Перейти до вмісту

Загублені...

Повідомлень в темі: 63

#41 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.06.2010 – 18:08

ти подивився всі 6 сезонів, щоб спеціально розкритикувати серіал? О_о
чувак, перестань сюди писати, ти смішний)))
  • 0

#42 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 23.06.2010 – 18:36

Nameless One

Я думаю, що можна засуджувати вже хоча б тоді, коли дивишся серіал через силу і додивитися його до кінця немає ні натхнення, ні бажання.
  • 0

#43 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.06.2010 – 19:07

Цитата

Не люблю людей які не знаючи теми стверджують щось, керуючись чужими відгуками.

во, а це 100 пудів правильно!
  • 0

#44 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 19:07

Перегляд дописуTeo (23.06.2010 19:08) писав:

ти подивився всі 6 сезонів, щоб спеціально розкритикувати серіал? О_о
чувак, перестань сюди писати, ти смішний)))
Ні, я терплячий. І вкотре спокійно повторю що я подивився всі 6 сезонів щоб сформувати однозначний висновок, а також що не маю звички щось покидати напризволяще. Якщо я починаю дивитись якийсь фільм чи серіал то зазвичай дивлюсь його до кінця. Вийнятком був хіба LEXX, який перестав дивитися після першого сезону.
Що до "Загублених" то мені трохи був цікавим перший сезон. В плані взаємовідносин персонажів і впливу їх минулого. Вартими уваги були особисто для мене характери Саїда і потім ще Лайнуса. Але далі почалась всіляка псевдонаукова мурня, постійні зміни сюжету, мотивації героїв і просте розтягування ефірного часу.
  • 0

#45 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 19:15

Перегляд дописуNameless One (23.06.2010 20:07) писав:

Ні, я терплячий. І вкотре спокійно повторю що я подивився всі 6 сезонів щоб сформувати однозначний висновок

Цитата

я подивився 6 сезонів спеціально для того щоб мати повне право розкритикувати серіал.

• 0

#46 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 19:30

Жодних суперечностей в цьому не бачу. Хоча сперечатись з гіком, повернутим на "Загублених", марно. Особливо коли він вважає що я подивився серіал спеціально щоб його обгадити. А може і повернувся на "теревені" лише заради того щоб кинути жменьку лайна на цей бездоганний шедевр.

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.06.2010 – 19:30

• 0

#47 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 19:53

ти робиш якісь дивні висновки і, як видно, не знаєш жодного іншого ставлення до серіалу окрім як - ярий фанат і навпаки. є ішні люди, є інші погляди. тисячі іх.
а ще ти з чогось взяв, що я щось про тебе думаю...
мене дивувало одне: ти написав, що подивився 5 сезонів і прокоментував це як " херня якась ", а вже в наступному дописі ти пишеш, що закінчив дивитися серіал і висновок " херня якась ". от мене і зацікавило це. це всеодно, що глянути 10 серій ранєток, сказати " херня " і продовжувати дивитися їх до кінця, щоб скласти враження.
от це і є - херня якась.
  • 0

#48 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 20:12

Я роблю цілком закономірні висновки бо з усіх твоїх дописів у цій темі я не побачив жодної фрази суто по "Загублених" крім вкрай позитивного відгуку про фінал. А решта дописів - це приставання до всіх хто тут відписався.

Звісно я не заперечую що в кожного свої погляди. Але загалом їх можна однозначно поділити на "подобається" і "не подобається".

Чому я продовжував дивитись серіал я вже пояснив вище. Якщо ти не здатен зрозуміти що інколи треба дочитати нудну книжку чи додивитися нудний фільм до кінця, чи доробити якусь нецікаву справу, просто заради того щоб не залишати все напризволяще, то я можу лише поспівчувати. Чи позаздрити. It depends...
  • 0

#49 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.06.2010 – 20:23

Цитата

Якщо ти не здатен зрозуміти що інколи треба дочитати нудну книжку

во, я якраз хотів дати приклад (аналогію) про книжку... припустимо ти читаєш якусь книжку, прочитав перші 20 сторінок і кидаєш її бо якась нудна фігня... проте кінцівка в тої книжки може тобі навпаки дуже б сподобалась... і змінила б твою думку на протилежну... але ти про те вже не дізнаєшся... бо забив на неї...

аналогічно про фільми, серіали. музику тощо...

п.с. Тео, як пані Сенссоріка мені радила "стриманішим треба бути"... і толерантнішим. :happy1:

Повідомлення відредагував Amarok: 23.06.2010 – 20:24

• 0

#50 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 23.06.2010 – 20:45

Перегляд дописуAmarok (23.06.2010 21:23) писав:

во, я якраз хотів дати приклад (аналогію) про книжку... припустимо ти читаєш якусь книжку, прочитав перші 20 сторінок і кидаєш її бо якась нудна фігня... проте кінцівка в тої книжки може тобі навпаки дуже б сподобалась... і змінила б твою думку на протилежну... але ти про те вже не дізнаєшся... бо забив на неї...

Інший варіант. Ти починаєш читати книгу і розумієш, що вона не просто нудна, безграмотно написана, так ще й шрифт нечитабельний. ну то може варто зробити висновок ще на перших сторінках? чи варто тратити свій час, під час якого можна було б зробити багато чого іншого?
  • 0

#51 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.06.2010 – 21:01

Перегляд дописуAmarok (23.06.2010 20:23) писав:

аналогічно про фільми, серіали. музику тощо...

п.с. Тео, як пані Сенссоріка мені радила "стриманішим треба бути"... і толерантнішим. :happy1:
якщо мені одразу не подобається, то і потім не сподобається. а навіть якби, то мені байдуже, якщо ж реально знайти щось краще.
інше діло коли необхідно це зробити.

і таки омг, омг 6 сезонів себе мучити. Неймлес, та ти мазохіст. Глянь Санта Барбару.)
  • 0

#52 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:01

Перегляд дописучорно-біла (23.06.2010 22:01) писав:

і таки омг, омг 6 сезонів себе мучити. Неймлес, та ти мазохіст. Глянь Санта Барбару.)
В мене багато вільного часу, якого іноді просто нікуди подіти. Тож ті 6 сезонів навіть допомогли мені трохи чимсь себе зайняти довгими літніми вечорами.
І 6 сезонів це небагато. Враховуючи що продюсери "Загублених" безбожно халявлять і в одному з сезонів взагалі всього 14 епізодів. Сором і ганьба.

Цитата

Інший варіант. Ти починаєш читати книгу і розумієш, що вона не просто нудна, безграмотно написана, так ще й шрифт нечитабельний. ну то може варто зробити висновок ще на перших сторінках? чи варто тратити свій час, під час якого можна було б зробити багато чого іншого?

Не знаю як у інших але в мене таких випадків не траплялось. Якщо я обираю собі якусь книгу, то вона мені подобається. Мабуть я досить прискіпливий у виборі і всякий треш відкидаю одразу глянувши в опис.

Втім стосовно серіалів трохи інша ситуація. Можна подивитися половину пілота і зрозуміти що це не твоє. А можна подивитися перший сезон, який видасться досить непоганим, і тоді уже якось не хочеться залишати перегляд, навіть коли далі починається брєд.
  • 0

#53 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:11

Nameless One, ололо, ну да, можеш мені позаздрити бо таки да, я нудні, не цікаві, сірі книги/фільми/справи відкидую відразу, хочеться свій вільний час на щось, що варте уваги потратити.
Amarok, так я стриманий. просто також у відповідь заздрю людям, які можуть дивитися 100 серійні серіали, які їм не подобаються лише для того, щоб пересвідчитись, що так, він їм не подобається - точніше заздрю такій впертості шолі..
Ласочка, плюс адин)
ЧоБі, плюс два))

лост форева, я не шкодую, що дивився і все мені сподобалось, бо якби не подобалось - не дивився б=)

Перегляд дописуNameless One (23.06.2010 23:01) писав:

І 6 сезонів це небагато. Враховуючи що продюсери "Загублених" безбожно халявлять і в одному з сезонів взагалі всього 14 епізодів. Сором і ганьба.
біда, що ж ти робив в " зайвий " час?

Перегляд дописуNameless One (23.06.2010 23:01) писав:

Втім стосовно серіалів трохи інша ситуація. Можна подивитися половину пілота і зрозуміти що це не твоє. А можна подивитися перший сезон, який видасться досить непоганим, і тоді уже якось не хочеться залишати перегляд, навіть коли далі починається брєд.
да ви наркоман, батюшка...
  • 0

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:18

Перегляд дописуTeo (23.06.2010 23:11) писав:

да ви наркоман, батюшка...
сказав гік, повернутий на "лості" :happy1:
  • 0

#55 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:20

Перегляд дописуNameless One (23.06.2010 23:18) писав:

сказав гік, повернутий на "лості" :happy1:
троль! я тебе вичислив! ти тролььььь!!

кстаті, шо означає " гік ", я не в тємі =)
  • 0

#56 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:35

Перегляд дописуTeo (23.06.2010 23:20) писав:

кстаті, шо означає " гік ", я не в тємі =)

Ой вже? Людина що так віртуозно володіє фразами типу "ололо" і "троль" не знає значення слова "гік\geek"?
  • 0

#57 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 22:50

ти б або переклав його або б відразу по англ. написав шолі. граматєй аз єсмь.
ну тепер я зрозумів, що ти мав на увазі і також зрозумів, що насправді в тебе немає більше ніяких слів, тому ти перейшов на такі слова, нічим не аргументовані) просто я б ніколи не подумав про людину, яка пише " мені подобається це ", що вона повернута на цьому ( до того ж двічі О_о ), а ти написав, тим самим показавши своє справжнє лице звичайного троля)
а я думав ти цікавіший екземпляр, ех(
  • 0

#58 МегаРавлик

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 23:46

Подивився перші 3 сезони (2й напевно найкращий, з тих, що бачив), на четвертий вже терпіння не стало та й відверто всяка надприродна фігня в серіалі стала відбуватись - "по замовчуванню" припустив, що їх усіх врятували, і покінчив з тим. Ще бісили оці постійні вставки типу з минулого життя "загублених", які фактично ж до основного сюжету мали третьорядне значення, вже з середини другого сезону довелось їх прокручувати.
  • 0

#59 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 23:57

Перегляд дописуTeo (23.06.2010 23:50) писав:

ну тепер я зрозумів, що ти мав на увазі і також зрозумів, що насправді в тебе немає більше ніяких слів, тому ти перейшов на такі слова, нічим не аргументовані)

та ні, шановний мій опоненте. я просто вирішив перейти на вашу манеру спілкування, щоб вам було простіше і щоб для вас був більш зрозумілим лексикон, мною використовуваний. словниковий запас у мене ще досить об'ємний, але наша дискусія на превеликий жаль відхилилася від теми. адже ви дуже вперто не хочете зі мною розмовляти про цей неякісний серіал, а більше схиляєтеся до обговорення моєї скромної персони. мені дуже лестить таке відношення, але я прагну побачити ваші роздуми про дуальність характеру Бена Лайнуса, чи, скажімо, про причини кардинальної зміни поведінки Саїда Джара наприкінці сезону. Адже постійні метання між ворожими таборами цим арабським лицарем, як мінімум дивують. Як ви гадаєте, шановний - це через невдачі на любовному фронті, спричинені швидкою смертю всіх його обраниць, чи може попри всі намагання бути джедаєм, Саїд створений для темної сторони?

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.06.2010 – 23:59

• 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.06.2010 – 01:07

Не дививсяґґґґ. і не збираюсь. Серіали - зло, затягують. Жінки їх люблять.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних