Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 786

#61 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.05.2007 – 19:47

Цитата

Але святкувати перемогу російського імперкомунізму над поневоленими народами, зокрема над українським, змушувати українців святкувати своє «визволення» ще жорстокішим окупантом — і підло, і недалекоглядно.
цілком погоджуюся з так зв. "Ластівочка". Мудро!
  • 1

#62 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.05.2007 – 20:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.05.2007 20:32) писав:

І війна СВІТОВА, а не УКРАЇНСЬКА. тому перемога теж не лише українська мала бути.
Якщо вже про точність почали, то 2 світова війна завершилася 2 вересня 1945 року. Може, тоді святкувати день перемоги?
  • 0

#63 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.05.2007 – 20:24

На мою думку, то вже давно треба було припинити його святкувати. Україна в тій війні нічого не виграла, тільки від одних загарбників перейшла до інших, шо там святкувати?
  • 0

#64 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.05.2007 – 20:28

Що світова війна не зводиться до боротьби з фашизмом, добре видно навіть з кількох прикладів. Хто розгромив Польщу, а потім влаштовував спільні військові паради на відзначення цієї перемоги? — Імперфашисти й імперкомуністи. З ким боролася Фінляндія в 1939—1940 роках? — 3 радянським імперкомунізмом. І підтримувала фінів у цій війні фашистська Німеччина. На якій політичній платформі гуртував свою армію Власов? — На платформі антикомунізму та російського імперіалізму, і робив це з благословення фашистів. З ким воювала польська АК — Армія Крайова? — 3 німецьким фашизмом, радянським імперкомунізмом та українським національно-визвольним рухом...

Хто боровся з фашизмом? Тільки комуністи? Тільки СРСР? — Ні! З фашизмом боролися й окуповані ним народи Європи, і західні союзники, й імперкомуністичний СРСР, і національно-визвольні рухи, зокрема український — ОУН -УПА.

Хто боровся з комунізмом? — 3 ним воювали імперфашисти (і не з ідейних, а з імперських міркувань — у боротьбі за «життєвий простір»), їх сателіти, яким (зокрема, східноєвропейським), перемога комунізму загрожувала поневоленням (Румунія, Угорщина, Словаччина), національно-визвольні сили Польщі, Прибалтики, України (а в лавах УПА — представники багатьох народів СРСР).

Хто боровся проти національно-визвольних устремлінь поневолених народів? — їх поборював гітлерівський фашизм і сталінський більшовизм, а фарисейський і продажний політичний Захід умив руки і віддав їх на розправу російському імперкомунізмові. І якщо спільна війна з гітлерівським окупантом закінчилася в травні 1945 року, то збройна боротьба ОУН—УПА з російським імперкомунізмом без будь-якої підтримки зовні велася ще понад десятиліття. Коли ж буде вшановано їх — борців за свободу і державність України?

Чи всі учасники німецько-радянської війни боролися з фашизмом? — Ні! Ще в 60-х роках Б. Олійник писав в одному з віршів: «Одні в атаку ходили, а інші «ура!» кричали». Дехто кричить і досі. Значна частина тих, хто тепер маскується під ветерана війни з фашизмом, насправді жодного разу не вистрілили в німецький бік, а воювали з українським народом, з ОУН—УПА — почавши ще з вересня 1939 року. Вони теж хочуть зараз святкувати СВОЮ перемогу...
Ще раз наголошую: Усвідомимо це, зробимо цю дату святом перемоги народів світу над фашизмом, віддамо належне ВСІМ тим, що боролися з гітлеризмом — ліквідуємо ще один привід для незгоди.
  • 1

#65 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:33

Ви не помітили, що закінчення кожної останньої війни святкують? можливо головне не перемога, а участь?
Дурна манера святкувати перемогу чи не святкувати перемогу. Краще вшанувати пам.ять тих, хто помер в цій війні. Не тільки "наших", можна ше і "їхніх".

Xobb out.
  • 0

#66 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2007 – 20:35

Перегляд дописуГетьман (8.05.2007 21:20) писав:

Якщо вже про точність почали, то 2 світова війна завершилася 2 вересня 1945 року. Може, тоді святкувати день перемоги?
за бажанням можна і так))
можна і календар назад повернути і знов все на два(чи скільки там) тижні раніше святкувати...
справа вже не в даті, а у шані і повазі.
прочитайте допис Ластівочки(до речі, пане Вебер, ви б припинили чіплятись і спотворювати ніки форумчан, а то потім знов на мене ображатимитесь за попередження) там чудово пояснено чому варто поважати тих людей і за що.
  • 0

#67 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 08.05.2007 – 20:41

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (8.05.2007 21:33) писав:

Краще вшанувати пам.ять тих, хто помер в цій війні. Не тільки "наших", можна ше і "їхніх".
Підтримую на всі 100%!!! Варто святкувати не перемогу комунізму, а перемогу тих, хто у тій війні брав участь, тобто наших дідусів, бабусь! Святкувати те, що цього дня припинилась війна -> припинились смерті багатьох абсолютно ні в чому невинних людей і, навіть, дітей!
  • 0

#68 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:41

Ластівочка
А навщо нам через шістдесят років святкувати те як одні люди вбили інших? Бо більше нічого нікому та війна не дала. Перемога над фашизмом? Ржу німагу, ото додумались, лікідовувати ідеологію методом знищення її носіїв. Та ще й то було неефективно, як виявилось. Фашизм собі цвіте і пахне.

Максимум що можна зробити в цей день- то день пам`яті тих, хто загинув в цій війні. І святкувати там нема чого.
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:44

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (8.05.2007 21:33) писав:

Ви не помітили, що закінчення кожної останньої війни святкують? можливо головне не перемога, а участь?
Дурна манера святкувати перемогу чи не святкувати перемогу. Краще вшанувати пам.ять тих, хто помер в цій війні. Не тільки "наших", можна ше і "їхніх".

Xobb out.
В якійсь мірі погоджуюсь, але не всіх їхніх певно...І не святкувати, а просто віддати шану напевно...
Чогось пригадались слова О.Мороза з приводу визнання УПА. Приблизно якось так сказав: що ця проблема скоро відпаде сама собою......Тобто підуть спати всі хто воював і звідси і звідти
  • 1

#70 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.05.2007 21:35) писав:

за бажанням можна і так))
можна і календар назад повернути і знов все на два(чи скільки там) тижні раніше святкувати...
справа вже не в даті, а у шані і повазі.
прочитайте допис Ластівочки(до речі, пане Вебер, ви б припинили чіплятись і спотворювати ніки форумчан, а то потім знов на мене ображатимитесь за попередження) там чудово пояснено чому варто поважати тих людей і за що.
Вірно. Але чомусь "поважають" і "шанують" на державному рівні лише одних людей, а саме Червону Армію, в той час, як інші - УПА - прєдатєлі, Абвер - взагалі фашистська сволота. Якщо свято проходитиме надалі в такому форматі, я совіцьких ветеранів не "поважатиму" і не "шануватиму". Оттаке-от...
  • 0

#71 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.05.2007 – 20:52

Перегляд дописуzav (8.05.2007 15:19) писав:

Ех ці опитування...демократія...краще промовчу...

Стосовно теми. Прочитав все. Моя позиція така - "День Перемоги" перейменувати в "День вшанування загиблих у ДСВ". І всі суперечки припиняться і ніхто не буде ображений. Адже безперечно що трагедія була і просто так залишити її не можна. Причому вшанувати потрібно вояків обох сторін, хоча це вже вирішувати кожному особисто...
P.S. Я скоріш за все в жодних урочистостях участі не братиму. Головне - розуміння і пам`ять. І підтримка ветеранів ДСВ. Але не тупе даруванням квітів під час маршу і проголошення гучних лозунгів про перемогу над "фашизмом" чи про радянську окупацію!

Повідомлення відредагував Киря: 08.05.2007 – 21:07

• 0

#72 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:52

Цитата

Вірно. Але чомусь "поважають" і "шанують" на державному рівні лише одних людей, а саме Червону Армію, в той час, як інші - УПА - прєдатєлі, Абвер - взагалі фашистська сволота. Якщо свято проходитиме надалі в такому форматі, я совіцьких ветеранів не "поважатиму" і не "шануватиму". Оттаке-от...
задовбали Ви шановний з своєю масовістю. Вам хтось забороняє шанувати пам.ять воїнів УПА? мені особисто не заважає, а ці всі розмови про ЧА і УПА -- звіздьож і провокація політиків, на яку ведетеся як абізяна, вроді ж хлопака не дурний :D
  • 0

#73 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 20:56

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 20:19) писав:

Завтра 09.05 у Польщі звичайний робочий день. Тут ніхто не придумає сказати, що комуно-совєцка Красная Армія їх визволила. Тут ніхто не скаже, що Анджей Ковальські російською буде Андрей Ковальский. Тому Польща вже так далеко у Європі а Україна в ..пі.
І так буде доки ми навіть у свому мозгу (менталітеті) звірятимемо історію з Кремльовскім времям. День Побєди - то не День Перемоги. Наші справжні перемоги ще попереду!
а що нам Польша, я бачу ви поляків дуже любите і завжди про них говорете. Польша нам не рівня, її швиденько подеребанили і ніякого серйозного опору Гітлеру вона не чинила, хоча тоді польска армія вважалась одніє з сильніших Європі. Так що не треба тут про Польщу...ви тут критикуєте нібито за про-совецкі погляди, так а чим ви кращі коли ви вічно до Польщі хилетесь.
  • 0

#74 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:01

Перегляд дописуГетьман (8.05.2007 21:45) писав:

нє ну тут що на тому боці нету літери інакше виглядають? чи слова частинами доходять? прочитайте уважно те, що було написано. це день коли вшановують ЛЮДЕЙ, такі самі ЛЮДИ...до біса політиків, ідеологів, державних мужів і т.п. вам треба - ви згадуєте, те що ваші рідні (та якщо навіть і не рідні) вам життя подарували власною кров'ю.
  • 0

#75 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:05

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (8.05.2007 21:52) писав:

задовбали Ви шановний з своєю масовістю. Вам хтось забороняє шанувати пам.ять воїнів УПА? мені особисто не заважає, а ці всі розмови про ЧА і УПА -- звіздьож і провокація політиків, на яку ведетеся як абізяна, вроді ж хлопака не дурний :D
Особисто я знав 2-х росіян-ветеранів 2 світової війни (вічна їм пам'ять), що їх звали "асвабадітєлі" та жодного ветерана УПА. І ставився до них з повагою, бо вони дійсно воювали, обоє мали поранення і медалі. І багато мені могли розповісти... Читайте вище мої пости, я нікого в цій м'ясодавці не засуджую, бо вибору там великого не було. А бити треба політиків, які на тих темах спекулюють. Хто там участі не брав - той хай заткне свою пащу, і не триндить багато про тих, кого вшановувати, а кого ганити. І треба з дня пабєди таки перейменувати на День Пам'яті.
  • 0

#76 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:08

прочитаєш тут пости " патріотів-націоналістів", і хочеться спитати " Шановні а чим ви краще комуністів чи тупорилих кацапів ?" . Де ваші мозки , де ваші співчуття........ Вас ніхто не примушує бігти до пам"ятників Леніну чи Сталіну і співати військові пісні. Ви повинні просто порадіти в цей день, порадіти замість тих людей як лягли під землю від Сталінграда до Берліна , заради ПЕРЕМОГИ. Комуністи важають УПА бандитами, а ВИ вважаєте шо немає чому в цей день радіти......ТО ВИ РОЗУМНІШІ НІЖ КОМУНІСТИ ? ТА НІ ШАНОВНІ, ВИ ВСІ З ОДНОГО ТІСТА.
  • 0

#77 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:16

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 22:08) писав:

прочитає тут пости " патріотів-націоналістів", і хочеться спитати " Шановні а чим ви краще комуністів чи тупорилих кацапів ?" [/b].
агласітє весь спісок, шоп понятно було. Я - бандерівка, і шо? Шо ти хоч мені сказати, прочитавши мої пости? Маркосе...............................
  • 1

#78 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:18

Перегляд дописуЛастівочка (8.05.2007 22:16) писав:

агласітє весь спісок, шоп понятно було. Я - бандерівка, і шо? Шо ти хоч мені сказати, прочитавши мої пости? Маркосе...............................
навіщо ?не бачу в цьому жодного сенсу
  • 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:24

Чекай, звинувачуючи когось тре обгрунтувати....можна для мене....спеціально для заднього ряду....ти не поділяєш моїх думок? блін...я таких великих постів ше не писала здається...Все ж таки, попри все...тре поважати думку опонента....І не опускатись до образ а спробувати аргументувати, а якщо не доходить то просто змовчати
  • 1

#80 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 21:32

Перегляд дописуЛастівочка (8.05.2007 22:24) писав:

Чекай, звинувачуючи когось тре обгрунтувати....можна для мене....спеціально для заднього ряду....ти не поділяєш моїх думок? блін...я таких великих постів ше не писала здається...Все ж таки, попри все...тре поважати думку опонента....І не опускатись до образ а спробувати аргументувати, а якщо не доходить то просто змовчати
а кого я тут образив ?
Мій прадід зник безвісти на Курській дузі, то ви хочете сказати шо він був потеційним окупантом України ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних