Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#341 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.05.2010 – 23:54

Перегляд допису---- (9.05.2010 00:28) писав:

Взагалі то, тема власне про це. Так, я - КО.
Ага, про ЕТО.)

Колись писала по темі. Можу повторитись. Поважаю тих людей, які реально боролись за власну країну, за волю і добробут майбутніх поколінь, хоч по який бік барикад вони були тоді. Але категорично не поважаю тих динозаврів-недобитків, які у війну ховались за чужими спинами, своїх здавали, жирували тоді, як інші гинули, а тепер, коли справжніх героїв позилишалось одиниці, вони попіднімали свої паршиві голови і кричать про те, які вони герої.

Перегляд допису---- (9.05.2010 00:28) писав:

Ну, так може все ж таки вони мають інший вигляд, ніж той, що Ви нав'язуєте?
У Вас нав"язливі ідеї щодо мого нав"язування.)
  • 0

#342 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2010 – 09:06

Перегляд допису---- (8.05.2010 12:02) писав:

Німеччина капітулювала, тобто визнається переможеною. Так, гарматного м'яса було витрачено більше.
Озирнувся у бік "переможеної" Німеччини і тихо заздрю...

Українські солдати, що воювали проти нацистської сволоти проявили мужність, жертвували життям. Без українців ця перемога була б неможлива. Це свято не Сталіна і не Жукова, це свято рядових вояків, які пройшли жахи війни, та перемогли.
Українські селяни працювали на нацистську сволоту, продаючи їй хліб та постачаючи інші вельми потрібні товари - поразка Німеччини вочевидь є поразкою українського селянства. Без Українського селянства становлення і, відповідно, поразка Німеччини була неможлива. Українське селянство пройшло жахи Голодомору й концтаборів СРСР і програло.
  • 0

#343 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 09.05.2010 – 09:18

Українські солдати, що воювали проти нацистської сволоти проявили мужність, жертвували життям. Без українців ця перемога була б неможлива. Це свято не Сталіна і не Жукова, це свято рядових вояків, які пройшли жахи війни, та перемогли.
Цікаво, як ви відрізняєте рядових вояків і, скажімо, бійців винищувальних загонів. За Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» вони однаково вважаються ветеранами війни. Незнаю, чи було вже, але я зацитую:

Стаття 4. Ветерани війни сказав:

Ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті
Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.
До ветеранів війни належать: учасники бойових дій, інваліди
війни
, учасники війни.

Стаття 7. Особи. які належать до інвалідів війни сказав:

До інвалідів війни належать також інваліди з числа:
6) військовослужбовців, осіб вільнонайманого складу, а також колишніх бійців винищувальних батальйонів, взводів і загонів захисту народу та інших осіб, які брали безпосередню участь у бойових операціях по ліквідації диверсійно-терористичних груп та інших незаконних формувань на території колишнього Союзу РСР і стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час виконання службових обов'язків у цих батальйонах, взводах і загонах у період з 22 червня 1941 року по 31 грудня 1954 року;

• 0

#344 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.05.2010 – 09:46

Перегляд дописуOlexandr (9.05.2010 09:18) писав:

Цікаво, як ви відрізняєте рядових вояків і, скажімо, бійців винищувальних загонів. За Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» вони однаково вважаються ветеранами війни.
9-го травня святкується день Перемоги в ВВВ, Яка скінчилась не в 1954 році, до речі.

Перегляд дописуzav (9.05.2010 09:06) писав:

Озирнувся у бік "переможеної" Німеччини і тихо заздрю...
Ви ще на Японію гляньте обережно, щоб шию не перекрутити.

Перегляд дописуОлеська (8.05.2010 23:54) писав:

Колись писала по темі. Можу повторитись. Поважаю тих людей, які реально боролись за власну країну, за волю і добробут майбутніх поколінь, хоч по який бік барикад вони були тоді. Але категорично не поважаю тих динозаврів-недобитків, які у війну ховались за чужими спинами, своїх здавали, жирували тоді, як інші гинули, а тепер, коли справжніх героїв позилишалось одиниці, вони попіднімали свої паршиві голови і кричать про те, які вони герої.
Взагалі, час Другої Світової можна класифікувати, як братовбивствену війну на теренах України, українці-червоноармійці проти українців-бандерівців. Час примирення настав. Солдати є просто гарматним м'ясом, що виконують накази. Були героїчні вчинки як з того, так і іншого боку, повага як до бійців. Без примирення не матимемо Соборної України.
  • 0

#345 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 10:23

Перегляд допису---- (9.05.2010 10:46) писав:

9-го травня святкується день Перемоги в ВВВ, Яка скінчилась не в 1954 році, до речі.
Правильно, до 1955 боролися з «диверсійно-терористичними групами та іншими незаконнмих формуваннями на території колишнього Союзу РСР». Поважаєте їхній «подвиг»?

Взагалі, час Другої Світової можна класифікувати, як братовбивствену війну на теренах України, українці-червоноармійці проти українців-бандерівців.
Ви вже визначіться з назвою. ВВВ чи ДСВ?
  • 0

#346 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 10:35

Взагалі, час Другої Світової можна класифікувати, як братовбивствену війну на теренах України, українці-червоноармійці проти українців-бандерівців. Час примирення настав. Солдати є просто гарматним м'ясом, що виконують накази. Були героїчні вчинки як з того, так і іншого боку, повага як до бійців. Без примирення не матимемо Соборної України.
Прикріплений файл  ne_lydu_nahi_vorogu....JPG   43.2К   20 Кількість завантажень:Люди з обох боків жертви, причому не винні...воюють системи...алгоритми
яких живуть тисячоліття...люди для них витратний матеріал.
  • 0

#347 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:04

Перегляд дописуOlexandr (9.05.2010 10:23) писав:

Правильно, до 1955 боролися з «диверсійно-терористичними групами та іншими незаконнмих формуваннями на території колишнього Союзу РСР». Поважаєте їхній «подвиг»?
Ще раз, для тих, хто не розуміється на календарі - в день 9-го травня святкується перемога над гітлерівською Німеччиною в 1945 році. Чи для Вас 1945 = 1955? Можете розрізнити цифру "4"?

Перегляд дописуOlexandr (9.05.2010 10:23) писав:

Ви вже визначіться з назвою. ВВВ чи ДСВ?
По типу ВВВ не є частиною ДСВ.

Українські селяни працювали на нацистську сволоту, продаючи їй хліб та постачаючи інші вельми потрібні товари - поразка Німеччини вочевидь є поразкою українського селянства.
Хи, з яких це пір українське селянство є воюючою стороною?

Повідомлення відредагував ----: 09.05.2010 – 11:34

• 0

#348 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:05

Перегляд допису---- (9.05.2010 11:57) писав:

Ще раз, для тих, хто не розуміється на календарі - в день 9-го травня святкується перемога над гітлерівською Німеччиною в 1945 році.
Ця «перемога» принесла новий старий окупаційни режим, немає приводу для святкувань. Ато з вашою логікою можна дійти до святкування 28 вересня 1939, як дня перемоги над Польщею чи, наприклад, 22 червня 1941, як початку визволення від радянських окупантів.

Перегляд допису---- (9.05.2010 11:57) писав:

По типу ВВВ не є частиною ДСВ.
Уже хоч чесно називайте — Німецько-Радянська, чи якось так.
  • 0

#349 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:12

Без Українського селянства становлення і, відповідно, поразка Німеччини була неможлива.
Угу, а ще без Радянського Союзу, США, танків і перлової каші. Перловка покрилась плісінню від такої ганьби.

Перегляд дописуOlexandr (9.05.2010 11:05) писав:

Ця «перемога» принесла новий старий окупаційни режим, немає приводу для святкувань.
Знищивши інший, нічим не ліпший. Святкуємо смерть однієї з тупікових ідеологій.
  • 0

#350 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:15

Перегляд допису---- (9.05.2010 12:12) писав:

Знищивши інший, нічим не ліпший. Святкуємо смерть однієї з тупікових ідеологій.
Ідеологію не можна знищити танками і літаками, невже не зрозуміло?

Повідомлення відредагував Olexandr: 09.05.2010 – 11:15

• 0

#351 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:39

Перегляд дописуOlexandr (9.05.2010 11:15) писав:

Ідеологію не можна знищити танками і літаками, невже не зрозуміло?
Якщо та ідеологія неозброєна танками і літаками.
  • 0

#352 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 11:57

Перегляд допису---- (9.05.2010 12:39) писав:

Якщо та ідеологія неозброєна танками і літаками.
Ідеологія озброєна виключно людьми.
  • 0

#353 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2010 – 13:20

Цитата

На перекрестке между тачками мельтешат неестественно возбужденные студенты-активисты с ленточками.
— А почему у вас нет ленточки, щас мы вам ее на зеркало...
— Отойди от машины.
— Вы что?!! Это же память!! О великой победе!!
— Кто был командующим 2-м Белорусским фронтом в 1945-м году?
— Ээээ... мммм... А! ЖУКОВ!!!!
— Рокоссовский. На *уй себе ленточку намотай на память.
відмінити давно пора оці народні гуляння на честь дня перемоги. ті, хто перемогли і ще залишилися живі, більше улиб раді подарованому кілограму м"яса, ніж отим парадам і фарсу, який щороку це свято супроводжує. особливо бісять оці лєнточкі георгієвські :lol:
  • 0

#354 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 13:28

Перегляд дописуSensssorika (9.05.2010 14:20) писав:

відмінити давно пора оці народні гуляння на честь дня перемоги. ті, хто перемогли і ще залишилися живі, більше улиб раді подарованому кілограму м"яса, ніж отим парадам і фарсу, який щороку це свято супроводжує. особливо бісять оці лєнточкі георгієвські :lol:

особлив коли їх на стрінги прив"язують, бл*дюги
  • 0

#355 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2010 – 13:32

Перегляд дописуВареник (9.05.2010 14:28) писав:

особлив коли їх на стрінги прив"язують, бл*дюги
угу, чула, що навіть в стрипклубах спеціальні програми до Дня перемоги організовують
  • 0

#356 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 13:36

Перегляд дописуSensssorika (9.05.2010 14:32) писав:

угу, чула, що навіть в стрипклубах спеціальні програми до Дня перемоги організовують
і цей піз(ізвіняюсь)дєц називається пам"яттю, ага
  • 0

#357 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2010 – 13:43

Перегляд дописуВареник (9.05.2010 14:36) писав:

і цей піз(ізвіняюсь)дєц називається пам"яттю, ага
я ніфіга про той період історіє не знаю. нє ну якісь знання поверхові є, але отакі подробиці з датами чи хто кого і де побив.. і якось не страждаю від нєхваткі знань. моя бабка була в плєну у німців і вона переконана, що краще б німці виграли ту війну. ну це кому як.
в мене свекр мало того що військовий, так ще й військовий історик. оце відчуваю, що незабаром мої знання ще й як поповняться, ін russian version, щоправда гг
  • 0

#358 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 13:54

Перегляд дописуSensssorika (9.05.2010 14:43) писав:

я ніфіга про той період історіє не знаю. нє ну якісь знання поверхові є, але отакі подробиці з датами чи хто кого і де побив.. і якось не страждаю від нєхваткі знань. моя бабка була в плєну у німців і вона переконана, що краще б німці виграли ту війну. ну це кому як.
в мене свекр мало того що військовий, так ще й військовий історик. оце відчуваю, що незабаром мої знання ще й як поповняться, ін russian version, щоправда гг
отож, дізнаєшся про бандеровцов -нещаднихубійцдєтєй :lol:
  • 0

#359 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2010 – 15:24

Перегляд дописуSensssorika (9.05.2010 14:43) писав:

Почитайте Суворова - будете його підколювати незручними питаннями, ги.
  • 0

#360 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2010 – 16:51

Перегляд дописуzav (9.05.2010 16:24) писав:

Почитайте Суворова - будете його підколювати незручними питаннями, ги.
наприклад? ( я дууже нетямуща :lol: )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних