Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#681 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.05.2013 – 17:08

пам’ятає тут хтось юзерку "Йа_Яблучко" (чи якось так)? її стаття на сайті франківському викликала страшну хвилю обурення і сварок в коментах, стаття і справді спірна. йдеться про упа, націоналізм і день перемоги
http://typical.if.ua/blog/view/71
  • 0

#682 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.05.2013 – 17:34

Було б чого обурюватися. Звичайна спроба спростити історію.
  • 0

#683 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 17:47

Я от навіть не знала, як на статтю реагувати, мабуть тому що в політиці та історії я теж агностик :) В основному тому, що справді дуже мало знаю про них (хотілось би більше, та лінь), так що в політичні-історичні суперечки не вв’язуюсь, завжди вважала, що у будь-якому конфлікті кожна сторона чимось керується, по-своєму права, і тут вже треба осуджувати не країни чи організації, а конкретних людей, які заварюють каші і потім насаджують масам своє бачення.
Але мені здалось, що Ліда теж не всього знає, щоб могти отак впевнено роздумувати на тему, вона в коментарях говорила про те, що у нас історію викладають дуже однобоко, а сама статтю написала не менш однобоку.

А оце:

Цитата

Ще у 50-х роках бандерівці хотіли перерізати всю сім'ю моєї бабусі, батько якої був головою колгоспу. Вони врятувалися, але моє ставлення до УПА навряд чи покращиться. І мені байдуже, чи це були переодягнуті НКВД, чи справжні бандерівці - факт є фактом.
взагалі трохи в ступор поставило
  • 0

#684 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2013 – 17:54

Перегляд дописуКрихітка (09.05.2013 – 17:47) писав:

А оце:

взагалі трохи в ступор поставило
я на цьому моменті зрозуміла, що сприймати серйозну ту статтю не варто
звичайна спроба шось там полялякати

якщо "байдуже" - то значить ніякої конкретики і фактів тут нема
  • 0

#685 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 17:58

ну, блоги воно на те і блоги, могла б хоч про спосіб приготування курча табака писати, але адміни саме цей пост виклали на головну, ще й сьогодні, видно що хотіли щоб народ на тему посрався трохи
не люблю я такого

а так то авторка мила дівчинка, в гурті грає, на укулеле шарить і любить велосипеди) не чекала щось, що вона теж займеться написанням типу політичних статейок, ну це мабуть перший блін комом, може далі щось вийде обдуманіше, а може й закине це діло.
  • 0

#686 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2013 – 18:55

Перегляд дописуКрихітка (09.05.2013 – 17:58) писав:

а так то авторка мила дівчинка, в гурті грає, на укулеле шарить і любить велосипеди) не чекала щось, що вона теж займеться написанням типу політичних статейок, ну це мабуть перший блін комом, може далі щось вийде обдуманіше, а може й закине це діло.
я знаю, вона грає в гурті з моїм однокурсником
  • 0

#687 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 19:11

світ таки тісний
  • 0

#688 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 09.05.2013 – 19:11

Щорічне загострення :lol:

Щодо лендлізу:

Цитата

Концепція цієї програми надавала президентові США владу допомагати будь-якій країні, чия оборона визнавалася життєво важливою для США
Тобто, це війна чужими руками. І ще:

Цитата

…если сравнить размеры поставок союзниками промышленных товаров в СССР с размерами производства промышленной продукции на социалистических предприятиях СССР за тот же период, то окажется, что удельный вес этих поставок по отношению к отечественному производству в период военной экономики составит всего лишь около 4 %.
Так, 4% прискорили перемогу. Дякуємо.

Поздоровляю всіх слов'ян та 95% українців з Днем Перемоги!

• -2

#689 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 19:17

Перегляд дописуЗварич (09.05.2013 – 19:11) писав:

Поздоровляю всіх слов'ян та 95% українців з Днем Перемоги!

Цих 95 відсотків?
  • 1

#690 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 19:29

Ні, ось цих:

http://www.vid.org.u...razdnikom-opros

:8:

Повідомлення відредагував Зварич: 09.05.2013 – 19:31

• -1

#691 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2013 – 19:39

О - ще один вихідний.
Колись була якась війна чи щось типу того.
На Україну прийшли закордонні загарбники під керівництвом тоталітарної верхівки та кривавого диктатора, почали нищити український народ і зганяти існуючу владу в кущі.
Хтось подумав що під ними буде краще - і переметнувся на їх бік, а коли збагнув що до чого - було вже пізно.
Потім ціною мільйонів життів, не завдяки а всупереч штабу перемогли комуністи.
Потім настав 1920 рік і війна більш-менш закінчилась.
А потім десь таке саме було в 1941 і закінчилось 9 травня (до першого не встигли) 1945. Тому мабуть і вихідний.
Щось таке.
  • 0

#692 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.05.2013 – 19:47

Перегляд дописуКрихітка (09.05.2013 – 17:47) писав:

вона в коментарях говорила про те, що у нас історію викладають дуже однобоко, а сама статтю написала не менш однобоку.

Я саме це й мав на увазі коли написав, що її запис - просто чергова спроба спростити історію. Історія має безліч кольорів, але так на неї дивитися тяжко, очі ріже. Значно приємніше і простіше усе звести до чорно-білої палітри. Вона пише:

Цитата

"По-друге, війна почалася якраз проти СРСР"
А нічого, що це СРСР ще у 1939 році почав війну проти Польщі, окупував галицькі землі, після чого там почалися колективізація, совєтизація й інші "прєлєсті" нового ладу. За оцінками істориків між 1939 і 1941 роками у Західній Україні було репресовано до мільйона людей. Може, якби авторка поставила себе на місце цих людей, вона б краще зрозуміла, чому галичани не бажають бачити на своїх вулицях червоних прапорів. Зрештою, я теж не хочу їх бачити, хоча й з Донбасу. А взагалі, щоб багато не писати, виглядає так, що дівчину просто травмувала особиста історія родини і вона тепер нічого іншого не хоче чути. Воно у якомусь сенсі зрозуміло, своя сорочка ближча до тіла, але інколи треба дивитися на світ ширше, бачити і розуміти чужий біль, не лише свій. По-перше, дійсно невідомо, хто намагався вбити її родину, багато таких провокацій вчиняло НКВД, це підтверджується матеріалами із секретних архівів. По-друге, це і є жахливий, моторошний бік війни. Слід усвідомлювати, якою трагедією для людей була колективізація. Забрали землю, забрали майно. Звісно, це породило ненависть, яку родина голови колгоспу, вочевидь, певною мірою зосереджувала на собі. Я не виправдовую тих, хто хотів їх убити, просто ми маємо розуміти, що це був отакий жахливий час, люди були доведені до відчаю. Особисто для мене героями є всі солдати, які не вчинили військових злочинів і воювали за Україну у різних формуваннях: хоч в радянській армії, хоч в УПА, хоч у дивізії "Галичина". При цьому всюди було багато сволоти. Війна є війна. Але для мене важливим є один факт: УПА воювала на своїй землі і за свої хати та життя. УПА не займала Москву чи Рязань. Це червоні прийшли на їхні землі і встановили там свої порядки з колгоспами і усім рештою. Не забуваймо про це.
  • 6

#693 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 20:40

ов, дякую що все так розклав. аргументи і факти і все, чого тій статті якраз не вистачало.
  • 0

#694 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 21:00

День накинутого ярма, - я б назва це так. Сьогодні на Хрещатику спостерігав доволі типову картину, яка висвітлює всю суть "свідомих" нащадків "визволителів". Так ось, ця еліта сьогодні сиділа бухала денатурат і запивала самим дешевим пивом. Ми святкуємо 68-ліття, відколи опинилися в сраці, а наші люди з молдавськими гастербайтерами б"ються хто буде класти плитку в туалетах різних чуханів, а також українок, які лягають під різних іноземців бо наш простий мужик не може прокормити сім"ї бо отримує зарплату рівня денного заробітку американського бомжа. Дякую діду за те, що їзджу на Таврії за 7 тисяч баксів, коли фашист за 7 тисяч зелених їздить на BMW X5!

Повідомлення відредагував Гуцул: 09.05.2013 – 21:07

• 1

#695 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 09.05.2013 – 22:53

Перегляд дописуNameless One (09.05.2013 – 19:59) писав:

Ну а я про що?
Певно, про себе, якщо цитуєш лурку ;)

Перегляд дописуГуцул (09.05.2013 – 21:00) писав:

День накинутого ярма, - я б назва це так. Сьогодні на Хрещатику спостерігав доволі типову картину, яка висвітлює всю суть "свідомих" нащадків "визволителів". Так ось, ця еліта сьогодні сиділа бухала денатурат і запивала самим дешевим пивом.
А нащадки унтерменшів бухають виключно грін лейбл, нє?

Цитата

Ми святкуємо 68-ліття, відколи опинилися в сраці, а наші люди з молдавськими гастербайтерами б"ються хто буде класти плитку в туалетах різних чуханів, а також українок, які лягають під різних іноземців бо наш простий мужик не може прокормити сім"ї бо отримує зарплату рівня денного заробітку американського бомжа.
А африканський бомж скільки заробляє?
Це капіталізм, ми ж про нього мріяли, нє?

Цитата

Дякую діду за те, що їзджу на Таврії за 7 тисяч баксів, коли фашист за 7 тисяч зелених їздить на BMW X5!
Діду треба дякувати за те, що загинуло не 80% українців, а лише кожен шостий.
90% Німеччини їздить на малолітражках і далеко не всі німці були нацистами ;)
  • -1

#696 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.05.2013 – 00:16

Тільки дебіли можуть святкувати масову загибель людей. Цей день - день скорботи.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 5

#697 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.05.2013 – 00:20

Мені подобаються роздуми - а що було б, а що не було б - ідіотизм!
  • 0

#698 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.05.2013 – 09:43

Цєна пабєди па масковскі.
Зображення
  • 2

#699 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 10.05.2013 – 10:03

Між іншим, Жуков казав:
«ВСІ ХОХЛИ - зрадники! ЧИМ БІЛЬШЕ У ДНІПРІ потопимо їх, ТИМ МЕНШЕ ПОТІМ, ПІСЛЯ ВІЙНИ, ДОВЕДЕТЬСЯ засилати в Сибір!
Як можа святкувати 9 травня? Від кого Ваші діди чи прадіди визволяли Україну, від самих себе?!
Ідіоти повні.. Зараз би кожен їздив на Мерседесі, мав гідну зарплату. А не працював би за жебрацьку зарплату на євреїв Коломойських та інших маніпуляторів

Цікавий факт, коли червоноармійці заходили в місто, село (зауважте серед них могли бути Ваші діди) підривали церкви, історичні пам"ятки, а коли приходили фашисти то замість того щоб підірвати, знищити-просто помолились і йшли воювати з загарбниками соррі визволителями

Зварич, ти путаєш Унтерменш з Уберменш . Вчи історію, потім поговоримо. А поки що йди винось горщики за італійцями

Повідомлення відредагував Гуцул: 10.05.2013 – 10:28

• 3

#700 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.05.2013 – 22:14

Святкові націоналістичні конвульсії продовжуються :lol:

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (09.05.2013 – 19:47) писав:

А нічого, що це СРСР ще у 1939 році почав війну проти Польщі
Тут що, історію ніхто не вчив? 17 вересня 1939 року Польщі як держави вже не існувало.

Цитата

окупував галицькі землі,
... з боями відігнавши німців з львівської землі...

Цитата

після чого там почалися колективізація, совєтизація й інші "прєлєсті" нового ладу. За оцінками істориків між 1939 і 1941 роками у Західній Україні було репресовано до мільйона людей.
Так. "Осадників" та єврейських куркулів. На їх місце переселялися українці.

Цитата

Особисто для мене героями є всі солдати, які не вчинили військових злочинів і воювали за Україну у різних формуваннях: хоч в радянській армії, хоч в УПА, хоч у дивізії "Галичина".
Уау. А нічого, що файні хлопці з СС Галичини охороняли як мінімум один концтабір? І що вони разом з хлопцями з УПА палили села з живими людьми?

Перегляд дописуMr.Ripley (10.05.2013 – 00:10) писав:

Це в цілях поваги до н.с., але аж ніяк не з точки зору економії :)
Отожбоівоно.

Олеську витягли :)

Перегляд дописуОлеська (10.05.2013 – 00:16) писав:

Тільки дебіли можуть святкувати масову загибель людей. Цей день - день скорботи.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Окрім того сраного "ветерана" на решту можна відповісти так:

Зображення

Перегляд дописуГуцул (10.05.2013 – 10:03) писав:

Між іншим, Жуков казав:
«ВСІ ХОХЛИ - зрадники! ЧИМ БІЛЬШЕ У ДНІПРІ потопимо їх, ТИМ МЕНШЕ ПОТІМ, ПІСЛЯ ВІЙНИ, ДОВЕДЕТЬСЯ засилати в Сибір!
Дякую. Я і не знав, що хтось вірить в цей фейк.

Цитата

Ідіоти повні.. Зараз би кожен їздив на Мерседесі, мав гідну зарплату.
:ggggg:

Цитата

Цікавий факт, коли червоноармійці заходили в місто, село (зауважте серед них могли бути Ваші діди) підривали церкви, історичні пам"ятки,
Я покажу, як вони після нацистів заходили та підривали. Сьогодні мені не влом.

Польща:
Зображення

Зображення

Румунія:
Зображення

Зображення

Болгарія:
Зображення

Зображення

Югославія:

Зображення

Зображення

Чехія:
Зображення

Зображення

Цитата

Зварич, ти путаєш Унтерменш з Уберменш . Вчи історію, потім поговоримо. А поки що йди винось горщики за італійцями
:facepalm: :ggggg:

Тримай, подивись, як американці виховували уберменшів:

http://varfolomeev.l...com/775565.html

Повідомлення відредагував Зварич: 10.05.2013 – 22:23

• -8

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних