Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#41 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2007 – 14:24

Перегляд дописуzav (8.05.2007 15:19) писав:

от за шо люблю пана ЗАВа так це за доречні посилання. 72 % як для України це дуже велика частина.
  • 0

#42 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.05.2007 – 14:54

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 10:07) писав:

завтра знову вихідний. дехто називає цей день "День Побєди". Але за історію людства було стільки тих різних військових перемог когось над кимись, що можна безперервно святкувати такі дні. Чи не час розпрощатися з цим днем і зробити його будним? Тим більше, що побєда комуністів над фашистами не повинна збуджувати нормальних людей.
то світова війна була, це для початку. по-друге перемога. війна є війна, і в ній таки боролися за життя. і за моє, і за ваше також
свято, бо війна закінчилась. а, отже, вбивати нікого більше не будуть. хіба не свято?
для мене це день вшанування пам'яті і вдячності тим, хто боровся за майбутнє людей моєї країни(думаю більшість таки за своїх близьких боролась, а не за вождів, тому не варто так...)
це день вшанування моїх дідусів і бабусь. дідусі воювали. бабусю вивозили в Німеччину. і вона б там нізащо не залишилась, хоча через це вже повернувшись додому натерпілась від усіх (думаю мене зрозуміють про що я)
це не свято політиків...це свято людей. людей, які боролись і які вижили або народились завдяки цій перемозі.
  • 0

#43 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:03

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 13:28) писав:

якби ВАС не визволили , то б нас зараз взагалі не існувало. Оскільки Гітлером передбачалось частину українців зігнати в Німечину для праці, а іншу знищити, щоб на їхнє місце переселити німців.
Сталіном, як вже зазначалося вище, не лише планувалося але і зреалізувалося. Гірше за Гітлєра. То була не наша перемога. Ліпше перемогли б німці.
Правильно зазначалося, що вони хоча б виплатили компенсації, а де москальські компенсації для України?
Не вважаю, що мене хтось визволив чи завдяки комусь я народився. Це все залишки совєцкої пропаганди.
Цікаво, хто змінив назву теми з автентичної на теперішню?

Повідомлення відредагував Weber: 08.05.2007 – 15:04

• 1

#44 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:12

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 16:03) писав:

Ліпше перемогли б німці.
ліпше б війни не було

Правильно зазначалося, що вони хоча б виплатили компенсації, а де москальські компенсації для України?
компенсаціями життя не повернути

Не вважаю, що мене хтось визволив чи завдяки комусь я народився. Це все залишки совєцкої пропаганди.
це наявність здорового глузду і життєвий досвід
  • 0

#45 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:15

я змінив
  • 0

#46 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.05.2007 15:12) писав:

ліпше б війни не було

це наявність здорового глузду і життєвий досвід

Цитата

ліпше б війни не було
то так здається. Путін сказав - ліпше б СССР не розвалилося.

Цитата

не про це тут мова. тут мова про порівняння комуністів і нацистів. СССР знищило разів у 10 українців більше, ніж Німеччина.

Совєцкий менталітет від Вас видно на дюжину кілометрів.

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 15:15) писав:

я змінив
даремно змінив
  • 1

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:25

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 16:20) писав:

не про це тут мова. тут мова про порівняння комуністів і нацистів.
Тут мова про 9 травня і перемогу над фашизмом. Але якщо Ви наполягатимете, отримаєте іменну тему в Смітнику й +10% авансом.
  • 0

#48 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:30

Перегляд дописуzav (8.05.2007 15:25) писав:

Тут мова про 9 травня і перемогу над фашизмом. Але якщо Ви наполягатимете, отримаєте іменну тему в Смітнику й +10% авансом.
Уважніше читайте пане. Тут мова про порівняння фашистів і комуністів у контексті так званого "Дня побєди" комуністів над фашистами, що українцям жодної користі не дало.
Ви мені погрожуєте Смітником і 10%? Я добре зрозумів?

Повідомлення відредагував Weber: 08.05.2007 – 15:40

• 1

#49 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 08.05.2007 – 17:04

я згідний з позицією, яку висловлює Остап Кривдик: http://www2.pravda.c...7/5/6/58380.htm
Пам'яті про другу світову — так! Але пропаганді СРСР — ні.
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 17:22

Перегляд дописуFreelancer (8.05.2007 17:04) писав:

я згідний з позицією, яку висловлює Остап Кривдик: http://www2.pravda.c...7/5/6/58380.htm
Пам'яті про другу світову — так! Але пропаганді СРСР — ні.
цілком правильно пане Freelancer. 09.05 то дєнь побєди не українського народу, а совєцкіх комуністів. За допомогою гарматного мяса під назвою "совєцкій народ".
Ніколи б не подумав, що у наш час (а тим більше на україномовних Теревенях) є ще такі віддані апологети СССР, як люди що дійсно шанують "общіє соціалістічєскіє цєнності" у вигляді дня побєди чи своєрідного перекладу українських власних назв на російську чи навпаки.

Повідомлення відредагував Weber: 08.05.2007 – 17:23

• 1

#51 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 08.05.2007 – 17:44

до речі, війна закінчилась 8 травня. а знаєте чому в срср 9?
  • 0

#52 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 17:59

Перегляд дописуInferna (8.05.2007 17:40) писав:

пробачте пан Веббер - ви тупоголові? (баньте. ставте попередження але це вже задовбало) - ви всюди бачите советську пропаганду, а ви не можете прийняти до своїх думок що для людей цей день просто нагадування минулих помилок, день якоїсь поваги за героїзм наших (в мене діди воювали) дідів бабусь і пращурів... І квіти завтра і буду класти на могилу невідомого солдата а не Сталіну
хто Вам забороняє класти квіти. На здоровля! Мова ж явно не про це. Але 9 мая то явно не свято укрнароду.
Банення Вам слід побоятися, бо такі речі, що стосуються чиєїсь голови у приват пишіть.
  • 1

#53 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 08.05.2007 – 18:33

Перегляд дописуFreelancer (8.05.2007 18:44) писав:

до речі, війна закінчилась 8 травня. а знаєте чому в срср 9?
Бо коли підписували договір про капутуляцію, за місцевим часом було ще 8-ме, за Московським - вже 9-те

Щодо назви, я повернув її назад, зважаючи на пункт 1.3. правил.
Якщо є бажання поговорити про День Перемоги як про свято перемоги - створіть окрему тему, ця тема - особисте ставлення автора до цього дня (на яке кожен з нас має право).
  • 0

#54 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 18:46

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 10:07) писав:

завтра знову вихідний. дехто називає цей день "День Побєди". Але за історію людства було стільки тих різних військових перемог когось над кимись, що можна безперервно святкувати такі дні. Чи не час розпрощатися з цим днем і зробити його будним? Тим більше, що побєда комуністів над фашистами не повинна збуджувати нормальних людей.

То була не побєда комуністів над фашистами, то була побєда вільних людей над загарбниками.
І відміняти це свято не потрібно, а ті хто так каже, то він просто не розуміє що було б якби ми програли...
І не потрібно забувати тих людей котрі там полягли...
Вони хотіли бачити нашу країну вільною і помирали там задля нас, і нашої свободи

Перегляд дописуMrGALL (8.05.2007 19:33) писав:

Бо коли підписували договір про капутуляцію, за місцевим часом було ще 8-ме, за Московським - вже 9-те

Гиги, вперше про це чую.
Дякую за інформацію :D
  • 0

#55 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:10

Перегляд дописуgoli@th (8.05.2007 18:46) писав:

То була не побєда комуністів над фашистами, то була побєда вільних людей над загарбниками.
І відміняти це свято не потрібно, а ті хто так каже, то він просто не розуміє що було б якби ми програли...
І не потрібно забувати тих людей котрі там полягли...
Вони хотіли бачити нашу країну вільною і помирали там задля нас, і нашої свободи
Вільною від німців? А вільно від маскалів - то ні?
  • 1

#56 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:16

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 20:10) писав:

Вільною від німців? А вільно від маскалів - то ні?

Між двох зол вибирали.
  • 0

#57 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:19

Вже і не дивуюся, що ця Україна так важко відновлюється. Теревені то форум патріотів у принципі. Але тут у кожній політичній темі і навіть мовній ну ще такі совєцко-комуно впливи, що аж дивуєшся. І форумчани ж молоді.
Завтра 09.05 у Польщі звичайний робочий день. Тут ніхто не придумає сказати, що комуно-совєцка Красная Армія їх визволила. Тут ніхто не скаже, що Анджей Ковальські російською буде Андрей Ковальский. Тому Польща вже так далеко у Європі а Україна в ..пі.
І так буде доки ми навіть у свому мозгу (менталітеті) звірятимемо історію з Кремльовскім времям. День Побєди - то не День Перемоги. Наші справжні перемоги ще попереду!

Повідомлення відредагував Weber: 08.05.2007 – 19:23

• 1

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.05.2007 – 19:19

Першим рядком до автора статті: заради миру і спокої на Теревеньках прошу бути терпимим до моїх постів, а я в свою чергу буду стриманою до ваших висловлювань :D

Я намагаюсь оминати серйозні розмови, але тема зачепила за щось там всередині.
Це була війна воістину планетарного масштабу: шість десятків країн об’єднали свої зусилля, аби здолати гігантську політичну машину знищення, витворену гітлерівським фашизмом з Німеччини, та її сателітів. Мільйони людей загинули в цій борні як воїни чи жертви. І день закінчення в Європі Другої світової війни – це, передусім, день світлої і вдячної пам’яті про них.
Чи варто сьогодні, коли серед нас ще так багато людей, які зі зброєю в руках протистояли фашизмові, доводити, що він був уособленням Зла, що перемога над ним була необхідна людству, а відзначення роковин цієї перемоги є природним і доцільним? Більше того, святкування перемоги над націонал-соціалізмом необхідне — і як данина пам'яті, шани і слави тим, хто здобував цю перемогу, і як пересторога тим, хто мріє за допомогою тої чи іншої людиноненависницької ідеології досягти світового панування, і як нагода для всіх чесних людей світу утвердитися в думці, що в цьому світі всяке зло, яке виступає проти законів Божих, людських і природних, кінець кінцем таки буде подолане. А наш обов'язок — об'єднуватися довкола ідей Добра і сміливо протиставлятися Злу, яке самою своєю природою приречене на поразку. Чому ж тоді наближення кожної річниці перемоги над німецьким націонал-соціалізмом і в Україні, і в Росії, і в інших державах, що постали на руїнах імперії – СРСР, сповнене такого драматизму? Чому світлі моменти перемоги людяності над людиноненависництвом заступаються злобними інвективами, безапеляційними осудженнями, непримиренною конфронтацією?
Проблема ставлення до святкування 9 травня - вона й надалі буде яблуком роздору й об'єктом спекуляцій, якщо закривати очі на правду про другу світову війну. Якби світова війна була лише війною з німецьким націонал-соціалізмом, то все було б просто і ясно. Однак це була, передусім, війна імперіалістична — за метою, характером і наслідками. Але визнати це переможцям було і є невигідно: здобута ціною мільйонів людських жертв перемога над гітлеризмом і національно-визвольна боротьба на території імперського СРСР — усе це ніяк не в'язалося з ялтинським поділом світу між імперіалістичними хижаками. А тому і на Заході, і на Сході й досі вигідно ігнорувати той факт, що під час імперіалістичної другої світової війни було три види збройних протистоянь:
а) боротьба з німецьким імперфашизмом;
б) боротьба з російським імперкомунізмом;
в) боротьба національно-визвольна.
Усі ці протистояння відбувалися не окремо, послідовно, почергово: вони сплелися у складний клубок, і кожна група, що уособлювала ту чи іншу потугу, вела смертельну боротьбу на знищення із двома іншими. І в цих трьох різних видах боротьби були свої союзники і противники, свої герої й мученики, свої поразки й перемоги, свої переможці й переможені. У другій світовій війні була не одна, а дві перемоги, бо в ній було дві поразки. Перша перемога — це перемога над фашизмом. Гітлерівський режим було знищено,націонал-соціалізм— осуджено, нацистських главарів —повішено. Ця перемога належить усім, хто її виборював — на фронтах і в тилу. І честь і шана за це від нинішнього і наступних поколінь належить теж їм УСІМ. Але тільки їм! Бо друга перемога — це перемога (воєнна, але не ідейна) сталінського імперкомунізму над національно-визвольними рухами, зокрема. Польщі, Прибалтики, України, над східноєвропейськими країнами, проданими Заходом, передусім США, імперській Москві за участь СРСР у розгромі Японії. Але за цю та інші свої криваві «перемоги» комунізм ще й досі не дочекався свого Нюрнберга...
Зробимо цю дату святом перемоги народів світу над фашизмом, віддамо належне ВСІМ тим, що боролися з гітлеризмом — ліквідуємо ще один привід для незгоди. Але святкувати перемогу російського імперкомунізму над поневоленими народами, зокрема над українським, змушувати українців святкувати своє «визволення» ще жорстокішим окупантом — і підло, і недалекоглядно. Зло все одно не восторжествує: воно приречене — й історією, і самим Богом.
А тому не підігруймо зловорожим антиукраїнським силам. Шукаймо шляхів порозуміння і єднання — в ім'я щасливого майбутнього України
  • 1

#59 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:24

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 20:19) писав:

День Побєди - то День Перемоги. Наші справжні перемоги ще попереду!
Хоч якісь норм слова.

Я не кажу совєцька влада була доброю, гарною і т.п. Все навпаки. Просто якби перемогли німці, то від нас і мокрого місця не залишилось.
І свято перемоги відміняти не потрібно. Ось і все, що я хочу сказати.
  • 0

#60 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:32

Weber
до чого тут "совєтський менталітет"? якби я була на боці СРСР називала б цю війну вітчизняною.тому слідкуйте за словами. але ж ви бачите лише те, що хочете. навіть у словах Freelancerа ви лише другу частину помітили. і шанують в цей день ЛЮДЕЙ, які воювали, а не ІДЕОЛОГІЮ. і війна СВІТОВА, а не УКРАЇНСЬКА. тому перемога теж не лише українська мала бути.

Цитата

не про це тут мова. тут мова про порівняння комуністів і нацистів. СССР знищило разів у 10 українців більше, ніж Німеччина.
скільки років на нашій території були німці, а скільки нею правило радянське керівництво?
звідки ви знаєте, що в разі перемоги Німеччини не було б знищено населення України?
п.с. і надалі точніше формулюйте назву теми, щоб не виникало потім непорозумінь у відповідях.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних