Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#161 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славія

Відправлено 07.05.2008 – 19:27

Цитата

Ну ми з тобою нічого ще не відстояли та й дай Боже щоб і не відстоювали таким способом
Але пам"ятати нічого не заважає. Без минулого немає майбутнього:-) Хоча б пам"ятати для того, щоб люди знали що таке війна, щоб знали, що є у країни вороги, вони вже точять інформаційні багнети...а то зовсім розслабилися)))
  • 0

#162 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.05.2008 – 19:46

от кацапи та малороси часто кажуть "мой дед с немцами воевал!". на що я відповідаю - "а мій - проти німців!" І справді, чим не точка зору - якщо УПА воювали проти фашистів і комуністів, то це означає також, що росіяни разом з німцями воювали проти українців. отож 9 травня - це день нашої поразки, а не перемоги.
  • 0

#163 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 19:51

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.05.2008 20:46) писав:

от кацапи та малороси часто кажуть "мой дед с немцами воевал!". на що я відповідаю - "а мій - проти німців!" І справді, чим не точка зору - якщо УПА воювали проти фашистів і комуністів, то це означає також, що росіяни разом з німцями воювали проти українців. отож 9 травня - це день нашої поразки, а не перемоги.

твоя логіка залізобетонна :)
це вже несмішно таку брєдятіну писати
  • 0

#164 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 20:12

Флуд видалено. Усне попередження! bamik
  • 0

#165 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.05.2008 – 20:41

Перегляд дописуShiver (7.05.2008 20:27) писав:

Але пам"ятати нічого не заважає. Без минулого немає майбутнього:-) Хоча б пам"ятати для того, щоб люди знали що таке війна, щоб знали, що є у країни вороги, вони вже точять інформаційні багнети...а то зовсім розслабилися)))
Здрастє, договорились ....Явна неповага до співрозмовників. Тут ніхто про пам"ять навіть не дискутує!!! Тут дискусія на тему - святкувати чи вшановувати. І минулого ніхто не викидає і не відкидає, і історію...це ж ви як в бочку...той-во.
В нас навіть пам"ятники на зразок танків-літаків демонтовують...а парад ветеранів? То ж кажу - ветеранів то й нема вже, а ті, що лишились то або діти-внуки, або ж просто ті, що примазуються
  • 0

#166 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 07.05.2008 – 20:51

Напевно краще вшановувати тому що наші діди це в 45 відсвяткували це набагато років в перед)))але треба про це не забувати тому що цей день перемоги над фашизмом(хоча в наш час він знов займає своє місце) і тут нема різниці де кацап а де хохол якби не ті люди які воювали ще невідомо що з нами було б зара.

Повідомлення відредагував VIRTUOZ: 07.05.2008 – 20:52

• 0

#167 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 21:21

Цитата

Здрастє, договорились ....Явна неповага до співрозмовників.
То зрозуміло, що неповага, куди ж ви з російською :)

Цитата

Тут ніхто про пам"ять навіть не дискутує!!! Тут дискусія на тему - святкувати чи вшановувати. І минулого ніхто не викидає і не відкидає, і історію...це ж ви як в бочку...той-во.
Та я начебто тему читав :cry: Я вже говорив, що святкую, кожний дивиться у минуле, як вважає за потребу. Щоб знати історію, треба або щось пам"ятати або щось читати. Найкраще - пам"ятати чи ще краще в кого з батьків спитати. Є ще інший варіант, самому щось придумати, знаєте, як в танкі? :8:

Цитата

нас навіть пам"ятники на зразок танків-літаків демонтовують...а парад ветеранів?
Най демонтують, вони мені небо не закривають, а навпаки всяка гидока, яка малює по стінах, може припиниться безглуздям займатись. А що парад ветеранів? Хіба то парад геїв? :)

Цитата

То ж кажу - ветеранів то й нема вже, а ті, що лишились то або діти-внуки, або ж просто ті, що примазуються
Ветеранів може і нема вже, але пам"ять по воїнах буде жити вічно...інакше наші діти не будуть знати, хто їх захищав, а не пам"ятати, точніше не святкувати той світлий день, коли Гітлеровські війська виповзли з нашій території...
Але я святкую перемогу українських військ, а не радянських, зрозуміло чому.

Повідомлення відредагував Shiver: 07.05.2008 – 21:23

• 0

#168 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 22:09

Перегляд дописуМій_Травень (7.05.2008 01:10) писав:

Цікаво, а щоб ви сказали,якби все це бачили на власні очі?
Всім рекомендую фільм "Мы из будущего".Дуже повчальний в цьому плані, особливо коли один з головних героїв в кінці фільму каменем здирає собі тату у вигляді схвастики!
Трохи флуду - вищенезваний фільм, як на мене, звичайна прокремлівська пропаганда. Як стати "хорошим" хлопчиком. Але всі бачать у ньому різне.
Одне можу сказати точно - шкода, що такі пропагандиські фільми у нас не знімають.

Повідомлення відредагував Olex: 07.05.2008 – 22:10

• 0

#169 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 07.05.2008 – 23:06

Перегляд дописуVIRTUOZ (7.05.2008 21:51) писав:

тому що цей день перемоги над фашизмом
це була перемога одних спраглих до влади над іншими - не більше
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.05.2008 – 00:38

...

Повідомлення відредагував Олеська: 17.01.2011 – 15:05

• 0

#171 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.05.2008 – 06:43

Shiver ох же ш :happy1: моє вітання то не російською, то суржиком;) Тепер персонально для вас і тих хто в танку - перечитайте мій допис ось тут
Тепер далі говоримо.
Мільйони людей загинули в цій борні — як воїни чи жертви. і день закінчення в Європі другої світової війни — це, передусім, день світлої і вдячної пам'яті про них.
Чи варто сьогодні, коли серед нас ще так багато людей, які зі зброєю в руках протиставлялися фашизмові, доводити, що він був уособленням Зла, що перемога над ним була необхідна людству, а відзначення роковин цієї перемоги є природним і доцільним? Більше того, святкування перемоги над націонал-соціалізмом необхідне — і як данина пам'яті, шани і слави тим, хто здобував цю перемогу, і як пересторога тим, хто мріє за допомогою тої чи іншої людиноненависницької ідеології досягти світового панування.
Чому ж тоді наближення кожної річниці перемоги над німецьким націонал-соціалізмом і в Україні, і в Росії, і в інших державах, що постали на руїнах імперії – СРСР, сповнене такого драматизму? Чому світлі моменти перемоги людяності над людиноненависництвом заступаються злобними інвективами, безапеляційними осудженнями, непримиренною конфронтацією?
Цих «чому» нагромадилося вже і виникає ще так багато, що в них губиться сама подія, сама суть перемоги, здобутої колективними зусиллями людства у небувало кривавій боротьбі. Перемога над фашизмом стала об'єктом політичних спекуляцій і махінацій, засобом досягнення перемоги над політичними суперниками і реалізації власних, часто далеко не чистих задумів. Чи не відчувається цей дух конфронтації скрізь і всюди: у радіо - телепередачах, у газетах і журналах, в атмосфері зібрань політиків і, особливо, ветеранів німецько-радянської війни та ветеранів національно-визвольних змагань?

...Дивна і відповідальна роль випала нинішньому поколінню — розв'язувати суперечності і вирішувати проблеми, успадковані часто з далекого минулого, бо інакше не можемо просунутись по шляху в майбутнє.
Тому не підігруймо зловорожим антиукраїнським силам. Шукаймо шляхів порозуміння і єднання — в ім'я щасливого майбутнього України, в ім'я світлої долі наших сучасників і нащадків.
  • 0

#172 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.05.2008 – 18:44

Про УПА розмовляйте тут Дописи переміщено.
  • 0

#173 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:48

Трохи історії... В Європі Вікторі дей святкують 08.05, бо відповідний документ було підписано в цей день о 22.45... В Москві це вже було 00.45 9 травня. В Україні згідно київського часу - 23.45 8 травня... Не по дорозі нам з Московитами...
  • 0

#174 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:51

Перегляд дописуWeber (8.05.2008 19:48) писав:

Трохи історії... В Європі Вікторі дей святкують 08.05, бо відповідний документ було підписано в цей день о 22.45... В Москві це вже було 00.45 9 травня. В Україні згідно київського часу - 23.45 8 травня... Не по дорозі нам з Московитами...

і не кажіть пане Вебер.)) треба було сьодні святкувати?
  • 0

#175 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:59

Для кого то свято - то сьогодні. Для країн Центральної Європи то була заміна нацистської окупації комуністічєской. І їм нічого святкувати.
  • 0

#176 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 08.05.2008 – 19:04

Перегляд дописуWeber (8.05.2008 19:59) писав:

Для кого то свято - то сьогодні. Для країн Центральної Європи то була заміна нацистської окупації комуністічєской. І їм нічого святкувати.
Тобто звільнятися від нацистської окупації не треба було? Я правильно Вас зрозумів?
  • 0

#177 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 19:04

Перегляд дописуWeber (8.05.2008 19:59) писав:

з вас можна стереотипи писати пане Вебер-як у тому анеку "як хоч, тіки шоб не так як у москаля", чесслово.
я святкувати не буду, тому мені все рівно коли будуть це робити інші, але я шаную і памятаю завжди хто своєю кровю здобув мені майбутнє. ось так
  • 0

#178 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.05.2008 – 19:07

Перегляд дописуNomad (8.05.2008 20:04) писав:

з вас можна стереотипи писати пане Вебер-як у тому анеку "як хоч, тіки шоб не так як у москаля", чесслово.
я святкувати не буду, тому мені все рівно коли будуть це робити інші, але я шаную і памятаю завжди хто своєю кровю здобув мені майбутнє. ось так

А декому не здобув майбутнє.. - після "визволення" - забиті Українцями тюрми, репресії, розстріли, Війна з "бандітамі" - УПА і Сибір. Голод 46-47...
Продовжувати?
  • 0

#179 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 19:09

Перегляд дописуbamik (8.05.2008 20:07) писав:

А декому не здобув майбутнє.. - після "визволення" - забиті Українцями тюрми, репресії, розстріли, Війна з "бандітамі" - УПА і Сибір. Москалізація. Голод 46-47...
Продовжувати?

нє, мене вже знудило, більше не треба
  • 0

#180 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 19:17

Цитата

Тобто звільнятися від нацистської окупації не треба було? Я правильно Вас зрозумів?
Неправильно Ви мене зрозуміли. Просто комуністична окупація була нічим не кращою за нацистську, а за деякими позиціями значно цинічнішою та гіршою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних