Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#301 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 13.05.2009 – 17:40

Цитата

Можна подумати прям рабів!..
Хто-зна, як би ми жили "під Німеччиною"?.. Та думаю, що далеко не гірше, ніж в союзі

Звичайно, не гірше, а набагато краще!!!! Ось так:

"Славяне должны работать на нас, а в случае, если они нам больше не нужны, пусть умирают. Прививки и охрана здоровья для них излишни. Славянская плодовитость нежелательна... образование опасно. Достаточно, если они будут уметь считать до ста...
Каждый образованный человек - это наш будущий враг. Следует отбросить все сентиментальные возражения. Нужно управлять этим народом с железной решимостью."

Цитата

Стосовно "знати": раджу поповнити знання, у кого їх ще нема, описом того, що в результаті "отримала" Європа - http://shiropaev.liv....com/29142.html (також рекомендую хоч трохи погортати коментарі до допису - побачите "обличчя" російської нації, якщо у когось ще є сумніви)

Пан випадково не забув, що кожен третій боєць РА був українцем? Може запропонуємо німцям сплатити компенсацію? Сімнадцять мільйонів загиблих українців певно були б не проти? :happytwo:
  • 0

#302 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2009 – 20:48

Перегляд дописуЗварич (13.05.2009 18:40) писав:

....

"Славяне должны работать на нас, а в случае, если они нам больше не нужны, пусть умирают. Прививки и охрана здоровья для них излишни. Славянская плодовитость нежелательна... образование опасно. Достаточно, если они будут уметь считать до ста...
Каждый образованный человек - это наш будущий враг. Следует отбросить все сентиментальные возражения. Нужно управлять этим народом с железной решимостью."
...
А тепер прочитай, що писав Ленін і порівняй. Мені навіть страшно шукати ці тексти, щоб їх цитувати.
  • 0

#303 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2009 – 23:30

Перегляд дописуЗварич (13.05.2009 18:40) писав:

А пан зможе привести гідне уваги джерело цієї фрази? Бо поки що я зустрічав її лише в російських агітках, та й там вони не можуть дійти згоди, бо одні називають автором Гітлера, а інші - Бормана. Теоретично це відносять до плану "Ост", але, як відомо, документи цього плану так ніколи і не було знайдено, через що я маю дуже великі сумніви щодо нього.
  • 0

#304 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.05.2009 – 09:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 21:48) писав:

А тепер прочитай, що писав Ленін і порівняй. Мені навіть страшно шукати ці тексти, щоб їх цитувати.
От власне, що те, що запланував Ленін (і таки втілив майже все в реальність), було набагато страшніше.
  • 0

#305 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 11:35

Цитата

http://911.lg.ua/ind...mp;#entry814034
Я забанений на місяць.
Аналогічна ситуація була б і тут, якби Абу Банан відстоював свою точку зору на цьому форумі.

Але незважаючи на те, що пройшло 64 роки з моменту закінчення війни мені приємно усвідомлювати, що завдяки хоробрості наших дідів і прадідів ми живемо в цій країні.
  • 0

#306 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 14.05.2009 – 11:54

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 10:07) писав:

За історію людства було стільки тих різних військових перемог когось над кимись, що можна безперервно святкувати такі дні. Чи не час розпрощатися з цим днем і зробити його будним? Тим більше, що побєда комуністів над фашистами не повинна збуджувати нормальних людей.
На мою думку, війна 1941-1945 рр. - це найбільша війна ХХ століття. Ця війна - це мільйони загиблих людей, зокрема українців. Так, було дуже багато прихованих фактів, дій керівництва СРСР. Тільки зараз відкривають архіви, доносять до нас ту жахливу правду. А 9 травня - це день пам'яті тих людей, які загинули. Це для мене не радісний день (як для більшості росіян; мы ж победили!!!), де поминальний день. Ці люди воювали за наше майбутнє. Шануймо їх пам'ять...
  • 0

#307 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 15:02

Перегляд допису-=VJ=- (14.05.2009 00:30) писав:

А пан зможе привести гідне уваги джерело цієї фрази? Бо поки що я зустрічав її лише в російських агітках, та й там вони не можуть дійти згоди, бо одні називають автором Гітлера, а інші - Бормана.

Це жарт? Чи серйозно?

"The Slavs are to work for us. Insofar as we do not need them, they may die. Therefore, compulsory vaccination and German health service are superfluous. The fertility of the Slavs is undesirable. They may use contraceptives or practice abortion, the more the better. Education is dangerous. It is enough if they can count up to one hundred. At best an education which produces useful coolies for us is admissible. Every educated person is a future enemy."

M. Bormann

Такої кількості англомовних посилань пану буде достатньо?

http://www.google.es/search?hl=ru&q=Bo...+to+work+for+us

Цитата

Лінк, плс, мені не страшно :happytwo: Теж бажано не укр/рус. І дай відповідь на питаннячко: яке відношення має німецький агент-сифілітик Ленін до "Дня Пабєди"?
  • 0

#308 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 15:29

Перегляд дописуЗварич (14.05.2009 16:02) писав:

Це жарт? Чи серйозно?

Посилань з таким текстом

The next morning Hitler’s ‘plan’ was put in writing and sent out to the German occupation authorities as ‘The Fuehrer’s Guidelines for the Government of the Eastern Territories: ‘ the Slavs are to work for us.

Теж ціла купа. То хто ж автор?

Я вже не кажу, що навіть в наведеному нема згоди - в одних місцях "Martin Bormann wrote to his wife", в інших "In a brutal memo of 19 August 1942 he wrote" - себто ніяк не дійдуть згоди навіть в тому, що якщо це писав Борман, то де саме він це писав. Дуже цікаво.

Якщо ж це справді з щоденника Бормана - у цього щоденника досить дивна історія, зокрема не можу не зауважити на слова "Дневник у военных политработников "перехватили" чины НКВД, немного подправили перевод" - як в Росії вміють "підправляти" ми вже знаємо по "Тарасу Бульбі". Я вже не кажу про те, що в англомовному джерелі зазначено 1942 рік, а в статті чітко вказано, що знайдений щоденник стосувався лише "с 1 января по 1 мая 1945 года."

Одним словом - поки що ні, не достатньо.
  • 0

#309 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 21:21

Цитата

Одним словом - поки що ні, не достатньо.

Так!!! Повинен бути скан оригінального бланку рейхсканцелярії з факсиміле Бормана, підписами двох свідків ( бажано Гітлера і Герінга ) і залишками губної помади Єви Браун! :unsure: Тоді з чистою совістю можна буде сказати:

Цитата

Ні, не достатньо. Це фотошоп.

А поки що вистачає і феесбешного сайту...
  • 0

#310 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 22:24

Панове, живіть сьогоднішнім життям, нафіґ ви копирсаєтеся у минулому, всеодно нічого не змінете. Тре думати про сьогодення більше, про точки дотику, єднання. Забагато тексту зайвого. Годі вже товкти воду у ступі

Повідомлення відредагував Olex: 16.05.2009 – 22:30

• 0

#311 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 12:17

blguanblch сказав:

кривое хайку о панцу

император грустит:
сакура отцвела,
день победы пропах стрингами.
© http://users.livejournal.com/_che/818973.h...807517#t7807517
  • 0

#312 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.04.2010 – 19:50

"9.05 - Дєнь Побєди"

На україномовному сайті російська назва теми. Патріотично то як.

Повідомлення відредагував ----: 19.04.2010 – 19:52

• 0

#313 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:08

Перегляд дописуzav (19.04.2010 13:17) писав:

bl bl bl... blguanblch! :)

Перегляд допису---- (19.04.2010 20:50) писав:

"9.05 - Дєнь Побєди"

На україномовному сайті російська назва теми. Патріотично то як.
Тєнь пабєди. З німецьким приглушенням. Наравиться?
  • 0

#314 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:10

Перегляд дописуIA32 (19.04.2010 22:08) писав:

Тєнь пабєди. З німецьким приглушенням. Наравиться?
Так, приглушення німців дуже навіть подобається.
  • 0

#315 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:52

Перегляд допису---- (19.04.2010 23:10) писав:

Так, приглушення німців дуже навіть подобається.
Ви германофоб. Не плутати з гермафродитом (це я для особливо сурових модераторів). Не краще за антисеміта. Я завжди казав, москалі "не люблять" нацистів фашистів різних тіке зза конкуренції, але не зза чєловєколюбія. Самі ж бо фашисти ще ті.

Повідомлення відредагував IA32: 19.04.2010 – 22:53

• 0

#316 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 23:02

Перегляд дописуIA32 (19.04.2010 22:52) писав:

Ви германофоб.
Це мабуть я ненавиджу своє німецьке прізвище.

Перегляд дописуIA32 (19.04.2010 22:52) писав:

Я завжди казав, москалі "не люблять" нацистів фашистів різних тіке зза конкуренції, але не зза чєловєколюбія.
Так, можливо.

Я не люблю, бо тупікова ідеологія. Яка спирається на завоювання, екстенсивний метод розвитку суспільства. Тому програє.

Повідомлення відредагував ----: 19.04.2010 – 23:16

• 0

#317 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 23:43

Перегляд допису---- (20.04.2010 00:02) писав:

Це мабуть я ненавиджу своє німецьке прізвище.
Так ви в нас потомок гордих тевтонів. А казали, шо нєгр. :) Чи ви той, ну коли фаміліє наче німецьке, але якшо придивитися... :) А мені завжди було цікаво, як відрізняють німецькі прізвища від юдейських, створених на базі їдиш. Ну от Цубербілер це німецьке фаміліє?)

Цитата

Так, можливо.

Я не люблю, бо тупікова ідеологія. Яка спирається на завоювання, екстенсивний метод розвитку суспільства. Тому програє.
Та хіба правителів і народ, вражених шовіністичною ідеологією гребе така фігня як аналіз методології розвитку суспільства, коли аж морда труситься паімєть чужу свободу.
  • 0

#318 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 00:01

Перегляд дописуIA32 (19.04.2010 23:43) писав:

Так ви в нас потомок гордих тевтонів. А казали, шо нєгр. :) Чи ви той, ну коли фаміліє наче німецьке, але якшо придивитися... :) А мені завжди було цікаво, як відрізняють німецькі прізвища від юдейських, створених на базі їдиш. Ну от Цубербілер це німецьке фаміліє?)
Ну, за такою логікою Герман Вільгельм Герінг мав би перший в газеваген лізти, це щодо мого прізвища.

Перегляд дописуIA32 (19.04.2010 23:43) писав:

Та хіба правителів і народ, вражених шовіністичною ідеологією гребе така фігня як аналіз методології розвитку суспільства
Мабуть гребе - якось Німеччина себе непогано почуває від демократичного, насадженого негроокупантами методу розвитку.

Повідомлення відредагував ----: 20.04.2010 – 00:02

• 0

#319 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2010 – 02:08

Дєнь Пабєди! Стільки шуму щодо річниці перемоги.. Всі новини розповідають про жорстоку війну... Адмінресурс працює!

Сцуки, УПА для них ніхто..?
  • 0

#320 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.05.2010 – 06:15

Ось в вересні 1939 року вермахт разом з РККА проводив спільний парад у Бресті.
А тепер парад до дня перемоги проходить в Києві. В Берліні не проходить парад. Це явне свідчення того, що переможений не Берлін, а Київ.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних