Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2007 – 12:35

не люблю ходити в гості до вегетарыанців... завжди голодна повертаюся :)
  • 0

#22 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.05.2007 – 12:51

От мені шкода вегетаріанців - відмовляються від такого задоволення(сальце, м"ясце)..
  • 0

#23 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 15.05.2007 – 13:37

А вони ковбасу їдять?
там же все одно мяса нема... :)
  • 0

#24 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.05.2007 – 13:52

Перегляд дописуВертипузо (12.05.2007 17:00) писав:

А щодо вегатаріанства взагалі, то на мою думку, коли у світі повно країн де панує голод, перебирати їжею - свинство...
Ти дещо помиляєшся. Зараз доведу.

М'ясо — це їжа, яку споживає меншість за рахунок більшості. Для того, щоб отримати м'ясо, зерно, яке можна було б використовувати для годування людей, згодовують худобі. Використання зерна для отримання м'яса є божевільним марнотратством. Статистика, опублікована Міністерством сільського господарства США, свідчить про те, що для отримання одного кілограма м'яса потрібно згодувати худобі 16 кілограмів зерна.
У своїй книзі «Дієта для маленької планети» Франс Мур Лаппе пропонує нам уявити, що ми сидимо перед тарілкою з великим біфштексом. «А зараз уявіть, що в тій же кімнаті сидить 45-50 чоловік, і перед кожним з них — порожня тарілка. Зерна, витраченого на один ваш біфштекс, цілком вистачило б, щоб наповнити тарілки всіх п'ятдесяти чоловік кашею».
У багатих країнах худобу відгодовують не тільки своїм зерном, але і багатими білком продуктами, які купуються у слаборозвинених країнах.
У слаборозвинених країнах людина в середньому споживає близько 200 кг зерна в рік, причому велика його частина використовується для їжі. А середній європеєць або американець, за даними Лестера Брауна споживає 1 000 кг зернових в рік, з яких 90% йде на відгодовлення худоби. Таким чином, мешканець Європи або Америки, що вживає в їжу м'ясо, в середньому витрачає в п'ять разів більше харчових продуктів, чим мешканець Індії, Колумбії або Нігерії.
Подібні факти дають підстави стверджувати, що проблема голоду в світі створена штучно. Навіть сьогодні в світі виробляється значно більше харчових продуктів, чим необхідно для того, щоб прогодувати все населення планети. проте За оцінками дієтологів, якщо понизити виробництво м'яса всього на 10%, це вивільнить кількість зерна, достатню для того, щоб прогодувати 60 000 000 чоловік.
Тепер про забруднення навколишнього середовища. Злив стічних вод і скидання відходів з м'ясних комбінатів і відгодівельних ферм в річки і водоймища є однією з основних причин їх забруднення. Вже ні для кого не є секретом, що джерела чистої питної води на нашій планеті не тільки забруднюються, але і поступово виснажуються, і особливо марнотратно витрачає воду саме м'ясна промисловість. Георг Боргстрем стверджує, що стічні води скотоферм забруднюють навколишнє середовище вдесятеро більше, ніж міська каналізація, і в три рази більше, ніж стоки промислових підприємств.
Поль і Ганна Эрлих в своїй книзі «Населення, ресурси і навколишнє середовище» пишуть, що для вирощування одного кілограма пшениці потрібно всього 60 літрів води, а на виробництво одного кілограма м'яса витрачається від 1 250 до 3 000 літрів.

На жаль не пам"ятаю звідки це видер, тому прошу вибачення за відсутність посилання.
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.05.2007 – 14:13

Хочете сказати що якщо я не буду їсти м`яса - то Африці буде краще? Це ідіотство вищої міри.Якщо вже і говорити так...то тоді проблема в різних статках. На який біс мати мільярди і мільйони грошей? На який біс мати золтий унітаз? Нахріна всі ці коштовності на руках, шиї, вухах?
  • 0

#26 bolchoi85

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 15:20

мясо потрібне людині для того щоб збільшити сили. Так що я від мяса ніколи не відмовлявся, мясо я люблю :cool1:
  • 0

#27 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 17:23

люблю фегетаріанціф, смаженими, ф холодці, з картопелькою.
  • 0

#28 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 19:52

Нащо тоді такі тварини як наприклад свиня як не для харчування? О_о
М*ясо дає багато енергії і дуже ситне. А в Індії 80% швидше за все вегетаріанці не за переконаннями а через необхідність.
  • 0

#29 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 20:40

Перегляд дописуКиря (15.05.2007 15:13) писав:

Хочете сказати що якщо я не буду їсти м`яса - то Африці буде краще? Це ідіотство вищої міри.Якщо вже і говорити так...то тоді проблема в різних статках. На який біс мати мільярди і мільйони грошей? На який біс мати золтий унітаз? Нахріна всі ці коштовності на руках, шиї, вухах?
Якщо ви не їстимите м`яса ви захворієте. І ваша хвороба Африці нічим недопоможе :cool1: . Перехід до безм"ясного харчування повинен відбуватись через зміну свідомості, через ріст духовності. Коли всю твою сутність переповнює любов до всього сущого серце само підкаже, що їсти, а що ні. :)
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 00:25

Я не зрозумів...а якщо я люблю рослини? Що тоді? По-моєму тупо не їсти м`ясо, аргументуючи це тим що колись це була жива істота і тепер я такий садист їм.
  • 0

#31 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 16.05.2007 – 00:31

У м'ясі більше білків ніж в рослинах, а вони так потрібні для організму
  • 0

#32 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 16.05.2007 – 02:56

якби я б був вегатирянцем я б вже напевно помер з голоду))
  • 0

#33 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.05.2007 – 19:28

Наскільки я знаю є три типи вегетаріанства...
1.виключно з переконань,релігії і т.п.
2.дозволяється молоко.яйця,термічна обробка та використання солі
3.не допускається молоко,яйця,сіль..термічна обробка лише якщо без цього не обійтись..
не бажано молодому організмові ставати вегетаріанцем..як мінімум до 18-20 років..оскільки йому треба тваринних білків..рекомендують переходити на вегетаріанство у зрілому віці..
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 22:24

Перегляд дописуRomun (16.05.2007 11:21) писав:

Якщо ви любите рослини, то їжте їх на здоров`я, їм не потрібно встромляти ніж в серце чи вбивати електрострумом. Скажіть, а чому ви не їсте людське м`ясо? Якщо по вашому тупо аргументувати, що колись це була жива істота, то беріть робіть котлети з людей, які скажімо загинули від нещасного випадку. Вас це шокує? От мене шокує коли піднімають ніж на теля або перерізають горло корові.
Цікаво ж впливає на людей мій автар )
Ви абсолютно неправильно зрозуміли мій пост. Пояснюю популярно:

Рослини - теж живі істоти! Якщо не їсти м`ясо тому, що це жива істота, то тоді не слід їсти і всю рослинну їжу. І саме в цьому полягає тупість, про яку я мовив!

До речі коровам горло не перерізають...побачив би я те видовище, скільки має крові витекти перш ніж вона помре! Їх забивають. Важелезним молотом. Прямо в лоб. Іноді кількома ударами. Недарма місця присипання великої рогатої худоби називають бійнями.

Що до котлет з людського м`яса. Наразі не бачу сенсу їх робити, от і не роблю. А в часи гододоморів сенс був...

...мабуть тоді тільки синтетичні білки можна їсти. Але це абсурд. Бо нас створила природа хижаками серед подібних. А суспільство робить з нас дибілів, придумає якісь гуманізми і різноманітні теорії, правила, обмеження, втискує в рамки і т.д.
  • 0

#35 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 22:43

Перегляд дописуКиря (16.05.2007 23:24) писав:

Цікаво ж впливає на людей мій автар )
Ви абсолютно неправильно зрозуміли мій пост. Пояснюю популярно:

Рослини - теж живі істоти! Якщо не їсти м`ясо тому, що це жива істота, то тоді не слід їсти і всю рослинну їжу. І саме в цьому полягає тупість, про яку я мовив!

До речі коровам горло не перерізають...побачив би я те видовище, скільки має крові витекти перш ніж вона помре! Їх забивають. Важелезним молотом. Прямо в лоб. Іноді кількома ударами. Недарма місця присипання великої рогатої худоби називають бійнями.

Що до котлет з людського м`яса. Наразі не бачу сенсу їх робити, от і не роблю. А в часи гододоморів сенс був...

...мабуть тоді тільки синтетичні білки можна їсти. Але це абсурд. Бо нас створила природа хижаками серед подібних. А суспільство робить з нас дибілів, придумає якісь гуманізми і різноманітні теорії, правила, обмеження, втискує в рамки і т.д.
Щодо ствердження, що людина створена природою хижаком:
Асоціація американських дієтологів відзначає, що «переважна більшість людей впродовж всієї історії людства харчувалися вегетаріанською або переважно вегетаріанською їжею».
Організм людини навіть до двадцятого століття не пристосувався до переварювання м'яса. Знаменитий шведський вчений Карл Лінней стверджував: «Порівняльний аналіз зовнішньої і внутрішньої будови тіла людини і тварин доводить, що природною їжею для людей є фрукти і соковиті овочі». У таблиці приведений порівняльний аналіз анатомічної будови людини і тварин (як м'ясоїдних, так і травоїдних).
(див мал.)
Прикріплений файл  clip_image002.jpg   77.39К   58 Кількість завантажень:
:cool1:
  • 0

#36 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 23:15

ой...я ще не зустрічав людини, яка б так сильно не розуміла що я говорю!

Перегляд дописуКиря (16.05.2007 23:24) писав:

...мабуть тоді тільки синтетичні білки можна їсти.
Чому хижацтвом вважається поїдання тільки тварин? Повторюю втретє - рослини теж живі істоти!

І ще мені цікаво..що їдять чукчі?
  • 0

#37 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 23:56

Перегляд дописуmetamoreFoZza (15.05.2007 14:37) писав:

А вони ковбасу їдять?
там же все одно мяса нема... :cool1:
не)) вона ж іще шкідливіша за м'ясо :)
  • 0

#38 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 01:46

Я не зрозумів, чого в цій темі потерли мій коментар! Хтось пояснить?! ':cool1:'

Повідомлення відредагував KOXAH-x¥ü: 17.05.2007 – 01:49

• 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.05.2007 – 15:48

Перегляд дописуKOXAH-x¥ü (17.05.2007 01:46) писав:

Я не зрозумів, чого в цій темі потерли мій коментар! Хтось пояснить?! ':cool1:'
пост тут
а чому?тому що то економічний оффтоп,а не обговорення явища вегетаріанства..
  • 0

#40 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 23:46

Перегляд дописуShoni (16.05.2007 01:31) писав:

У м'ясі більше білків ніж в рослинах, а вони так потрібні для організму
По-моєму у соєвому м'ясі більше білків.

Перегляд дописуКиря (17.05.2007 00:15) писав:

ой...я ще не зустрічав людини, яка б так сильно не розуміла що я говорю!

Чому хижацтвом вважається поїдання тільки тварин? Повторюю втретє - рослини теж живі істоти!
І ще мені цікаво..що їдять чукчі?
Друже тут інша філософія...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних