Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 12:44

Перегляд дописуsagitta (25.05.2008 13:34) писав:

між іншим, я не пам*ятаю, чого я перестала їсти м*ясо *DAZED_AND_CONFUSED*

шось мене тоді переглючило і все. а зараз просто я так ЖИВУ. це настільки звично, шо я навіть не звертаю уваги. як дихати. і мені зовсім не заважає. навпаки, якось жити простіше стало. таке враження, наче м*ясо приземлює.
не люблю людей, які починають вибачатись, якшо, наприклад, я прийшла в гості, а там застілля і їдять м*ясо, шо так виходить, шо вони мене спокушають. та я не хочу його їсти, шо я - змушую себе???

і ще більш не люблю, коли, навіть якшо і щиро, мене агітують кинути це діло. причому доволі настирливо. це дратує.

і ще деяким людям важко уявити, шо я не їм м*яса не з релігійних переконань і не з гаслом "шоб менше тварин убивали" (тупе гасло, тварин менше вбивати не почнуть ніколи). інших приводів не їсти м*яса я не знаю які бувають, а ці точно мені не підходять. якшо хтось шось придумає - напишіть, може я згадаю, шо ж то мені тоді в голову стукнуло :ggggg:

Може ти перестала їсти мясо коли побачила як крутять ковбасу? :cool1:
  • 0

#82 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 25.05.2008 – 13:52

Перегляд дописуNomad (25.05.2008 13:44) писав:

Може ти перестала їсти мясо коли побачила як крутять ковбасу? :cool1:
))))
ніколи не бачила і навіть не замислювалась.... а шо, цікаво? :ggggg:
  • 0

#83 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 14:01

Перегляд дописуsagitta (25.05.2008 14:52) писав:

))))
ніколи не бачила і навіть не замислювалась.... а шо, цікаво? :ggggg:

Ну просто після цього багато хто не може на ковбасу дивитися навіть, не те що їсти, стає вегетаріанцем поневолі :cool1:
А якшо серйозно, круглим вегетаріанцем бути без шкоди для здоровя неможливо, тому шо людський організм потребує тваринних жирів і білків, і якшо їх не буде, то і організму буде погано.
  • 0

#84 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 14:07

ну не знаю.....
мені тим більше це нерекомендовано, я ж підліток, але от не їм, і наче нормально. самопочуття прекрасне, аналіз крові здавала - теж усе в нормі :cool1:
  • 0

#85 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 25.05.2008 – 16:14

Перегляд дописуRomun (14.05.2008 23:22) писав:

Гарна мотивація. А не легше спробувати їсти м`ясо не цілим кілограмом, а меншою порцією?
нє, йа худєть не хо
  • 0

#86 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.05.2008 – 17:27

Перегляд дописуsagitta (25.05.2008 15:07) писав:

ну не знаю.....
мені тим більше це нерекомендовано, я ж підліток, але от не їм, і наче нормально. самопочуття прекрасне, аналіз крові здавала - теж усе в нормі :cool1:
ну так без м'яса можна обійтись. імхо, легко.
а ти їж сир, масло, яйця, молоко, кефір і т.д.? бо є й такі вегетеріанці. це вже певно точно "круглим вегетерінством" зветься. не розумію, чому такі вегетеріанці не їдять цього? тварин ж не вбивають заради цих продуктів? використовують - так. але ж: кури б не змогли всі яйця висиджувати і годувати ціпяток; коровам ж просто необхідно позбавлятись молока, яке в них постійно утворюється - якби їх не дояли, їхнє вим'я би певно трісло%% ))
  • 0

#87 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.05.2008 – 17:43

Перегляд дописуБоривітер (25.05.2008 18:27) писав:

а ти їж сир, масло, яйця, молоко, кефір і т.д.? бо є й такі вегетеріанці. це вже певно точно "круглим вегетерінством" зветься.
це зветься веганством
  • 0

#88 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.05.2008 – 19:45

Перегляд дописуsagitta (25.05.2008 13:34) писав:

між іншим, я не пам*ятаю, чого я перестала їсти м*ясо *DAZED_AND_CONFUSED*

шось мене тоді переглючило і все. а зараз просто я так ЖИВУ. це настільки звично, шо я навіть не звертаю уваги. як дихати. і мені зовсім не заважає. навпаки, якось жити простіше стало. таке враження, наче м*ясо приземлює.
не люблю людей, які починають вибачатись, якшо, наприклад, я прийшла в гості, а там застілля і їдять м*ясо, шо так виходить, шо вони мене спокушають. та я не хочу його їсти, шо я - змушую себе???

і ще більш не люблю, коли, навіть якшо і щиро, мене агітують кинути це діло. причому доволі настирливо. це дратує.

і ще деяким людям важко уявити, шо я не їм м*яса не з релігійних переконань і не з гаслом "шоб менше тварин убивали" (тупе гасло, тварин менше вбивати не почнуть ніколи). інших приводів не їсти м*яса я не знаю які бувають, а ці точно мені не підходять. якшо хтось шось придумає - напишіть, може я згадаю, шо ж то мені тоді в голову стукнуло :ggggg:
А ви ж самі написали, що м`ясо приземлює. Найкращий привід аби його не їсти, для того хто відчув різницю між приземленістю та...
:cool1:
  • 0

#89 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 21:19

Перегляд дописуRomun (24.05.2008 20:39) писав:

У найближчих родичів людей - мавп очі де розташовані? Більшість видів мавп вживають в їжу виключно продукти рослинного походження та комах.
:angry1:
Мавпи відносяться до приматів, які в свою чергу походять від комахоїдних. Тому очі в них спереду. Травоїдні мавпи успадкували це розташування, бо їм, як і хижакам було важливіше вимірювати відстань до цілі, щоб пристосуватися до життя на деревах. Загрози з боків на деревах немає, тому нема потреби в широкому куті зору.

Всі травоїдні мають очі з боків. Розташування очей є однією з основних ознак поділу хижаків/травоїдних.

Перегляд дописуRomun (24.05.2008 20:39) писав:

Якщо людина досягла чогось завдяки чомусь то це не причина застопоритись на цьому. Людина на те вона й людина аби шукати подальші можливості розвитку.
:)

От і я кажу, що всеїдність людини - це новий етап її розвитку. А ви намагаєтеся знайти якісь атавістичні ознаки травоїдности.

Людина може з'їсти шматок сирого м'яса, будь-якої тварини і нічого з нею не станеться, якщо м'ясо без глистів. Сире м'ясо навіть корисніше за смажене.
А якщо вас нагодувати травою, то вона не тільки не засвоїться, у вас буде заворот кишок.
Так, до чого система травлення більше пристосована?

Вживати чи не вживати тваринну їжу це справа смаку кожної людини, але не треба туди приплітати антинаукову нісенітницю. Людина всеїдна - науково доведено.

Перегляд дописуuniv (30.05.2008 21:39) писав:

Вот, взгляните на другой продукт питанья -
Овощей и фруктов разновидность многогранна.
Можно их, хоть, с грядки есть -
Не боясь себя в болезнь увесть.
Чим більше читаю цю тему, тим сильніше переконуюся, що шлях вегетаріянсва це щось на зразок секти, для малоосвічених людей. Іде настирлива агітація. А потім продається література, проводяться семінари.
Якщо ви з'їсте щось немите з грядки, то маєте шанс підхопити глистів, їх яєць дуже багато в ґрунті разом з фекаліями. Також існує багато інфекційних бактерії, дизентирія, це все також потрапляє в ґрунт.

Ну і взагалі - пропозиція гризти сирі овочі з гряки, немитими, усі в землі. :happy1:
  • 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.05.2008 – 21:31

univ, не можна російською. Правила прочитай. Видалено
  • 0

#91 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 21:40

Ви б краще розповіли про позитивні наслідки вегетаріянства, ніж оту антинаукову маячню і гнівні памфлети про котлети.

Повідомлення відредагував Пересічний: 30.05.2008 – 21:41

• 0

#92 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.05.2008 – 22:41

Перегляд дописуNomad (25.05.2008 15:01) писав:

А якшо серйозно, круглим вегетаріанцем бути без шкоди для здоровя неможливо, тому шо людський організм потребує тваринних жирів і білків, і якшо їх не буде, то і організму буде погано.
Хто сказав? (с)VJ

Перегляд дописуПересічний (30.05.2008 22:19) писав:

Всі травоїдні мають очі з боків. Розташування очей є однією з основних ознак поділу хижаків/травоїдних.
По Вашому це головне? А як же наявність соляної кислоти в слині хижаків, аби ще в роті починалось перетравлення кісток. В людини слина не така, та й кістки не зручно гризти. А головне - система травлення, а не присутність шостого палця чи третього ока.

От і я кажу, що всеїдність людини - це новий етап її розвитку. А ви намагаєтеся знайти якісь атавістичні ознаки травоїдности.
Так було лиш в часи Льодникового періоду. Вижили лиш ті, хто перейшов на мясоїдство. Але це тривало не довго а звичка залишилась. Я би навіть сказав "предрассудок", що так і повинно бути.

Людина може з'їсти шматок сирого м'яса, будь-якої тварини і нічого з нею не станеться, якщо м'ясо без глистів. Сире м'ясо навіть корисніше за смажене.
А якщо вас нагодувати травою, то вона не тільки не засвоїться, у вас буде заворот кишок.
Так, до чого система травлення більше пристосована?
У вас заворот кишок від помідорів, огірків, яблук, полуниці і тд? Мені Вас щиро шкода..але нічого, шестикутний хрест вам в руки :angry1:

Вживати чи не вживати тваринну їжу це справа смаку кожної людини, але не треба туди приплітати антинаукову нісенітницю. Людина всеїдна - науково доведено.
Ага, це із розряду "людина всекурна, це науково доведено". Адже і справді, можете курити що завгодно, але не без наслідків. Точно так само і з їжею.

Чим більше читаю цю тему, тим сильніше переконуюся, що шлях вегетаріянсва це щось на зразок секти, для малоосвічених людей. Іде настирлива агітація. А потім продається література, проводяться семінари.
А я переконуюсь що противинки вегетеріанства - це люди з розряду "Брехта не читав, але це лайно"(с) або "Мені Йося наспівув Паганіні, і я вам скажу що Паганіні - відстій"(с)

Якщо ви з'їсте щось немите з грядки, то маєте шанс підхопити глистів, їх яєць дуже багато в ґрунті разом з фекаліями. Також існує багато інфекційних бактерії, дизентирія, це все також потрапляє в ґрунт.
А якщо Ви вдаритесь головою об стіну - буде шишка. А голова то навіщо є, а?
  • 0

#93 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.05.2008 – 23:47

Перегляд дописуЖивчик (12.05.2007 15:02) писав:

Чув, що в світі кожен 10й - вегетеріанець. Нажаль 80% з них проживає в Індії. Кількість вегетеріанців щороку зростає. Ваше ставлення до цього, прогнози що до майбутнього вегетеріанства
В мене подруга вирішила "хіпуватись" сутуго їй прийшлося.Дивлюсь на неї і розумі, що м’ясо - то таки потрібна їжа, але то вживатись має збалансовано з овочами, фруктами і т.д. сама більше овочі їм - легше на шлунок)
  • 0

#94 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 04:00

Сварус. :angry1:
Останній льодовик був 30 мільйонів років тому. Людина відокремилася від мауп 6-7 мільйонів років тому. Питання, про кого це ти говориш, коли кажеш, що люди почали їсти м'ясо за лоьодовиків? Може про лімурійців чи астролябіусів?

Твоє теорія, що людина травоїдна, ґрунтується лише на тому, що вона відрізняється від хижака. Але людина всеїдна. Вона так само відрізняється від травоїдного, і навіть більше.
Мавпи їдять листя від якого ти б сконав.
А вовки їдять сире м'ясо, яке ти можеш замовити в японському ресторані.

Якщо вважаєш, що в тебе система травлення ближча до травоїдної, то піди поїж травички і листячка з дерев. Пора року сприяє. :) Подивимося як скоро тебе швидка забере. :happy1:
  • 0

#95 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.05.2008 – 09:08

Перегляд дописуLimit Maximum (25.05.2008 18:43) писав:

це зветься веганством
веганство - це все вищеперераховане + вони ще не носять жодного одягу/взуття, яке зроблене з тваринного матеріалу, і не користуються речами, при виготовленні яких були задіяні речовини тваринного походження. десь таке вичитав. але це вже певно буде hard line vegans%

Повідомлення відредагував Боривітер: 31.05.2008 – 09:10

• 0

#96 univ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 09:57

Цитата

univ, не можна російською. Правила прочитай. Видалено

То ж у віршованій формі... теж не можна?... :angry1: Ну добре...

Цитата

Людина може з'їсти шматок сирого м'яса, будь-якої тварини і нічого з нею не станеться, якщо м'ясо без глистів.

Звідки Ви про це знаєте? Вживаєте сире м'ясо? :happy1:

Цитата

Хижаки, також. іноді траву ідять... Ніколи не бачили?

Цитата

Ніяку літературу не купував і на семінари не ходив... :) Навіщо говорити те, про що не знаєте?

Пересічний, Ви були колись вегетаріанцем?... Якщо ні, то чому Ви настільки впевнені у своїх переконаннях щодо цього?

Багато з тих, хто припинив вживати м'ясо - відчавають себе набагато краще - легкість, підвищується витривалість та реакція, "тонус" організму :happy1: и т.д. Також, можна сказати і про зміну у духовному житті на краще.
  • 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.05.2008 – 12:21

Перегляд дописуПересічний (31.05.2008 05:00) писав:

Сварус. :angry1:
Останній льодовик був 30 мільйонів років тому. Людина відокремилася від мауп 6-7 мільйонів років тому. Питання, про кого це ти говориш, коли кажеш, що люди почали їсти м'ясо за лоьодовиків? Може про лімурійців чи астролябіусів?
Розширюйте свій кругозір: Проте, часто термін льодовиковий період вживається у відношенні до холодних періодів із значним поширенням льоду у Північній Америці та Євразії, останній такий льодовиковий період закінчився близько 10 000 років тому.

Перегляд дописуПересічний (31.05.2008 05:00) писав:

Твоє теорія, що людина травоїдна, ґрунтується лише на тому, що вона відрізняється від хижака. Але людина всеїдна. Вона так само відрізняється від травоїдного, і навіть більше.
Мавпи їдять листя від якого ти б сконав.
А вовки їдять сире м'ясо, яке ти можеш замовити в японському ресторані.
Якщо вважаєш, що в тебе система травлення ближча до травоїдної, то піди поїж травички і листячка з дерев. Пора року сприяє. :) Подивимося як скоро тебе швидка забере. :happy1:
Це не моя теорія, я не вчений. Я навів лиш один факт, а не описав всю теорію. Повторюю за Вашою ж аналогією: людина всекурна. Якщо Ви мене посилаєте поїсти мавпяче листя, то я Вас посилаю піти покурити покришку від БЕЛАЗу, науково доведено що людина всекурна. Але якщо у Вас мізків не більше як у мавпи, то й не дивно що Вас так тягне до мавпячої трави. Якщо Ви такий хижак, то йдіть до вовчиці посмоктати в неї вим`я. Це якраз на рівні мавп`ячого розуму. А я тим часом поїм салату з помідор і поп`ю яблучного соку. Подивимося, кого заберуть в лікарню, а кого в психлікарню.

І ще - визначтесь спочатку хоча б зі своєю "науковою всеїдністю", а то ніби Ви і всеїдний, а від мавп.ячої трави шлунок завертає...якісь подвійні стандарти. "для початку треба подружитися з головою. і бажано, щоб власною"(с)DarkLordVillis
  • 0

#98 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.06.2008 – 16:24

Зображення

От які вони!!
  • 0

#99 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 16:33

а ти їж сир, масло, яйця, молоко, кефір і т.д.?
їм. бо то зовсім капець був би)))

не розумію, чому такі вегетеріанці не їдять цього?
не знаю, чесно... забула :blush:

Перегляд дописуRomun (25.05.2008 20:45) писав:

А ви ж самі написали, що м`ясо приземлює.
скоріш за все тому. принаймні найтверезіша думка, найбільш схоже на мене..... більш нічого не можу придумати :cool2:
  • 0

#100 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 17:10

Я колись був вегетеріанцем, але на щастя перестав перейматися такою дурнею.............ЯК можна відмовитися від вживання смаженого м'ясця, а тим більше шашлика????????хто може - той ше не їв добре приготованого м'яса, бо це найголовніше!...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних