Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.05.2007 – 21:46

Блін, важко говорити з людиною, яка не читала моїх постів. Вернись і перечитай ще раз!!!!!

Цитата

Зробимо цю дату святом перемоги народів світу над фашизмом, віддамо належне ВСІМ тим, що боролися з гітлеризмом — ліквідуємо ще один привід для незгоди. Але святкувати перемогу російського імперкомунізму над поневоленими народами, зокрема над українським, змушувати українців святкувати своє «визволення» ще жорстокішим окупантом — і підло, і недалекоглядно.
зокрема ще раз http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=115331
  • 1

#82 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2007 – 21:51

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 20:19) писав:

Завтра 09.05 у Польщі звичайний робочий день.
У Польщі й сьогодні робочий день... але не звичайний: День визволення від фашизму в них сьогодні. Хоча й робочий. Вам вихідний муляє чи назва свята?..
  • 0

#83 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.05.2007 – 22:58

Перегляд дописуЛастівочка (8.05.2007 22:16) писав:

агласітє весь спісок, шоп понятно було. Я - бандерівка, і шо? Шо ти хоч мені сказати, прочитавши мої пости? Маркосе...............................
Я теж за оголошення списку! А то якось негарно виходить.

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 22:32) писав:

Мій прадід зник безвісти на Курській дузі, то ви хочете сказати шо він був потеційним окупантом України ?
Йдеться не про окремих вояків а про те чи були ті події перемогою (на скільки я зрозумів з постів " патріотів-націоналістів")
  • 0

#84 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 09.05.2007 – 00:14

Цей день треба зробити днем пам'яті про жертви в Німецько-Радянській війні (можна й иншу назву, але не Другої Світової, бо вона на 9 травня 1945 року ще не закінчилась). Дехто тут пише, що треба чомусь порадіти, але я зовсім не бачу хоч найменшої причини радіти перемозі одного окупанта над иншим. Тому будь-які святкування в цей день недоречні, це має виглядати як, наприклад, чергова річниця Чорнобилю.
  • 0

#85 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.05.2007 – 04:49

Якщо вважати ветеранів Червоної армії героями визволителями, то заради справедливості треба визнати героями і воїнів Фашистської Німеччини. Принаймні вони захищали однакові цілі, й у результаті перемоги були б сьогодні нашими "визолителями".
Тож якщо ви вшановуєте пам'ять НКВДистів, то і вшануйте і фашистів визволителів. Між ними знак рівняння.

:D УПА в один рядок ставити з ними некоректно.

Повідомлення відредагував ІІІ особа 1ни ч.р.: 09.05.2007 – 04:50

• 0

#86 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:03

Перегляд дописуzav (8.05.2007 21:51) писав:

У Польщі й сьогодні робочий день... але не звичайний: День визволення від фашизму в них сьогодні. Хоча й робочий. Вам вихідний муляє чи назва свята?..
Якого свята?

Я вчора спеціально обговорював з рідним братом оту неймовірно дивну ситуацію, коли на 15 році незалежності України молоді особи патріотичної спрямованості стоять абсолютно на українорадянських позиціях у різних політичних питаннях, зокрема щодо "святкування" так званого "Дня побєди".
Тут важко щось додати після виважених постів "Ластівочка", "Киря", ІІІ особа 1ни ч.р. чи "Olexandr". Дійсно - святкуйте "Дєнь Чєрнобиля". Комуністи=фашисти. Ось і все.
А щодо Польщі. Поляки максимум віддають Красній Армії то "оцелічєлі". Але не "освободічелі". Визволителі - визволили і забираються, а не всиляються у "визволені" помешкання.
До поляків завжди ставився гарно, бо це був найвеселіший соціалістичний барак. До того ж поляки Ян Павел ІІ та Валенса зломали хребет комунізму.

Повідомлення відредагував Weber: 09.05.2007 – 08:06

• 1

#87 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:10

Знаєте трохи дивно і неприємно бачити як щороку, 9 травня, керівники нашої держави щиро вітають і обдаровують енкаведистів, бійців внутрішніх військ і совєтської армії, які брали участь у жахливих злочинах проти нашого народу. Дякують їм. Низько вклоняються. Вояки ж УПА та дивізії ”Галичина” з узбіччя похмуро спостерігають за цим блюзнірством. Їм тужно дивитися, як впевнено йдуть Хрещатиком ветерани окупаційної армії, організатори голодоморів, люті ненависники наших героїв.(с)

Повідомлення відредагував Ластівочка: 09.05.2007 – 08:13

• 1

#88 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.05.2007 – 08:18

Перегляд дописуzav (8.05.2007 22:51) писав:

Чим відрізняється, скажімо, день визволення від нацизму нічим по своїй суті не відрізняється від дня знань чи дня тракториста. Якщо другі два свята святкують (і то на роботі) лише зацікавлені люди, то у Польщі та ж сама ситуація. Чи, може, ви святкуєте день тракториста?
А вихідний мене муляє, я через нього (і ще 1 попередній) здаватиму залік з фізкультури аж на екзаменаційній сесії... :D
  • 0

#89 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:27

Перегляд дописуЛастівочка (9.05.2007 09:10) писав:

Їм тужно дивитися, як впевнено йдуть Хрещатиком ветерани окупаційної армії, організатори голодоморів, люті ненависники наших героїв.(с)
А це просто люди організували голодомор ? Дуже цікаво, чим це винна перед вами людина наприклад 1920 року народження, як пройшла всю війну і пару разів пройшла по Майдану ?
  • 0

#90 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:30

Ті хто справді воювали, вже давно у сирій землі. А ті хто стукали і шестачили - тепер "празднуют побєду".
  • 1

#91 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:36

Без коментарів, в тему......

На ім'я сільського голови села Н. Заліщицького району із Східної України прийшов лист такого змісту: "Я, колишній солдат спецгрупи НКВД, яка під маркою бандерівців у 1944-1945 pp. проводила масові вбивства невинних людей на Тернопільщині.

Наша група позбавила життя не один десяток людей, яких ми вбивали ніби за симпатії до совітської влади, і ось нині, на схилі літ, стоячи над могилою, хочу висповідатись, розповісти правду, хто насправді проводив оті криваві акції. Мені привиджуються ті нещасні, які просили в нас пощади, але пощади їм не було... Часто у снах чую крик чотирирічного хлопчика: "Не бий мого татка!" Він вирвався із рук нашого старшини, притім укусив його за палець. Тоді старшина вхопив хлопчика за ніжки і з усього маху вдарив ним об стінку головою... Мозок із розбитої голови дитини бризнув по хаті, на нас, на наші руки, на обличчя... Я за той час розстріляв двох сестричок 10-12-ти років... Вони заціпеніли від жаху і навіть не розуміли, що відбувається. Батько і мати на колінах благали нас, щоб ми пожаліли хоча б дітей і теж не розуміли, за що їм така кара, просили: "Хлопці, схаменіться, ми ж нічого не винні...” (Вони думали, що ми бандерівці). А ми звинувачували їх в тому, що їхніх старших два сини пішли на фронт. Хоч ми добре знали, що людей призовного віку забирали силою, не питаючи, хоче хтось іти на війну чи ні. Таких випадків було багато. Але мені запам'ятався особливо оцей... Голос того хлопчика: “Не бий мого татка!” Зойки нещасних сестричок та їхніх батьків останнім часом переслідують мене вдень і вночі... Пішов я у церкву і висповідався... Старенький священик зблідлими устами прошепотів: “Сину, великі твої гріхи, але оскільки ти каєшся, і що тебе змушували скоїти такий гріх твої командири, я як священик можу дати тобі розгрішення... І дам, але тільки тоді, коли ти напишеш у ті села, де ви проливали невинну кров, та ще й під чужу марку”. Я знаю, пане голово, що цього люди не простять мені ніколи – надія тільки на Бога... Адже ішов я убивати людей не сам від себе... Це вони, наші командири-чекісти, змушували нас... Завжди, коли ми, солдати, відмовлялися когось убивати, погрожували: “Хотітє бить чістенькімі?!! Растреляєм саміх как собак!!!” Ми боялися один одного і ніколи поміж собою не обговорювали свої вчинки, навіть під час пиятики... Але коли через якийсь час наш старшина через необережність сам у себе вистрелив з автомата і в муках помер, ми мовчки переглянулись і неначе проговорили: “Оце тобі, гаде, за тих невинних людей, за того хлопчика...” Хоч у самих теж були руки в крові... Розкажіть, пане голово, усім у селі про мого листа... Най знають люди, хто насправді знищив їх сусідів... Не бандерівці, ні! ! !

Це ми, чекісти, так криваво провокували наших людей...”

P.S. І треба ж такому бути. Головою сільської ради був якраз син одного із братів, що пішли 1944 р. на фронт, того самого батька, що їх сестричок і братика було знищено нелюдами-чекістами у березні 1945 р Голова, читаючи листа, ридав і в розпуці бив кулаками об стіл... У неділю-пішов до церкви і на сповіді покаявся за свій гріх, що протягом багатьох років він і його родина носили в серці образу і гнів та проклинали невинних героїв повстанців УПА, які полягли у боротьбі за волю України... Ось так перевдягнені і замасковані енкаведисти мордували людей, а вину складали на бандерівців. На сповіді ридали обидва: голова і священик.

м. Долина на Івано-Франківщині

За матеріалами газети "За Українську Україну"

Повідомлення відредагував Ластівочка: 09.05.2007 – 08:37

• 1

#92 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:37

Перегляд дописуWeber (9.05.2007 09:30) писав:

Ті хто справді воювали, вже давно у сирій землі. А ті хто стукали і шестачили - тепер "празднуют побєду".
да, пан Вебер, вам тут гарно язиком ляпати, ви там небули. Ну так давайте тоді припустимо, що і воїни УПА,які зараз живуть теж "стукали і шестачили ".
  • 0

#93 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:44

Перегляд дописуMarcos (9.05.2007 08:37) писав:

да, пан Вебер, вам тут гарно язиком ляпати, ви там небули. Ну так давайте тоді припустимо, що і воїни УПА,які зараз живуть теж "стукали і шестачили ".
так і це можна припустити. Хто зараз не рядиться у воїнів УПА. Для цього всього і потрібна люстрація.
  • 1

#94 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:50

Перегляд дописуMarcos (9.05.2007 09:37) писав:

Ніхто з нас там не був, а хто був - пішов у вічність давно...І не треба тут переконувати один одного, а просто віддати данину полеглим....І кожен вправі зробити це, як вважає за потрібне...А бризкати слюною чи ядом на монітор від неосвіченості, чи від того, що хтось має іншу думку - не гігієнічно
  • 1

#95 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:52

Перегляд дописуWeber (9.05.2007 09:44) писав:

так і це можна припустити. Хто зараз не рядиться у воїнів УПА. Для цього всього і потрібна люстрація.
хм...дуже цікаво .Здаєтьс що всі прблеми вирішать, якщо вам відкриють всі архіви. Не всі хто дійшов до Берліну, або просто загинули працювли в НКВД, це давно вже пора зрозуміти.
  • 0

#96 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 08:58

Перегляд дописуMarcos (9.05.2007 09:52) писав:

хм...дуже цікаво .Здаєтьс що всі прблеми вирішать, якщо вам відкриють всі архіви. Не всі хто дійшов до Берліну, або просто загинули працювли в НКВД, це давно вже пора зрозуміти.
Так ніхто з учасників дискусії не має нічого проти цього дня, лише наголошують, що не свято, а скорше день жалоби по загиблим
  • 1

#97 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ:)

Відправлено 09.05.2007 – 09:07

вітаю всіх зі святом! :D
  • 0

#98 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 09:11

Треба було краще написати, радянських гопів, бо вели вони себе на території України як гопи а не як металюги ))
  • 0

#99 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 09:14

Теми з"єднав.
  • 0

#100 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 09:25

Перегляд дописуMarcos (9.05.2007 08:52) писав:

Якщо НАМ відкриють архіви. Або Ви не уважно читаєте, або вже почали святкувати СВОЄ свято. Вам Ластівочка добре зауваження робила - читайте уважніше!
1. Ніхто не казав, що ті, хто дійшов до Берліна чи тим більше загинув - працювали в НКВД.
2. Відкриті архіви покажуть, що 90% вєтєранов, які ще зараз живуть - то політработнікі і НКВДисти.
3. Тому вони і їхні діти з внуками, які знають про це, так не хочуть відкривати архіви. Краще казати "Ми побєділі", скриваючи, що справжні переможці (гарматне мясо комуняків) вже давно у землі, або ледве животіють, а загранотрядчікі і НКВДісти і далі непогано живуть.
Але й цьому прийде кінець. У Польщі так сталося цього року, коли усім комуністичним служакам забрали великі пенсії, а колишніх сексотів вигнали з університетів.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних