Перейти до вмісту

Вегетаріанці

вегетаріанці вегани сироїди

Повідомлень в темі: 197

Опитування: Вегетаріанці (25 користувачів проголосувало)

а хто ви?

1. всеїдний (19 голосів [76.00%])

Процент голосів: 76.00%

2. веган (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

3. сироїд (1 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

4. вегетаріанець (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

5. хочу стати вегетаріанцем (2 голосів [8.00%])

Процент голосів: 8.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2009 – 11:29

Перегляд дописуПанночка (19.06.2009 11:39) писав:

Довгожителі в Японії ніколи не їли м'ясо, тільки морепродукти, тому вони й живуть довше. Жири в рибі корисніші за жири в м'ясі.

Ніколи не чули вислів "що німцю добре..."?
Навіть в сусідніх регіонах населення має організми, схильні до різного типу харчування, а Ви збираєтесь порівнювати не просто два сусідні ареали, а материковий народ з острівним, та ще й різних рас. Ви справді вважаєте це розумним заняттям?
  • -1

#122 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.06.2009 – 12:52

Перегляд допису-=VJ=- (18.06.2009 23:12) писав:

Вчіть матчастину, не ганьбіться прилюдно.
У собаки при довжині тіла 0,75 метра довжина кишківника 4.5 метри. У людини при зрості 1,75 метра довжина кишківника 9 метрів. Тому мені нічого відрізати не треба. А Ви відрощуйте-відрощуйте. Тоді і поговоримо.

У будь-якому випадку будова травної системи людини не відноситься ні до хижаків, ні до травоядних. А займає проміжне положення всеядної істоти, якби не намагались вегетаріанці підрихтувати гомосапіенса під корову. От під горилу підігнати можна, але я не бачу сенсу шукати, наводити і порівнювати без кінця анатомічні дані з метою щось довести комусь. Головне , що я собі довів.

І я можу погодитись, що для переважної більшості населення традиційні погляди медицини (відносно незамінних амінокислот, мяса і т.д. ) є абсолютно істиними.

Я вже казав, що якщо у звичайної людини з раціону виключити мясо, то можуть початися хвороби. Для вегетаріанства необхідна духовна, світоглядна готовність (ну або нестача клепки в голові, кому так більше до вподоби)

Але традиційна медицина (наука) традиційною, але і вона не може пояснити виключення.
Показовим є скажімо голодування українця Голтіса. 40 днів без їжі. З них перші чотирнадцять без їжі і води. При чому з цих чотирнадцяти днів під кінець Голтісу довелося приховувати факт не вживання води від лікарів, оскільки ті ходили геть перелякані. Таких прикладів дуже багато.

Вегетаріанці теж виключенння. Скільки завгодно можна використовувати медицину та науку аби доводити шкоду вегетаріанства, але факт є фактом. Вони живуть, десятиліттями не їдять мяса і цілком здорові.

Ще одне виключення - це сироїди(сиромоноїди). Тобто вони не їдять усього, що і вегетаріанці ,але на додачу не їдять ще й будь яку їжу, яка проходить термічну обробку. Особисто спілкувався з одним із них. І доказував йому шкоду його системи харчування, як оце мені доказують шкоду тут ;) . На моє здивування він працює вантажником і за чотири місяці схуд лише на 1,5 кг. І до речі, казати "система харчування" теж неправильно - це спосіб життя.
Чим не загадка для науки? Хоча у них є своє наукове пояснення.

Цитата

Сыромоноеды или Монотрофные сыроеды употребляют в пищу только сырые растительные продукты строго одного вида за один раз. Они считают, что при этой диете сохраняются все энзимы и витамины. Это приводит к самоперевариванию пищи в желудочно-кишечном тракте человека без необходимости выработки энзимов самим человеком. При этом возрождается микрофлора толстого кишечника, которая начинает вырабатывать все недостающие аминокислоты и другие необходимые вещества, отсутствующие в растительной пище. Кроме того, улучшается процесс выработки тепла в организме. Все эти факторы уменьшают нагрузку от переработки продуктов и человек высвободившиеся резервы может использовать на восстановление здоровья, снизить объём потребляемой пищи[4], [5]. Последователи этой строгой диеты считают её наиболее естественной и видовой для человека.

Отож, не засуджуйте те, чого не розумієте.

І їште на здоров'я м'ясо, якщо воно приносить вам користь. ;)
  • 0

#123 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 18:42

Вегетаріанці що не їдять рибу можуть стріти проблему сивіння волосся в 25-30 років. І волося буде хворим. ну це якщо не приймати усілякі там спеціальні вітаміни
  • 0

#124 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.08.2009 – 14:41

Сектанти від веганізма стали відомі через свою неймовірну агресивність

_http://lurkmore.ru/%D0%92%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%8B
  • 0

#125 Вишенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Львів

Відправлено 10.08.2009 – 14:43

Свині для того щоб їх їли. Хто знає якесь інше призначення свиней?
  • 0

#126 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 14:47

Є ще суворіші борці за природність їжі - сироїди, які не тільки не їдять м'яса, а й вважають, що термічна обробка - це теж от Діяблы:

"Очищуються" за допомогою поту, гною, виадіння волосся,
_http://forum.syromonoed.com/index.php?topic=13.0

зубів,
_http://www.syroedenie.com/forum/showthread.php?tid=1185

і зупинки менструального циклу
_http://www.syroedenie.com/forum/showthread.php?tid=1229

приєднуйтеся...
  • 0

#127 Вишенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 14:50

Уууууужас. Люди їжте м'ясо.
  • -1

#128 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.08.2009 – 16:06

Перегляд дописуВишенька (10.08.2009 15:43) писав:

Свині для того щоб їх їли. Хто знає якесь інше призначення свиней?

люди для того щоб їсти, срати і розмножуватись, хтось знає інше призначення людей?
  • 2

#129 Вишенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 16:11

Перегляд дописуSergiy_K (10.08.2009 16:06) писав:

люди для того щоб їсти, срати і розмножуватись, хтось знає інше призначення людей?
Ти вже їх назвав
  • 0

#130 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 18:16

Цитата

Доигрались...
Пернициозная анемия. То есть...недостаток В12 или его невпитываемость.
Заставляют есть животные продукты, но я даже подумать об этом не могу.
Помогите...что есть/пить/делать?

Приблизний переклад:

гаплик дівчинці.

_http://community.livejournal.com/anti_vegetarian/624415.html

Спільнота антивагитаріянці
_http://community.livejournal.com/anti_vegetarian/

Страсті Гужові:
_http://community.livejournal.com/anti_vegetarian/481685.html

Цитата

«…Может у кого нибудь было такое что очень много газов было. У меня сейчас так что за день мог бы отстрелять всю дивизию вермахта. Ужас...ха....ну а по запаху чую продукт который недавно ел. Я знаю что газы ето свидетельство про гниение или токсикаю в кишечнике...что выделяетсья бацыла одним словом. Что ето может означать, может организм к такому ещё не готов, у кого-то такое было...как избавиться..или оставить как есть....?»
чоловік(?) розповідає про принади вегетаріянства і вогнепальну зброю

Иржічна сатира на досвід одного вегана.
Сміявсяледьневсцявся: :rolleyes::) рекомендую.

_http://community.livejournal.com/anti_vegetarian/642939.html#cutid1
  • 0

#131 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 01:03

Кахи...
Ну, я десь чула, що рослинні білки погано засвоюються клітинами організму. І що продукти тваринного походження просто необхідні людському організмові...
Але хто хоче, то й може хоч траву пасти, ібо має на те право.

Повідомлення відредагував WTF?: 24.10.2009 – 01:03

• 0

#132 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.08.2012 – 07:54

Рішила знову вернутись до вегетаріанства і, можливо, веган-дієти. Один раз я вже пробувала, але тоді не мала підтримки від чоловіка, а варити два різні обіди було забагато клопоту, ну і тоді я здалась. Тепер він підтримує цю ідею, дочка теж, хоч вона живе окремо. Найбільше помогло прийняти рішенння так, відразу, - подивилась за її порадою фільм "Земляни". Трохи збиралась з духом, спочатку не могла, але треба було. Як доросла людина, я маю знати, звідки береться м"ясо, що я стільки років їла, і маю нести за то відповідальність. Ясно, що всі знають, щоб мати м"ясо, то треба забити тварину. Не всі знають, у який спосіб те все робиться, а робиться то жахливо, щоб помякше сказати. Те що ми, люди, робимо з нашими співземлянами, нашими братами з інших видів, - можна би коротко описати словом "ЗВІРСТВО", тому нема ніякого оправдання. Не думаю, що ще колись зможу їсти м"ясо, що і добре!

Дотепер м"яса ми вживали не так вже й багато - раз або два на тиждень, переважно у ресторані, вдома рибу або і без. Тепер ми обоє не хочемо бути причетні до тортур і знущань над беззахисними тваринами. Фільм страшно і тяжко двитись, але це нам, а їм, тваринам - так жити.

Лев Толстой, до речі, писав, що "Не було б боєнь, - не було б воєн". У нього є стаття "Перший крок", яку написав ще у далекому 1909-му році після відвідин бойні. Подивившись фільм "Земляни" і зрівнявши його опис вбивства, - через сто років нічого не змінилось, навіть гірше - споживання м"яса зросло, отже кількість тортур зросла.

Линк до фільму, нажаль на-англійській, не знайшла нічого ближчого (фільм довгий, півтора години, ну то таке, хто бажає) :
Прихований текст

Також тепер буду дивитись на косметичні продукти, що мають позначку з "зайчиком" - не проводились досліди на тваринах. Я і не знала, що вже десь років з 10-ть або і більше вживаю зубну пасту і дезодорант власне такі. Пасту почала вживати, шукаючи причину сильних головних болів, однією з них, як я нарешті дочиталась, є сахарин, що є у кожній зубній пасті, крім отої, що я знайшла. Ну і той дезодорант не має алюмінію, що теж шкідливий. Ці продукти не треба тестувати на тваринах, бо вони не мають таких шкідливих складників, як інші. Навіть не знаючи ще про те, воно мені вже роками допомагає. Те, що добре для них - добре і для нас! Тепер будемо купляти і інші подібні і своїми грошима голосувати за милосердя.
  • 1

#133 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 16:58

Треба мати гарні доходи , щоб ним займатись)
  • 0

#134 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 25.12.2012 – 11:02

Адекватне харчування
Олександр Михайлович Уголєв вперше розробив теорію видового, або адекватного харчування, а також фундаментально вивчив фізіологію травлення, яка за його участі перетворилася в нову науку гастроентерологію.

Грунтуючись на фізіологічних особливостях травної системи людського організму, О. М. Уголєв установив, що людина не відноситься ні до травоїдних, ні до м’ясоїдних: вона - плодоїдна, тобто видовим харчуванням для людини є плоди: ягоди, фрукти, овочі, насіння, коріння, трави, горіхи і злаки.
Відповідно до цієї концепції, жири, білки, вуглеводи, і загальна калорійність їжі не є основними показниками її цінності. Справжня цінність їжі представляється її здатністю до самопереварювання (аутолізу) в шлунку людини і одночасно бути їжею для тих мікроорганізмів, які населяють кишечник і постачають нашому організму необхідні речовини.

Суть відкритого академіком Уголєва аутолізу полягає в тому, що процес переварювання їжі на 50% визначається ферментами, що містяться в самому продукті. Шлунковий сік лише «включає» механізм самопереварюванія їжі.

Вчений порівнював переварювання різними організмами тканин, що зберегли свої природні властивості і тканин, що піддалися термообробці. У першому випадку тканини розщеплювалися повністю, у другому ж випадку їхні структури частково зберігалися, що ускладнювало засвоюваність їжі і створювало умови для зашлаковування організму. Причому принцип «сироїдіння» опинився в рівній мірі застосовний не тільки до людини, але так само і до системи травлення хижаків: коли в шлунковий сік хижака поміщали сиру і варену жаб, сира розчинялася повністю, а варена тільки трохи деформувалася поверхнево, тому ферменти, необхідні для її аутолізу були мертві.
До першої, найбільш цінної, він відніс продукти, що вживаються в природному вигляді. Це - фрукти, ягоди та плоди чагарників, коріння, салати, горіхи, солодкий мигдаль, зерна злаків, каштани; із продуктів тваринного походження - тільки парне молоко і сирі яйця.

У другу групу, що характеризується помірним послабленням енергії, він включив овочі, клубні рослин (картопля тощо), варені зерна злаків, хліб і борошняні вироби, варені плоди дерев і чагарників; із продуктів тваринного походження - кип’ячене молоко, свіжоприготований сир, масло, варені яйця.

У третю групу увійшли продукти з сильним послабленням енергії, викликаним змертвінням, нагріванням, або тим і іншим одночасно: гриби (які нездатні самостійно накопичувати сонячну енергію і існуючі за рахунок готової енергії інших організмів), сири тривалої витримки, сире, варене або смажене м’ясо, риба, птиця, копчені та солоні м’ясні продукти, дичина.
Міф про недостатність білків

«Вегетаріанцям не загрожує білкове голодування; важко уявити собі різноманітну вегетаріанську дієту, яка не перевищувала б людської потреби в білках». (Пааво Айрола, один з кращих дієтологів XX в.)

«При спільному вживанні овочів, зернових і молочних продуктів, більшість вегетаріанців в день отримують подвійну порцію протеїну». (Доктор Ф. Стейра, Гарвардський Університет)

Найбільш поширеною «проблемою» людей, які замислюються про перехід на вегетаріанську дієту, є забезпечення організму білком. Багато хто думає, що, відмовившись від м’ясних страв, вони будуть відчувати дефіцит протеїну. Найчастіше люди задають саме це питання: «А де вегетаріанці беруть білок? Адже протеїн і багато незамінних амінокислот знаходяться тільки в м’ясопродуктах!» Зрозуміло, це помилкове твердження і зайве питання. На нього можна відповісти просто: «Ми беремо їх звідти ж, звідки вони потрапляють у м’ясо тварин - з овочів і фруктів».

Білки являють собою великі молекули, побудовані з більш дрібних - амінокислот. Існують 22 амінокислоти, при цьому вважається, що кілька з них (8 у дорослих і 9 у дітей) не можуть бути синтезовані організмом і повинні бути отримані з їжі або поставлені мікрофлорою кишечнику, тому їх називають «незамінними». «Повним» називається той білок, який містить всі 22 необхідні амінокислоти.

Слід особливо підкреслити, що важливо не те, скільки «повноцінного білка» можна отримати з одного окремо взятого продукту, а загальна кількість споживаних людиною амінокислот. Нашому організму потрібні не самі білки, а саме амінокислоти, які не бувають «рослинними» або «тваринними». Тому твердження про необхідність тваринного білка для людини не має під собою ніяких підстав. Повноцінні білки з усім набором амінокислот містяться у всіх листових овочах, що містять хлорофіл, у всіх видах горіхів, в деяких фруктах (груші, хурма, абрикоси), а також в пророслих зернах пшениці та інших злаках.

Багатим джерелом рослинного білка є сочевиця, квасоля та інші види бобових, соя і соєві продукти (в тому числі такі, як тофу і окара), харчові каштани, масло амаранта. Тваринні білки в надлишку містяться у всіх видах молочних продуктах: в сирі, молоці, ряжанці, в сирах і т.д.
http://sd.org.ua/news.php?id=21516
  • 1

#135 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 04:45

"...80% з них проживає в Інді".

Задайтесь питанням, а чому саме в Індії, а не в Україні?? Та якби у нас на деревах круглий рік росли апельсини і кокоси - українці зайняли б першість!... Але наш клімат - інший, і відповідно не сприяє цьому. Уявіть себе взимку десь в Карпатах, без м,яса і молока? Абсурд, на мою думку...
  • -1

#136 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 21:18

помітила, що все більше і більше серед українців з"являються ті, хто відмовляються від так званої "мертвої" їжі..цікаво почути різні думки з цього приводу :)
  • -1

#137 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 21:42

Теми про вегетаріанство об'єднав

І я люблю м'ясо. Подобається відчувати себе на вершині харчового ланцюга.
  • 0

#138 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 00:49

Візьме тебе динозавр, поставить собі на тарілку — тоді відчуєш себе на вершині харчового ланцюга.
  • 0

#139 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.03.2013 – 01:15

вже з місяць я не їм м'яса, до того місяців 8 не їла червоного, а лише куру.
що я можу сказати. білків мені вистачає, все нормально. та іноді якось скучно без засмаженого кабана. чи хоча би шматочка курки.
смуток заїдаю рибою або кисломолочними продуктами, які дуже люблю.
почуваюся добре.
  • 0

#140 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 02:05

Цитата

що я можу сказати. білків мені вистачає

Як ти це визначаєш? Нестача вживання білків проявляється тільки після довгого часу.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 19.03.2013 – 02:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних