Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 786

#501 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 11.05.2011 – 20:47

Між іншим саме "святкувати" а не "відзначати" 9 травня почали вже за Брєжнєва, через 20 років після війни.
Думайте.......
  • 0

#502 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.05.2011 – 21:31

Перегляд дописуОлеська (11.05.2011 21:30) писав:

Прикро за наших отупілих людей, бо у нас в Вінниці теж була "прогулянка" "хворих" з портретом Сталіна - справжнього ката українців, зокрема подолян...
так отож...і найбільше прикро не за тих, що йдуть з тими партретами - вони хворі люде, а прикро за байдужих пофігістів...
і репліка: пане Світлоносний, ну не полюблю я вашу Юлю, щоб там пси траву їли :)
  • 0

#503 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.05.2011 – 21:36

ось зараз хочу отримати посвідчення водія. ходжу на курси.
на уроках говрили про знаки. яких немає на наших вулицях.
учитель каже - немеє грошей на знаки. он навіть на свято немає, ранше паради були, тепер нема.
ну і тут я сказв, що в декого таки є гроші, щоб відрядити десант у Львів, гнобити місцеве населення.
ну і що тут почалося.... учитель, падлюка, бувший комуняка... давай мене грузить які западенці лихі... мовляв так і треба, їхати туди і щемить їх. бо поїхали підтримати місцевих ветеранів (окупантів).

Ну а що ж іще могло би бути інакше?
Минулого року 9 травня по Київському хрещатику марширували Російські війська!!!, чим засвідчили окупацію України, а тут дехто вирішив чинити супротив окупації. Звісно ж треба таки довести до відома населення, що територія окупована, і населення захоплене, і окупанти тут правлять бал.

Це одне лихо, але ж поряд є ще більше лихо - сама Росія тепер окупована кавказцями. А разом з російською окупацією України, і до нас прийшла окупація Чеченів, Осетинів, дагестанців та інших.
Вчора я на своїй шкурі відчув, хто я тут такий у своєму рідному місті, на землі, де жили мої предки, і хто тут такий чурка кавказського походження, на шикарному мерседесі.

От таке то свято перемоги. То ж хто кого переміг? Чи скоро ми вже будемо славити Хозарський каганат?
  • 0

#504 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.05.2011 – 21:52

Перегляд дописуЛастiвочка (11.05.2011 22:31) писав:

так отож...і найбільше прикро не за тих, що йдуть з тими партретами - вони хворі люде, а прикро за байдужих пофігістів...
Небайдужі пофіґісти мали цькувати хворих? У Львові так і було. Дуже кумедно з боку виглядало, ги.
  • 0

#505 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.05.2011 – 22:07

:)

Перегляд дописуzav (11.05.2011 22:52) писав:

Небайдужі пофіґісти мали цькувати хворих? У Львові так і було. Дуже кумедно з боку виглядало, ги.
ви були у львові і знаєте як було чи вам аби вчергове потриндіти і в такий спосіб якось блєснути умом?.
Мені цікаво як ті святкування проходили по регіонам? Якщо хтось може - розкажіть
  • 0

#506 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.05.2011 – 22:13

Перегляд дописуЛастiвочка (11.05.2011 23:07) писав:

ви були у львові і знаєте як було чи вам аби вчергове потриндіти і в такий спосіб якось блєснути умом?.
Мені цікаво як ті святкування проходили по регіонам? Якщо хтось може - розкажіть
як обично - бухали і пускали салюти. більш нічого... ну ще кореш у мордобой прилетів. але то не стосується дати просто так співпало
  • 0

#507 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 11.05.2011 – 22:14

В Рівному шось на площі грало і потім чули салют.
Люди ходили з кульками (надувними), їли морозиво і пили пиво.

Черовоних прапорів і іншого лайна не помічено.
  • 0

#508 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 11.05.2011 – 22:44

В центрі не був, а так святкувань помічено не було. Про цей день нагадувало лише вітання консьєржки і більше нічого. Помітив, що цього року було значно менше людей з лєнтачкамі. Дивно якось, можна подумати, що на декого просвітління найшло, але щось слабко віриться.
  • 0

#509 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.05.2011 – 22:55

Я бачив з боку - з боку екрану. 1+1, НТВ, 5 - усі вельми кумедні. Ви теж спробуйте, бо може у Львові й були, і навіть знаєте, як було, проте з боку не бачили точно. А варто.

Перегляд дописуOlexandr (11.05.2011 23:44) писав:

В центрі не був, а так святкувань помічено не було. Про цей день нагадувало лише вітання консьєржки і більше нічого. Помітив, що цього року було значно менше людей з лєнтачкамі. Дивно якось, можна подумати, що на декого просвітління найшло, але щось слабко віриться.
Це вони до Львову поїхали всі.
Був "парад" старої віськової техніки панів реставраторів бійок, був чивокунь на чолі, червоний прапор перед державним, ще якісь гулянки, певно. Про це все я дізнався з новин, бо нам то байдуже, ги.
  • 0

#510 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 11.05.2011 – 23:01

Перегляд дописуzav (11.05.2011 23:55) писав:

Це вони до Львову поїхали всі.
Був "парад" старої віськової техніки панів реставраторів бійок, був чивокунь на чолі, червоний прапор перед державним, ще якісь гулянки, певно. Про це все я дізнався з новин, бо нам то байдуже, ги.
Ніби таки спокійніше цього року у нас. Хоча я ніби салют чув десь о 21, але видно не було.
А що, навіть війська не марширували?
А я оце від вас дізнався, бо з новин лише про Львів :)
  • 0

#511 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.05.2011 – 07:47

Для більшості це не свято, а традиція, «День дачі».
А свято називається «День перемоги червоної армії над фашиською Германією» (хоча Германія не була фашиською). Якщо називати цей день своїм ім’ям, то не виникатиме стільки суперечок.
  • 0

#512 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 07:49

пане вумніку, новини я дивлюсь регулярно і навіть вичитую дещо для теревень, але мені цікаво було почути розповіді наших теревенчан, а не те, на якому блюдечку нам ті новини подають.
А ще цікаво таке: чи дивились ви в ці дні фільми про війну? По усім каналам транслювали фільми про війну..чомусь не хотілось мені таке дивитись...

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 12.05.2011 – 07:51

• 0

#513 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 08:11

Перегляд дописуЛастiвочка (12.05.2011 08:49) писав:

А ще цікаво таке: чи дивились ви в ці дні фільми про війну? По усім каналам транслювали фільми про війну..чомусь не хотілось мені таке дивитись...

Ну я вже всі їх давно бачив :)
Раніше коли малий був і нітернет з відіком лише в кіно бачив, то спеціально 9 травня чекав щоб подивитися.

Взагалі є хороші, а навіть ті що відстійні свою функцію у свій час виконували. Сучасні кацапські - це ноу коментс.
  • 0

#514 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 12.05.2011 – 08:32

У Луцьку святкування 9 Травня на Меморіалі Слави пройшло мирно і без ексцесів.
За традицією мітингу-реквієму після промов представників влади були спогади ветеранів війни, військовий парад та панахиди за загиблими у Великій Вітчизняній війні представників Української православної церкви Київського та Московського патріархатів, що проходили окремо. Кожен небайдужий громадянин мав можливість мирно висловити своє ставлення до цього дня так, як хотів… ("Волинські новини").

Зображення
  • 0

#515 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 09:03

оу, яка "лєнтачка"
шкода........
  • 0

#516 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 09:13

Перегляд дописуПластун (12.05.2011 10:03) писав:

оу, яка "лєнтачка"
шкода........
Стрічка як стрічка. :)
  • 0

#517 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 09:24

Перегляд дописуМаківка (12.05.2011 10:13) писав:

Стрічка як стрічка. :)

я десь передостанній напевне сторінці давав лінк на "стрічку"
почитай
надзвичайно попсова штука
  • 0

#518 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 09:29

Заради поваги до дописувачів я цієї теми не читаю. :) Принципово... ))
  • 0

#519 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 10:15

Перегляд дописуЛастiвочка (12.05.2011 08:49) писав:

пане вумніку, новини я дивлюсь регулярно і навіть вичитую дещо для теревень, але мені цікаво було почути розповіді наших теревенчан, а не те, на якому блюдечку нам ті новини подають.
Кияни! Мені теж цікаво! У кого ще залишився телевізор в хаті? Ги.
  • 0

#520 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2011 – 12:23

хтось може розказати шо ж там у тому Львові все-таки сталося?
а то тут розказують, шо якісь лівівські активісти(ну це я м.яко кажу, тут інакшими словами називають) побили ветеранів :)
і тіпа Рашн...еем.. МЗС шо лі подало якусь там скаргу довідповідного українського органу(МЗС,нє?..).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних