Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#381 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 10.05.2010 – 23:16

Перегляд допису---- (11.05.2010 00:11) писав:

Не вважаю можливою перемогу без участі українців, пишаюсь цим.

В нас - я мала на увазі на пострадянському просторі, у "спадкоємців", так би мовити, комуністичного режиму.

Ніхто ж не применшує ролі простих людей. Мій покійний дідусь був інвалідом війни, до прикладу. Ні до чого ті всі паради і салюти. Билися дві імперії, які перемололи в своїх жорнах мільйони людей. До одного місця поняття "перемоги". Вшанувати пам’ять загиблих, допомогти матеріально тим, хто ще живий. Все.
  • 0

#382 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.05.2010 – 23:20

Перегляд дописуTwinkle (10.05.2010 23:16) писав:

В нас - я мала на увазі на пострадянському просторі, у "спадкоємців", так би мовити, комуністичного режиму.

Ніхто ж не применшує ролі простих людей. Мій покійний дідусь був інвалідом війни, до прикладу. Ні до чого ті всі паради і салюти. Билися дві імперії, які перемололи в своїх жорнах мільйони людей. До одного місця поняття "перемоги". Вшанувати пам’ять загиблих, допомогти матеріально тим, хто ще живий. Все.
Чому в солдата забирати право вважати себе переможцем? Це і є вшанування. В них не було вибору чи битись за комунізм, чи за буддизм. В військовий час, непокора командиру - розстріл на місці.
  • 0

#383 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 23:22

Перегляд допису---- (11.05.2010 00:20) писав:

Чому в солдата забирати право вважати себе переможцем? Це і є вшанування. В них не було вибору чи битись за комунізм, чи за буддизм. В військовий час, непокора командиру - розстріл на місці.

Чомусь забуваємо, що всі такі заходи вимагають купи грошей. Ліпше б їх ветеранам віддали, невже не погодишся?
  • 0

#384 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 23:26

Перегляд дописуTwinkle (10.05.2010 23:22) писав:

Чомусь забуваємо, що всі такі заходи вимагають купи грошей. Ліпше б їх ветеранам віддали, невже не погодишся?
За такою логікою - навіть надгробних плит не треба ставити, теж гроші. Ветерани, які пройшли через голод, мабуть обрали б свято. Не поміняли б на шмат ковбаси.
  • 0

#385 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.05.2010 – 23:28

Перегляд дописуTwinkle (11.05.2010 00:22) писав:

Чи може зразу дітям хворим раком?
На деякі речі гроші мають виділятись незалежно від того, що хтось бідує.
  • 0

#386 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 11.05.2010 – 01:00

а хто переміг-то? Росія? Україна? та щось не помітно. у "переможеній" Германії жити у 1000 разів краще, ніж у будь-якій з пострадянських країн.
до речі, щодо святкувань. от у мене сусіди - голодранці, у них на родину з чотирьох людей - три стільця, 2 ліжка і 5 тарілок, але на кожне свято накупляють жратви, випивки, феєрверків, і т.д. Нічого вам не нагадує, нє?
  • 0

#387 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 11.05.2010 – 07:58

Перегляд допису---- (10.05.2010 22:46) писав:

Є й інший всім відомий погляд на питання. Чому я маю вірити власне версії Суворова?
Може тому, що версія Суворова не має таких явних дірок, як «всім відомий погляд»?

Перегляд допису---- (10.05.2010 23:58) писав:

Зрештою не забуваємо про Західну Європу, яка все ж таки стала вільною від обох систем. А це багато людей. Хи, чомусь за це замовчується.
То хай вони і святкують. Я б їх десь зрозумів. Але я щось не помітив, щоб десь показували гучні святкування у Франції, США чи Британії. Може ви помітили?

Чому в солдата забирати право вважати себе переможцем?
То хай себе вважає. Він себе взагалі може будь-ким вважати. Тут нема проблем.

Перегляд допису---- (11.05.2010 00:26) писав:

За такою логікою - навіть надгробних плит не треба ставити, теж гроші. Ветерани, які пройшли через голод, мабуть обрали б свято. Не поміняли б на шмат ковбаси.
Ага, ветеранам, які пройшли через голод спричинений комуністичним режимом, мабуть, дуже зараз приємно на кожному стовпі бачити серп з молотом.
  • 0

#388 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.05.2010 – 08:14

Перегляд допису---- (10.05.2010 22:46) писав:

Міг би втратити більше, якщо б коричнева мразь завоювала Світ.
Чомусь ніхто не переймається питанням, що би було, якби світ завоювала червона мерзота... а шансів у червоної мерзоти було в рази більше.

Перегляд допису---- (10.05.2010 23:58) писав:

Я вже на подібне відповідав: Були дві людиноненависницьки системи, одна з них допомогла знищити іншу - на одну менше, менше зло. Зрештою не забуваємо про Західну Європу, яка все ж таки стала вільною від обох систем. А це багато людей. Хи, чомусь за це замовчується.
А чому замовчується, що одна з цих людоненависницьких систем допомагала становленню іншої?..

Перегляд допису---- (11.05.2010 00:11) писав:

Не вважаю можливою перемогу без участі українців, пишаюсь цим.
Це ви про УПА, да?

О, це взагалі щось красіве: вони вибору не мали, тому ми мусимо їх шанувати, адже вони накази командирів чітко виконували.
А щодо перемоги, то краще би комунізм перемогли, чесне слово.

Перегляд допису---- (11.05.2010 00:26) писав:

Ветерани, які пройшли через голод, мабуть обрали б свято. Не поміняли б на шмат ковбаси.
А ви в них запитайте! Якщо живих знайдете...
  • 0

#389 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 14:34

Перегляд дописуOlexandr (11.05.2010 07:58) писав:

Може тому, що версія Суворова не має таких явних дірок, як «всім відомий погляд»?
"Всім відомий погляд" стверджує протилежне.

Перегляд дописуOlexandr (11.05.2010 07:58) писав:

То хай вони і святкують. Я б їх десь зрозумів. Але я щось не помітив, щоб десь показували гучні святкування у Франції, США чи Британії. Може ви помітили?
Кожен святкує, як йому заманеться. Я теж салютів не пускав, а сусід - так. Треба було бігти з вогнегасником до нього?

Перегляд дописуzav (11.05.2010 08:14) писав:

Чомусь ніхто не переймається питанням, що би було, якби світ завоювала червона мерзота... а шансів у червоної мерзоти було в рази більше.
Хи, то Ваше припущення.

Це ви про УПА, да?
УПА не воювало проти фашистів?

А ви в них запитайте! Якщо живих знайдете...
Питався, як були живі. Як думаєте? Вони проти?

Повідомлення відредагував ----: 11.05.2010 – 14:31

• 0

#390 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 14:48

Перегляд допису---- (11.05.2010 15:34) писав:

Кожен святкує, як йому заманеться. Я теж салютів не пускав, а сусід - так. Треба було бігти з вогнегасником до нього?

Та чому ж, на приватному рівні кожен святкує, як йому заманеться. А ось до того, що на державному відбувається, набагато уважніше треба ставитися.
  • 0

#391 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.05.2010 – 16:42

Цитата

Шановні. Ви б спочатку почитали про те, кому належала промисловість Рейху, про те, як у 1933 році англійці та американці профінансували Гітлера на декілька мільйонів кг золота, про свідчення Шахта... Потім можна почитати про початок другої світової - "мюнхенську змову" і про план "Ренкін"...
А вже потім можна лахати з Суворова. І не забувайте, що перші його "твори" - то не роботи історика і навіть не роботи окремої людини. Холодна війна, вуха SIS стирчать аж занадто :lol:

http://armor.kiev.ua/wiki/index.php?title=...0%D0%B5%D0%B4_2

Цитата

В общем, уважаемый читатель, если Вы дочитали сей труд до конца и не смотря ни на что доверяете г-ну ризуну и его сказкам, жаль, что я потратил свое время на идиота.

• 0

#392 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 22:01

УПА не воювало проти фашистів?
УПА була на параді?

Питався, як були живі. Як думаєте? Вони проти?
Залежить від розміру пенсії, звісно ж.
  • 0

#393 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 19:32

Перегляд дописуОлеська (10.05.2010 11:26) писав:

Насправді 9-те травня потрібне народу лише як привід пагудєть.

Повністю згоден ! Ще один вихідний день - для того щоб до "срачки" нажратися !
А взагалі, це день скорботи та жалю за загиблими людьми у Другій Світовій, і нічого радіти під салют у такий траурний день !

• 0

#394 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 07:35

В Росії дєнь пабєди вдався на славу.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#395 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 20:35

Львівської облрада вирішила щорічно відзначати в області 8-9 травня Дні пам'яті жертв Другої світової війни.

Відповідне рішення було прийнято у вівторок, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Облрада також доручила Львівській облдержадміністрації розробити та затвердити заходи з відзначення цих днів, передбачивши "поминальні та скорботні заходи з вшанування українців, які стали жертвами німецько-фашистського і московсько-комуністичного тоталітарних режимів", йдеться у повідомленні.

Також облрада ухвалила не вживати термін "Велика вітчизняна війна" як такий, що не відповідає українській історичній реальності", зазначила прес-служба.

Облрада також вирішила передбачати заходи з висвітлення повної та об‘єктивної історії збройного національно-визвольного руху українців у 40-50-х роках XX століття та вшанування учасників руху під час відзначення Днів пам‘яті.

В повідомленні йдеться, що депутати звернуться до Генпрокуратури з проханням вжити дієвих заходів з недопущення використання прапорів і символіки СРСР та інших тоталітарних держав.

Також вони звернуться до облрад України з пропозицією ухвалити аналогічні рішення.

Українська правда

http://www.pravda.co.../05/25/5074154/
  • 0

#396 Jam27

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 06.04.2011 – 09:06

Я десь читала, шо до Львова взагалі збирається приїхати купа русскіх з Сєвастополя, влаштовувати повокації...
  • 0

#397 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 10:36

Перегляд дописуKinoManiak (14.05.2010 08:35) писав:

В Росії дєнь пабєди вдався на славу.

Зображення
Російські бухі танкісти попєждають самі себе. :)
Так насвяткувалися, що падають на рівному місці. :angry2:
  • 0

#398 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.04.2011 – 21:18

Цитата

Проросійські активісти підготували місто до свята і сподіваються, що у "націоналістів-маргіналів" не буде шансів його зіпсувати.
Невже таки будуть марширувати Львовом? Чи після пам"ятника сталіну побояться? Чомусь я таки думаю, що сутички будуть
  • 0

#399 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 21:24

Ластiвочко, чого їм боятися?

Це нацикам-шмацикам треба боятися, щоб пам’ятник Сталіну не постраждав і здмухувати з нього пилинки.

Багато хто вважає, що підірвали його якраз московські служби, аби відкрити полювання на нациків.

Адже після цього під зручним приводом гребли всіх підряд, робили обшуки, вилучали речі, комп, незалежно від того могла людина мати причетність чи ні, але залежно від того до якої організації людина належала.

В історіїтаких прикладів багато. Класика про Гітлера, який підпалив Рейхстаг і звинуватив комуняк.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.04.2011 – 21:24

• 0

#400 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.04.2011 – 21:26

СВІ†ЛОНОСНИЙ
то ти кажеш що сутички не буде?хмм..чомусь думаю що може буде...коли Хрещактиком марширували свободівці то досить багато їх було...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних