Перейти до вмісту

Загублені...

Повідомлень в темі: 63

#61 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.06.2010 – 09:30

Перегляд дописуNameless One (24.06.2010 00:57) писав:

Як ви гадаєте, шановний - це через невдачі на любовному фронті, спричинені швидкою смертю всіх його обраниць, чи може попри всі намагання бути джедаєм, Саїд створений для темної сторони?
здається в серіалі все конкретно пояснено, шановний) можете згадати ту саму Клер - з нею трапилось те саме)
хочу додати чому я так типу люто відкликуюсь до тих, хто пише, що серіал гімно і нічого не зрозуміло - просто практично все в серіалі пояснено, також якщо щось хтось не зрозумів то для цього існують спеціальні коментарі сценаристів...тому і дратує, коли хтось наприклад пише " серіал фігня, нічого не зрозумів, шо то за острів був і шо це паралельно з ним за реальність була???!!! "
от.

Перегляд допису---- (24.06.2010 02:07) писав:

Не дививсяґґґґ. і не збираюсь. Серіали - зло, затягують. Жінки їх люблять.
а інет тіпа не затягує)
  • 0

#62 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2173 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 11:17

Перегляд дописуTeo (24.06.2010 10:30) писав:

здається в серіалі все конкретно пояснено, шановний) можете згадати ту саму Клер - з нею трапилось те саме)
хочу додати чому я так типу люто відкликуюсь до тих, хто пише, що серіал гімно і нічого не зрозуміло - просто практично все в серіалі пояснено, також якщо щось хтось не зрозумів то для цього існують спеціальні коментарі сценаристів...тому і дратує, коли хтось наприклад пише " серіал фігня, нічого не зрозумів, шо то за острів був і шо це паралельно з ним за реальність була???!!! "
от.

Клер теж помирала і воскресала? А перед тим вона була кіллером і для Лайнуса вбила кучу народу виключно з власної доброї волі? Хм.. Не знав. Це сценаристи так прокоментували? :happy1:
Серіал гімно не тому що там щось не зрозуміло. Це якраз плюс - коли є неоднозначні моменти які заставляють трохи напружити мозок і подумати. В серіалі вдало розкриті характери кількох героїв. Але сюжетна лінія якраз погана. Не через те що щось незрозуміло, а через те що вона дуже нелогічна і в ній багато зайвого.
  • 0

#63 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 13:25

омг. маю на увазі зміну характеру, вона також стала " отмороженою " як і Саід. а щодо смерті і воскресіння - про це було в серіалі, Ололок воскресив його з очевидних причин ( можеш запитати з яких ).

ага, нехай. кажи конкретно, що там не логічно.
  • 0

#64 Світле

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.09.2014 – 10:58

Захоплюючий, трохи заплутаний сюжет. але безперечно хороша серія, на мій погляд
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних