Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2007 – 12:45

Перегляд дописуStuff (8.05.2007 13:39) писав:

Вони теж воювали проти Німеччини за Україну, але чомусь їхні заслуги не враховуються..
Всі питання до Верховної Ради, але це неозначає що не треба шанувати тих людей які загинули на війні проти Німеччини
  • 0

#22 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.05.2007 – 12:46

Друга світова війна - це була велика м'ясодавка, всі люди були наче на березі річки, де до тебе підступає голодний лев, а в воді хлюпочеться не менш голодний крокодил. І ті, хто вижили - не нам їх судити, вони не мали великого вибору, просто опинилися з потрібної сторони і вижили.
А нам святкувати нема чого, це те ж саме, що іракський народ святкуватиме скинення Хусейна і прихід в країну американських сил. Найкращим варіантом було б ігнорування цього свята усіма незацікавленими людьми.
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 08.05.2007 – 12:48

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 13:45) писав:

Всі питання до Верховної Ради, але це неозначає що не треба шанувати тих людей які загинули на війні проти Німеччини
А де я казав , що їх не потрібно шанувати?
Але шана різною буває - хтось дарує троянди, хтось висловлює подяку - я віддаю шану мовчки, без пафосу..
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 12:51

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (8.05.2007 13:33) писав:

Заслуги батьків на дітей не росповсюджуються. Деякі наші "діди і прадіди" служили в ЧК і НКВС в заград батальйонах і мочили наших дідів і бабусь з кулеметів навіть не скривившись, та й совєцкі концтабори не пустували. Нхай собі вже спокійно доживають ветерани свій вік, нашо їх чіпати, але дня перемоги не було і нема бо то тільки сталінський режим невдало переміг гітлерівський.
деякі.деякі.....але більшість воювала по справжньому. Моя мама родом з села на Хмельниччині, село знаходиться на колишньому кордоні між Польшою та СРСР до 1939 року. Так от там далеко не в захваті від дій УПА під час війни, розповідали що УПА приходило і просто вбивало поранених солдтаів з Червоної армії, яких ховали люди.
Перегибали палицію всі, бо це війна, тут не можливо все робити правильно. Так що кожний Українець повинен шанувати і воїнів УПА і воїнів Червоної армії.
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 12:53

Перегляд дописуInferna (8.05.2007 12:23) писав:

2 Веббер
а якби за тебе життя поклав не нормальний українець, то ти б йому ще вслід в обличчя плюнув?
Я не вважаю, що за МЕНЕ будь-хто життя поклав. Ні представники СССР ні представники Німеччини. Але я би краще чувся якби мене все таки не "визволяли".
  • 1

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 12:56

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 13:53) писав:

Я не вважаю, що за МЕНЕ будь-хто життя поклав. Ні представники СССР ні представники Німеччини. Але я би краще чувся якби мене все таки не "визволяли".
а як щодо молодих людей , яких вагонами вивозили до Німеччини, де вони були рабами ? Це такого визволення ви хотіли?
  • 0

#27 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 08.05.2007 – 12:57

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 13:53) писав:

а в когось запитували? чи як?
підтримую стафа, що не тре ніякого пафосу чи ще щось, тре просто мати трохи поваги

Повідомлення відредагував Inferna: 08.05.2007 – 12:58

• 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:02

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 12:56) писав:

а як щодо молодих людей , яких вагонами вивозили до Німеччини, де вони були рабами ? Це такого визволення ви хотіли?
ті "раби" щось дуже не хотіли повертатися потім в СССР.
  • 1

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:05

Перегляд дописуWeber (8.05.2007 14:02) писав:

ті "раби" щось дуже не хотіли повертатися потім в СССР.
що було потім це вже інша історія.....а от як працювали і жили там я наслухався від своєї бабусі.
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:07

Перегляд дописуInferna (8.05.2007 12:57) писав:

а в когось запитували? чи як?
підтримую стафа, що не тре ніякого пафосу чи ще щось, тре просто мати трохи поваги
Поваги до кого? До тих, кого замісили на чужій війні? Їх якрах і нема. А ті, хто не занадто воював, а швидше і не воював - тепер на передовій. І імя їм комуняки та москалі. Всі нормальні ветерани давно в землі. А кегебючники "виховують" нас і голосують проти України.
  • 1

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:09

Певні несвідомі товариші намагаються злити тему "9 травня - день перемоги фашистської Німеччини", переводячи розмову до обговорення "ми теж когось поганого перемогли, хоча в інший день, то давайте поміряємось, хто більше переміг!".
  • 0

#32 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:13

Перегляд дописуzav (8.05.2007 14:09) писав:

Певні несвідомі товариші намагаються злити тему "9 травня - день перемоги фашистської Німеччини", переводячи розмову до обговорення "ми теж когось поганого перемогли, хоча в інший день, то давайте поміряємось, хто більше переміг!".
Гм, я щось не розумію. Що має більше відношення до нас: перемога над нацистською Німеччиною чи взяття Смоленська поляками? Обидві війни мали відношення до української території. Може, будемо ще його святкувати?
  • 0

#33 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 08.05.2007 – 13:25

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 14:05) писав:

що було потім це вже інша історія.....а от як працювали і жили там я наслухався від своєї бабусі.

Німці хоть гостарбайтерам якусь компенсацію виплатили, а "визволітелі" тільки заставляють нас тішитися шо вони нас визволили. Хто їх просив нас визволяти??
  • 0

#34 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:28

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (8.05.2007 14:25) писав:

Німці хоть гостарбайтерам якусь компенсацію виплатили, а "визволітелі" тільки заставляють нас тішитися шо вони нас визволили. Хто їх просив нас визволяти??
якби ВАС не визволили , то б нас зараз взагалі не існувало. Оскільки Гітлером передбачалось частину українців зігнати в Німечину для праці, а іншу знищити, щоб на їхнє місце переселити німців.
  • 0

#35 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 08.05.2007 – 13:30

знаєте - без коментарів, якщо у вас така точка зору залишайтесь при ній, а для когось цей день ще довго буде днем вшановування пам"яті :D
  • 0

#36 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:32

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 14:28) писав:

якби ВАС не визволили , то б нас зараз взагалі не існувало. Оскільки Гітлером передбачалось частину українців зігнати в Німечину для праці, а іншу знищити, щоб на їхнє місце переселити німців.
В Сталіна думаєте не існували подібні плани? І, якби не зіткнення двох воєнних потуг, коли прийшлось активувати усі ресурси, так чи інакше - чи німцями, чи совєтами, нас би знищили...
Бо таке враження, що Гітлєр - бяка, а Сталін, хоч і бяка, але рятівник...
  • 0

#37 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 08.05.2007 – 13:35

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 14:28) писав:

А голодомор визволителі придумали тільки з великої любові до Українців??? Нацисти не кращі від комуністів.
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:36

Перегляд дописуГетьман (8.05.2007 14:13) писав:

Може, будемо ще його святкувати?
Можете. Святкуйте, що бажаєте. Але в іншій темі!

Перегляд дописуГетьман (8.05.2007 14:32) писав:

Бо таке враження, що Гітлєр - бяка, а Сталін, хоч і бяка, але рятівник...
Мля, який у біса Сталін? Сталін - один, а воювало кільканадцять десятків мільйонів людей. 9 травня - день перемоги кращої частини людства. Юлі не ясно?
  • 0

#39 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 13:37

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (8.05.2007 14:35) писав:

А голодомор визволителі придумали тільки з великої любові до Українців??? Нацисти не кращі від комуністів.
при чому тут Голодмор. Я не про владу кажу,а про простий народ який боровся за визволення
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 14:19

До речі, опитування: Більш ніж 72% українців вважають День Перемоги великим святом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних