Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#261 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6651 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.05.2008 – 13:56

Чи американці святкують так шикарно 2 вересня, коли Японія підписала капітуляцію? У радянському союзі свято перемоги почали святкувати за Брежнєва, великого любителя дармових нагород, свят, видовищ. Він теж ветеран хоч куди, герой війни, і інші ветерани-брежнєвці теж лиш показухи хочуть... Після Брежнєва "день побєди" святкують навіть білше ніж 7 листопада - це нонсенс. Свято абсолютно штучно зроблене таким шикарним, кращим від усіх інших свят. Це свято показухи і примушеної шани для брежнєвців, а не для справжніх ветеранів. А про геноцид євреїв читай тут і тут. До речі, по жидівському календарю, на 8-9 травня 1945 року яке жидівське свято припадає?
  • 0

#262 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 24.05.2008 – 14:54

а фіг його ! яке ?
  • 0

#263 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 16:23

Перегляд дописуДончанин! (24.05.2008 14:54) писав:

а фіг його ! яке ?
Совєцке... Совєцка брехня... :cool1:
  • 0

#264 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 19:33

Цікаво, якщо це день перемоги, то чому продовжували вмирати українці?

Повідомлення відредагував Пересічний: 24.05.2008 – 19:33

• 0

#265 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 25.05.2008 – 01:00

:cool1: Пересічний
Ти про що ???
  • 0

#266 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 01:47

Як це не сумно, а пан Пересічний правий...
Достатньо згадати "Приказ № 0078/42 от 22 июня 1944 года" виданий Бєрією та Жуковим, який передбачав тотальне переселення українців в Сибір...
Як чеченів та кримських татарів. На превеликий жаль тодішнього режиму, українців занадто багато залишилося в живих після окупації. Саме це нас і врятувало, бо вагонів на всіх не вистачило б... Але це не означає, що цей наказ не виконувався зовсім. Процес, як кажуть, йшов... Виселяли. Слід згадати хвилю репресій за начебто "співпрацю з німцями", коли піддавли покаранню не тільки поліцаїв та інших виродків, а й звичайних селян за те, що обробляли поля для німців... А куди їм було подітись? Не будеш працювати в полі - німці вб'ють. Працюватимеш - свої за це ж вб'ють. А куди поділися переважна більшість переселенців внаслідок операції "Вісла"? Відповідь відома - на Сибір! Коли стало ясно, що такими темпами всіх українців переселяти прийдеться занадто довго, то комуністичний режим влаштував Голодомор 1946-47 років... Не можна не відмітити і жертв тої боротьби, яку вела УПА... Власне, після 9 травня 1945 року ця боротьба була вже не війною за незалежність, бо стало ясно, що режим не перемогти такими методами, а ця боротьба стала народною протидією на репресивну політику комуняк... І УПА склала зброю лише через кілька років після смерті Сталіна, коли стало ясно, що людоненависницький репресивний режим змінився більш м'якою політикою. Весь цей час гинули люди, українці... Причому гинули з обох боків барикад...
Саме цьому не слід вважати 9 травня святом... В першу чергу - це день вшанування пам'яті загиблих воїнів і мирних людей, які стали жертвами тієї страшної війни. Це день пам'яті і скорботи, а не свято...
  • 0

#267 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.05.2008 – 09:26

Поясню чому день капітуляціїї Німеччини лише в СРСР висвітлювали як день перемоги.
У Другій Світовій СРСР поніс найважчі втрати (20-27 млн. із 50-55 млн. загальних втрат людства), основна частина яких це були українці (близько 10 млн). Втрати ЧА понесла через недоумкувате командування та безглузде ідеологічне забарвлення війни.

По-перше в СРСР вважали що війна вестиметься на чужій території і малою кров’ю (про малу кров було сказано просто так, щоб народ заспокоїти, ніхто гарматне м’ясо шкодувати не збирався). А от щодо території командування СРСР глибоко прорахувалось, недопетрали, недооцінили противника. Тому основні сили ЧА зосереджені напередодні війни на кордоні були знищені в перші місяці війни - понад 11 млн. чол. протягом перших 17 місяців, це половина всіх втрат.

По-друге через репресії 30-х років сталінський режим знищив більшу частину досвідченого військового командування, а їх місце зайняли молоді і необкатані. Внаслідок дій такого командувння ЧА втрачала цілі дивізії та армії в оточеннях.

По-третє дурнувата ідеологія: приклад - знаменитий Сталінград, це шматок землі, який немав жодного стратегічного значення. В той же час ЧА отримала наказ не здавати місто лише через його назву - Місто Сталіна. Сталінград було блоковано, евакуацію мирних жителів заборонили. На обороні Сталінграду ЧА втратила біля 1,5 млн. чоловік (ця цифра може бути дуже занижена).

Ось тому по закінченню війни виникла загроза висвітлення істориками та дослідниками цих фактів дурості та безглуздя комуністичної ідеології, що вартувала мільйонів життів. З цього приводу було вирішено роздути заслуги ЧА. Винищення армій в оточенні - як стійкість, атаки майже беззбройних підлітків - як героїзм. В СРСР не повинно бути трагедії, повинна бути перемога великою ціною.
  • 0

#268 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 19:53

Цитата

Поясню чому день капітуляціїї Німеччини лише в СРСР висвітлювали як день перемоги.
- а я нагадую, що святкувати його почали лише за Брежнєва. до нього це був звичайний робочий день. Тож з твоїм дописом я незгодний.

Цитата

сталінський режим знищив більшу частину досвідченого військового командування, а їх місце зайняли молоді і необкатані
- ну це зовсім не причина поразок. Навпаки, їх знищили спеціально для того, щоб вони не заважали війні, бо вони занадто багато знали. І вони б теж очолили рух опору більшовикам, і більшовицькі поразки були-б ще більші.
  • 0

#269 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 08:12

Перегляд дописуDarkLordVillis (27.05.2008 20:53) писав:

- а я нагадую, що святкувати його почали лише за Брежнєва. до нього це був звичайний робочий день. Тож з твоїм дописом я незгодний.

Ок, можливо я помиляюсь. Яка тоді ваша версія, чому день трагедіїї роздули як день великої перемоги?

Цитата

- ну це зовсім не причина поразок. Навпаки, їх знищили спеціально для того, щоб вони не заважали війні, бо вони занадто багато знали.
Не бачу логіки. Як це не причина? Тоді поясніть чому ЧА втратила половину особового складу протягом майже року?
Я ж не писав чому їх знищили, я констатував факт.

Цитата

І вони б теж очолили рух опору більшовикам, і більшовицькі поразки були-б ще більші.
З рухом опору і сперечатися нічого, він був - армія Власова, а без репресій 30-х він був би ще масовішим, проте це могло б зменшити кількість втрат у війні.
  • 0

#270 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 12:55

Цитата

чому день трагедіїї роздули як день великої перемоги?
- та я ж вище написав. читати треба, нащо примушувати мене повторювати? Для того щоб Брежнєв міг похвалитися своїми "геройствами" на фронті (там де він не був), і отримати ще більше медалей. Йому б тільки привід щось блискуче на себе причепити та з іншими мужиками цілуватися....

Цитата

Тоді поясніть чому ЧА втратила половину особового складу протягом майже року?
- зовсім не тому, що їх не змогли врятувати недосвідчені командири. А тому що проти них дуже вдало воювали війська НКВД.

Цитата

це могло б зменшити кількість втрат у війні
- не факт. може так, а може й навпаки.
  • 0

#271 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 13:23

Щодо Брєжнєва - це малоймовірно. Звичайно, така одіозна людина мала свій інтерес в просуванні цього свята. Але основна причина - це привід побряцкати зброєю на параді в рамках ведення холодної війни. Саме під цей лязг гусениць тягачів міжконтенинтальних ракет проголошувались "мирні" ініціативи СРСР. Тобто, це свято розрекламували з метою "гоняти понти" і наводити жахіття на весь світ. А також проводити внутрішню пропаганду, роздуваючи образ ворога, щоб народ не "розслаблялся".
  • 0

#272 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 15:05

Цитата

- та я ж вище написав. читати треба, нащо примушувати мене повторювати? Для того щоб Брежнєв міг похвалитися своїми "геройствами" на фронті (там де він не був), і отримати ще більше медалей. Йому б тільки привід щось блискуче на себе причепити та з іншими мужиками цілуватися....
Непереконливо. Безглуздо важати що стільки сил будо докладено з примхи одного генсека, політика так не робиться. Це була ціль всієї системи, військові злочини необхідно було приховати за героїзмом, мудрістю тощо.

Цитата

- зовсім не тому, що їх не змогли врятувати недосвідчені командири. А тому що проти них дуже вдало воювали війська НКВД.
проти кого воювали НКВД? 11 млн. чоловік знищили і захопили в полон НКВД? А я думав німці...
А чому так сталося? Тому що командування невміло воювати.
  • 0

#273 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 18:29

Цитата

Безглуздо важати що стільки сил будо докладено з примхи одного генсека
- а скільки взагалі безглуздостей у світі твориться через примхи монархів, диктаторів, чи їх улюбленців. А це свято - привід прилюдно розцілувати якомога більше різних мужиків. Гаразд, може я трішки жартую, але в кожному жарті лише доля жарту.
Зараз не пригадаю, де конкретно я читав це, шукай лінки тут.

Цитата

Тому що командування невміло воювати.
- радянські командири дуже добре уміли воювати. СРСР воювали без зупину протягом 27 років, тож досвіду вистачало. Японцям таких чортів дали, що вони більш і не думали нападати. потім Фінляндія та інші... навіть цивільні здавали норми ГТО. Але задача в них була інша - аж ніяк не рятувати солдат. Та і як рахували ті втрати? солдати тікали, здавалися в полон, партизанили чи просто переховувалися. Деякі просто невстигли відступити. Їх записали в "безвісті зниклі", а потім додали до загальних втрат. І вже після війни кількість справжніх жертв доводили до записаних. Дарма ти думав, що німці знищили 11 млн. чол. Вони б ніяк не справились. Хоч би до 1 млн. дотягнули. Проти кого воювали НКВД? Хіба це секрет? Проти внутрішніх ворогів, а ними були всі. І НКВД не воювали проти німців. Тому і бігли солдати вперед, в полон здаватися, бо позаду їх кулементні черги косили значно частіше, ніж попереду. А чи НКВД брали в полон? Ну, може не в полон, а інакше називається..
  • 0

#274 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 13:20

Перегляд дописуDarkLordVillis (28.05.2008 19:29) писав:

- а скільки взагалі безглуздостей у світі твориться через примхи монархів, диктаторів, чи їх улюбленців. А це свято - привід прилюдно розцілувати якомога більше різних мужиків. Гаразд, може я трішки жартую, але в кожному жарті лише доля жарту.
Зараз не пригадаю, де конкретно я читав це, шукай лінки тут.

- радянські командири дуже добре уміли воювати. СРСР воювали без зупину протягом 27 років, тож досвіду вистачало. Японцям таких чортів дали, що вони більш і не думали нападати. потім Фінляндія та інші... навіть цивільні здавали норми ГТО. Але задача в них була інша - аж ніяк не рятувати солдат. Та і як рахували ті втрати? солдати тікали, здавалися в полон, партизанили чи просто переховувалися. Деякі просто невстигли відступити. Їх записали в "безвісті зниклі", а потім додали до загальних втрат. І вже після війни кількість справжніх жертв доводили до записаних. Дарма ти думав, що німці знищили 11 млн. чол. Вони б ніяк не справились. Хоч би до 1 млн. дотягнули. Проти кого воювали НКВД? Хіба це секрет? Проти внутрішніх ворогів, а ними були всі. І НКВД не воювали проти німців. Тому і бігли солдати вперед, в полон здаватися, бо позаду їх кулементні черги косили значно частіше, ніж попереду. А чи НКВД брали в полон? Ну, може не в полон, а інакше називається..

Я вгалі не бачу тут підгрунтя для дискусу, бо обидві наші точки зору є вірними. Були Сталінські репресії 30-х і їхнегативний вплив на перші роки 2СВ загальновідомі. Були репресії НКВД і під-час війни, що також не додавало бойового духу.
Висновок один - комуняку на гіляку. :)
  • 0

#275 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.05.2008 – 15:17

Цитата

До речі, питання - Який державний устрій був у Польщі до 1939 року?

Цитата

Унітарний.І українські землі українськими навіть де юре як у Союзі не визнавала.Це якщо автор думає що за польською окупацією було краще ніж за радянською
Офтоп. Усне попередження.

Відповідь ТУТ
  • 0

#276 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 16:23

Цитата

Але основна причина - це привід побряцкати зброєю на параді в рамках ведення холодної війни
Ну, побрязкати зброєю є привід 23 лютого. Та і 7 листопада теж можна.
А сьогодні хочу щоб це свято було продовженням "майовки" і символізувати прихід літа, а не якісь політичні події.
  • 0

#277 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 09:49

Львівська облрада попросила Ющенка скасувати традицію відзначати День перемоги 9 травня, бо «для українців це не була вітчизняна війна»...
http://presstime.com...view/26760.html
Не лише Теревеньчани так вважають... <_<

• 0

#278 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 05.06.2008 – 10:02

Перегляд дописуДончанин! (24.05.2008 14:06) писав:

а гиноцид євреєв ?
Який-який геноцид?
  • 0

#279 werwoolf

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2008 – 12:03

На цій війні гинули люди , і більшість з них гинули не за радянський союз , а за своїх свій народ , який фашисти навіть за людей не мали !!!

Я так думаю , жодному з вас не схотілося жити та померти в констаборі .
  • 0

#280 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 12:59

Цитата

жодному з вас не схотілося жити та померти в констаборі
- так отож і ми про те, але ця тема не про констабори а про святкування.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних