Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1793 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2013 – 05:40

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 15:27) писав:

Нормально їсть= повноцінно їсть. Білок просто необхідний.
Потрібну порцію його з сої/гороху/квасолі не витягнеш, навіщо себе штучно обмежувати?
свиней, корів, бичків м’ясом не годують, але вони з легкістю набирають 30-70кг маси за рік на рослинному кормі. Тобто їх організм синтезує білки з рослинної їжі досить вправно ;)
  • 0

#182 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.09.2013 – 10:32

Перегляд дописуArmando (29.09.2013 – 05:40) писав:

свиней, корів, бичків м’ясом не годують, але вони з легкістю набирають 30-70кг маси за рік на рослинному кормі. Тобто їх організм синтезує білки з рослинної їжі досить вправно ;)

Ну так шо я проти ? Спробуй їсти тільки сою і боби.
  • 0

#183 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2013 – 14:59

Перегляд дописуArmando (29.09.2013 – 05:40) писав:

От тільки люди - не свині і не бики, ну - більшість. :)
  • 0

#184 Світле

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.09.2014 – 10:58

Я люблю м'ясо, і я ніколи не пробувала ставати вегетеріанкою. є у мене знайома вегетаріанка, це її свідомий вибір, я її поважаю.
  • 0

#185 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 05.04.2015 – 13:29

Перегляд дописуСвітле (18.09.2014 – 10:58) писав:

Я люблю м'ясо, і я ніколи не пробувала ставати вегетеріанкою. є у мене знайома вегетаріанка, це її свідомий вибір, я її поважаю.
Шановні наш шлунково - кишковий тракт універсальний. Роблями вибір пам"ятайте, в рослинах засваоєння енергії сонця відбувається з допомогою хлорофілу у листках рослин, тому тварини що живляться виключно рослинною їжею мають дуже специфічну травну систему. Окрім того кількість їжі необхідної для функціонування організму - значна. В той час як тварини хижаки, в раціоні яких мясо набагато граціозніші і динамічніші. Звичайно вибірза вами і думаю що краще коли він свідомий. Памятайте вибір їжі це вибір стилю життя. Для досягнення певної мети в життю необхідний і певний стиль.
  • 2

#186 Matvij

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 13.02.2016 – 14:01

Перегляд дописуValesko (05.04.2015 – 13:29) писав:

Шановні наш шлунково - кишковий тракт універсальний. Роблями вибір пам"ятайте, в рослинах засваоєння енергії сонця відбувається з допомогою хлорофілу у листках рослин, тому тварини що живляться виключно рослинною їжею мають дуже специфічну травну систему. Окрім того кількість їжі необхідної для функціонування організму - значна. В той час як тварини хижаки, в раціоні яких мясо набагато граціозніші і динамічніші. Звичайно вибірза вами і думаю що краще коли він свідомий. Памятайте вибір їжі це вибір стилю життя. Для досягнення певної мети в життю необхідний і певний стиль.

це правильно - щоб щось досягти треба чогось дотримуватись
  • 0

#187 Сашка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 14.04.2016 – 22:42

До вегетаріанців я відношуся нейтрально так як люди самі зробили цей вибір. З одного боку це є корисним для здоров'я, а з іншого вегетаріанці не отримують багато потрібних для нормального життя вітамінів, які містяться в м'ясі та продуктах тваринного виробництва.
  • 0

#188 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.04.2016 – 09:55

Перегляд дописуСашка (14.04.2016 – 22:42) писав:

До вегетаріанців я відношуся нейтрально так як люди самі зробили цей вибір. З одного боку це є корисним для здоров'я, а з іншого вегетаріанці не отримують багато потрібних для нормального життя вітамінів, які містяться в м'ясі та продуктах тваринного виробництва.
не переживайте. Багато що вони компенсують це іншими речима замість мяса. Наприклад молоком. Так, вегетаріанці є різні. Є такі, що вживають молоко і сири (головне щоб без використання сичугу, який виробляється із шлунків телят,козенят тощо)
  • 0

#189 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.04.2016 – 17:08

Перегляд допису8758947589473958 (15.04.2016 – 10:30) писав:

Минуло 3 роки відтоді як я почав їсти м'ясо.

Раніше, я їв його вкрай рідко. Замість нього вживав ковбасу та сосиски.

Тепер їм яловичину та курку. Перше у вигляді стейків, а друге - варена курка. Окрім того морського окуня та іншу морську та річну рибу.

Що я відмітив: набрати вагу з цих продуктів для мене майже неможливо, насичення наступає доволі скоро, додається багато сил.

Мінусів я не помітив. Єдине, мушу зауважити, що свинину я не їм, бо вона є шкідливою для печінки.
мясо - це в основному білки. А вага набирається через жири і вуглеводи. Солодке, мучне, жирна їжа(за малого фізнавантаження) - основні джерела надлишкової ваги. Повільні вуглеводи, як от каші - це хороше джерело енергії, не сприяє надлишковій вазі.
  • 0

#190 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 530 повідомлень

Відправлено 17.04.2016 – 20:58

Перегляд дописуRеdneck (16.04.2016 – 18:56) писав:

М'ясожерів - на кіл!
Ресурси Землі не резинові, задля вирощення мяса угробується туєва куча кормів, енергії, води і інших ресурсів.
Курка переробляє фуражне зерно в м’ясо, помоєму чудова економія ресурсів.
  • 0

#191 Виг.Пер.

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.04.2016 – 21:33

Тривалий час був майже вегетаріанцем (майже, бо часом дозволяв собі деякі відхилення), і чудово, скажу вам, почувався. І це при тому, що процював фізично, і досить важко, на виробництві.
  • 0

#192 Spatanka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 10.07.2016 – 18:25

А я якось помітила, що коли готую для себе, майже ніколи не використовую м'ясні продукти. Просто більше люблю всякі овочі-крупи. Але якщо десь у гостях чи з кимось готую, то від м'яса не відмовляюсь, хоча якщо є вибір, роблю його на користь інших страв.
Ось таке напів-вегетаріанство.
  • 0

#193 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 530 повідомлень

Відправлено 11.07.2016 – 10:31

Перегляд дописуSpatanka (10.07.2016 – 18:25) писав:

А я якось помітила, що коли готую для себе, майже ніколи не використовую м'ясні продукти. Просто більше люблю всякі овочі-крупи. Але якщо десь у гостях чи з кимось готую, то від м'яса не відмовляюсь, хоча якщо є вибір, роблю його на користь інших страв.
Ось таке напів-вегетаріанство.
Ти латентний веган.
  • 0

#194 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.07.2016 – 12:54

Перегляд дописуantip (11.07.2016 – 10:31) писав:

Ти латентний веган.
є різниця між веганом і вегетаріанцем.
  • 0

#195 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.08.2016 – 20:45

Тепер я розумію, звідки в людей стільки агресії і злоби - задофіга жеруть м*яса.
Особисто харчуюсь веґанською їжею - почувась добре, заспокоєно і умиротворьонно.
У бажанні зжерти кавалок мяса - не помічений.
  • 0

#196 SunDi

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 28.08.2016 – 18:28

Я відмовилася від м'яса ще 9 років тому, коли з шлунком почалися проблеми. Тоді лікар приписав утриматися від вживання м'яса. Ну я і сіла на дієту. Можете вірити, можете ні, але почуватися я стала набагато краще, легше стало тілу. Так більше в ріт м'яса і не беру. Просто навчилася замінювати улюблені інгредієнти. Наприклад, раніше обожнювала лазанью, тепер на https://eda.ua/vegetarianskaya-kuhnya замовляю тільки грибну або взагалі овочеву лазанью. Смажена картопелька з грибами, суп грибний, овочевий, кабачки смажені, помазані часником і з часточкою помідора, тушковані овочі, мариновані грибочки, фаршировані горіхом і часником баклажанні рулетики, вареники, пиріжки з картоплею, капустою - це коли все їси, то про м'ясо взагалі не згадуєш.
  • 0

#197 Terra Verde

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 27.10.2016 – 00:22

Перегляд допису8758947589473958 (15.04.2016 – 10:30) писав:

Минуло 3 роки відтоді як я почав їсти м'ясо.

Раніше, я їв його вкрай рідко. Замість нього вживав ковбасу та сосиски.

Тепер їм яловичину та курку. Перше у вигляді стейків, а друге - варена курка. Окрім того морського окуня та іншу морську та річну рибу.

Що я відмітив: набрати вагу з цих продуктів для мене майже неможливо, насичення наступає доволі скоро, додається багато сил.

Мінусів я не помітив. Єдине, мушу зауважити, що свинину я не їм, бо вона є шкідливою для печінки.

А чому свинина шкідлива для печінки?

Перегляд дописуSunDi (28.08.2016 – 18:28) писав:

Я відмовилася від м'яса ще 9 років тому, коли з шлунком почалися проблеми. Тоді лікар приписав утриматися від вживання м'яса. Ну я і сіла на дієту. Можете вірити, можете ні, але почуватися я стала набагато краще, легше стало тілу. Так більше в ріт м'яса і не беру. Просто навчилася замінювати улюблені інгредієнти. Наприклад, раніше обожнювала лазанью, тепер на замовляю тільки грибну або взагалі овочеву лазанью. Смажена картопелька з грибами, суп грибний, овочевий, кабачки смажені, помазані часником і з часточкою помідора, тушковані овочі, мариновані грибочки, фаршировані горіхом і часником баклажанні рулетики, вареники, пиріжки з картоплею, капустою - це коли все їси, то про м'ясо взагалі не згадуєш.

О так! В мене така сама проблема була, тільки проронували робити операцію, або як варіант, відмовитися майже від усього і їсти тільки парові каші. Це не допомогло, і не дуже-то вдавалося цим рекомедаціям слідувати. Але з часом я прийшов до сироїдіння і зараз причудово себе почуваю ) За два останні роки об'їздив пів Азії, а раніше за місто без таблеток не міг виїхати. :)
  • 0

#198 Kara

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 11:19

Перегляд допису8758947589473958 (27.10.2016 – 06:47) писав:

Тому що вона є дуже жирна і важко перетравлюється.

А як тоді бути з бараниною? Вона ж, здається, ще жирніша від свинини
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua