Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 24.12.2007 – 13:53

Знайшов гарні вегетеріанські сайти, раджу відвідати
http://ruki.org.ua/ruki/about.htm
http://twotone.uaforums.net/
зустріч вегетеріанців Києва http://forum.domivka...5838#post155838
  • 0

#62 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.12.2007 – 16:22

Жах. :) Зафлудили гілку, аж хочеться нову відкрити, виключно для обговорення відмови від м"яса, а не "філософії" та "релігії"

Перегляд дописуЖивчик (12.05.2007 14:02) писав:

Ваше ставлення до цього

Нормальне.

Перегляд дописуЖивчик (12.05.2007 14:02) писав:

прогнози що до майбутнього вегетеріанства

Прогнози - все буде так само, як і зараз. Людство за своєю структурою дуже важко сприймає подібні зміни.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 24.12.2007 – 16:23

• 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 16:56

Перегляд дописуDema V (12.05.2007 14:05) писав:

Проти вегетаріанців нічого не маю, навіть співчуваю трохи. Я хижак і м*ясце люблю.

Жодна людина не є хижаком, тому співчувати краще тим, хто вважає себе ними :)
  • 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.12.2007 – 17:37

Я не вегетаріанка,принаймні себе нею не вважаю,але м*ясо їм дуже рідко,просто не люблю а не через якісь моральні переконання.Повністю звичайно відмовитись не можу,бо воно корисне для "ростущого організма" (тобто для мене). Вегетаріанство поважаю за те що потрібна велика сила волі щоб від м"яса і любих тваринних продуктів відмовитись,але кожен сам собі обирає...Може я колись і стану вегетаріанкою,але не цього року-100% :)
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 17:46

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (24.12.2007 17:37) писав:

воно корисне для "ростущого організма" (тобто для мене).

Це хто сказав? :)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 24.12.2007 – 17:51

• 0

#66 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 22.01.2008 – 22:21

У мене є знайомий шахтар (не вболівальник футбольного клубу), а реально ЗДОРОВИЙ хлоп. Він каже: (цитата) - "Коли піднімаюсь з шахти і приходжу додому, мені нема різниці скільки переді мною гречки чи картоплі. Хоч цілий баняк. Як нема м'яса - я голодний".

Від себе: Люба дієта вимагає значних фінансових витрат. А так хіба прощений овес на підвіконні тримати і копійки в кишені носити, щоб вітром не здувало.
  • 0

#67 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.01.2008 – 22:20

Перегляд дописуSagittarius (22.01.2008 22:21) писав:

Від себе: Люба дієта вимагає значних фінансових витрат.

Угу, особливо ковбасна.
  • 0

#68 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 13.05.2008 – 18:40

хочу спробувати... цікаво, чи витримаю.
  • 0

#69 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:53

Перегляд дописуДуховна необмеженість (13.05.2008 19:40) писав:

хочу спробувати... цікаво, чи витримаю.
Вегетаріанства декілька видів... Що саме хочете спробувати? Головне аби це не було насиллям щодо потреб свого тіла.
  • 0

#70 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.05.2008 – 22:40

а йа вегетаріанець!!!!

....бо кіло м’яса коштує 80 гривень
:rolleyes:
  • 0

#71 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 22:22

Перегляд дописуVepr (13.05.2008 23:40) писав:

а йа вегетаріанець!!!!

....бо кіло м’яса коштує 80 гривень
:D
Гарна мотивація. А не легше спробувати їсти м`ясо не цілим кілограмом, а меншою порцією?
  • 0

#72 univ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 15:06

Хочу запропонувати фільм "Гамбургер без прикрас"
із сайту www.vita.org.ru (14хв, 39Мб)

Також, переглянути уривок з фільму "Земляне" - тут немає кривавих сцен забиття корів, свиней... не м'ясо...

Лише, пропонується глядачеві спробувати оцінити рівноправність життя всіх живих істот на планеті, із шаною віднестись до тих (того), заради яких ми можемо взагалі зараз жити (існувати): природа, земля, тваринний світ...

Просто подивіться спокійно...

Повідомлення відредагував univ: 24.05.2008 – 15:08

• 0

#73 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2008 – 15:16

Перегляд дописуuniv (24.05.2008 16:06) писав:

Хочу запропонувати фільм "Гамбургер без прикрас"
із сайту www.vita.org.ru (14хв, 39Мб)

Також, переглянути уривок з фільму "Земляне" - тут немає кривавих сцен забиття корів, свиней... не м'ясо...

Лише, пропонується глядачеві спробувати оцінити рівноправність життя всіх живих істот на планеті, із шаною віднестись до тих (того), заради яких ми можемо взагалі зараз жити (існувати): природа, земля, тваринний світ...

Просто подивіться спокійно...
дивився всі вище перераховані фільми, ну і що? то є закон природи що одні їдять інших, до вегетеріанства ставлюся нейтрально, то особиста справа, тай щось неуявляю я відпочинок на природі з соєвими шашликами:cool1:
  • 0

#74 univ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 16:43

Цитата

то є закон природи що одні їдять інших

Мабуть, так не цікаво... "закон природи" і все... :cool1:
Який закон природи? Хто й кого за цим законом повинен їсти?

Цитата

дивився всі вище перераховані фільми, ну і що?

Набагато цікавіше досліджувати, спостерігати... за життям, природою, поведінкою тварин, живих істот.
Знаходити зміст, закони буття у всьому, що нас оточує (що є навкруг).

Трішки з іншої теми:

Наприклад: всі ми знаємо, що є бджоли, задача яких полягає у тому, аби запиляти рослини в процесі збору нектару. Це є приклад самодопомоги: бджола отримує поживні речовини (нектар), квітка запилюється - з'являються плоди.

Також, бджоли виробляють мед і складають його у соти. Форма цих сот (правильний шестикутник) - НАЙекономічніша для забудови площі: якщо б форма була квадратна або трикутна, то для забудови однієї і тієї ж площі потрібно було більше будівельного матеріалу (воску) ніж для шестикутної форми сот.

Звідки бджоли знають геометрію і правильно вибирають форму сот?..

До того ж, соти будують з кількох різних сторін і будують їх по напрямку до центру (точки стику), але в цій точці ніколи не буває ні найменшої похибки...

Такі приклади примушують замислюватися над явищами в природі і поведінкою живих істот, будовою тіла тварин (наприклад). Все в природі створено з якоюсь метою, все один з одим взаємодіє - підтримує життя.

Ми є люди-розумні, можемо мислити, аналізувати...

Отож, якщо ж замислитись над будовою тіла людини - чи придатні ми до споживання м'яса, його перетравлення, чи є ми хижаками?

1. Не маємо сильної шлункової "кислоти", яка є у хижаків - для перетравлення м'яса.
2. Не маємо зовнішніх ознак хижаків: кігті, великі ікла; нижня щелепа - рухома в горизонтальній площині (як у травоїдних - для пережовування), і т.д.
3. Довжина кишківника у людини і "травоядних" більша (пропорційно до довжини тіла) ніж у хижаків (так, як м'ясо швидко "гниє" - потрібно його швидше вивести, щоб не отруїти організм)
И т..д.

Це, мабуть, основні відмінності.

Повідомлення відредагував univ: 24.05.2008 – 16:45

• 0

#75 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 24.05.2008 – 18:44

я вегетеріанка!!!

уже років 2 м*яса не їм, желе теж (там желатин), шкіряного не ношу, на подушках із пір*ям не сплю... :cool1: :ggggg:
зюію правда, слово якесь не підходяще - вегетеріанка... я ж усе-таки молоко і яйця вживаю, не тільки ж рослини їм...
  • 0

#76 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 19:24

Люблю вегетаріянців, легко підсмаженими, з кров'ю. :cool1:

Завдяки м'ясу людина стала розумною. Оскільки під час споживання малоенергетичної рослинної їжі в неї не залишалося вільного часу для створення знарядь праці.

У хижаків очі розташовані на передній частині голови, щоб бачити відстань до жертви (як у пантери). У травоїдних очі розташовані по боках голови(кінь, корова), щоб мати більше поле зору і рятуватися від нападу хижаків. А тепер, шановні вегетаріянці, подивіться у дзеркало і скажіть хто ви.

П.С.
Якщо очі у вас розташовані з боків голови, вибачаюся, можете іти щипати травку :ggggg:

Повідомлення відредагував Пересічний: 24.05.2008 – 19:26

• 0

#77 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 19:39

Перегляд дописуПересічний (24.05.2008 20:24) писав:

Люблю вегетаріянців, легко підсмаженими, з кров'ю. :cool1:

Завдяки м'ясу людина стала розумною. Оскільки під час споживання малоенергетичної рослинної їжі в неї не залишалося вільного часу для створення знарядь праці.

У хижаків очі розташовані на передній частині голови, щоб бачити відстань до жертви (як у пантери). У травоїдних очі розташовані по боках голови(кінь, корова), щоб мати більше поле зору і рятуватися від нападу хижаків. А тепер, шановні вегетаріянці, подивіться у дзеркало і скажіть хто ви.

П.С.
Якщо очі у вас розташовані з боків голови, вибачаюся, можете іти щипати травку :ggggg:

Яка оцінка з біології у Вас була? У найближчих родичів людей - мавп очі де розташовані? Більшість видів мавп вживають в їжу виключно продукти рослинного походження та комах. М`ясо не таке високоенергетичне як цукор, шоколад, олія. Якщо людина досягла чогось завдяки чомусь то це не причина застопоритись на цьому. Людина на те вона й людина аби шукати подальші можливості розвитку.
:ggggg:
  • 0

#78 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 23:37

Я студент, живу в общазі, харчування хаотичне, якшо був би ше вегетаріанцем-взагалі б зашився!)))
А якшо серйозно-відношуся до вегетаріанства нормально, але сам не збираюся спробувати, мені і так нормально, і без шашликів я точно не проживу! :cool1:
з.і. Сорі, якшо когось образив словом "шашлик"
  • 0

#79 univ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 07:46

Цитата

Жах. biggrin.gif Зафлудили гілку, аж хочеться нову відкрити, виключно для обговорення відмови від м"яса, а не "філософії" та "релігії"

Мабуть, відмова від споживання м'яса - то є зміна світогляду, принципів...

Якщо відмовитись від м'яса, як це робиться більшістю в піст (принципи і стереотипи залишаються, людина в глибині душі мріє про шматок запеченого м'яса, "труситься" в очікуванні того самого дня, коли МОЖНА....) - в такому випадку людина нічому не навчиться і буде страждати, що себе в чомусь, начебто, обмежує...

А коли проаналізує, зрозуміє - то й страждань ніяких не буде, з легкістю відмовиться від м'яса, буде від того відчувати фізичну легкість та духовну радість. Так само, можна сказати й про інші "стериотипні й наркотичні залежності" - алкоголь, табак...

Мабуть, не можна розглядати все окремо: "філософію життя", релігію, харчування... все пов'язано одне з одним...

До речі, чому існує піст?...

Кажуть: щоб очиститись духовно і фізично. Чи не так?

Якщо це так, то піст нам дається для того, щоб ми, хоча й на короткий термін, очистились й тим зрозуміли: "якщо я під час посту, не вживаю м'яса, алкоголь (інші наркотики); стримую себе від негативних эмоцій; відношусь до всього з добром - тобто ОЧИЩУЮСЬ, то для чого мені знов потрібно ЗАБРУДНЮВАТИ свій духовний і фізичний світ, коли, начебто, вже можна все це робити?.... Чому я не можу жити так ПОСТІЙНО - ОЧИЩЕНИМ?... В радості і легкості..."

В чому є суть посту?

Повідомлення відредагував univ: 25.05.2008 – 07:49

• 0

#80 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 25.05.2008 – 12:34

між іншим, я не пам*ятаю, чого я перестала їсти м*ясо *DAZED_AND_CONFUSED*

шось мене тоді переглючило і все. а зараз просто я так ЖИВУ. це настільки звично, шо я навіть не звертаю уваги. як дихати. і мені зовсім не заважає. навпаки, якось жити простіше стало. таке враження, наче м*ясо приземлює.
не люблю людей, які починають вибачатись, якшо, наприклад, я прийшла в гості, а там застілля і їдять м*ясо, шо так виходить, шо вони мене спокушають. та я не хочу його їсти, шо я - змушую себе???

і ще більш не люблю, коли, навіть якшо і щиро, мене агітують кинути це діло. причому доволі настирливо. це дратує.

і ще деяким людям важко уявити, шо я не їм м*яса не з релігійних переконань і не з гаслом "шоб менше тварин убивали" (тупе гасло, тварин менше вбивати не почнуть ніколи). інших приводів не їсти м*яса я не знаю які бувають, а ці точно мені не підходять. якшо хтось шось придумає - напишіть, може я згадаю, шо ж то мені тоді в голову стукнуло :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних