Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 21:19

Перегляд дописуMr.Ripley (11.08.2013 – 01:24) писав:

приваблюють і жирні, часто зовнішність - не головний фактор.

Але куди ліпше мати нормальну фігуру, аніж бути худим (як на фото), або жирним.
Ну це все відносно. Я б не сказав що чувак на фото худий, це мабуть ти в житті жирний, що так кажеш;)
  • 1

#162 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.08.2013 – 22:34

Перегляд дописуslavaariec (11.08.2013 – 21:19) писав:

Ну це все відносно. Я б не сказав що чувак на фото худий, це мабуть ти в житті жирний, що так кажеш ;)

Я колись важив 82 кг при зрості 189. Зараз же при тому самому зрості - 95кг, і думаю, шо це мало. 100 було б якраз нормально :)

Як мінімум, має зберігатись співвідношення зріст мінус 100.
А для тих, хто тренується, поготів.
  • -1

#163 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 11:52

Перегляд дописуMr.Ripley (11.08.2013 – 22:34) писав:

Я колись важив 82 кг при зрості 189. Зараз же при тому самому зрості - 95кг, і думаю, шо це мало. 100 було б якраз нормально :)

Як мінімум, має зберігатись співвідношення зріст мінус 100.
А для тих, хто тренується, поготів.
Ти що, жирним хочеш бути?;)
Я взагалі вважаю що вага повинна бути така яка є, якщо людина нормально тренується та нормально їсть. А паритись що або зайва, або мала вага, то це все вже каже що в людині проблеми якість внутрішні) А "вирубити" можна кого завгодно і тут не вага потрібна, а швидкість.
  • 0

#164 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 15:27

Перегляд дописуslavaariec (12.08.2013 – 11:52) писав:

Ти що, жирним хочеш бути? ;)
Я взагалі вважаю що вага повинна бути така яка є, якщо людина нормально тренується та нормально їсть. А паритись що або зайва, або мала вага, то це все вже каже що в людині проблеми якість внутрішні) А "вирубити" можна кого завгодно і тут не вага потрібна, а швидкість.

я загальну масу набираю, а не жир)

Нормально їсть= повноцінно їсть. Білок просто необхідний.
Потрібну порцію його з сої/гороху/квасолі не витягнеш, навіщо себе штучно обмежувати?
  • -1

#165 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.08.2013 – 15:52

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 15:27) писав:

я загальну масу набираю, а не жир)

Нормально їсть= повноцінно їсть. Білок просто необхідний.
Потрібну порцію його з сої/гороху/квасолі не витягнеш, навіщо себе штучно обмежувати?
з чого ти взяв? якщо розумно харчуватися, то цілком можливо отримати свою порцію білків можна з

Цитата

Мясо, рыба, яйца; творог, сыр, брынза; молоко, простокваша,кефир и др.; сухие фасоль, бобы, че­чевица и горох; орехи, семечки; грибы. Идеально сочетаются с зеленью и с совмести­мыми овощами. Более того, эти продукты способ­ствуют хорошему перевариванию белков и удале­нию многих ядовитых соединений. Исключение здесь - молоко, которое лучше все­го есть отдельно. Причем наиболее легко усваива­ется теплое (но не кипяченое!) молоко. Молоко иногда можно сочетать с фруктами, но переноси­мость подобных соединений у разных людей неоди­накова. Допустимо употребление белков с жирами, при­чем животные белки лучше сочетаются с животны­ми жирами, а растительные белки - и с животными жирами, и с растительными. Но жиры замедляют пищеварение, поэтому к соединению белков с жирами желательно добавлять овощи и зелень.Белки несовместимы с крахмалистыми продук­тами, с фруктами и сахарами. Исключения - творог, сыр, кисломолочные про­дукты, орехи, семечки, которые допустимо иногда употреблять с фруктами.

• 0

#166 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 16:25

Перегляд дописуKassandra (12.08.2013 – 15:52) писав:

з чого ти взяв? якщо розумно харчуватися, то цілком можливо отримати свою порцію білків можна з

ну так навіщо обмежувати, якщо можна вживати все вищеперелічене тобою
  • -1

#167 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 19:03

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 16:25) писав:

із мясом теж не все так просто.

Цитата

Часто говорят о "нормепотребления" белков. Действительно,в каждый период жизни организм, несомненно, нуждается в каком-то определенном их количестве.Но эти потребности зависят от возраста, наследственности, темперамента, нагрузок,климата и множества других причин. Поэтому понятие "норма" здесь совершенно неприменимо. В раннем детстве, когда потребность в белках наибольша(за первый год жизни вес тела утраивается), все необходимые вещества ребенок получает с материнским молоком. Нельзя не признать, что это идеальный продукт, отлично обеспечивающий столь интенсивный рост. Между тем на долю белков в грудном молоке приходится лишь 7, 4процента его общей калорийности. С возрастом, естественно, потребность в белках снижается. Ткани наращиваются все медленнее и медленнее, и к моменту зрелости на первый план выдвигается уже не строительная функция пищи, а энергетическая. Главным для организма становится компенсация текущих энергозатрат. Еще более от четливо это проявляется у взрослых, а тем более у пожилых людей. Следовательно, доля белка в общей калорийности рациона должна снижаться.
Но рассмотрим любопытную таблицу, приводимую Бирхер-Беннером([4] ,с.51),в которой он демонстрирует распределение калорийности пищи по питательным веществам.

Калории белка,% Калории жира.% Калории углеводов,%
В материнском молоке 7, 4 43,9 48,7
В коровьем молоке 21,3 49,8 28,9
В пище богатого человека 19, 2 29,8 51,0
В пище бедного человека 16, 7 16, 3 66,9
В пище, крайне бедной белками 8, 3 38,7 52,8

Тоесть получается,что потребление белков с возрастом не уменьшается, а увеличивается! Организм не может принять больше белка, чем ему необходимо - это уж еяд, и избыток обязательно должен быть сожжен. Так и образуются шлаки - конечные продукты белкового обмена: мочевая кислота, мочевина, аммиак, креатинин, креатин и другие.
При избытке этих соединений выведение их затрудняется, и они задерживаютсяворганизме,постепенно накапливаясь и нарушая все обменные процессы. Разумеется, скорость освобождения от шлаков зависит от множества причин: соотношения прихода и расхода энергии, наличия витаминов, макро- и микроэлементов, физической активности, состояния органов и т.п. Но в любом случае белок - самое невыгодное топливо. Его энергетическая ценность при окислении в организме составляет (поА.А.Покровскому) лишь70,8% от полной теплоты сгорания. Для жиров и усвояемых углеводов эти цифры соответственно 96,3% и 100%. Это значит, что 1 грамм белка при простом сжигании дает 5,6 5
ккал,а при окислении в организме - 4, 0 ккал. А куда исчезает остальное? Остальное - шлаки. Если учесть также, что избыток белка ведет к неоправданной интенсификации обменных процессов (а это способствует преждевременному изнашиванию, то есть старению тканей),то не таким уж парадоксальным кажется вывод Бирхер-Беннера - белок уменьшает ценность пищи.(По данным К.С.Петровского,белки на30-4 0%повышают основной обмен, жиры - на 4-1 4%, углевод - на4- 7%.)
Разумеется,какое-то количество белков, и притом разнообразных, необходимо и взрослому человеку . Но даже в "обычной" пище их значительно больше, чем нужно. Иногда действительно не хватает какой-нибудь аминокислоты, но тогда человек инстинктивно набрасывается на нужную еду, и не надо следить за "достаточностью" белка, не надо "питать" организм белком, именно это и приносит вред.
а ще люди з ідеологічних думок не вживають мяса.
  • 0

#168 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 23:18

Перегляд дописуKassandra (12.08.2013 – 19:03) писав:

а ще люди з ідеологічних думок не вживають мяса.

Ну так з цього треба було і починати. Тупі заморочки.
  • 0

#169 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 09:53

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 23:18) писав:

Ну так з цього треба було і починати. Тупі заморочки.
а може це в тебе тупі заморочки, що треба обов"язково накачатися ледь не всім?

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.08.2013 – 09:53

• 2

#170 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 12:26

Перегляд дописуKassandra (13.08.2013 – 09:53) писав:

а може це в тебе тупі заморочки, що треба обов"язково накачатися ледь не всім?

Якщо ти про це фото, то він якраз качається і показує результат, якого у нього немає, тому я і коментував. Написано, скинув вагу 3 рази, хоча треба було набирати.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 13.08.2013 – 12:32

• 0

#171 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 12:54

Вибачте за оффтоп. "ВегетАріанці"
  • 0

#172 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 16:00

Перегляд дописуslavaariec (12.08.2013 – 11:52) писав:

А "вирубити" можна кого завгодно і тут не вага потрібна, а швидкість.

Зображення
  • -4

#173 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 22:49

4 дрища мiнуснуло)
  • 0

#174 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 14.08.2013 – 23:42

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 16:25) писав:

А ти впевнений що вегетаріанці себе більше обмежують аніж "всеїдні"? Повір, дивлячись як їсть більшість "суп/картопля/борщ/колтети/каша" і ще на свято "олів'є" та "шубу", навіть логічно виходить що всеїдні більше себе обмежують. Я, як перейшов на веганство, став більш різноманітно харчуватись, як не дивно.

Щодо м'язів. Ось скажи, навіщо тобі м'язи великі? Я розумію коли людина просто займається важкою атлетикою, їй подобається і разом з цим м'язи більшими стають. А коли людина займається спортом лише ЗАРАДИ ВЕЛИКИХ М'ЯЗІВ, то це людина хвора розумово.

Перегляд дописуMr.Ripley (13.08.2013 – 22:49) писав:

4 дрища мiнуснуло)
Ну краще бути фізичним "дрищем", як ти кажешь(хоча до речі не значить що слабким), аніж розумовим.
  • 0

#175 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.08.2013 – 01:17

Перегляд дописуslavaariec (14.08.2013 – 23:42) писав:

Щодо м'язів. Ось скажи, навіщо тобі м'язи великі? Я розумію коли людина просто займається важкою атлетикою, їй подобається і разом з цим м'язи більшими стають. А коли людина займається спортом лише ЗАРАДИ ВЕЛИКИХ М'ЯЗІВ, то це людина хвора розумово.
Є такий спорт - бодібілдинг. Якраз ним і займаються ЗАРАДИ ВЕЛИКИХ М'ЯЗІВ. А розумово хворий тут тільки ти :(
Є силові види - важка атлетика, пауерліфтинг, стронгмен.
Будь-який спорт - похвально. Мені більше силові види подобаються, комусь легка атлетика подобається, комусь єдиноборства.

Але причому тут це.
На фото - дрищ, соромно йому мало бути за це) Так само, як соромно жирним і вони худнуть. Це не є нормою. І те, що він не вживає "порошків", як там написано або м'яса, йому жодних плюсів не додає. Нащо взагалі в зал іти без нормального харчування. Я так і не почув чим м"ясо замінили - соєю і горіхами, все?

Далі - про "вирубити/не вирубити" і швидкість. Про такі речі пишуть суто ідіоти. В ММА є бійці і 100, і 110 кг, і з чудовою швидкістю. Постав проти нього бійця з нижчої категорії - я б не сказав би шо "легший" має якісь шанси. Як і в боксі.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 15.08.2013 – 01:41

• 0

#176 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.08.2013 – 02:10

Перегляд дописуslavaariec (14.08.2013 – 23:42) писав:

Ну краще бути фізичним "дрищем", як ти кажешь(хоча до речі не значить що слабким), аніж розумовим.

кажешь, все з тобою ясно)

Краще бути сильним, розумним і багатим, ніж слабким, дурним і бідним)

А моду на вегетаріанство ввели американці, які страждають від ожиріння =(
В нас же ситуація діаметрально протилежна - підлітки не можуть набрати вагу в наших сучасних реаліях.

Життя "без алкоголю" - це дуже хороша ідея, і в ній я бачу логіку, а ось відмовитись від м"яса, і навіть від молока і сиру - це взагалі ідіотизм, особливо спортсменам. З ціллю захисту тварин? А молоко і яйця чому не вживають (вегани)? Тут взагалі логіки нема.

Перегляд дописуKassandra (12.08.2013 – 19:03) писав:

Организм не может принять больше белка, чем ему необходимо - это уж еяд, и избыток обязательно должен быть сожжен. Так и образуются шлаки - конечные продукты белкового обмена: мочевая кислота, мочевина, аммиак, креатинин, креатин и другие.

Не читав повністю, а прочитав - то стаття просто забійна! Креатин - шлак. СМІХОТА! Хоча б читай, що цитуєш.
  • 0

#177 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.08.2013 – 09:13

Перегляд дописуMr.Ripley (15.08.2013 – 02:10) писав:

кажешь, все з тобою ясно)

Краще бути сильним, розумним і багатим, ніж слабким, дурним і бідним)

А моду на вегетаріанство ввели американці, які страждають від ожиріння =(
В нас же ситуація діаметрально протилежна - підлітки не можуть набрати вагу в наших сучасних реаліях.

Життя "без алкоголю" - це дуже хороша ідея, і в ній я бачу логіку, а ось відмовитись від м"яса, і навіть від молока і сиру - це взагалі ідіотизм, особливо спортсменам. З ціллю захисту тварин? А молоко і яйця чому не вживають (вегани)? Тут взагалі логіки нема.

Не читав повністю, а прочитав - то стаття просто забійна! Креатин - шлак. СМІХОТА! Хоча б читай, що цитуєш.
я прекрасно знаю що цитую.
та ж вікі

Цитата

Утворюється креатин з током крові та надходить у м'язи, де під впливом ферменту креатинкінази перетворюється на креатинфосфату. Креатинфосфат накопичується в клітині в якості джерела хімічної енергії для аденозинтрифосфату (АТФ). Після відщеплення фосфату креатин перетворюється на креатинін, який як шлак виводиться через нирки
причина-наслідок...
  • 0

#178 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.08.2013 – 10:25

Перегляд дописуKassandra (15.08.2013 – 09:13) писав:

я прекрасно знаю що цитую.
та ж вікі

Там написано через кому креатин, і це не випадкова помилка, а свідчить про якість тієї всієї статті і освіченість автора(. Креатин - це амінокислота, міститься в м"ясі. Якраз вегетаріанцям рекомендують приймати окремо, щоб компенсувати її рівень в організмі. Це як казати білок - це шлак.

Проводили експерименти, коли вживали і по 25 г креатину окремо, і не було жодних проблем:
http://sportswiki.ru...0%B0#cite_ref-4

А креатинін в надмірній кількості може утворитись тільки в тих, в кого ниркова недостатність (навіть якщо вони не вживали креатин окремо). Ось тобі причина і наслідок.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 15.08.2013 – 10:32

• 0

#179 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 15.08.2013 – 23:43

Перегляд дописуMr.Ripley (15.08.2013 – 01:17) писав:

про "вирубити/не вирубити" і швидкість. Про такі речі пишуть суто ідіоти. В ММА є бійці і 100, і 110 кг, і з чудовою швидкістю. Постав проти нього бійця з нижчої категорії - я б не сказав би шо "легший" має якісь шанси. Як і в боксі.
В ММА по-перше перчатки, по-друге все одно є обмеження. За бокс взагалі мовчу. Щодо мене, то в мене в житті якось все без драк обходиться, лише інколи і вага завжди була приблизно однакова, але серед знайомих як мінімум 3 людини, які вирубають важкоатлетів без проблем. Ще мені знайомий розповідав про часи Третього Рейху, він цікавився цим. Так ось там один єврей був серед ув'язнених, який важив 50 кг і займався боксом. Його ставили і проти 50-60-70 і навіть 90 кг. Він, здається, 40 поєдинків поспіль провів без поразок.
  • 0

#180 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 18.08.2013 – 12:00

а ну ведіть себе культурно

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1