить у тілі жінки, ніби природа залишила такий символ. Тож це свято повинно стати днем, коли вшановується материнство, коли потрібно зупинитися, про нього слід задуматися нам усім - і дятям про матерів, і матерям про своє материнство і дітей, і чоловікам про своїх дружин, та й взагалі не вичерпаний це список. Можна і говорити навіть про відносини невістки і свекрухи, зятя і тещі і так далі.
І як би хотілося, щоби жінку найперше вшановували, як матір, щоби це було найголовніше!
  • 2

#66 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.05.2013 – 15:18

Вітаю усіх теперішніх та майбутніх мамусь зі святом :) Нехай ваші дітки приносять вам тільки радість
  • 1

#67 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 12.05.2013 – 16:24

Приєднуюся до привітань! :)
  • 1

#68 Ластiвочка