Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#621 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.06.2011 – 21:34

Ого, Сталін і Ленін - ваші божки )
  • 0

#622 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 15.06.2011 – 08:30

Перегляд дописуshіver2005 (14.06.2011 13:54) писав:

Аргументи були на Нюрнберґу.
Тобто бажання самому думати і аналізувати у вас відсутнє?
Ви думаєте, засудження переможцями переможених може бути об’єктивним?
Коли так, то розкажіть, чому тоді не посадили і не розстріляли ані радянських, ані американських, ані британських військових злочинців? Може тому, що чесний суд?
Підозрюю, що далі ви скажете, нібито це було засудження злочинної ідеології і їх носіїв і т.п. Наскільки ж усе передбачувано :rolleyes:
  • 1

#623 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 15.06.2011 – 12:16

Перегляд дописуshіver2005 (14.06.2011 12:54) писав:

Аргументи були на Нюрнберґу.
Холера, люди вірять досі, що переможець в другій світовій СРСР з своїм комуністичним режимом невинний як немовля. Невже не видно, що комуністичний, що нацистський режим то два плоди з одного дерева і мало чим відрізняються одне від одного. В моєму дописі 557 на сторінці 28 я навів приклад про Нюрнберзький процес, де змінивши дати, партію та назви країн з таким самим успіхом можна судити комуністів, як засудили нацистів. Звинувачення мало чим відрізняються. Подивіться документальний фільм "Рівень секретності 18" та "Радянська історія", там купа злочинних фактів про переможців які і досі офіційно не хоче визнати кремль. Те що одні наші діди воювали в лавах червоної армії, інші в СС Галичина , ттеті в УПА - це наша трагедія, бо так склалася ситуація на той час. Це зараз добре робити висновки дивлячись з майбутнього, прочитавши купу літератури, інтернет сторінок, аналітичних публікацій. Як хтось пішов в УПА через те, що комуністи знищили родину чи вислали в сибір, він робив свій вибір з тих обставин. Так само як іншого призвали в червону армію, змушений був воювати. Це була війна і перемога не наша, де ми були просто інструментами чи гарматним м"ясом.
  • 1

#624 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.06.2011 – 15:25

Перегляд дописуOlexandr (15.06.2011 09:30) писав:

Тобто бажання самому думати і аналізувати у вас відсутнє?
Ви думаєте, засудження переможцями переможених може бути об’єктивним?
Коли так, то розкажіть, чому тоді не посадили і не розстріляли ані радянських, ані американських, ані британських військових злочинців? Може тому, що чесний суд?
Підозрюю, що далі ви скажете, нібито це було засудження злочинної ідеології і їх носіїв і т.п. Наскільки ж усе передбачувано :rolleyes:
вкотре повторюю - ви тих переможців спочатку здолайте, зробіть переможеними, а вже потім судіть. а розводити тут пусті балачки про те що треба судити переможців - те ж саме що ділити шкуру невбитиго ведмедя. ведмідь ще по лісі бродить, а мужики вже з синяками побиті.

Перегляд дописуPanikovskiy (15.06.2011 13:16) писав:

...Те що одні наші діди воювали в лавах червоної армії, інші в СС Галичина , ттеті в УПА - це наша трагедія, бо так склалася ситуація на той час. ...
притому що в Германії ветерани тої війни живуть собі досить добре і значно довше за наших ветеранів, і давно прощені, і ветерани ворожих армій зараз зустрічаються і обіймаються, як союзники, так як і в 1939 були союзниками. лиш українці як були ворогами так і залишилися ворогами, і немає прощення. це пояснюється просто тим, що ті ветерани і не переставали бути союзниками навіть в час офіційної війни. просто насправді обидві сторони воювали проти України.

Перегляд дописуPanikovskiy (15.06.2011 13:16) писав:

... Це зараз добре робити висновки дивлячись з майбутнього...
ну і де ж ті висновки? балаканина диванних патріотів, що не мають рішочості реалізувати свої бажання - хіба це ті висновки, що нам потрібні? і я в тому ж числі такий же диванний патріот. до чого ці балачки? ми з вами переможені, сковані раби. і чим ви мені доведете що хтось із вас кращий мене?
  • 1

#625 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 15.06.2011 – 16:55

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.06.2011 15:25) писав:

притому що в Германії ветерани тої війни живуть собі досить добре і значно довше за наших ветеранів, і давно прощені, і ветерани ворожих армій зараз зустрічаються і обіймаються, як союзники, так як і в 1939 були союзниками. лиш українці як були ворогами так і залишилися ворогами, і немає прощення. це пояснюється просто тим, що ті ветерани і не переставали бути союзниками навіть в час офіційної війни. просто насправді обидві сторони воювали проти України.

А проблема не тільки в тому, що в Україні одні ветерани живуть значно гірше і менше за німецьких. Просто інших ветеранів, взагалі навіть не визнано державою за яку вони помирали, яка відноситься до них тільки, як до німецьких посіпак. І тільки через таку позицію нашої влади на найвищому рівні що до цього питання, українці як були ворогами одне до одного, так ними і залишились.

Цитата

ну і де ж ті висновки? балаканина диванних патріотів, що не мають рішочості реалізувати свої бажання - хіба це ті висновки, що нам потрібні? і я в тому ж числі такий же диванний патріот. до чого ці балачки? ми з вами переможені, сковані раби. і чим ви мені доведете що хтось із вас кращий мене?

Деколи навіть балаканина диванних патріотів може призвести до якихось зрушень і дій.
  • 0

#626 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 15.06.2011 – 18:30

Перегляд дописуПластун (14.06.2011 20:03) писав:

ти серйозно вважаєш ту клоунаду показником чогось?
Хтів би бути там клоуном на шибениці?:ggggg:

Цитата

Точно.
Сірник кинув особисто Шухевич, потиснувши Гітлеру руку після отримання другого ЗХ )))
Наскільки я пам"ятаю, прізвище чувака було Васюра. Його судили і розстріляли у 1986 році. А хрести німці слов"янам практично не давали. Арійську нагороду худобі? Хоча заступник Шухевича Лопатинський таки отримав, ніхто не знає за що.

Цитата

де перелік?
Питай у відповідній темі.

Цитата

ее, а до чого тут ДУН?
Ні до чого. Хлопці нарили присягу всіх остформувань. Від неї німці звільнили тіко Нахтігаль, Роланд і сформований з них 201 батальйон поліції. ;)
Після війни малих дітей лякали поліцаями. А сьогодні поліцая в герої пхають...

Цитата

Подивіться документальний фільм... "Радянська історія", там купа злочинних фактів про переможців які і досі офіційно не хоче визнати кремль.
О, я бачив :rolleyes: Всю брехню в купу зібрали. І співпрацю гестапо-нквд, і фальшиві фоти голода, і фоти сталінських репресій з німецького концтабору, і "медичні експерименти", і т. п.
А виявляється, піпл хаває... Геббельс був би у захваті :ggggg:

Ви, хлопці, танцюєте на кістках мільйонів загиблих українців. На кожному шостому вбитому... А Пластун ще й народження власної дитини чекає. Але в житті все пов"язано і воно все розставляє на свої місця... Не сцикотно?
І не забувайте, що в реалі вас лише 4,7%. Це вас тут 90% тому і форум мертвий.
  • -1

#627 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 15.06.2011 – 18:57

1. Клоуни там не на лаві підсудних були.

2. Так яке мені діло до Васюри чи когось іншого?
Я знаю що далеко не всі українці патріоти і лицарі високого духу як і румуни чи канадці. До чого тут націоналістичні організації?
До чого тут ДСВ?

3. Я не розумію. Кілька стрінок тому я писав що не знайшли поки присяги ДУН. Розумієш? Не знай-шли.
Як знайдуть я про це взнаю. Бо коло осіб що цікавляться мілітарною історією у нас досить вузьке, так що ТАКОГО я не прогавлю.
А таких "находок" я вже бачив мульйон.

4. Сцикотно напевне тобі.
Розумієш, що коли люди усвідомлять очевидні речі, то вороги українства отримають своє. Цивілізованим чином :rolleyes:
І те що "таких" 5% (ой, дарма ти орієнтуєшся лише на це опитування, але займайся самообманом далі якщо хочеш) говорить лише про медійну імпотенцію держави Україна, яка так і не навчилася за 20 років рекламувати СВОЇХ героїв, а не совкове лайно.
  • 1

#628 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 23:35

Перегляд дописуПластун (15.06.2011 19:57) писав:

1. Клоуни там не на лаві підсудних були.
Ну звичайно. Клоуни судили Героїв, за наказами яких було знищено 61 мільйон людей.

Цитата

2. Так яке мені діло до Васюри чи когось іншого?
Я знаю що далеко не всі українці патріоти і лицарі високого духу як і румуни чи канадці. До чого тут націоналістичні організації?
Той батальйон був частково сформований з Буковинського та Київського куренів, ну і решти всілякої погані. Кулеметник, який валив всіх, хто намагався втекти, був з чернівецьких націоналістів. В 70-х ще жив десь в америці.

Цитата

3. Я не розумію. Кілька стрінок тому я писав що не знайшли поки присяги ДУН. Розумієш? Не знай-шли.
Як знайдуть я про це взнаю.
Не знайдуть. Бо не існує окремої присяги для окремої частини. В німців було декілька присяг: для Вермахту, для СС, для держслужбовців, для остформувань. Але Гітлер ті всі присяги зробив в першу чергу на вірність собі, коханому. І не треба вважати німців ідіотами, які на халяву когось вчили і зброю давали.

Цитата

4. Сцикотно напевне тобі.
Розумієш, що коли люди усвідомлять очевидні речі, то вороги українства отримають своє. Цивілізованим чином :rolleyes:
І те що "таких" 5% (ой, дарма ти орієнтуєшся лише на це опитування, але займайся самообманом далі якщо хочеш) говорить лише про медійну імпотенцію держави Україна, яка так і не навчилася за 20 років рекламувати СВОЇХ героїв, а не совкове лайно.
Совкове лайно це звичайно 6 млн. українців? А "свої" герої це німецький диверсант-поліцай? Ню-ню.
Я не вірю, але якщо Україна скотиться до такого маразму, що владу візьмуть націоналісти, ну поїду тоді жити в канадщину, хоча там капець як сумно...
  • -1

#629 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 20:41

Перегляд дописуPanikovskiy (15.06.2011 17:55) писав:

Просто інших ветеранів, взагалі навіть не визнано державою за яку вони помирали, яка відноситься до них тільки, як до німецьких посіпак.

1944 рік:

Зображення

Вальнути 20 сторінок документів, чи ну його нафіг?
Я ж вам казав, не чіпайте те питання, бо накличете біду на ще живих ветеранів УПА.
  • 0

#630 Юля Колготкіна

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:звідти

Відправлено 16.06.2011 – 21:11

Перегляд дописуЗварич (16.06.2011 21:41) писав:

Вальнути 20 сторінок документів, чи ну його нафіг?
Я ж вам казав, не чіпайте те питання, бо накличете біду на ще живих ветеранів УПА.
Невже вальнеш ще живих ветеранів УПА? :rolleyes:
  • 0

#631 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 21:35

Перегляд дописуЗварич (16.06.2011 00:35) писав:

Ну звичайно. Клоуни судили Героїв, за наказами яких було знищено 61 мільйон людей.

хочеш про це поговорити?
створюй тему :rolleyes:

Цитата

Той батальйон був частково сформований з Буковинського та Київського куренів, ну і решти всілякої погані. Кулеметник, який валив всіх, хто намагався втекти, був з чернівецьких націоналістів. В 70-х ще жив десь в америці.

Ось, панове, перед вами приклад часто застосовуваного перекручування.
Навіть якщо ця інфа правдива (превіряти не буду бо сенсу не бачу та й марудно) то вона говорить лише про те що у свій час в таких куренях опинилося кілька людей яких доля пізніше закинула в інші частини де вони здійснили якісь злочини.
Все.
По тій же логіці (всі імена вигадані але ситуація абсолютно реальна).
Боєць, скажімо 15 мехкорпусу РККА комсомолець Сідоров після розгрому корпусу опинився в рядах РОА і здійснив військовий злочин.
Висновок (по Зваричу) - 15 мехкорпус злочинна організація, комсомол - посібники нацистів, РККА - кузня кадрів карателів :ggggg:

Цитата

Не знайдуть. Бо не існує окремої присяги для окремої частини. В німців було декілька присяг: для Вермахту, для СС, для держслужбовців, для остформувань. Але Гітлер ті всі присяги зробив в першу чергу на вірність собі, коханому. І не треба вважати німців ідіотами, які на халяву когось вчили і зброю давали.

Про витоки ДУН питань в мене нема давно.
В тебе є?
Читай літературу.
Свідчення про "особливу" присягу ДУН є? Так. Прямий доказ що це не правда? Ні.

Цитата

Совкове лайно це звичайно 6 млн. українців? А "свої" герої це німецький диверсант-поліцай? Ню-ню.
Я не вірю, але якщо Україна скотиться до такого маразму, що владу візьмуть націоналісти, ну поїду тоді жити в канадщину, хоча там капець як сумно...

Совкове лайно - це совкове лайно, комуняки різні і їхні теперішні виблядки-кацапофіли.
Загиблі українці - жертви тоталітарних режимів.
Націоналісти - герої.
Шо не ясно? Нащо приписувати мені те що я не казав?

Перегляд дописуЗварич (16.06.2011 21:41) писав:

відомий мені документ

читай Сергійчука і не городи дурниць
  • 1

#632 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.06.2011 – 22:38

Перегляд дописуПластун (16.06.2011 22:35) писав:

Ось, панове, перед вами приклад часто застосовуваного перекручування.
Навіть якщо ця інфа правдива (превіряти не буду бо сенсу не бачу та й марудно) то вона говорить лише про те що у свій час в таких куренях опинилося кілька людей яких доля пізніше закинула в інші частини де вони здійснили якісь злочини.
Все.
94 в першій сотні батальйону. Ще біля 50-ти в іншому батальйоні... З двохсот Буковинського куреня. Чвертка десь розбіглася.

Цитата

Про витоки ДУН питань в мене нема давно.
В тебе є?
Читай літературу.
Свідчення про "особливу" присягу ДУН є? Так.
Брешеш. Свідчень нема, лише літературні спогади. Побігущого, наприклад. Але про свою присягу в СС Галичина він взагалі ніц не пише, чи не так?

Цитата

Загиблі українці - жертви тоталітарних режимів.
Націоналісти - герої.
Релігійний фанатизм. Ось як це називається.

Цитата

відомий мені документ
Ну то процитуй, що там про Шухевича пишуть, чи слабО?
  • 0

#633 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.06.2011 – 00:46

Від совєтських свят так і пре совєтською культурою:

Зображення

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 17.06.2011 – 00:47

• 0

#634 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.06.2011 – 06:46

Перегляд дописуЗварич (16.06.2011 23:38) писав:

Брешеш. Свідчень нема, лише літературні спогади. Побігущого, наприклад. Але про свою присягу в СС Галичина він взагалі ніц не пише, чи не так?

Літературні спогади?
А шо це? Сам придумав?
Просто спогади, напевне. Є такий розділ історичної науки навіть - мемуаристика.
Ну так чим це не джерело, тим більше якщо документів, дійсно, поки не знайшли.

Цитата

Релігійний фанатизм. Ось як це називається.

Зовсім ні.
Патріотизм.

Цитата

Ну то процитуй, що там про Шухевича пишуть, чи слабО?

Нічого хорошого, як завжди.
А ти почитай звіти і доповіді ОУНівські і процитуй шо там про комуняк, так тобою коханих пишуть.

А взагалі тобі сюди
http://lb.ua/news/2011/06/17/101778_Proyav...a_v_Odesse.html
У чуваків чисто твої підходи (ну чи в тебе їхні) - все шо не "Слава Сталіку" - фальсифікація, націоналізм - суперзло, краще хай хтось жінку гвалтує на центральній площі ніж з портретом Бандери там же пройдеться і у так далі по тексту.
  • 0

#635 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.06.2011 – 14:46

Перегляд дописуПластун (17.06.2011 07:46) писав:

Літературні спогади?
А шо це? Сам придумав?
Просто спогади, напевне. Є такий розділ історичної науки навіть - мемуаристика.
Ну так чим це не джерело, тим більше якщо документів, дійсно, поки не знайшли.
Вирогідність окремої присяги Нахтігалю така сама, як вирогідність твоєї подорожі на Марс. І документів, які спростовують ту подорож, ні в кого немає.
Після 1945 року тільки хвора людина могла добровільно визнати, що вона присягалася Гітлеру. Хтось запустив цю мульку, хтось зацікавлений підтримав, так і з"явився міф.

Цитата

Зовсім ні.
Патріотизм.
Ога... Націоналізм - це патріотизм ідіотизму(с)

Цитата

Нічого хорошого, як завжди.
А ти почитай звіти і доповіді ОУНівські і процитуй шо там про комуняк, так тобою коханих пишуть.
Давай, почитаю. Тільки у вигляді документів. А я на кожен твій документ буду чіпляти офіційний акт знищення націоналістами цивільного населення України. Згода? Починай :)

Цитата

А взагалі тобі сюди
http://lb.ua/news/2011/06/17/101778_Proyav...a_v_Odesse.html
У чуваків чисто твої підходи (ну чи в тебе їхні) - все шо не "Слава Сталіку" - фальсифікація, націоналізм - суперзло, краще хай хтось жінку гвалтує на центральній площі ніж з портретом Бандери там же пройдеться і у так далі по тексту.
В моєї бабці було 9 рідних братів та сестер. Після війни їх лишилося 3. Останні дві 10-річні сестри загинули вже в 1944 році. Підійшли до вікна подивитися як німці відступають. Якась сволота вбила їх чергою з автомата.
Німці українців нищили як худобу, до чого тут сталін?
  • -2

#636 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 19.06.2011 – 19:45

Перегляд дописуЗварич (19.06.2011 15:46) писав:

Вирогідність окремої присяги Нахтігалю така сама, як вирогідність твоєї подорожі на Марс. І документів, які спростовують ту подорож, ні в кого немає.
Після 1945 року тільки хвора людина могла добровільно визнати, що вона присягалася Гітлеру. Хтось запустив цю мульку, хтось зацікавлений підтримав, так і з"явився міф.

Гітлеру присягали мільйони людей.
Не віриш тим спогадам? Твоя справа. Спростувати не можеш? То нащо ліпити лєвак у вигляді кимось там чогось знайденого?

Цитата

Давай, почитаю. Тільки у вигляді документів. А я на кожен твій документ буду чіпляти офіційний акт знищення націоналістами цивільного населення України. Згода? Починай ;)

Офіційний акт?
Хо-хо.
Тільки якщо під "цивільним населенням" ти маєш на увазі сексотів, комуняк і іншу рвзну наволоч, то такого добра я бачив вдосталь.
Тіки да, по совєцкіх звітах вони проходять "невинно закатованими мирними і чудовими жителями".
Ше можеш мені про "волинську різанину" розказати.
Твої на підході до речі :)
http://www.pravda.co.../06/19/6311652/

Цитата

В моєї бабці було 9 рідних братів та сестер. Після війни їх лишилося 3. Останні дві 10-річні сестри загинули вже в 1944 році. Підійшли до вікна подивитися як німці відступають. Якась сволота вбила їх чергою з автомата.

А мою бабцю поки на вулиці стріляли мати в льосі тримала і тому вона жива і здорова.
Перед тим німецькі солдати цукерками пригощали і в прадіда продукти КУПУВАЛИ.
Совки забрали все. Продовжимо "історії з життя"?
Дякую шо не вивезли, асвабадітєлі недороблені. (низько вклоняється іконці Сталіна в кутку)
  • 0

#637 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.06.2011 – 23:32

Перегляд дописуПластун (19.06.2011 20:45) писав:

Гітлеру присягали мільйони людей.
Не віриш тим спогадам? Твоя справа. Спростувати не можеш?
Спростувати що? Чиюсь заяву про те, що сонце сходить на заході? Хіба смайл поставити: :)
До речі, суперечка виникла через Шухевича. А він скоріше за все присягу в Нахтігалі не складав. Німці його там вже називають офіцером військової частини. Своєї, звичайно.
Певно, до Нахтігалю він закінчив якісь прискорені офіцерські курси, 3-5 місяців. Перед війною та під час війни такі курси були розповсюджені. Верогідно там він і склав присягу.

Цитата

Офіційний акт?
Хо-хо.
Тільки якщо під "цивільним населенням" ти маєш на увазі сексотів, комуняк і іншу рвзну наволоч, то такого добра я бачив вдосталь.
Тіки да, по совєцкіх звітах вони проходять "невинно закатованими мирними і чудовими жителями".
Я маю на увазі 95% жителів України. Всіх, хто не підтримував націоналістичну наволоч... Навіть німці планували залишити живими 30% українців, бо арійським переселенцям потрібна була робоча сила... То що мені читати? Де документи?

Цитата

А мою бабцю поки на вулиці стріляли мати в льосі тримала і тому вона жива і здорова.
Перед тим німецькі солдати цукерками пригощали і в прадіда продукти КУПУВАЛИ.
За рейхсмарки? Німці були різні. Бабця теж розповідала як солдат цукерки роздавав, а есесівець підійшов і його застрелив.

Цитата

Совки забрали все. Продовжимо "історії з життя"?
Дякую шо не вивезли, асвабадітєлі недороблені.

Добре, продовжимо... Недороблені асвабадітєлі це твої діди? А совки це твої батьки? І як вони тебе народили, якщо ніц не було?
  • -1

#638 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 20.06.2011 – 16:31

1. Шо, знову по кругу? :) ;)

2. Ого, вже проценти пішли.
Це серйозно.
Ти теж план "Ост" бачив, да? ;) ;)

3. Повна дурня. Його б розстріляли.
Після таких історій мене на рахунок теб починають "тєрзать смутниє самнєнія"

4. Завдяки тому що мої діди не асвабадітєлі а батьки не совки я і є націоналістом, тобто, в тому числі, людиною що пишається своїю історією і не прагне лизати сраку пшекам і кацапам.
  • 0

#639 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 20.06.2011 – 18:02

2. Мені достатньо кількості загиблих українців та остарбайтерів. І ніякого плану не треба. А проценти... 40 тисяч в УПА проти 6 мільйонів в ЧА? Менше 1%, про що ти говориш? :)

3. Ніфіга. Таких випадків було чимало, бо не всі німці були нацистами. Прошу, знайомий діда, остарбайтер розповідав: сидять вони на вокзалі, поруч потяг з награбованим у Франції. З цистерни ллється вино. Питають охоронця, чи можна набрати фляжку? Можна, один пішов, другий, третій. Охоронець дивився-дивився і сам собі набрав. І через три хвилини отримав кулю в чоло від есесмана. Бо своїм в держави красти не можна, як я розумію.

4. Ога, а націоналісти ніколи нікому не лизали ;) До кого там Коновалець дослужився в Австро-угорській армії? А Шухевич в німецькій? А Шептицький кому на вірність присягався, коли уланом був?
  • 0

#640 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 21.06.2011 – 15:49

2. А тепер розкажи що всі ці українці пішли в ЧА добровільно і билися за свої, українські інтереси.

3. Знову ж нісенітниця.
На відміну від коханої тобою ЧА без вироку німці своїх і навесні 45-го не стріляли не те що раніше. Маю кацапські джерела. Як дуже набридатимеш, знайду. :)

4. Тю.
Я думав щось краще придумаєш.
З Шептицьким і Коновальцем взагалі без коментарів - вони служили в армія своєї на той час держави, Україна була лише в мріях. Можеш розказати фінам шо Манергейм кацапська підстилка. Служив же царю і атєчєству, хулє?
Ну а Генерал отримував свої звання і місце в історії розумом і мужністю.

Власне, я не вірю шо ти не зрозумів кого я мав на увазі, як "-лизів", зовсім не бойових офіцерів, незалежно від сторони. Ну прикидайся далі...... я все розумію, треба.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних