Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#581 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2011 – 14:27

Перегляд дописуMiguel (21.05.2011 09:06) писав:

Так нашо ж їм броня? По-перше, в ній не підготовленій людині важко і незручно рухатися, в броні жарко, вона важка, а по друге - по мітингувальниках же ж вогонь не відкривають.
Я ж про те: люди, не підготовлені до сутички, пнуться в неї щоразу дужче, відгрібаючи раз у раз.
Бронежилети є й легкі, крім того, дрючками міліція все одно б’є, то ж розумно підготуватися, та й нехтують організацію, що геть не дивно, якщо найперше нехтують особистою безпекою.

Повідомлення відредагував zav: 21.05.2011 – 14:29

• 0

#582 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.05.2011 – 23:29

Перегляд дописуzav (21.05.2011 15:27) писав:

Я ж про те: люди, не підготовлені до сутички, пнуться в неї щоразу дужче, відгрібаючи раз у раз.
Бронежилети є й легкі, крім того, дрючками міліція все одно б’є, то ж розумно підготуватися, та й нехтують організацію, що геть не дивно, якщо найперше нехтують особистою безпекою.
здебільшого відгрібають від кийків руки й ноги (ну і голова, якщо її руками не закрити), то ж броня там малоефективна.
Мітингувальники вважають себе організованою групою попри всю їхню неорганізованість, тому коли одне чудо стрибає на загорожу з ОМОНу, то думає що всі решта за ним послідують і вони прорвуть лінію оборони, а коли розуміє що у всіх решта інстинкт самозбереження взяв гору над палкими промовами "вождів і лідерів" то буває вже пізно і гумовий кийок знаходить свою жертву))
  • 0

#583 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 22.05.2011 – 08:51

Перегляд дописуЗварич (20.05.2011 16:31) писав:

І водночас вони щиро вважають себе справжніми європейцями... Сюр якийсь
Справжніх европейців не існує, пояснення просте.

Перегляд дописуMiguel (20.05.2011 17:41) писав:

Та не зацікавиться. Якщо б під свастикою вийшло 20-30 бритоголових молодиків, то полісмени б зреагували, а на вмираючого ветерана ніхто не зверне уваги (не використає сили)...
Ага, щось Дем’янюком активно цікавляться, хоча він навіть на майдан навіть вийти не може.
Має бути межа. Німецькі ветерани її відчувають. "Наші" — ні.

Перегляд дописуMiguel (20.05.2011 17:41) писав:

А ти що зробив для України? Не так щоб помахати прапорцем за 50 гривень, а так щоб мовчки, безкоштовно, важкою працею?
Вам читати тут :ggggg:

Перегляд дописуЗварич (20.05.2011 18:04) писав:

Та ніц він не зробив.
Вам теж.

Повідомлення відредагував Olexandr: 22.05.2011 – 08:51

• 0

#584 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 23.05.2011 – 14:52

Отак поки я на благо держави надавав допомогу сільським жителям, пани Мігель та Зварич дебатували про мою мажорність і небажання щось робити для Батьківщини (не партії) :ggggg: .
Розчаровую - я не мажор (нажаль, гиги) і прапорами за бабло ніколи не махав (тіки разок листівки роздавав, було, так). Ну а про "що ти зробив" - читай уважніше форум, дещо таки зробив і роблю.

Кінець офтопу.
Далі про фошню і толєрастів.

"Вину" оцю німецьку бачив на власні очі, колись з одними німчиками завели за Адольфа мову, то було аж гидко. Щоб доросла людина перетворилася на шмаркача який просить вибачення за те чого не робив - бррррр.
Сподіваюся з нами таке не пройде, за що власне і боремося.
  • 0

#585 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.05.2011 – 15:09

Перегляд дописуПластун (23.05.2011 15:52) писав:

"Вину" оцю німецьку бачив на власні очі, колись з одними німчиками завели за Адольфа мову, то було аж гидко. Щоб доросла людина перетворилася на шмаркача який просить вибачення за те чого не робив - бррррр.
Сподіваюся, таке пройде з москалями.
  • 0

#586 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.05.2011 – 15:16

Перегляд дописуzav (23.05.2011 16:09) писав:

Сподіваюся, таке пройде з москалями.

анекдот про міністерство культури знаєш?
так отож
  • 0

#587 strahner

Постійний житель

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 23.05.2011 – 16:16

Вони виявилися повними клоунами. Ні, навіть не клоунами. Бо клоуни веселять і мають до цього талант. А ці – просто насміхаються над людьми, не усвідомлюючи свого маразму. Тусовка міліонерів, яка пиляє бюджет, щоб стати мільярдерами, як Рінат, виявилася банальною «ячейкою» неосталіністів за своїм змістом і формою. Партія регіонів – бригада крупного капіталу, який чесними трудами був нажитий у мирні 90-і, собі вибудувала капіталізм, а решті мешканців Донбасу склепала локальну «совєцьку Білорусь на териконах». Обчистили, як монгольська орда, і витоптали донбаський край і посунули на Дніпро. І тепер ця схиблена на радянщині, VIP-братва вже з Києва хоче повторити свій експеримент у масштабах країни. Електорату – совок, а собі – ананаси і рябчики. А якщо комусь щось не подобається, то завжди можна прикритися радянським прапором і так строго запитати: «Тєчьо, пабєданєнравітса?!».
  • 0

#588 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.05.2011 – 21:01

Далі про фошню і толєрастів.

Бачу, ти розумієш, про що я говорю... А тепер давай про "Сосєнкі". Що там було?

До речі, пані Олеська: оберлейтенант батальйону "Нахтігаль" (під командуванням Шухевича) а потім вояк УПА Юрій Лопатинський за якусь секретну спецоперацію біля Вінниці отримав від німців Залізний Хрест. Може вінничани чули, за що саме німці дали таку нагороду борцю за незалежність України?:happytwo:
  • 0

#589 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.05.2011 – 22:04

Перегляд дописуOlexandr (22.05.2011 09:51) писав:

Ага, щось Дем’янюком активно цікавляться, хоча він навіть на майдан навіть вийти не може.
Має бути межа. Німецькі ветерани її відчувають. "Наші" — ні.
Хто обрав Вас Богом для встановлення межі "нашим" ветеранам?

Примітивненько. Невже Ви вважаєте що я зараз буду виписувати сюди свою автобіогравію, підкреслюючи синьо-жовтою (чи червоно-чорною) лінією моменти відданості України. Ті хто мене знає особисто - вже сформували свою думку, а думка тих хто мене не знає - мене не цікавить))

Вам теж.
"Всє кругом підер@си а я - Дартаньян"))) Оце посилання на Лукоморє насамперед стосується Вас))

Отак поки я на благо держави надавав допомогу сільським жителям, пани Мігель та Зварич дебатували про мою мажорність і небажання щось робити для Батьківщини (не партії) :happytwo: .
Розчаровую - я не мажор (нажаль, гиги) і прапорами за бабло ніколи не махав (тіки разок листівки роздавав, було, так). Ну а про "що ти зробив" - читай уважніше форум, дещо таки зробив і роблю.
Та про мажорність я не дебатував (мені пофіг). Допомогу сільським жителям - то добре, але ж зараз пів-форуму може згадати як в студентські роки в парку міському прибирали чи їздили "отрядами" на якесь ближнє село щоб пенсіонерам допомогти. А може ці сільські жителі (чи їхні батьки/діди) воювали на стороні совєтів в 2 світовій, в Ви їм помагали - то ж не по націоналістичному?

А не по-барабану?
  • 0

#590 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 23.05.2011 – 22:13

Перегляд дописуMiguel (23.05.2011 23:04) писав:

Хто обрав Вас Богом для встановлення межі "нашим" ветеранам?
Я сам обрався :box: я ще можу сам робити висновки?

Примітивненько. Невже Ви вважаєте що я зараз буду виписувати сюди свою автобіогравію, підкреслюючи синьо-жовтою (чи червоно-чорною) лінією моменти відданості України. Ті хто мене знає особисто - вже сформували свою думку, а думка тих хто мене не знає - мене не цікавить))
Нє, ви не зрозуміли суті. Перехід на особистості на зразок "та ти хто такий, щоб критикувати, що ти тямиш? ля-ля-ля" витягають із запиленої шухляди тоді, коли вже нема чого заперечити, що, власне, підтверджує неспроможність опонентів.

"Всє кругом підер@си а я - Дартаньян"))) Оце посилання на Лукоморє насамперед стосується Вас))
Ну що ви, для обговорюваної теми абсолютно неважливо, ні що робили Пластун зі Стахнером, ані Зварич з Міґелем :happytwo:
  • 0

#591 strahner

Постійний житель

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 24.05.2011 – 07:32

Якось важко собі уявити, як колись юний зек Вітя ще на зоні мріяв стати зразковим комсомольцем. А потім – вірним ленінце-сталінцем. Сьогодні скромний борець за радянське минуле мешкає на 140 заповідних гектарах і розбудовує палац у Межигір’ї, який уже більший за хороми Саддама Хусейна у місті Басра. Цікаво, а наступного 9 травня буде майоріти червоний серпасто-молоткастий на даху президентської резиденції?
  • 0

#592 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 24.05.2011 – 14:28

А може ці сільські жителі (чи їхні батьки/діди) воювали на стороні совєтів в 2 світовій, в Ви їм помагали - то ж не по націоналістичному?

А не по-барабану?

Тю. Та мої власні діди воювали в ЧА. Тільки робили це не від великої відданості ідеалам партії і не вважали за потрібне 9 травня з усім іконостасом кудись іти - по 100 гр. з друзями ось і все святкування.
Тут це мова йде не про черговий поділ українців за якимись ознаками, а про прагнення перетворити і так псевдосвято на імперський шабаш.

Чисто спортивний інтерес.

Перегляд дописуЗварич (23.05.2011 22:01) писав:

Бачу, ти розумієш, про що я говорю... А тепер давай про "Сосєнкі". Що там було?

До речі, пані Олеська: оберлейтенант батальйону "Нахтігаль" (під командуванням Шухевича) а потім вояк УПА Юрій Лопатинський за якусь секретну спецоперацію біля Вінниці отримав від німців Залізний Хрест. Може вінничани чули, за що саме німці дали таку нагороду борцю за незалежність України?:happytwo:

???

Лопатинський ....... знайоме прізвище....
  • 0

#593 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.05.2011 – 21:08

Перегляд дописуПластун (24.05.2011 15:28) писав:

Тут це мова йде не про черговий поділ українців за якимись ознаками, а про прагнення перетворити і так псевдосвято на імперський шабаш.
Тут мова йде про спроби націоналістів перетворити твоїх дідів - переможців на переможених тєрпіл.

Цитата

???
Історію свого міста треба знати:happytwo: Я чому згадав про Сосєнкі? В 41-му в розстрілах мирного населення там брали участь наші "шуцмани". Є версія, що була там і сотня "Нахтігаля" - він якраз шарився по тих краях:

Цитата

По поручению Чрезвычайной Государственной Комиссии судебно-медицинская экспертная комиссия... произвела судебно-медицинскую экспертизу трупов, извлеченных из мест захоронения уничтоженных немцами мирных советских граждан и военнопленных, и установила:

1. Во всех исследованных местах захоронения трупов в городе Ровно и его окрестностях обнаружено свыше 102 тысяч расстрелянных и умерщвленных немцами мирных советских граждан и военнопленных, из них:
а) в городе Ровно, по Белой улице у дровяного склада - 49 000
б) в городе Ровно по Белой улице на огороде - 32 500
в) в селе Сосенки - 17 500
г) в карьерах у села Выдумка - 3 000
д) на территории тюрьмы города Ровно - 500

2. Судя по состоянию трупных изменений и на основании данных вскрытия трупов, необходимо считать, что:
а) массовые расстрелы и захоронение трупов в селе Сосенки производились во второй половине 1941 года;
http://gorod.rovno.u...ry/nuerenbr.htm

102 тисячі розстріляли. Дві третини твого міста. Визволителі, нє?
  • 0

#594 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 25.05.2011 – 13:14

Перегляд дописуЗварич (24.05.2011 22:08) писав:

Тут мова йде про спроби націоналістів перетворити твоїх дідів - переможців на переможених тєрпіл.

Тут іде мова про трагедію українського народу - необхідність воювати за чужі імперії.

Цитата

Історію свого міста треба знати:box: Я чому згадав про Сосєнкі? В 41-му в розстрілах мирного населення там брали участь наші "шуцмани". Є версія, що була там і сотня "Нахтігаля" - він якраз шарився по тих краях:

:happytwo:
а чьо не 1.000.000?
недопрацювали

а ваші шуцмани це хто?
  • 0

#595 strahner

Постійний житель

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 25.05.2011 – 14:50

Перегляд дописуЗварич (24.05.2011 22:08) писав:

Історію свого міста треба знати:happytwo: Я чому згадав про Сосєнкі? В 41-му в розстрілах мирного населення там брали участь наші "шуцмани". Є версія, що була там і сотня "Нахтігаля" - він якраз шарився по тих краях:

Так, московити завжди вбивали, а потім то спихали ні інших - німців, українців, чеченців. Ще Салтиков- Щедрін, кажісь, писав про ту унтерофіцерську дружину, що висікла сама себе. То в москалів у крові.
  • 0

#596 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 30.05.2011 – 22:46

Перегляд дописуПластун (25.05.2011 14:14) писав:

:)
а чьо не 1.000.000?
недопрацювали
Навіть для тебе доволі цинічна реакція на матеріали Нюрнбергу... В твоєму місті 102 тисячі. А загалом більше ніж 45 мільйонів.

Цитата

а ваші шуцмани це хто?
В даному випадку "Нахтігаль" та "Роланд". В кінці 1941 року вони були переформовані в 201 шуцманшафт батальйон та передислоковані в Білорусь для подальшої боротьби за незалежність України:yes:

Цитата

Неподалеку от рва было еще несколько могил — ям. Нас разбивали на несколько групп —каждую окружало несколько полицейских, фашистов или изменников Родины — работников украинской националистической полиции. Всех заставляли раздеваться донага, подходить к яме — мужчин и женщин отдельно. Каждый практиковал свой способ, одних выстраивали вдоль ямы и фашист поочередно стрелял каждому в затылок, других ставили перед ямой на колени, третьих заставляли бежать к яме и, когда человек приближался к яме, в него стреляли и т.д.
Маленьких детей бросали живьем в ямы — других подбрасывали вверх и стреляли налету. Все это сопровождалось предсмертными стонами и криками умиравших и хохотом палачей. Если кто-нибудь из обреченных пытался бежать, его пристреливали.
Поработав таким образом час-два, гитлеровец подходил к столу. выпивал рюмку водки, закусывал бутербродом с колбасой и снова продолжал свою гнусную "работу"
В Білорусі на місці того гітлерівця міг бути будь-який офіцер Нахтігалю, а старі люди там по селах ще й сьгодні називають німецьких карателів "українцями". Регочи далі.
  • 0

#597 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.05.2011 – 23:49

Зваричу, задумайся над тими подіями, проаналізуй їх, не окремі випадки, а історію вцілому. Ось тобі напрям думок від чехів, думаю, якщо вони то зрозуміли то і українці мають.
  • 0

#598 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 31.05.2011 – 08:32

Перегляд дописуЗварич (30.05.2011 23:46) писав:

В Білорусі на місці того гітлерівця міг бути будь-який офіцер Нахтігалю, а старі люди там по селах ще й сьгодні називають німецьких карателів "українцями". Регочи далі.
Оце так аргумент. Я від старих людей чув, що в 1939 році не війна була, а просто прогулянка по Польщі в мирних цілях і що кримських татарів депортували справедливо, бо хтось там коня (!!!) Гітлерові підігнав. В цю маячню теж повірите?
  • 0

#599 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 31.05.2011 – 13:08

Перегляд дописуЗварич (30.05.2011 23:46) писав:

Навіть для тебе доволі цинічна реакція на матеріали Нюрнбергу... В твоєму місті 102 тисячі. А загалом більше ніж 45 мільйонів.

От мені ліньки уточнювати, але КО підказує що станом на початок ДСВ в Рівному і близько 100 тис. населення не було.
45 мільйонів?
оце жиди мочать...........

Цитата

В даному випадку "Нахтігаль" та "Роланд". В кінці 1941 року вони були переформовані в 201 шуцманшафт батальйон та передислоковані в Білорусь для подальшої боротьби за незалежність України:)

по-перше не переформовані
охоронні батальйони набиралися на контрактній основі

ну а доказів участі того 201 ОБ у будь-яких діях що класифікуються як злочин так і нема до сьогодні
очевидно, вже й не буде
якби такі козирі у когось лежали в рукаві, то в перші помаранчеві роки їх би зіграли

про Білорусь регочу далі
почитай хоч би Бульбу-Боровця
при всій своїй нелюбові до ОУН якої він не приховує, ніяких згадок про "звірства" там немає
  • 0

#600 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 31.05.2011 – 17:05

Перегляд дописуphobos (31.05.2011 00:49) писав:

Зваричу, задумайся над тими подіями, проаналізуй їх, не окремі випадки, а історію вцілому. Ось тобі напрям думок від чехів, думаю, якщо вони то зрозуміли то і українці мають.
А в чехів є меморіал повністю знищених разом з людьми сел? Нема? Ну то можна і "пофілософствувати"

Зображення

Перегляд дописуПластун (31.05.2011 14:08) писав:

От мені ліньки уточнювати, але КО підказує що станом на початок ДСВ в Рівному і близько 100 тис. населення не було.
Ти забув про три табори військовополонених. Чи як релігійний фанатик бачиш лише те, що хочеш бачити?

Цитата

45 мільйонів?
оце жиди мочать...........
Офіційна статистика, до чого тут жиди?

Цитата

по-перше не переформовані
охоронні батальйони набиралися на контрактній основі
Нахтігаль теж. Гроші вони заробляли... Наказ про переформування накинути, чи сам знайдеш?

Цитата

ну а доказів участі того 201 ОБ у будь-яких діях що класифікуються як злочин так і нема до сьогодні
очевидно, вже й не буде
Більшість архівів військових частин поцупили американці в Мюнхені. Може колись і розсекретять. Але шуцмани в Білорусі були не на курорті

Зображення

Цитата

про Білорусь регочу далі
почитай хоч би Бульбу-Боровця
при всій своїй нелюбові до ОУН якої він не приховує, ніяких згадок про "звірства" там немає
"Армія без держави"? Читав те фентезі. А яке відношення має Боровець до поліційних частин Німеччини?
Про Хатинь ти теж ніц не чув?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних