Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#241 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 16.05.2008 – 01:14

Кілька реплік для Дончанина від Луганчанина.
1. УПА не воювала на боці фашистів! Цей брєд нам довго вбивала в голову радянська пропаганда. УПА створювалася саме як сила збройного опору фашистській окупації. Датою заснування УПА є 14 жовтня 1942 року. В ті часи на Волині, де вона формувалася, не було і не могло бути ніяких радянських військ чи червоних партизанів. Вони були ДУЖЕ далеко звідти. УПА створювалася початково як партизанська народна армія, що захищала мирне місцеве населення від німців. Тобто, якщо якийсь німецький каральний загін зачепав місцеве населення, він одразу знищувався упівцями. Ми знаємо про битви упівців з нацистами, знаємо про накази німецького командування нещадно знищувати націоналістичне підпілля. Тобто насправді УПА була ворогом, а не союзником нацистів!Ви самі переконаєтеся в тому, якщо почитаєте відповідну літературу. До речі, а чи відомо Вам, що Степан Бандера був за відмову присягнути Гітлеру запроторений до концтабору і дивом звідти втік? А от його брат у концтаборі загинув. Ви серйозно вважаєте, що людина, яка пройшла через таку особисту трагедію, могла потім підтримувати нацистський режим?
2. Ви звинувачуєте УПА, що вона боролася проти совєцького режиму. Це так. Але поставте собі питання : ЧОМУ? Адже у 1939 році, коли та влада вперше прийшла на Західну Україну, проти неї ніхто не боровся. І що люди отримали у відповідь? За два роки було знищено або репресовано мільйон ні в чому не винних західняків. Мільйон! Чи Ви думаєте, що ненависть до комунізму на пустому місці виникла? У головнокомандуючого УПА Романа Шухевича червоні всю родину перестріляли або у табори відправили. Чи міг він в таких обставинах не зненавидіти ворога. І майже всі лідери УПА постраждали так від комуністичного режиму. Щоб Ви робили на місці цих нещасних людей? Не взялися за зброю? Не зненавиділи ворога? Додайте ще до цього примусову колективізацію (у людей забрали їхне майно) і масове руйнування храмів (посягання на душу). Тоді Ви зрозумієте, що тут недоречні чорно - білі тони. Усе значно складніше. З попередніх моїх дописів Ви могли бачити, що мені ненависний нацизм і я вважаю 9 травня Перемогою, а звичайних радянських солдат - героями. Але комуністичний режим я ненавиджу не менше. Вибачте, але людині яку розстрілюють, байдуже, через що її розстрілюють- через "неправильний" череп чи через те, що вона "ворог народу". Тому прості солдати для мене герої, але комуністичний режим для мене те саме, що нацистський. Жодної різниці не бачу. А тому вояки УПА, які боролися проти обох режимів є для мене героями. І це моя переконана позиція, якої не зміню ніколи. Героям Слава!
Багато хотів ще написати, але пізно вже, спати лягати треба. Дончанине, викиньте з голови брехливу радянську пропаганду і почитайте історичні дослідження на цю тему. Сьогодні навіть деякі російські історики вже визнали, що УПА з нацистами боролася. Успіхів Вам на шляху пізнання історичної правди!
  • 0

#242 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 07:17

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 21:53) писав:

але ж не можна говорити , що ідеалогія УПА правельна , а радянська ні ...

Можна так говорити, бо совєцка ідеологія - то побудова московитської імперії під інтернаціональним прикриттям. А ідеологія УПА - то побудова незалежної Української держави. Ось і все.
  • 0

#243 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.05.2008 – 08:01

Пан Донеччанин так яро відстоює свою позицію, а між тим у мене є святе перконання що він не прочитав жодної книги по темі УПА чи Другої Світової і взагалі цим питанням не цікавився, і висвітлює думку навіть не свою, а почуту десь колись від когось.
Хто хоче знати правду той її знайде, а кому байдуже тому насадять чужу точку зору і він сприйме її як власну.
  • 0

#244 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 16.05.2008 – 08:22

Я допустив неточність і дякую Сотнику, що він мене виправив :) Власне, Бандера не тікав з табору. Це я неправильно висловився. Наприкінці 1944 року німці, передчуваючи свою поразку, зробили відчайдушну спробу домовитися з українськими націоналістами, звільнили Бандеру і запропонували йому піти на співпрацю. Але Бандера категорично відмовився. Дякую, Сотнику, що виправили! Ніхто не ідеальний, усі ми помиляємося. Але суть від цього в принципі не змінюється. Бандера провів кілька тяжких років у нацистському концтаборі Заксенхаузен, а його брати загинули в іншому концтаборі - Освенцим. То про яку співпрацю може йти мова?!
  • 0

#245 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.05.2008 – 12:54

Перегляд дописуБогуслав (16.05.2008 09:01) писав:

Пан Донеччанин так яро відстоює свою позицію, а між тим у мене є святе перконання що він не прочитав жодної книги по темі УПА чи Другої Світової і взагалі цим питанням не цікавився, і висвітлює думку навіть не свою, а почуту десь колись від когось.
Хто хоче знати правду той її знайде, а кому байдуже тому насадять чужу точку зору і він сприйме її як власну.
ти не правий. якраз він і шукає правду тут, на форумі, і правильно робить. Будемо допомагати.

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 23:18) писав:

ну а УССР не наша земля
- щодо "наша" - то це вже право власності. або його відсутність. Яке право власності у УРСР ? тоді у всих простих людей прав було менше ніж тепер у засуджених.

Слухайте, а й справді, якого отого бійці УПА пруться на парад 9 травня разом з комуністами? Може це тепер знову такі ж провокації, як і тоді? Може то якраз ті самі *бійці УПА*, що вбивали мирних українців до 1954 року, і за це в скринці ховають радянські нагороди?
  • 0

#246 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 16.05.2008 – 13:21

Я була на параді, але ніяких бійців УПА там не було, так що шановний пане Дончанине, як бачите, нікуди вони "не пруться" ( комуняк зате багацько було :) , я вже про це писала). Може пан Дончанин і шукає правду на форумі, тільки я щось не помітила, що він радо приймає допомогу-- геть не сприймає поданих йому аргументів, заздалегідь упереджено ставиться до них...мдя...
  • 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.05.2008 – 13:28

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.05.2008 13:54) писав:

Слухайте, а й справді, якого отого бійці УПА пруться на парад 9 травня разом з комуністами? Може це тепер знову такі ж провокації, як і тоді? Може то якраз ті самі *бійці УПА*, що вбивали мирних українців до 1954 року, і за це в скринці ховають радянські нагороди?
1. Перепрошую, а якого ж тоді ветерани ЧА приперлися з агресивними настроями на парад ветеранів УПА на їх свято?!
2. Не розумію людей, які не вміють логічно мислити: бійці УПА вбивали мирних жителів (українців), здобуваючи свободу тих самих українців??? Де логіка?Відомо безліч свідчень самих енкаведешників про винищення мирних жителів замаскаваними під упівців.
3. Щодо ветеранів-побєдників. В нашому містечку було підпілля. Так от, доки ще був живий останній підпільник, всі так ветерани сиділи як миші. Після смерті Куща Дмитра десь взялося вдвічі (якщо не втричі) більше ветеранів ЧА, які б"ють себе в груди, розповідаючи про власні подвиги. Багато з них і близько на фронті не були. Голова місцевого осередку КПУ, а за сумісництвом голова районної ради ветеранів - взагалі був прислужником в німецькому полоні, як розповідали ветерани, що були з ним в німецькому полоні, і зрадив чимало своїх же. Тепер він - найшанованіший ветеран ВВВ.
Справжніх ветеранів залишилось насправді дуже мало, вмирають... Але чомусь щороку їх навпаки все більшає і більшає...
  • 0

#248 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 13:30

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 23:18) писав:

ну а УССР не наша земля
Земля наша. Держава не наша.
Держава - це перш за все органи управління, апарат влади, мєнти та всякі інші КГБ.
Ні тоді в УРСР, ні в СРСР, ні зараз органи влади не були народними.
Про це яскраво свідчить їхній національний склад.
http://observer.org....ws.php?id=12994
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=159955
Така сама картина була і в РСФСР, і в сьогоднішній Росії... А ми все сперечаємось: як ставитися до росіян... Перш за все слід визначитися, до кого саме "ставимось" - до людей, народу, чи до влади, яка представлена переважно кадрами політичної нації...
І доки при владі будуть вони, ми не зможемо остаточно душею сприйняти перемогу у війні як перемогу свого народу... Це перемога їхнього народу ціною крові нашого...

Повідомлення відредагував Sotnik: 16.05.2008 – 13:46

• 0

#249 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.05.2008 – 13:37

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (16.05.2008 09:22) писав:

Я допустив неточність і дякую Сотнику, що він мене виправив :) Власне, Бандера не тікав з табору. Це я неправильно висловився. Наприкінці 1944 року німці, передчуваючи свою поразку, зробили відчайдушну спробу домовитися з українськими націоналістами, звільнили Бандеру і запропонували йому піти на співпрацю. Але Бандера категорично відмовився. Дякую, Сотнику, що виправили! Ніхто не ідеальний, усі ми помиляємося. Але суть від цього в принципі не змінюється. Бандера провів кілька тяжких років у нацистському концтаборі Заксенхаузен, а його брати загинули в іншому концтаборі - Освенцим. То про яку співпрацю може йти мова?!

Співпраця між ОУН і німцями була. Але ОУН йшла на таку співпрацю переслідуючи свої цілі - створення Української держави.
З іншого боку не треба путати ОУН з УПА. ОУН - політична організація, УПА - армія, між ними свого часу були протирічя і навіть протистояння. Проте з часом ОУН взяла на себе роль провідника визвольного руху. Якраз УПА ніколи не співпрацювала з фашистами.
Щодо святкування воїнами УПА 9 травня, то чому вони не мають на це право? Вони боролись проти фашизму на рівні з іншими народами.
  • 0

#250 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 16:11

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.05.2008 13:54) писав:

Думаю, що справжніх бійців УПА на параді 9 травня не зустрінеш... А якщо хтось там і з'являється в формі УПА, то це ветерани спецзагонів НКВС "Упирі".
  • 0

#251 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2008 – 17:00

Пане Дончанин,ви ще в школу ходите?) ;) Чи може ви хочете щоб ми Вам тут уроки історії робили)) :) :(
  • 0

#252 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 17:04

Цитата

Вони боролись проти фашизму на рівні з іншими народами
- але ж не перемогли. і не їм німці капітуляцію підписали.
Адже 9 травня - це не день закінчення війни, для УПА вона не закінчилась.
А на парадах такі ж ветерани УПА як і в рекламі Н.Вітренко. Як ви думаєте хто тоді погодився одягнути форму з ознаками, що ніби схожі на УПА, і знятися в рекламі?
  • 0

#253 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 17:46

Щойно звернув увагу на такий каламбур: ВВВ - Велика Відчизняна Війна. ВОВ - Великая отечественная война.
Отечественная - від слова отец. Відчизняна - від слова відчим. Отож, для когось Сталін - отец народов, а для когось відчим. Тож навіть якщо Україна і сестра Росії, то не рідна!
  • 0

#254 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 16:17

Цитата

Парад Победы был для Сталина парадом пирровой победы, т.е. победы, которая равна поражению. Мы уже привыкли праздновать так называемый "день победы", но давайте вспомним, что при Сталине такого праздника не было. 1 Мая — да. Это мы праздновали. 1 Мая — день смотра сил мирового пролетариата, день проверки готовности к Мировой революции. 1 Мая был днем праздничным, в этот день народ не работал, в этот день на Красной площади гремели военные парады и демонстранты радостными воплями оглашали площади и улицы. Точно как в гитлеровской Германии: Гитлер был социалистом, таким же, как Ленин и Сталин, праздновал 1 Мая, и народ германский при Гитлере валил на демонстрации с теми же красными знаменами, что и наш народ.

Пикантная деталь: самые торжественные праздники в Советском Союзе были 7 и 8 ноября, в гитлеровской Германии — 8 и 9 ноября. Основные фашистские праздники имели тот же корень, и их происхождение прямо связано с годовщиной нашей так называемой "великой октябрьской социалистической революции". Но об этом — потом.

А сейчас мы — о том, что никакого "дня победы" при Сталине установлено не было. Первая годовщина разгрома Германии — 9 мая 1946 года — обычный день, как все. И 9 мая 1947 года — обычный день. И все остальные юбилеи. Если выпадало на воскресенье, не работали в тот день, а не выпадало — вкалывали.
...

И вот только после того, как нашего дорогого Никиту Сергеевича Хрущева, последнего могиканина из сталинского Политбюро, от власти осенью 1964 года отстранили, и было решено установить "день победы" в качестве государственного праздника. Вот только с этого момента день 9 мая стал нерабочим. Это было введено при Брежневе.

Леонид Ильич падок был на ордена, звания, титулы и торжества. Сталин имел одну звездочку Героя Советского Союза. Получил он ее за войну, да и то не носил. А Брежнев повесил сам себе — в четыре раза больше. И все — в мирное время. Брежнев присвоил себе маршальское звание и, вопреки статуту, наградил себя высшим военным орденом "Победа". Вот этому, мягко говоря, бессовестному человеку нужны были победы и торжества. Вот он-то и установил "день победы" в качестве государственного праздника и нерабочего дня. Установил только после того, как все члены сталинского Политбюро и почти все маршалы военной поры были в ином мире или не у дел.
- і ще багато цікавого тут

- неповага до ветеранів - вона ж не від дикості підліткової чи неосвітченості. якраз навпаки.
  • 0

#255 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2008 – 17:56

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.05.2008 19:46) писав:

Щойно звернув увагу на такий каламбур: ВВВ - Велика Відчизняна Війна. ВОВ - Великая отечественная война.
Отечественная - від слова отец. Відчизняна - від слова відчим. Отож, для когось Сталін - отец народов, а для когось відчим. Тож навіть якщо Україна і сестра Росії, то не рідна!
більшь тупішого повідомлення ніж за це я на форумі десь два місяці не читав. Так і пре якусь бридоту про День Перемоги написати, вже до такого безглуздя люди спускаються, прикро.

пишеться віТчизна, судячи з вашого каламбуру вам орфографія не сестра.
  • 0

#256 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 18:17

може орфографія мені й не сестра, я, правда, довго думав як правильно написати, школу вже давно забув. Писав я це жартома, але в кожному жарті - доля жарту.
  • 0

#257 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 13:56

Перегляд дописуMarcos (17.05.2008 17:56) писав:

більшь тупішого повідомлення ніж за це я на форумі десь два місяці не читав. Так і пре якусь бридоту про День Перемоги написати, вже до такого безглуздя люди спускаються, прикро.

пишеться віТчизна, судячи з вашого каламбуру вам орфографія не сестра.
Каламбур цілком файний, адже Вітчизняна - вітчим. Трохи букви сплутав - суть від цього не змінюється...
ПЕС. Що той Вам день побєди комуністів над фашистами так пече...
  • 0

#258 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 24.05.2008 – 01:04

Не тільки комуністів ! Ще і демократи (амереканці , англіцани)... Це день перемоги усього світу !
Бо як що німці тоді перемогли ... то і нас усіх тут не сіділо

Повідомлення відредагував Дончанин!: 24.05.2008 – 01:04

• 0

#259 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 03:58

Ніякої перемоги тоді у світі не було.
Американці були проти вступу у війну, всі бачили що це війна двох тиранів. Президент Рузвельт був маріонеткою, під контролем свого оточення, радників жидів шпигунів: Алджера Гiса, Гаррi Декстер Уайта, Фелiкса Франкфуртера, Самуїла Розенмана, Луї Брандеза, Овна Латiмора, Моргентау. Багато з них контролювалися з Москви, деяких було впіймано на гарячому, але суд відпустив їх. Щоб переконати американців вступити у війну оточення Рузвельта порадило йому спровокувати потоплення німцями цивільного корабля з пасажирами. (Той самий метод застосовано для проголошення війни з Японією, командування повідомляло за день, що планується напад на Перл Харбор, вважається, що падіння хмарочосів-близнюків теж було спланованою акцією, щоб під загрозою тероризму суспільство схвалило війну в Іраку, те саме стосовно вибухів будинків у Москві, вчинених начебто чеченськими терористами) Це результат дії таємних товариств.

Генерал Джордж Патон, будучи командувачем фронтом у Нiмеччинi, дуже противився тому, щоб американцi вiддали Берлiн москвинам. Його вiйсько було вже дуже близько до Берлiна, коли вiн одержав вiд головнокомандувача генерала Д. Ейзенхауера наказ вiдступити на захiд, щоби дати можливiсть московському вiйську першим увiйти до Берлiна. Дж. Патон прилюдно обiцяв розкрити цю мафiозну зраду. За кiлька днiв по тому на нього „випадково" наїхало американське вiйськове авто i забило на смерть. Вiн залишив родинi свiй щоденник. По його смертi два ближчих родичi заходилися видавати цей щоденник. Мафiя загрозила їм смертю, якщо видадуть. Вони не злякалися загрози i робили заходи видати. Скоро обидва померли наглою смертю, хоч мали дуже добре здоров'я. Вдова i дiти генерала побоялися i не видали.

Затягуючи війну на 7 місяців, поки московський фронт просунеться до Берліна. Скільки непотрібних жертв це принесло?

Всі найцінніші військові знахідки, які розробляли німці передавалися Московії разом з заводами і вченими.

Це не була війна агресора Гітлера і захистника Сталіна - вони обоє виступали загарбниками.
Те, що Америка виступила на стороні СССР у війні було результатом дії таємних товариств. США по суті перемогли Німеччину, а не СССР, вони навіть навмисно затримали свій фронт, щоб створити враження, що це зробила совєтська армія.

Ці лише краплина у морі фактів, для наведення яких не вистачить однієї сторінки.
Але вони говорять про те, що ми звикли називати світовою війною було лише агресією СССР за підтримки шпигунів в уряді США.

Якби у війні переміг Гітлер - сучасні малороси говорили б німецькою, і боролися б за права німецькомовних громадян.

Якщо це дєнь пабєды, то треба скасувати святкування дня незалежности.
Бо виходить нелогічно, ми перемогли, а потім треба було ще від когось рятуватися і здобувати незаежність.

Повідомлення відредагував Пересічний: 24.05.2008 – 03:59

• 0

#260 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 24.05.2008 – 13:06

Та ну ! А Японці ? а Перл Харлбор ???
А мільоні загиблих , а гиноцид євреєв ?