Перейти до вмісту

День матері!

Повідомлень в темі: 67

#41 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.05.2010 – 08:16

Прикріплений файл  dorogojy_borotbu.JPG   69.59К   15 Кількість завантажень:
Іван Губка "Дорогою боротьби ( Не бійся )" Частина 4 ПТВФ"АФІША" Львів 2006
Моя мама в 1953. Вона зробила що змогла...
  • 1

#42 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.05.2010 – 10:15

Лагідна, рідненька, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота!
Спасибі матусю, що життя дарували,
Спасибі матусю, що ви нас почали.
Спасибі рідненька за вічну турботу,
За щире бажання добра нам усім.
Хай серце ще довго у грудях палає,
А руки мов крила, внучат пригортають.
Здоров’я міцного зичимо щиро,
Ласки від Бога, від дітей – тепла,
На многії щасливії літа.

Вітаю всіх матусь з Днем Матері!!!)
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.05.2010 – 21:13

Пастух
дяка за інформацію. Є ким пишатись.
Вітаю всіх матусь з святом
  • 0

#44 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.05.2010 – 22:10

Хоч моя мама тут не читатимме ніколи.

Вітаю усіх наших жіночок, найпрекрасніших, красивих, любимих, таких ніжних.

Мамуськи, матері, мамки - ми усі вас любимо.

Напевно єдиною людиною, що віддасть своє життя за нас, не задумуючись, була б мама. Низько кланяюсь своїй матері, це моя частинка. Не уявляю скільки сили, добра, нервів вона вложила в цю нахабну істоту, як я. І усвідомліючи це, я її ще більше люблю, і тільки зараз починаю цінувати. Вона найкращий мій друг, хоч я її невартий, ніхто не зрозуміє мене, як мама, ніколи. Мам, цієї любові не можливо передати словами. Сподіваюсь, що не тільки я так мислю.

Нашим жіночкам, дівчатам з форуму:

Ви, як на мій погляд, майбутні/сучасні мамусі. Вітаю з святом, ніби таким ординарним, яке мало хто цінує по-сравжньому. Все ж таки - ви мамуськи даруєте необмежену любов своїм чадам, або даруватимете. Це так важливо. Ще раз преклоняю голову перед жіночою статтю. Ви наша опора, наш символ, сенс буття.
  • 0

#45 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.02.2011 – 23:28

Перегляд дописуAmarok (5.11.2009 00:24) писав:

Є і таке свято, десь в червні B)
В Україні День Батька відзначається третьої неділі вересня.
  • 0

#46 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.02.2011 – 19:35

i 

Почистила.Усне попередження за офтоп сергійкові

• 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.05.2011 – 08:36

День Матері – це без сумніву велике свято. Можна навіть сказати, величне. У цей день, небо посміхається, коли похмуре, лагіднішає, коли сліпить сонцем. Цей день – особливий.

Давайте глянемо на наших мам, бабусь, згадаємо, як колись вони сварили нас за розбиті коліна, червону губну помаду і такі завеликі туфлі на підборах, за вечірні гульки і невивчені уроки, за короткі спідниці і кофтини. А пам'ятаєте, як вони турбувалися про нас? - підганяли, коли ми кудись спізнювались, слухали, коли ніхто інший не хотів слухати, не спали ночами через наші хвороби, усміхались, навіть… коли боліло. Так, боліло.

А де ж ця біль зараз? Скажете: «Зникла.» - а вона живе і тепер у їхніх серцях. Звісно, і наші бабусі, і наші матусі будуть берегти у серцях перші кроки тих, кого звали дітьми і онуками. Тих, кому віддавали найбільший і найкращий шматок чогось смачненького. Тих, від яких чекають телефонного дзвінка, візиту, доброго слова, склянки води і внуків-правнуків. От скажіть, скажіть тільки чесно, як часто ви телефонуєте батькам? «Та ми телефонуємо! Я вчора розказувала(-вав) про ціну моркви на базарі!» - о так, морква - це більш важливо, ніж добре слово. Хоча морква теж потребує уваги.

Чому, ми зовсім не хочемо розуміти їх почуттів будучи, пробачте, зеленими невігласами, а розуміємо лише тоді, коли з’являються власні діти? Така ось правда життя. Досить таки цинічна, чи не так? Можливо, десь саме в цей момент, ваша матір чи бабця, сидить перед телевізором, дивлячись серіал (якийсь там нащадок «Санта Барбари»), і чекає… Чекає вашого дзвінка. І чомусь, такі прості і такі важливі слова подяки, ми не можемо навіть видавити із себе.

За ночі Ви недоспані пробачте,
За колючки пекучих слів-образ,
За біль, тривогу, клопоти щоденні,
Що завдаємо, рідні, Вам не раз.

Дякуємо їм усім, якими б не були. Давайте ми будемо їм дякувати, бо життя таке швидкоплинне і гамірне, що «цінуємо, лише коли втрачаємо» стає не фразою, а способом життя.

Автор Лепак Марія, м. Трускавець
  • 0

#48 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 07.05.2011 – 21:31

І досі плачу, коли чую цю пісню...

Повідомлення відредагував Маківка: 07.05.2011 – 21:31

• 1

#49 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2011 – 10:01

хтось вітав своїх мам?
  • 0

#50 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.05.2011 – 10:04

Перегляд дописуЛастiвочка (8.05.2011 11:01) писав:

хтось вітав своїх мам?
запишеш тих хто не привітав до Чорного Списку?

Перегляд дописуМаківка (7.05.2011 22:31) писав:

І досі плачу, коли чую цю пісню...
то не слухай.
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2011 – 10:29

Перегляд дописуTeo (8.05.2011 11:04) писав:

запишеш тих хто не привітав до Чорного Списку?
тю)) цікаво просто
  • 0

#52 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 08.05.2011 – 15:06

Не вітала - ще не бачилися сьогодні, навечір плануємо зайти.
  • 0

#53 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 08.05.2011 – 15:06

Перегляд дописуTeo (8.05.2011 11:04) писав:

то не слухай.
Не слухала. Зо два роки. Відтоді, як її не стало...
Шануймо наших матерів. Допоки вони живі...

• 1

#54 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.05.2012 – 08:13

Вітаю усіх дівчат і жінок із днем матері!
Того року його ми будемо відзначати в неділю, 13 травня.
Щиро бажаю усім щастя, здоров'я, радості і потіхи від дітей, достатку, а дівчатам знайти або зберегти справжнє кохання, створити хороші сім'ї і мати гарних милих діточок, стати хорошими матерями. :)
І нехай ваші діти будуть вас завжди любити, завжди будуть вам вдячні, ніколи про вас не забувають.
І нехай ви почуєте від своїх дітей хоча би такі, або подібні слова, які я написав у вірші, який я написав і подаю нижче.

Крім того, пропоную послухати зараз хорошу музику.

Материнське серце
Проміння сонячне щоранку
Пригадують мені дитинство,
І твою тиху колисанку,
І твоє ніжне материнство.
Я дякую за дні і ночі,
Що ти для мене присвятила,
За твої теплі…, ніжні очі,
За те, що ти мене зростила.
Ніхто не може так любити,
Такою щирою любов’ю,
Щоб задля мене в світі жити,
І завжди радуватись мною.
Ти мої радощі, і смуток,
Завжди хотіла б розділити,
Радієш ти, за кожний мій здобуток!
Та хто ж ще зможе так чинити?
І хоч дитинство промайнуло,
Уже пройшло багато років,
Твоє тепло не проминуло,
І почуття твої глибокі.
Таке вже материнське серце,
Яке бажає лиш добра,
В пустелі світу, мов озерце,
Куди вода уся стекла,
Яка життя мені дарує,
Таку жадану прохолоду.
Яка моє життя цінує,
І не шукаючи оплоту.
За те, що я живу на світі,
Мене ти любиш лиш одна,
І вже такого не зустріти,
Такого в світі вже нема:
Ти не шукаєш користі для себе,
Байдужа до подяки за любов,
Яка, мабуть сягнула неба,
І не поставила умов.
Я дякую тобі за своє існування,
За те, що ти дала мені життя.
І за твоє постійне хвилювання,
За моє щастя, моє майбуття.
Прости мені за біль і смуток,
Бо і таке було колись,
Прийми букет із незабудок,
І знову ніжно посміхнись.

Зображення

Зображення

• 5

#55 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 11.05.2012 – 09:34

Цитата

Ідея вшановування всіх матерів світу в один особливий день народилась в середині ХХ століття в Англії. Ця ідея не була зовсім новою, про це повідомлялось вже 1644 році: «Кожна неділя в середині Великого посту у Ворсістер – особливий день, коли всі діти і внуки зустрічаються з головою сім’ї і влаштовують святкування». Так з Х VII по XIX століття у Великобританії відмічалась «Материнська неділя» ( « Mothering Sunday ») або «Мамин день». Це було свято всіх матерів Англії.
А от у вікторіанські часи дітей в ранньому віці, батьки яких були низького достатку, відсилали працювати далеко від дому, а гроші, які вони заробляли, відсилались в сімейний бюджет. В один день в цілому році, дітям дозволялось провести цей день вдома з батьками. Вони приносили матерям і бабцям невеличкі подарунки, такі як букетики квітів або ж свіжі яйця. Тепер в цей день діти дарують матерям і бабцям букетики квітів і виконують за них всю домашню роботу. В Материнську неділю, всі слуги отримували вихідний, вони повертались в свої сім’ї, щоб провести цей день зі своїми матерями. Святкову атмосферу цьому дню надавав спеціальний торт, так званий «материнський торт». Свято зникло в XVIII столітті, а в XIX столітті відновилось в американському штаті Західна Вірджинія. 7 травня 1906 року у Філадельфії померла Мері Джарвіс. Смерть цієї поважної і набожної жінки оплакували браття та сестри по методистській общині, але для її доньки Анни Джарвіс – це стало справжньою трагедією. Життя без люблячої і мудрої матері було нестерпне для бездітної Анни. Її мучили зізнання, що при житті вона не встигла виразити матері всю міру своєї любові та вдячності. В річницю смерті своєї мами, вона замовила поминальну службу. Після цього вона і ще багато інших жінок відіслали своїм сенаторам і конгресменам тисячі листів з пропозицією заснувати таке свято. Що і сталось сім років опісля при правлінні президента Вудро Вілсона, він ухвалив постанову Конгресу, за якою Свято Матері мало відзначатися щороку в другу неділю травня.
З тих пір в Америці всі вшановують своїх матерів, дарують їм квіти і подарунки, відсилають привітальні листівки. Дорослі діти навідують своїх матерів в цей день або вітають їх по телефону, якщо живуть далеко один від одного. А малеча, разом з татами влаштовують дома свято, самі готують обід, самі збирають зі столу, щоб мами хоч раз в рік відпочивали, бо решту 364 днів мами працюють – і на роботі, і дома – не тільки менше татів, а набагато більше. Недаремно в Америці є прислів’я « A woman ’ s is never done » – «Жіночі турботи не закінчуються ніколи».
Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок в Канад і у 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Відтоді в другу неділю травня День Матері відзначали дуже широко. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, які масово писали письмові звернення до влади про узаконення свята, як державного, свято Матері повернулось в Україну .

• 2

#56 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 11.05.2012 – 14:06

Приєднуюсь до привітань всіх дівчат і жінок з прийдешнім святом День Матері!
  • 1

#57 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 12.05.2012 – 18:00

Як святкуватимуть День матері в Україні
Як передає інтернет-видання Українська правда, посилаючись на інформацію, отриману від Київської міської організації Спілки Української Молоді, в Києві 13 травня 2012 року відбудеться святкове дійство, присвячене Дню матері.
У програмі заходу передбачено народні танці, веснянки, хороводи, ігри, конкурси із призами та майстер-класи із ручних робіт.
Для матусь і діток співатимуть та гратимуть ансамбль "Первоцвіт", гурти "Правиця" та "Варйон", а Сашко Лірник розповідатиме казки,” – повідомляє Українська правда.
Як повідомляє видання “Комсомольськая правда в Украине” у Львові в честь Дня матері буде проводитися конкурс найгарнішої жіночої посмішки. Конкурс проходитиме на проспекті Свободи біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Переможці отримають приз – сертифікат, який надасть право безкоштовно отримати послуги в стоматологічній клініці та дві години відпочити у спа-центрі. Будуть проводитися і чоловічі конкурси на кращий комплімент.
Окрім того, як повідомляє Galinfo, до Дня метері у Львові пройде соціальна акція “Квіти з молитвою”. На трьох парафіях Львова волонтери після закінчення літургій роздаватимуть квіти матерям з дітьми.“Акцію організовує управління внутрішньої політики спільно з настоятелями церков Матері Божої Неустанної Помочі – о. Ігорем, Всіх святих українського народу – о.Володимиром та Святого Василія Великого – о. Михайлом.
Загалом, у визначених храмах волонтери вручать матерям з дітьми понад 600 троянд,” – повідомляє Galinfo.
Як повідомляє Львівська газета, У Шевченківському гаю відбудеться концерт народних колективів Львівщини, а в центрі міста виступить чоловіча хорова капела «Дударик».
Самі ж святкування Дня матері у Львові розпочнуть зі святкового концерту в приміщенні Національного академічного українського драматичного театру імені М.Заньковецької о 13.00 годині.
Тим часом на території Торгово-виробничого комплексу «Південний» пройде концерт фіналістів «Голосу країни» Марії Яремчук та Назара Савка. Про це повідомляє прес-служба комплексу.
Під час півторагодинного концерту фіналісти «Голосу країни» привітають матерів улюбленими українськими піснями, а маленькі львів’яни матимуть нагоду під керівництвом митців взяти участь у майстер-класах і власноруч виготовити оригінальні подарунки для своїх мам. Листівки ручної роботи, прикраси з бісеру, ляльки-мотанки, квіти з кульок – усе це малюки зможуть подарувати своїм мамам після участі у майстер-класах...
Окрім того, з 15 години в центрі Львова жінок вітатимуть із Днем матері червоними маками. Волонтери громадської організації «Борець» у вишиванках і з повними кошиками брошок-маків із декоративного паперу в неділю вручатимуть такі оригінальні подарунки на площі Ринок, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, біля Львівського театру опери і балету ім. С. Крушельницької, на площі біля пам’ятника Королю Данилу, а також на проспекті Шевченка.” – повідомляє Львівська газета.

Як повідомляє видання “Новый регион”, в Одесі в честь свята Дня матері матері пройдуть урочистою ходою від Аркадії до парку Шевченка, під лозунгом “Здорова мати – здорове дитя”.
Ініціаторами акції виступили активісти громадської організації допомоги жінкам, які перенесли рак молочної залози «Вікторія», Всеукраїнської Жіночої єврейської організації «Проект Кешер» в Одесі, і Жіночого клубу «Ісіда».
Мета акції - підтримати традиції дбайливого ставлення до жінки, скріпити сімейні основи, підвищити культуру ставлення до здоров'я і особистої відповідальності жінок за своє здоров'я, пропагувати здоровий спосіб життя, і головне - відзначити значення в нашому житті найдорожчої людини - матері.

Такі акції проходитимуть і в інших містах України.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 12.05.2012 – 18:16

• 3

#58 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 13.05.2012 – 21:50

Найвпливовішою матір'ю в світі визнано Хілларі Клінтон
Журнал Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших матерів у світі. Перше місце в списку зайняла держсекретар США Хілларі Клінтон, дружина колишнього американського президента, глава зовнішньополітичного відомства, Клінтон має дочку Челсі, яка два роки тому вийшла заміж.

На другій сходинці в рейтингу Forbes знаходиться президент Бразилії Ділма Роуссефф, у якої є дочка і внук. Третє місце - у президента і голови правління продовольчого гіганта PepsiCo, американки індійського походження Індри Нуйі, що виховала двох дочок. За межами трійки розташувалися операційний директор компанії Facebook, мати двох дітей Шеріл Сандберг і дружина засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса Мелінда, яка, будучи матір'ю трьох дітей, є співголовою сімейного благодійного фонду.

У списку також відзначені дружина чинного президента США Мішель Обама, яка посіла сьоме місце, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард (8 місце), головний редактор The New York Times Джилл Абрамсон (11 місце), президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер (14 місце ). У кожної з них по двоє дітей. Наймолодшій найвпливовішою жінкою світу названа 30-річна американська співачка Бійонс, кілька місяців тому народила доньку (15 місце).

У складанні списку експерти Forbes спиралися на інший свій популярний рейтинг - "100 найвпливовіших жінок світу", з якого вони витягли імена матерів, що перебувають на вершині кар'єри і благополуччя.

Згідно матеріалів Ліга.net
  • 1

#59 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.05.2012 – 17:38

А до чого тут материнство, може мами з них паскудні, виходить що в тому списку просто люди, в котрих є діти і, що головніше тут, гроші і слава.
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.05.2012 – 18:05

Вітаю також усіх з запізненням. Щастя усім жіночого і терпіння.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних