Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#401 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.04.2011 – 22:18

Якби КП заборонили, то не було б таких приколів. Та й того свята не було б. А так воно вічне. І ветерани вічні. Одні вимруть (справжні - ті, що воювали, чи в тилу були, але в часи війни), так з"являться молодші і теде.
  • 0

#402 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.04.2011 – 22:26

Так тих, що воювали вже й нема...а ці, що є то лиш черговий привід зіштовхнути одних з іншими
  • 0

#403 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 22:37

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2011 22:26) писав:

СВІ†ЛОНОСНИЙ
то ти кажеш що сутички не буде?
Ні, я цього не стверджую, бо не знаю.
Я просто відповідв на те, що ветерани і комуняки чогось там боятимуться при такій зручній владі.

Перегляд дописуОлеська (6.04.2011 23:18) писав:

Якби КП заборонили, то не було б таких приколів. Та й того свята не було б. А так воно вічне. І ветерани вічні. Одні вимруть (справжні - ті, що воювали, чи в тилу були, але в часи війни), так з"являться молодші і теде.
Дивно чути бідкання від людини, яка особисто зробила в це свій маленький вклад і сприяла такому станові речей.
Хоч уже не плачтеся, бо кого вам звинувачувати як не себе?

Або беріть приклад з Одонацера і робіть задоволений вигляд наче то все була шоколадка. :wub:
Або, чого ви ще не на майданах? Хтось же кричав, що чим буде гірше тим швидше скинемо владу?

Але натомітсь бідкання, і жаління, що виглядає непослідовно і жалюгідно по-противсішному.
Це що, епік фейл противсіхства?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.04.2011 – 22:40

• 0

#404 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 07.04.2011 – 14:08

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 10:07) писав:

дехто називає цей день "День Побєди". Але за історію людства було стільки тих різних військових перемог когось над кимось, що можна безперервно святкувати такі дні. Чи не час розпрощатися з цим днем і зробити його буднім? Тим більше, що побєда комуністів над фашистами не повинна збуджувати нормальних людей.
3 липня 964 року славне військо князя Святослава Хороброго знищило столицю хазарів, що поклало початок падіння Хазарії, найбільшої іудейської держави в історії.
3 липня - День Звитяги!
  • 0

#405 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.04.2011 – 14:47

Перегляд дописуСонцеслав (7.04.2011 15:08) писав:

3 липня 964 року славне військо князя Святослава Хороброго знищило столицю хазарів, що поклало початок падіння Хазарії, найбільшої іудейської держави в історії.
3 липня - День Звитяги!

Є думка що не варто було цього робити :wub:
  • 0

#406 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 18:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.04.2011 23:37) писав:

Дивно чути бідкання від людини, яка особисто зробила в це свій маленький вклад і сприяла такому станові речей.
Чому маленький вклад? - Величезний! Це ж саме я створила комуністичну партію, саме я почала війну проти Гітлера, саме я вигадала це свято, ну і ще багато всього такого теж я, аякже!) Ну просто в точку.)

Або беріть приклад з Одонацера і робіть задоволений вигляд наче то все була шоколадка. :wub:
Або, чого ви ще не на майданах? Хтось же кричав, що чим буде гірше тим швидше скинемо владу?
А чого ви так переймаєтесь моєю присутністю на майдані? Я почну не з крику, а зі зброї.)

Але натомітсь бідкання, і жаління, що виглядає непослідовно і жалюгідно по-противсішному.
Це що, епік фейл противсіхства?
Мені оце "купи слона" починає набридати. Нецікаво просто. Може досить, га? Та не заговорить в мене ні совість, ні жалість до вас і не куплю я вашого слона, - ну бо мені він просто не потрібен.
  • 0

#407 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 07.04.2011 – 18:51

Перегляд дописуПластун (7.04.2011 15:47) писав:

Є думка що не варто було цього робити :wub:
Є думка, що той, хто контролює минуле -> контролює і майбутнє.
  • 0

#408 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 19:10

Перегляд дописуСонцеслав (7.04.2011 19:51) писав:

Є думка, що той, хто контролює минуле -> контролює і майбутнє.

так, просто щит на сході нам би через 300 років не завадив
а так його не було і удар прийняли ми
удар такої сили що досі голова гуде
  • 0

#409 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.04.2011 – 00:15

Перегляд дописуОлеська (7.04.2011 19:37) писав:

Чому маленький вклад? - Величезний! Це ж саме я створила комуністичну партію
Наказний полковник Ніс, який показав Мєньшикову таємний хід у Батурин теж нікого сам не вбивав. За що його не люблять, яка несправедливіть! 8)

Перегляд дописуОлеська (7.04.2011 19:37) писав:

А чого ви так переймаєтесь моєю присутністю на майдані? Я почну не з крику, а зі зброї.)
Каружую!

Зображення

Можна дізнатися що треба ЩЕ цій владі зробити, щоб інтернет бойцуни противсіхи втілили свої погрози стосовно жування кори?
Здається, януки уже самі не знають як їм ще нациків потролити, уже всіх пересаджали, всі заводи параходи продали стратегічному ворогові, військо окупантське розмістили ітд ітд..., а вони все жують, тільки нажаль не кору, а соплі і все погрожують кулачком в інтернетах.

Ви хоча б окреслили якось скільки ви готові терпіти? Он Зав чітко окреслив - піде воювати, як офіційно приймуть закон про заборону української мови. Тобто дуже скоро. ;)

Може, Олесько, організуй противсіхів і змалюйте ту подію до якої ви терпіти будете. Ми тоді з поганими хитрими тюлькоботами постараємося це скоріше втілити заради вашого повстання і загального бобра. :-)

Мені насправді здається, що так люди від голоду і помирали. Думали, от ще потерпимо, а далі уже не було сил на спротив. Якщо одразу не спромігся, то вже ніколи, потім тільки важче.

А ви тіште себе думкою, що от от, уже тягнибок чи корчинський прийде і прожене всіх поганих дядь з України!

До речі: "Я почну не з крику, а зі зброї.)" - це уже власне порожній крик.
Хороший початок. ;) :wub:

Цитата

Мені оце "купи слона" починає набридати.
Це добре, значить мета досягається. ;)

Цитата

Може досить, га?
З якої радости?

Цитата

Та не заговорить в мене ні совість, ні жалість
Ні розум. :)

Цитата

ну бо мені він просто не потрібен.
Потрібен, просто ти не слабо про це думала, щоб це зрозуміти. :)

Якщо ж це правда, то таку людину просто шкода, бо саме ткаким як зараз вона хоче бачити життя своєї країни.

Це якась амеба.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 08.04.2011 – 00:23

• 0

#410 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.04.2011 – 13:24

В перші дні війни в полон здалися більше мільйона солдат РККА. Це надзвичайно. це фантастично. більше мільйона...
Яка може бути причина, щоб солдати так здавалися в полон? що ж їх спонукало так відразу без бою здатися?

можливо, причиною тому була надзвичайно велика помилка - пакт Молотова - Рібентроппа
основна помилка - в тому що зайняли кусок Польщі... солдати побачили трішечки Європи, і побачили, що комуністи роблять з тією Європою роблять.
  • 0

#411 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 20:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.04.2011 01:15) писав:

Можна дізнатися що треба ЩЕ цій владі зробити, щоб інтернет бойцуни противсіхи втілили свої погрози стосовно жування кори?
Здається, януки уже самі не знають як їм ще нациків потролити, уже всіх пересаджали, всі заводи параходи продали стратегічному ворогові, військо окупантське розмістили ітд ітд..., а вони все жують, тільки нажаль не кору, а соплі і все погрожують кулачком в інтернетах.

Ви хоча б окреслили якось скільки ви готові терпіти? Он Зав чітко окреслив - піде воювати, як офіційно приймуть закон про заборону української мови. Тобто дуже скоро. :wub:

Може, Олесько, організуй противсіхів і змалюйте ту подію до якої ви терпіти будете. Ми тоді з поганими хитрими тюлькоботами постараємося це скоріше втілити заради вашого повстання і загального бобра. :-)

Мені насправді здається, що так люди від голоду і помирали. Думали, от ще потерпимо, а далі уже не було сил на спротив. Якщо одразу не спромігся, то вже ніколи, потім тільки важче.

А ви тіште себе думкою, що от от, уже тягнибок чи корчинський прийде і прожене всіх поганих дядь з України!
А знаєш, в чому проблема українців? Саме у невмінні розпізнавати ворога. Доки українці воюватимуть одне проти одного, - нічого хорошого не варто й чекати.
От тебе купили - ти і кричиш на всю. (Правда тільки уявити можна, скільки ж то треба було тобі заплатити, аби ти так ревно плювався в пустоту?) Купили і не інакше, бо в іншому разі ти щось конкретно робив би, а не викрикувався в неті тим,... а власне кому? На кого ти розраховуєш? Думаєш, що тебе хтось чує? Даремно. Ібо тут всім пофіг. Чи ти може так свою агресію скидаєш? Може все ж варто до психолога сходити, - ну бо затяжна істерика - це вже недобре.

А коли піду воювати? Коли почнеться війна. Бо один у полі не воїн.

І ще одне (найприкольніше). Ти от закидаєш комусь щось там. Просто цікаво: а ти впевнений щодо вчинених дій тієї чи іншої людини, якщо не бачив напевно? Ти ж майже нічого не знаєш про тих, хто сидить по той бік екрану і так наївно віриш всьому, що люди пишуть? Трохи наївно для досить дорослої і ніби розумної людини, нє?) Я от маю підозру, що за твоїм плюванням на так званих противсіхів криється не що інше, як визнання власної помилки - ти ж напевно голосував проти всіх.)

Щодо голоду - мається на увазі Голодомор? Якщо так, то тобі варто трохи більше дізнатись про ту трагедію нашого народу. Спротив був, ще й який.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.04.2011 01:15) писав:

Якщо ж це правда, то таку людину просто шкода, бо саме ткаким як зараз вона хоче бачити життя своєї країни.
Це якась амеба.
От ти себе вже любиш.)))
  • 0

#412 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 20:23

СВІ†ЛОНОСНИЙ
ну противсіхи обєднаються(припустімо), а тюлькуни що робитимуть? може приєднаються? :wub:
  • 0

#413 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.04.2011 – 20:52

Перегляд дописуОлеська (8.04.2011 21:17) писав:

Доки українці воюватимуть одне проти одного

От тебе купили - ти і кричиш на всю. Купили і не інакше

Це, мабуть, та сама жіноча логіка - поєднання протилежностей...
  • 0

#414 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 21:21

Перегляд допису-=VJ=- (8.04.2011 21:52) писав:

Це, мабуть, та сама жіноча логіка - поєднання протилежностей...
Коли закінчуються аргументи, починаються образи, а в чолоків ще й закиди щодо жіночої логіки, ага.)
  • 0

#415 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 09.04.2011 – 17:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.04.2011 14:24) писав:

В перші дні війни в полон здалися більше мільйона солдат РККА. Це надзвичайно. це фантастично. більше мільйона...
Яка може бути причина, щоб солдати так здавалися в полон? що ж їх спонукало так відразу без бою здатися?

можливо, причиною тому була надзвичайно велика помилка - пакт Молотова - Рібентроппа
Причин було декілька. Одна з головних - відсутність кваліфікованого офіцерського корпусу. Фахових командирів не було. Сталін їх знищив репресіями.
А пакт підписали вже після провалу перемов між Союзом, Англією та Францією про взаємну підтримку на випадок війни.
  • 0

#416 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 17:50

Цитата

Тернопільська міська рада заборонила розміщення радянської символіки на державних установах і комунальних підприємствах міста.
Відповідне рішення було ухвалене 8 квітня на сьомій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання.
"Українці повинні відзначати свята без символіки неіснуючої країни. Вшановувати пам'ять загиблих, класти квіти до пам'ятників можна з українськими прапорами, а не з червоними прапорами імперії, яка призвела до загибелі мільйонів українців. Ми на своїй Богом даній землі повинні прославляти українські символи",

Цитата

Нагадаємо, Львівська обласна рада прийняла заяву "Радянські міфи потрібно знищувати" щодо недопущення вивішування червоних радянських прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня.

Цитата

28 лютого депутатська більшість Одеської міськради, основу якої становлять члени фракції Партії регіонів, проголосувала за проект рішення голови фракції Геннадія Труханова "Про використання копій "Прапора Перемоги" під час заходів із вшанування пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні і щодо звільнення міста-героя Одеси від німецько-фашистських загарбників".

Цитата

17 березня Житомирська обласна рада прийняла рішення вивішувати у День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях в області.
детальніше тут
  • 0

#417 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 18:37

Перегляд дописуЗварич (9.04.2011 18:31) писав:

Причин було декілька. Одна з головних - відсутність кваліфікованого офіцерського корпусу. Фахових командирів не було. Сталін їх знищив репресіями.

Власне "резунізм" давно розвінчаний і тому давайте якосьбез нього обійдемся.

Перегляд дописуЛастiвочка (9.04.2011 18:50) писав:

Правильне рішення і праильні слова.
  • 0

#418 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 18:42

Перегляд дописуПластун (9.04.2011 19:37) писав:

Правильне рішення і праильні слова.
але тривожить що частина областей узаконюють червоні прапори, роблять це на державному рівні...
  • 0

#419 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 18:52

Перегляд дописуЛастiвочка (9.04.2011 19:42) писав:

але тривожить що частина областей узаконюють червоні прапори, роблять це на державному рівні...

На регіональному.
Звичайно, центральна влада повинна такі "поползновєнія" душити зходу, але ж бачиш шо робиться, уже війна знову "вєлікай атєчєствіннай" стала.
Власне панікувати причин нема, просто відноситися як до тролів - висміювати і попускати.

Переважна більшість "дєдоваєватєлєй" настільки тупі що робити це не важко.
А Житомир - специфічний регіон, так.
  • 0

#420 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 18:57

Перегляд дописуПластун (9.04.2011 19:52) писав:

На регіональному.
ну так, перепрошую

Цитата

Переважна більшість "дєдоваєватєлєй" настільки тупі що робити це не важко.
А Житомир - специфічний регіон, так.
ну так...але нафіга знову зіштовхувати лобами тих і інших...як на мене...вже старенькі повмирали, а для цих черговий привід аби пропіаритись і відволікти увагу людей від того бардаку, що чиниться в державі
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних