Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 786

#181 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 08.05.2008 – 19:48

Перегляд дописуWeber (8.05.2008 20:17) писав:

Неправильно Ви мене зрозуміли. Просто комуністична окупація була нічим не кращою за нацистську, а за деякими позиціями значно цинічнішою та гіршою.
Та згоден! Але про що і, даруйте, якого лихого, ми тоді тут стільки часу сперечаємося? Ворога, звідки б він не прийшов, треба бити! Нацисти хотіли поневолити або й знищити нашу націю, але ми, українці, їх перемогли. То у чому Ви сьогодні звинувачуєте тих, хто за цю перемогу віддав своє життя? Не під тим прапором воювали? Так це сьогодні усі такі розумні стали. А тоді іншого вибору не було. У 20ст. в Української нації було два найбільших вороги, що загрожували самому її існуванню - нацизм і комунізм. Перемогти обох одночасно було неможливо. Довелося знищувати їх по черзі. У травні 1945 був знищений нацизм. І це була Велика українська перемога, хто б і що сьогодні не говорив. Подолати комунізм тоді не вдалося. Але його ми загнали в могилу 1 грудня 1991року. Це теж була Велика перемога. На цьому пропоную припинити суперечку і погодитися, що всі, хто боровся з ворогом і гинув за цю землю є Героями і ми сьогодні не маємо права їх судити хоча б тому, що нам не довелося пережити усі ті страхіття.
  • 0

#182 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 23:51

Мдааа... Тим часом, коли українці сперечаються про "святкування чи вшанування" та про те, як гарно виглядає "Сатана" в музеї, у північних "братків" так питання не стоїть...
Прикріплений файл  004_moscow.jpg   141К   14 Кількість завантажень:
  • 0

#183 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 23:55

то не "Сатана", а "Тополь-М", і виглядає тож нічо так
у північних "братків" георгіївські лєнточки навіть на бехах і мерсах висять)))
  • 0

#184 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 10:21

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (8.05.2008 20:48) писав:

Не під тим прапором воювали? Так це сьогодні усі такі розумні стали. А тоді іншого вибору не було.

Ви повністю праві, тоді наших людей просто використовували. Україна та український народ тоді були лише як засіб для досягнення цілей двох країн, котрі очолювали збоченці і творили вони жахливі злочини. Тому в чому ми перемогли я зрозуміти не можу. І найбільше не дозволяє святкувати як перемогу кількість жертв. Цей день, як і у всьому цивілізованому світі, слід відзначати як день пам'яті за загиблими і пам'ятати цю війну як велику трагедію.
  • 0

#185 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.05.2008 – 13:19

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (8.05.2008 20:48) писав:

Та згоден! Але про що і, даруйте, якого лихого, ми тоді тут стільки часу сперечаємося? Ворога, звідки б він не прийшов, треба бити! Нацисти хотіли поневолити або й знищити нашу націю, але ми, українці, їх перемогли. То у чому Ви сьогодні звинувачуєте тих, хто за цю перемогу віддав своє життя? Не під тим прапором воювали? Так це сьогодні усі такі розумні стали. А тоді іншого вибору не було. У 20ст. в Української нації було два найбільших вороги, що загрожували самому її існуванню - нацизм і комунізм. Перемогти обох одночасно було неможливо. Довелося знищувати їх по черзі. У травні 1945 був знищений нацизм. І це була Велика українська перемога, хто б і що сьогодні не говорив. Подолати комунізм тоді не вдалося. Але його ми загнали в могилу 1 грудня 1991року. Це теж була Велика перемога. На цьому пропоную припинити суперечку і погодитися, що всі, хто боровся з ворогом і гинув за цю землю є Героями і ми сьогодні не маємо права їх судити хоча б тому, що нам не довелося пережити усі ті страхіття.
Згоден. Гарно сказано... (Поставив би "+" але ще не доріс до того... :angry12: )
  • 0

#186 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 16:37

Цитата

Ви повністю праві, тоді наших людей просто використовували. Україна та український народ тоді були лише як засіб для досягнення цілей двох країн, котрі очолювали збоченці і творили вони жахливі злочини. Тому в чому ми перемогли я зрозуміти не можу. І найбільше не дозволяє святкувати як перемогу кількість жертв. Цей день, як і у всьому цивілізованому світі, слід відзначати як день пам'яті за загиблими і пам'ятати цю війну як велику трагедію.
Мудро написано... Цей день 08.05 ще можуть святкувати країни які позбулися нацистської окупації і не були окуповані комуністами... В Україні у цей день нІчого святкувати...
9 мая для Вас – это:

Цитата

День Победы Украинского Народа (3)

День Победы советской армии (23)

День Победы над фашизмом (48)

День окончания самой жестокой и кровопролитной войны в истории (203)

Повод для спекуляций политиков (34)
То цікаве голосування ось на цьому сайті...
http://obkom.net.ua/
  • 0

#187 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.05.2008 – 19:00

Цитата

У травні 1945 був знищений нацизм. І це була Велика українська перемога, хто б і що сьогодні не говорив. Подолати комунізм тоді не вдалося. Але його ми загнали в могилу 1 грудня 1991року.

не нацизм, і не фашизм тоді був знищений. тоді була лише капітуляція німецької влади, але не систем "-ізмів".
нацизм зараз процвітає у московії, фашизм забутий, хоча ідея була значно кращою ніж комунізм.
і не ми загнали комунізм в могилу. станом на 1991 рік в СРСР він вже давно помер, вигнив і вивітрився, але в інших країнах ще живе. Лиш Ленін забальзамований не гниє.

Цитата

Україна та український народ тоді були лише як засіб для досягнення цілей двох країн, котрі очолювали збоченці і творили вони жахливі злочини.
- збоченці мені неподобається. Психічно хворі - Гітлер з комплексом неповноцінності, що розвинувся в манію величі, а Сталін з параноєю, що розвинулась в наслідок своєї ж підлості.

Повідомлення відредагував phobos: 09.05.2008 – 22:14
всі претензії до модерів висловлюємо в приват!

• 0

#188 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.05.2008 – 19:08

Захотілось написати в цю тему...
Нині 9 травня. Якби там не було, але дата в календарі червоним прописана. В місті жодного прапора на державних установах! Жодного! Прикро якось. Нехай не святкувати, нехай вшановувати, тоді з чорною стрічкою, але мали б бути...не кажу про прапорці на стовпах...Неправильно це якось...купа ж народу полягло як мирного населення так і вояків...
І ще таке. Недавно в компанії цікавій були. Зайшла розмова про 9 травня. От чоловік розповів як його дід воював. Каже, що стояло їх 5(4) шеренг. В першій - штрафбат, 2 - штрафбат, 3 - вояки і серед них той дід, за ними - енкаведисти. І косили вони своїх, всіх, хто хотів відступати...Отака от війна...І що тут казати? Хто визначить - хто в якій лаві стояв: у першій чи в останній? Наче й всі воявали, але як казав Олійник (здається) - одні в атаку ходили, а інші - ура кричали...Війна все спише?...можливо, а совість? а гріх? Хто це спише?
  • 0

#189 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.05.2008 – 22:26

я думаю шо цей день має бути присв ячений критиці радянського комунізму і фашизму і вшанування пам яті воїнів УПА (поки вони не помруть, потім всі спокійно забудуть)
  • 0

#190 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 10.05.2008 – 15:36

Вчора була на параді (сказали в школі поїхати і створити масовість). Для мене 9 травня--це день, коли я можу ще раз вшанувати пам'ять українців, що полягли в цій війні, чи воювали вони в УПА, чи в Червоній Армії. Ну, думаю, поїду, подивлюся, всеодно робити нічого було. Але на той парад було боляче дивитись. Спочатку ще нормально, але як пішли комуняки, мене почало тіпати : ідуть і несуть портрети...Сталіна! Навіть не дєдушкі Лєніна(це ще булоб зрозуміло: він у комуняк кумир, вони усі на ньому схиблені) , а Сталіна! Ідуть і кричать: " Лєнін, партія,камсамол!" А в мене під руками ні яєць тухлих, ні гнилих помідорів...( жартую звичайно, на День Перемоги я б нічого такого не робила). За своїм звичаєм вони парад ще й на агітацію перетворили: випустили якихось "маловміняємих" з плакатами "НАТО--геть". Коротше, то більше було схоже на комуняцький шабаш ( а їх багацько було, комуняків тих, мабуть, більше, ніж самих ветеранів)...І портрети Сталіна, ката нашого народу...
Зате воїнів УПА не визнаїть, героїв неньки-України не визнають!!! Боляче на таке дивитись...

Повідомлення відредагував макарена: 10.05.2008 – 15:39

• 0

#191 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.05.2008 – 19:59

Поперестріляти комуняків разом з ветеранами червоной армії (косервативні тормози)

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.4.)Три дні бану щоб попити водички і подумати.

Повідомлення відредагував Marcos: 10.05.2008 – 20:22

• 0

#192 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 20:30

Перегляд дописуYounker (10.05.2008 20:59) писав:

Поперестріляти комуняків разом з ветеранами червоной армії (косервативні тормози)

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.4.)Три дні бану щоб попити водички і подумати.

Мені взагалі то пофіг. Але я впритул не бачу розпалювання ні розпалювання ні міжнаціональної ні міжрасової ні міжрелігійної ворожнечі :angry12:

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5.).

ДЛЯ ВСІХ ХТО БОРИТЬСЯ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПОВТОРЮЮ ОСТАННІЙ РАЗ... ПИШІТЬ В ПРИВАТ!

Повідомлення відредагував Marcos: 10.05.2008 – 20:39

• 0

#193 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 20:39

Навіщо аж так гостро... Ветерани є й нормальні. Але їх мало, бо дожили до нині переважно нквдисти та інша сволота. Прикиньте мінімальний вік ветерана. 1945 - рік призову (18 років). 2008 рік - 18+(2008-1945=63) = 81. Середній вік в Україні мабуть не більше 72. Тому серед ветеранів ті, що справді воювали нині не більше відсотків 5... А 95% (цифри оціночні) - то ті, хто війною не перевантажувався, не голодував, не хворів... І дожив до таких поважних літ. І нікагда не відкажеться від Сталіна та СССР. Ось на чому маніпулють комунарики та іже з ними...
  • 0

#194 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.05.2008 – 20:41

Дещо з теми війни в історії моєї родини:

http://pinguiarium.l...489.html#cutid1
http://pinguiarium.l...com/414063.html
http://pinguiarium.l...933.html#cutid1

А якщо до цього додати ще й мої переконання... Що святкувати?..
  • 0

#195 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:31

Перегляд дописуpinguiarium (10.05.2008 21:41) писав:

Прочитала..вражаюче і правдиво. Ось яких історій нам бракує. Реальних історій від реальних людей, а не те, що нам підносять....

/флуд видалила я/
  • 0

#196 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:43

Перегляд дописуЛастiвочка (10.05.2008 22:31) писав:

Прочитала..вражаюче і правдиво. Ось яких історій нам бракує. Реальних історій від реальних людей, а не те, що нам підносять....

/флуд видалила я/

Кому бракує? СТарих людей ще чимало живе. Тільки питатися і слухати, слухати, слухати.....
  • 0

#197 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 10:06

Перегляд дописуpinguiarium (10.05.2008 22:43) писав:

Кому бракує? СТарих людей ще чимало живе. Тільки питатися і слухати, слухати, слухати.....
Мені бракує, я їх слухала б і слухала б...Оця твоя розповідь - вона щира і правдива і таких історій тисячі, а ми їх знаємо? Якщо хтось з форумчан читав її то маю сумнів, що чув про подібне. Ще раз дяка тобі за ту статтю
  • 0

#198 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 18:24

Перегляд дописуpinguiarium (10.05.2008 19:41) писав:

Мене вразила історія про пізніше спільне проживання протягом 50 років на одній вулиці... Як вони дивилися один на одного?
  • 0

#199 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.05.2008 – 19:00

Перегляд дописуYounker (9.05.2008 23:26) писав:

я думаю шо цей день має бути присв ячений критиці радянського комунізму і фашизму і вшанування пам яті воїнів УПА (поки вони не помруть, потім всі спокійно забудуть)
для критики радянського режиму краще вибрати 7 листопада. для вшанування памяті УПА теж знайдуться більш відповідні дати. для вшанування жертв ВВВ краще підходить 22 червня.
1 травня як день солідарності трудящих і 9 травня як день перемоги, у нас уже звикли святкувати "майовками" сьогодні ці дні - це свято настання літа. І треба їх відповідно переоформити.
  • 0

#200 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 08:34

Перегляд дописуWeber (11.05.2008 19:24) писав:

Мене вразила історія про пізніше спільне проживання протягом 50 років на одній вулиці... Як вони дивилися один на одного?

Нормально дивилися. Цьоця не мала ніц особисто проти мого діда, а всього лише виступала за те, аби діяти за законами воєнного часу. Так, зрештою, вони і мали б зробити, однак перемогла особиста приязнь. Через отакі особисті симпатії/антипатії багато повстанці натерпілися....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних