Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.03.2013 – 17:04

Перегляд дописуДуша (18.03.2013 – 21:18) писав:

помітила, що все більше і більше серед українців з"являються ті, хто відмовляються від так званої "мертвої" їжі..цікаво почути різні думки з цього приводу :)
Я теж помітив що деякі верстви населення почали займатись безцеремонною підміною понять на свою користь. Бо питання, фактично, вигладає так : якщо я їм мясо забитого кабана, то це, виходить, мертва їжа. А якщо я відірвав з "кишками" перчину з живої рослини то вона, перчина, що ?...оживає від такого дійства ? Чи може вона воскресає наче Ісус після розпяття ? Чи, вегетаріанець, поспішаючи, швиденько ковтає перчину допоки вона ще в смертельній агонії ? навіщо ото чіплять лапшу заради підкреслення особистої значимості та намагання обманути самого себе ?

ПС. Цікаво, а якби та перчина залишалась, будучи відірваною, повністю живою ? То тоді, вегетаріанець, це хто ? Той хто пережовує своїми зубами живий організм і ковтає його ? Хіба не так ? Це ж до якого садизму потрібно дійти, щоб так жорстоко вбивати. Куди нам, маясоїдам, до ваших тортур над їжою ! Ми свого кабана хоч швиденько.., штрик і мий руки. А ви шо витворяєте з нещасною перчинкою ?...не приведи господи.
  • 1

#142 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2013 – 17:12

невпевнений що вегетаріанство це крок до здорового харчування. Не їсти смаженого і т.д. це так.
А варене чи печене м'ясо це добре
  • 0

#143 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.03.2013 – 17:43

нууу, мясо ще буває різним. кролик все-таки краще перетравлюється і засвоюється в порівнянні з кабанятиною наприклад
  • 0

#144 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2013 – 17:58

Перегляд дописуKassandra (19.03.2013 – 17:43) писав:

нууу, мясо ще буває різним. кролик все-таки краще перетравлюється і засвоюється в порівнянні з кабанятиною наприклад
я аж їсти захотів з того всього
  • 0

#145 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 10.04.2013 – 21:25

Перегляд дописуФабрегас (19.03.2013 – 17:12) писав:

невпевнений що вегетаріанство це крок до здорового харчування. Не їсти смаженого і т.д. це так.
А варене чи печене м'ясо це добре
Тю, а так деколи хочеться стейка з кров'ю... з гострим соусом, та й під хороше вино... :)
  • 0

#146 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2013 – 22:37

Перегляд дописуPredrag (17.01.2013 – 04:45) писав:

"...80% з них проживає в Інді".

Задайтесь питанням, а чому саме в Індії, а не в Україні?? Та якби у нас на деревах круглий рік росли апельсини і кокоси - українці зайняли б першість!... Але наш клімат - інший, і відповідно не сприяє цьому. Уявіть себе взимку десь в Карпатах, без м,яса і молока? Абсурд, на мою думку...
ви взимку одне мясо їсте?
  • 0

#147 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.04.2013 – 06:16

знову їм м'ясо. без нього і не наїдаєшся, і жизнь - не жизнь.
  • 4

#148 Гарна Дівчина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 23.07.2013 – 14:30

З мене точно вегетаріанка не вийде, з чоловіка тим більше. Ледь невеличкий петрівський піст витримали))) Чоловік говорив, що останні дні йому шаглик аж снився))) Але таки корисно поститися, вирішили, що наступний піст знову тримати будемо.

Повідомлення відредагував Гарна Дівчина: 23.07.2013 – 14:30

• 0

#149 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.08.2013 – 10:22

Розповім тоді про себе, раз тут така тема)
Раніше їв все і навіть не думав нічого змінювати. Але 4 роки тому стало бентежити здоров'я - синдром хронічної втомленості. Спав багато, майже нічого не робив(тобто не завантажував себе нічим), на інститут майже забив - все одно постійно втомлений ходив. Разом з тим я вів активний спосіб життя, на стадіоні 2-3 рази на тиждень бігав, ходив багато, не палив не пив. Звертався то різних лікарів - вони нічого конкретного сказати не могли. Як завжди в них "багато нервуєте" або "в вас не активний спосіб життя", багато всяких аналізів зробив, вже важко все згадати. Багато грошей витратили батьки, і все одно ніякого результату. Ззимку цього року(чи вже на початку весни, погано пам'ятаю) сходив до однієї бабки - вона молитвами вилікувала мене. Я знов почував себе добре. Але через деякий час(десь через через 2-3 тижні) я знов почав відчувати втомленість. І тоді я зрозумів - треба себе змінювати. Оскільки віруюча людина, то до людей добре відношусь і взагалі зла ні на кого не тримаю. Я зупинився на їжі. Спочатку хотів на сироїдство перейти. То день-два сире тільки їм, потім знову щось смажене варене і щось таке. До речі саме тоді мене на м'ясо дуже потягнуло. Бувало що 2-3 дні ходжу і думаю про м'ясо. Тоді їв. Потім заспокоювався, але через деякий час знову хотілось(хоча розумів що це погано). І так 3-4 зриви і м'яса вже не хотілось. Тоді я спитав одного знайомого як можна на сироїдство перейти. Він сказав що мені про сироїдство можна навіть і не думати найближчим часом і треба хоча б почати з вегетаріанства. Сам він веган, я його не бачив давно, пам'ятаю що були в нього зі шкірою проблеми(2 роки тому, коли в останній раз бачились) і він розповів про всі "міфи" про вегетаріанство. Розпопів що почуває себе краще на вегетаріанстві. Порадив мені почати просто з вегетаріанства і все. Я десь тиждень на вегетаріанстві був, а потім і взагалі вирішив краще бути веганом. Вірите чи не не вірите - але я почуваю себе дуже добре! Вже четвертий місяць все чудово зі здоров'ям!
Тому робіть висновки. Головне - не можна насильно себе відмовляти. Перехід повинен бути - ОСМИСЛЕНИМ. Якщо вам цікаво перейти на здорову їжу, то відмовтесь хоча б від м'яса деякий час. Бо не треба завантажувати себе дуже сильно, не кожен таке витримає. Лише від м'яса. Якщо почуваєте що ДУЖЕ-ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ, то з'їжте м'яса, нічого страшного, але потім збільшіть інтервал життя без м'яса. Потім так само можна і з рибою.
І не вірьте цим казочкам що без м'яса довго не живуть або слабке здоров'я. Челентано вегетаріанець, Задорнов вегетаріанець, Бернард Шоу 94 роки прожив на вегетаріанстві, та ще багато-багато жив/живе вегетаріанців і їх все більше і більше.
  • 1

#150 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.08.2013 – 11:18

Перегляд дописуslavaariec (09.08.2013 – 10:22) писав:

Якщо вам цікаво перейти на здорову їжу, то відмовтесь хоча б від м'яса деякий час.

Яке ж це здорове харчування без м"яса? А якщо спортом займаєшся, то взагалі.
Повністю навіть протеїновим коктейлем ти м"ясо не зможеш замінити.
  • -1

#151 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.08.2013 – 12:05

Перегляд дописуMr.Ripley (09.08.2013 – 11:18) писав:

Яке ж це здорове харчування без м"яса? А якщо спортом займаєшся, то взагалі.
Повністю навіть протеїновим коктейлем ти м"ясо не зможеш замінити.
Ти в цьому на 100% впевнений чи "ну так же всі кажуть"?
  • 1

#152 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2013 – 12:05

Перегляд дописуslavaariec (09.08.2013 – 10:22) писав:

Розповім тоді про себе, раз тут така тема)
Раніше їв все і навіть не думав нічого змінювати. Але 4 роки тому стало бентежити здоров'я - синдром хронічної втомленості. Спав багато, майже нічого не робив(тобто не завантажував себе нічим), на інститут майже забив - все одно постійно втомлений ходив. Разом з тим я вів активний спосіб життя, на стадіоні 2-3 рази на тиждень бігав, ходив багато, не палив не пив. Звертався то різних лікарів - вони нічого конкретного сказати не могли. Як завжди в них "багато нервуєте" або "в вас не активний спосіб життя", багато всяких аналізів зробив, вже важко все згадати. Багато грошей витратили батьки, і все одно ніякого результату. Ззимку цього року(чи вже на початку весни, погано пам'ятаю) сходив до однієї бабки - вона молитвами вилікувала мене. Я знов почував себе добре. Але через деякий час(десь через через 2-3 тижні) я знов почав відчувати втомленість. І тоді я зрозумів - треба себе змінювати. Оскільки віруюча людина, то до людей добре відношусь і взагалі зла ні на кого не тримаю. Я зупинився на їжі. Спочатку хотів на сироїдство перейти. То день-два сире тільки їм, потім знову щось смажене варене і щось таке. До речі саме тоді мене на м'ясо дуже потягнуло. Бувало що 2-3 дні ходжу і думаю про м'ясо. Тоді їв. Потім заспокоювався, але через деякий час знову хотілось(хоча розумів що це погано). І так 3-4 зриви і м'яса вже не хотілось. Тоді я спитав одного знайомого як можна на сироїдство перейти. Він сказав що мені про сироїдство можна навіть і не думати найближчим часом і треба хоча б почати з вегетаріанства. Сам він веган, я його не бачив давно, пам'ятаю що були в нього зі шкірою проблеми(2 роки тому, коли в останній раз бачились) і він розповів про всі "міфи" про вегетаріанство. Розпопів що почуває себе краще на вегетаріанстві. Порадив мені почати просто з вегетаріанства і все. Я десь тиждень на вегетаріанстві був, а потім і взагалі вирішив краще бути веганом. Вірите чи не не вірите - але я почуваю себе дуже добре! Вже четвертий місяць все чудово зі здоров'ям!
Тому робіть висновки. Головне - не можна насильно себе відмовляти. Перехід повинен бути - ОСМИСЛЕНИМ. Якщо вам цікаво перейти на здорову їжу, то відмовтесь хоча б від м'яса деякий час. Бо не треба завантажувати себе дуже сильно, не кожен таке витримає. Лише від м'яса. Якщо почуваєте що ДУЖЕ-ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ, то з'їжте м'яса, нічого страшного, але потім збільшіть інтервал життя без м'яса. Потім так само можна і з рибою.
І не вірьте цим казочкам що без м'яса довго не живуть або слабке здоров'я. Челентано вегетаріанець, Задорнов вегетаріанець, Бернард Шоу 94 роки прожив на вегетаріанстві, та ще багато-багато жив/живе вегетаріанців і їх все більше і більше.
знаю я одного мужика який курячи з 12 років, прожив вже 76 років, і чудово себе почуває, а кляті лікарі все брешуть про шкоду від нікотину, так само вони і про відмову від мяса кажуть.
  • -1

#153 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.08.2013 – 12:31

Перегляд дописуslavaariec (09.08.2013 – 12:05) писав:

Ти в цьому на 100% впевнений чи "ну так же всі кажуть"?

в чому впевнений?
В тому, що я попросту "не потягну" тренування і буду втрачати вагу замість набирати?
Чи замінити м"ясо повністю на протеїнові коктейлі? Це теж не дуже добре.

Організм потребує білок, жири і вуглеводи. І який сенс відмовлятись від білка?

Здорове харчування - це нежирне м"ясо (швидко засвоюється) або нежирний сир (повільно засвоюється), жири - рослинні, а не тваринні, а вуглеводи - довгограючі.

А м"ясо повноцінно замінити можна протеїновими коктейлями, американці так і роблять. Але ж постійно не будеш вживати лише коктейлі.
Ще є ідіоти від молока відмовляються, одну сою вживають, щастя велике.
  • 0

#154 slavaariec

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 10.08.2013 – 09:03

Перегляд дописуMr.Ripley (09.08.2013 – 12:31) писав:

в чому впевнений?
В тому, що я попросту "не потягну" тренування і буду втрачати вагу замість набирати?
Чи замінити м"ясо повністю на протеїнові коктейлі? Це теж не дуже добре.

Організм потребує білок, жири і вуглеводи. І який сенс відмовлятись від білка?

Здорове харчування - це нежирне м"ясо (швидко засвоюється) або нежирний сир (повільно засвоюється), жири - рослинні, а не тваринні, а вуглеводи - довгограючі.

А м"ясо повноцінно замінити можна протеїновими коктейлями, американці так і роблять. Але ж постійно не будеш вживати лише коктейлі.
Ще є ідіоти від молока відмовляються, одну сою вживають, щастя велике.
Ти яким саме спортом займаєшся? Навіщо тобі саме набирати вагу? Ось людина і спортом займається і веган(до того ж сироїд ще) - нижче на фото
Білки є і в рослинній їжі(насіння, горіхи, бобові), тому те що ти кажеш "не потягну", це стереотипи.

Зображення
Це друг знайомого. Як він пише "Веган-сыроед 2 года, стаж тренировок 2 года. Никаких добавок, протеиновых порошков, анаболиков. Никаких животных продуктов. Только свежие фрукты, овощи, орехи, семечки, зелень. Без срывов, не болел ни разу, терял вес 3 раза"
  • -1

#155 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 10.08.2013 – 23:23

Перегляд дописуslavaariec (10.08.2013 – 09:03) писав:

Це друг знайомого. Як він пише "Веган-сыроед 2 года, стаж тренировок 2 года. Никаких добавок, протеиновых порошков, анаболиков. Никаких животных продуктов. Только свежие фрукты, овощи, орехи, семечки, зелень. Без срывов, не болел ни разу, терял вес 3 раза"

ну і результат на лице) Було б чим хвалитись
Якшо ти вважаєш це нормально, то мені тебе шкода(

Американці вживають сою - як найбільшу альтернативу м"ясу. Типу високий вміст білка.
В Україні більшість сої ГМО. Протеїновий коктейль соєвий має жахливий смак, і хоча вміст білка більший, він гірше засвоюється, ніж "молочний".
  • -1

#156 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 00:04

нормально чувак виглядає. http://s.pikabu.ru/p...1_451416862.jpg отакі-во дівок не приваблюють
  • 0

#157 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 00:26

Перегляд дописуKassandra (11.08.2013 – 00:04) писав:

нормально чувак виглядає. http://s.pikabu.ru/p...1_451416862.jpg отакі-во дівок не приваблюють
може баскетболісток і приваблюють, звідки така категоричність
  • 0

#158 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 00:52

Перегляд дописуKassandra (11.08.2013 – 00:04) писав:

http://s.pikabu.ru/p...1_451416862.jpg отакі-во дівок не приваблюють

давай без фотошопу обійдемось
  • 0

#159 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 01:24

Перегляд дописуmurko (11.08.2013 – 00:26) писав:

може баскетболісток і приваблюють, звідки така категоричність

приваблюють і жирні, часто зовнішність - не головний фактор.

Але куди ліпше мати нормальну фігуру, аніж бути худим (як на фото), або жирним.
  • 0

#160 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.08.2013 – 10:14

де ж це він худий? нормальний, симпатичний чувак
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1